Opinie o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz w Ostrołęka

Duk

Pensji nie daje na czas kierownik to jest nieuczciwe

Duk

Pani Kasia jest nie dobra dla ludzi

@Duk

Pani Kasia brzydki i słowami gada do pracowników to nie w porządku

Gosc20

Kierownik z zajezdni praga jest tak leniwy ze starsza Pani zasuwala z mopem a on sie tylko patrzyl jak ta Pani szoruje ciezko zabrudzony kanal moim zdaniem to brak szacunku dla starszych osob brak chonoru wobec kobiet i ludzka znieczulica. Nie rozumiem jak na nocnej zmianie mozna nic nie robic 8 godzin sie gdzies chowac spac po katach masakra do zwolnienia taka osoba. Bierze pieniadze tak naprawde za spanie sam tak bym mogl pracowac i brac wyplaty za nic tak naprawde ten czlowiek to zyciowa porazka.

@Gosc20

Zgadzam się w 100%

Junior

Nie polecam. Koordynator, pod którego podlegałem bardzo niemiły. O nic nie mogłeś się doprosić. Stare zużyte mopy, ściereczki. Oczywiście otrzymałem nowe ale z wielką łaską. Wygórowane wymagania co do podległych mu pracowników. Jedynie Ekipa z którą pracowałem - super ????

@Junior

Chciałbym zamieścić sprostowanie: po słowach "ekipa z którą pracowałem - super" Powinny znaleźć się wykrzykniki a nie znaki zapytania. To tak w kwestii uzupełnienia. Oczywiście pracy pod rządami wspomnianego koordynatora bardzo ale to bardzo nie polecam ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz na stanowisko Pracownik grupy mobilnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dawid

Jaki macie socjal?

Małgorzata

Dodaj treść twojego wpisu Warszawa ul. Stalowa zajezdnia autobusowa,do sprzątania służą powycierane ścierki,przez wielokrotne używane i prane w pralce bez dodatku proszku do prania,szyby sama woda bez dezenfenkcji,chociaż szyby są poopluwane krwią z płuc przez chorych pasażerów,pracownicy mają odpisywane godziny pracy za poprawki,ostatnio chłopakowi,który się starał jak mógł zabrała cztery godziny pracy, za co?za to że siedzenia były do poprawki,gdzie niedawno pani kierowniczka,stawała na siedzenia z brudnymi buciorami i z papierosem w gębie,by sprawdzić sufit palcem,to jest nie sprzątanie a rozprowadzanie bakterii i zarazy w czasie gdzie pandemia ma dobre warunki do rozpowszechniania się,po zwróceniu uwagi pani Małgorzacie,która jest kierownikiem,na zajezdni,w odpowiedzi zawsze słychać to zarządzenie prezesa,ludzie boją się odezwać,ponieważ w większości są to alkoholocy,ćpuny,osoby całkowicie niezdolni do pracy i alimenciarze pracujący na danych osób podstawionych formalnie,ukrywające się przed komornikami,jeśli jakiś alkoholik się przeciwstawi dostaje alkomat,na którym widnieją promile,mało tego ma odliczane 1000 zł.gdzie przed przyjęciem go do pracy,dają do podpisania papier że się zgadza.Tą sprawą naprawdę powinien już dawno zająć się PIP i prokuratura.

Czas na izbę kontroli pracy
@Małgorzata

Dodaj jeszcze że większość nie ma opłaconych składek albo podpisuje zaświadczenie że zarabia 300zł miesięcznie rzekomo dla dobra właśnie osób z komornikiem. Sam pamiętam pracowałem dużo dni cały rok a dostałem pit gdzie rzekomo zarobiłem 2600zł przez cały rok. Gdzie są składki na moją emeryturę? (usunięte przez administratora)krętactwo i wyzysk. A narzędzia do pracy pod śmietnikiem lepsze mopy wyrzucają. Prezes oczywiście o wszystko dba i wszystkich szanuje tatką już ma śpiewkę żeby dowartościować alkoholików

@Małgorzata

Co to za bzdury jak tam czyste ścierki są i czyste autobusy bynajmniej za mojej kadencji????

Ja jestem bardzo zadowolona że mogłam w tej firmie pracować wypłata na czas bardzo dobrze traktuje każdego pracownika i polecam tą firmę bo takiego szefa nigdzie nie znajdziesz i na pewno wrócę do tej firmy .pozdrawiam

Monika123

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie.Oby kazdy pracodawca byl taki nigdy nie bylo zadnych problemow.

