Opinie o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz w Ostrołęka

Arkadiusz

Firma jak każda czasem jest dobrze czasem źle. Wiadomo pracować trzeba - przynajmiej wypłaty na czas i to najważniejsze. Szef młody, ale dobry z nim kontakt. Można się dogadać. Pracowałem w Interluxie kilka miesięcy i poszedłem do innej firmy bo obiecano mi wyzsza pensje. Jak się potem okazało bujdy - kasy na wyplaty brak. Także to co ważne w Interluksie pewna kasa i na czas także firma pod tym wzgledem do polecenia!

Cyfrowy
@Arkadiusz

Jeśli chodzi o Interlux to nie pracowałeś jak chodzi o pieniądze to poproś go o zaliczkę to pojawi się dopiero przy wyplacie.

Becia28
@Cyfrowy

Ja wcale się nie dziwię że nie ma zaliczek ponieważ z tego co wiem biorą pracownicy kasę i już ich nie ma w pracy. (usunięte przez administratora) Ja lubię tą pracę i nic do tej firmy nie mam. Pozdrawiam wszystkich narzekających Beata

Hern

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kumoterstwo, faworyzowanie pewnych osób kosztem innych- w bardzo wielkim skrócie.

@Hern

A czy są jeszcze jakieś inne aspekty, które mogłyby ulec zmianie w Interlux Małgorzata Kania Łukasz Kania? Może masz jakieś pomysły? Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu - długo już jesteś (lub byłeś) z nim związany? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem innych, podobnych firm z branży?

@ODRADZAM, jeżeli Twoje informacje są zgodne z prawdą, to są one co najmniej niepokojące i mogą być tematem do przemyślenia dla przyszłych kandydatów. Czy nadal pracujesz w firmie Interlux? Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi o swoich zastrzeżeniach? Jakie odpowiedzi usłyszałeś? Czy pracownik jest zatrudniany na umowę o pracę?

ODRADZAM

Zacznę od nawiązania do poprzedniego wpisu Pani Ewy. Otóż firma nie wymaga żadnych kwalifikacji, nie ma rozmów kwalifikacyjnych. Pracownicy są zatrudniani na fikcyjne umowy opiewające na absurdalnie niskie kwoty, tak aby Pan prezes płacił niskie podatki. Nadgodziny, zmiana nocna, święta nie są płacone dodatkowo. Zawsze obowiązuje najniższa możliwa ustawowa stawka godzinowa. Rotacja pracowników bardzo duża z uwagi na niskie zarobki i wysokie wymagania, a także podejście kierowników do pracownika. Obecnie spore braki w kadrach, ale póki jest kilku desperatów w firmie, którzy nadrabiają prezes się nie przejmuje wcale. O podwyżkach nawet nie chce słyszeć. Twierdzi, że część pracowników pracuje po 12h dziennie 5 dni w tygodniu zarabiają majątek, bo przecież prawie 2 tyś. Za tyle to już można żyć jak pączek w maśle. Chyba jakiś żart. O ludziach, których się teraz przyjmuje do pracy lepiej nie wspominać *margines społeczny*. W końcu nawet ukraińcy nie będą zasuwać taką stawkę. Absolutnie nie polecam pracy w tej "firmie", a także współpracy potencjalnym kontrahentom z zleceniodawcom.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz na stanowisko Pracownik grupy mobilnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

@Pracownica Interlux. Użytkownik @Alexsander napisał, że w firmie nie ma dodatku do pracy na zmianach nocnych. Czy zgadzasz się z tą opinią? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie, to ostatnio czynnik, na który zwracają uwagę przyszli pracownicy. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w Interlux?