Firma porządna jeśli chodzi o stalowa. Problemy i opinie ludzi którzy tu zamieszczajątakie treści to poprostu zwolnieni alkoholicy, którzy czyhają na 500+. Pracują kilka dni i ich nie ma. Kierownicza w porządku komunikatywna mila i kulturalną. Jeśli chodzi o to że szantazuje może przyznajcie się jak byliście zatrudnieni. Pracowałem w tej firmie długo i nigdy nie było sytuacji takiej że ktoś na mnienkrzyczal zbliżał czy coś. Nadzór profesjonalny i na odpowiednim stanowisku osoby.

Irek

Dla niektórych osób takie biadolenie sprawia chyba przyjemność? Doceńcie dobrą firmę!

zamiatacz gówna
@Irek

A jaka to ta dobra firma ?

@zamiatacz gówna

Na wiejskiej najlepsza firma wciskasz guzik idziesz na obiad a potem do sowa i przyjaciele na deser i lufe

Damian
@Irek

Ty to nazywasz dobrą firmą ? INTERLUX na Stalowej zajezdnia autobusowa ? Chłopie co ty bierzesz ? Kierowniczka ubliża ludziom,wydziera się na nich,zastrasza że powyrzuca ich z pracy,zachowuje się tak jakby to była jej własna firma,między pracownikami robi zamęt przez plotkowanie o nich,ta kobieta jest naprawdę psychiczna,jestem pewna że tam tragedia jest nieunikniona.

Oj
@Damian

a na dodatek żyraf kapuje na wszystkich ze zmiany i obciąga w kiblu jednemu kierowcy w zamian za przejażdżkę bmw

@Oj

Mysle ze masz problem do zyrafa bo zostal w innej firmie na zajezdni gdzie innych wyrzucono z dnia na dzien. On jest upodledzony wiec biora na niego hajs.

Czy dyżury międzyświąteczne w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz obstawiają najmłodszymi stażem?

dzidka

Nie w interlux pracują niewolnicy pana prezesa oni muszą być gotowi do pracy cały czas nie mieć rodzin i nie chorować bo chorobowego i tak nie dostaną muszą tyrać w święta żeby im na bułkę starczyło

On

@Midiek a co to znaczy że praca za grosze? To ile dostajecie?

flaszka
@On

13zł na rękę bez dodatków za weekendy noce gdy minimalna jest 15zł czas na PIP żeby się tym zajął

Midiek

Najgorsza ze wszystkich firm jakie znałam. Praca za grosze bez ubezpieczenia a atmosfera fatalna . Prezes ok ale wogule nie unteresuje się co dzieje się na jego obiektach. Nadzór który znajduje się na np.zajezdni Stalowa oceniam na 1%. Odradzam nawet dla bardzo potrzebujących. W tamtym roku 2019 jeszcze względnie za brygadzisty (usunięte przez administratora)ale potem makabra !!

Arek

Pracowałem tu krótko, ale bardzo miła atmosfera, praca idzie szybko sprawnie i przyjemnie ludzie bardzo mili i pomocni, a Pan kierownik bardzo w porządku zawsze służy pomocą

@Piotras, a nadgodziny w firmie Interlux są dodatkowo płatne? Jak Ci się pracuje z pozostałymi osobami w zespole? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdza się w jakiś sposób kompetencje potencjalnego kandydata? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

zamiatacz
@Ewa

Rozmowa jest taka masz ręce i nogi machasz miotłom i nie wali za mocno alkocholem to masz pracę po miesiącu dostajesz umowę i dowiadujesz się za jak dziadowską stawkę pracujesz wymiociny czy stolec do posprzątania nie licz na rękawiczki jesteś warty tyle co te (usunięte przez administratora) masz robić zysk dla firmy

@zamiatacz

Sory ale kazda prace trzeba wykonac ktos to kuzwa musi zrobic niestety posprzatac te wymiociny zdarza sie czlowiekowi ale fakt nie powinni wpuszczac do autobusow meneli nie ktorzy kierowcy wyganiaja takich a nie ktorzy maja to w (usunięte przez administratora) . Ja nie mam do tej firmy nic lubie prace przy sprzataniu autobusow. Jak sie komus nie podoba to niech nie wypowiada sie zachowa komentarz dla siebie. Prezes jest spoko pozdro dla niego

Joanna
@Becia28

Wiesz, każdy ma prawo się wypowiedzieć, nawet jeśli negatywnie. O ile zachowuje kulturę wypowiedzi i pisze merytorycznie. Na czym polega ta praca w Interlux?

Zenon
@Ewa

Nie są dodatkowo płatne (usunięte przez administratora) musi być ma być tanio zresztą po ZK to i tak dobra praca

@Joanna

Na sprzątaniu wszelakiego syfu jaki może być w autobusie i tramwaju (usunięte przez administratora)

Joanna
@znawca

Ktoś pisał, że po miesiącu dostaje się w Interlux umowę. To na jakiej zasadzie pracuje się w pierwszym miesiącu? I jaki rodzaj umowy dostaję później?

Piotras

Pracuje w Interlux już kilka miesięcy na Zajezdni w Warszawie. Oczywiście - wymagania spore, pracować trzeba, ale przynajmniej można wyrobić dużo godzin ponad normę i kasa na czas. Szef młody, ale pomocny jak trzeba to da zaliczkę i premię za dobrą robotę. Ja tam nie narzekam...

Kiki
@Piotras

Może na Kaweczynskiej w Warszawie? Słyszałam, że jest tam jakaś strasza niepracująca koordynator, p.Kasia (niestety nie pamiętam nazwiska)która strasznie poniża ludzi.

Dada
@Kiki

Nie zgadzam się z tym co tu piszesz , Pani Kasia nie jest osobą która poniza ludzi. Nie znasz to nie oczerniaj .

@Dada

A Ty pracujesz w Interlux Małgorzata Kania Łukasz Kania? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej o zatrudnieniu w tym miejscu. Czym się zajmujesz w tej firmie? Czy możesz opisać swój przykładowy dzień pracy? Miałabym tylko jedną uwagę, nie tylko do Ciebie, ale i innych użytkowników forum - bardzo proszę o nieużywanie chociażby imion czy też pseudonimów osób trzecich na forum - takie dane podlegają ochronie.

zamiatacz kałowy
@Kiki

Tak pani Kasia nie jest zbyt pracowita ale nie można powiedzieć żeby kogoś bardzo poniżała bo gdyby tak było sama by zmywała tramwaje nikt za te grosze z przymusu tam nie robi

@Kiki

Kasia jest w porządku jak przychodzisz i robisz swoje a nie udajesz że pracujesz

Jakie są mocne strony pracodawcy s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz?

znawca

A są takie? Może takie że póki wygrywa przetargi to płaci na czas te jałmużnę zwaną wypłatą

gruba fela

Dziadostwo duże wymagania małe płace (usunięte przez administratora) na każdym rogu i wyzyskiwanie ludzi zaniżanie składek ZUS nie polecam

Pracownica Interlux.

Witam jestem pracownica w firmie interlux juz od ponad roku i jestem zatrudniona na 1/2 etatu bo tak prosiłam i tak pracuje ,pan prezes jest wypłacalny i zawsze do 10-ego mam pieniążki, wiadomo stawka mogłaby być większa,ale takie są anomalia jeżeli chodzi o wynagrodzenie na rynku pracy, proponuje się wziąść narzekajacym za jakąś prace ,a nie tylko narzekać, poprostu jak komus zalezy na pracy pozdrawiam wszystkich sprzatajacych na zajezdniach tramwajowych :-)

@Pracownica Interlux.

Zgadza się jak ktoś chce pracować o nie będzie narzekać ja lubię tą pracę jestem fanką autobusów i ja jestem z pracy zadowolona.

firma jest do kitu

ha ha pracowałam w tej firmie na Zajezdni Autobusowej strasznie wykorzystują pracowników stawka godzinowa 11 zł na gdzinę .Schociaż na nocne zmiany powini liczyć to inaczej nie ma dodatków żadnych a wymagania to firma ma w nocy się myje autobusy nie ma środków do mycia ani oświetleń i zatrudniają na umowę zlecenie .Związku ztym nie polecam tej firmy .

@firma jest do kitu

Jak się komuś nie podoba to nie musi w tej firmie pracować znajdź sobie inną pracę a nie narzekarz

Zostaw merytoryczną opinię o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz - Ostrołęka

• Jak się pracuje w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz?

Zobacz opinie na temat firmy s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Stefana Żeromskiego 19
    07-417 Ostrołęka