Alexsander

No cuz widać każdy ma takie zdanie o tej firmie po: 1- pracownika traktuje się z góry (niby proste zasady ale zmienne od szefa który skacze z kwiatka na kwiatek jak mu się podoba) 2-kierownictwo do (usunięte przez administratora) nie będę pisał gdze co by komu .......nie obrabiać(brygadzisci są spoko i można się dogadać wytlumaczą wszystko) 3- Wynagrodzenie a to śmiech na sali na dniu nie wspomnę o nocy (brak dodatków i jeszcze kary odpisywane z odpisów ztm co odpisy są z.......) 4_Co chodzi o wolne 2dni w miesiącu 5-Umowa śmieszna 1/4 etatu 6-Umowa zlecenie niby na tą niższa średnia krajową ale po proście o zaświadczenie o zarobkach to nawet kredytu nie dostaniecie 7-Obecnie wiem że ten pracodawca ma zajednie autobusowe i tramwajowe jedno w tym temacie nie polecam tej firmy trochę przepracowalem

Sas

Praca nie jest wart tak małej pensji nie ma poszanowania dla ludzi na co po nie których zajezdniach przez brygadzistow, prezes ok wypłacalny na czas duży plus

@Cyfrowy. Czy mógłbyś napisać co miałeś na myśli, pisząc firma krzak? Czy chodziło Ci o poziom organizacyjny firmy? Czy są w tej firmie jakieś perspektywy rozwoju i czy polecasz tę pracę osobom bez doświadczenia? Opisz swoje wrażenia. Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Cyfrowy.

Firma krzak nie szanują ludzi małe zarobki a wymagania duże.

Nie polecam. Pracownika traktuje się z góry. Prezes zachowuje się, jakby pozjadał wszystkie rozumy świata, a pracownik jest niewolnikiem. Pracownika należy szanować, bo to właśnie on zasuwa na wypłatę pana szanownego prezesa, którego rączki są nieskalane pracą. W zasadzie jedyny plus to terminowa wypłata...

Prezes to wyjątkowy chytrus. Sprzęt, którym mamy pracować to badziewie. Rozwala się w rękach. Nawer nie są to jednorazówki, bo część nowego sprzętu już przy rozpakowaniu ma wady produkcyjne i nadaje sie to kosza. Stawki najniższe z możliwych - dzień, noc, święto. Do tego ciągle dorzuca nowe obowiązki i wymagania, jakby płacił z 10tyś/mc. Niemiły, nieuprzejmy. Przy wzróceniu uwagi wyskakuje z tekstkem: "jak się nie podoba to nie musisz tutaj pracować". WYZYSK pracownika. Zaniża dochody, aby płacić niższe składki i podatki. Byle napchać swoją kieszeń kosztem NASZYCH ciężko wypracowanych emerytur. Nie pozwalajcie sobie na takie tratkowanie i zgłaszajcie cwianiaka. Do tego nie zapewnia odzieży BHP. ODRADZAM. Praca nie jest dobra nawet jako przejściowa. Szkoda nerwów z Interluxem

Piotruś

W wawie na kawęczynskiej taka chuda brygadzistka w imieniu prezesa ktorego szczylem nazwala bo nie ma 30 lat.proponuje prace pelnoetatowa w stalych godz.to powinna byc um.o.prace.a wiec proponuje prace po 8 h pelen etat na um.zlecenie za 2000 brutto gdzie przy 168godzinach 13 brutto to daje 2184brutto na um.zlec.a wiec oszukuja.PIP sie wami zajmie juz zgloszone.

Juul

Szczerze? Niby ok, a od środka zgnilizna. Niech każdy przekona się sam, ale z dystansem ;)

Rysiek

Pracowałem w INTERLUXie dwa lata. Nie mogę na nic narzekać. Kontakt z szefem bardzo dobry, pieniądze na czas, jasne zasady co do pracy i obowiązków.

Halina
@Rysiek

Rysiek to chyba pomylileś firmy ja nie wspominam jej tak dobrze...

Zostaw merytoryczną opinię o s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz - Ostrołęka

• Jak się pracuje w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz?

Zobacz opinie na temat firmy s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

s.c. Interlux Kania Małgorzata Kania Łukasz
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Stefana Żeromskiego 19
    07-417 Ostrołęka