Opinie o For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c. w Bytom

Stachu123 Nowy wpis

Jeżeli chodzi o tą firmę z pracownikami dobrze się pracuje, jak tylko mogą to pomogą. Głównym problemem jest zarządzenie na najwyższym stanowisku, wiecznie wąty że mało, że można lepiej, dziwne zagrania z pakowaniem paczek jak spomniał już ktoś, sam też byłem testowany. Szukanie dziury w całym, rozdrapywanie jakiś problemów z przed miesiąca, a można się skupić na tym co jest teraz i starać się nie powielać błędów popełnionych w przeszłości. Klienci przyjeżdżają po odbiory osobiste i przez otwarte wrota bram słychać jak pracodawca wydziera się po pracownikach przy wszystkich ("profesjonalizm"). Nie mówiąc o pazerności do pieniędzy wiecznie nie ma na nic, i nikt nie mówi o zakupie maszyn za seti tysięcy, mam na myśli sztyl od miotły który się połamał i został owinięty taśmą, pół roku temu i jest OK. Jak trzeba coś zakupić do pracy sporządzana jest lista, która czeka pół roku albo dłużej, a o zakupie zazwyczaj się zapomina, albo list się zgubi nie raz tak było. Wynagrodzenia są marne, wymieszane z premiami. Na rozmowie o pracę, szef przedstawia swoje racje i na tym koniec, a pracownika się słucha jak wyłączonego radia. A na koniec rozmowy usłyszysz zobaczymy, wrócimy jeszcze do tej rozmowy. Firma to są pracownicy, a nie auta, duża hala magazynowa i biura. Na szczęście uwolniłem się z tego (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam !!!

Jak się pracuje z ludźmi z For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.?

Roko Nowy wpis

W ostatnim czasie z tej firmy odeszło kilka osób. Między innymi Kierownik biura, kierownik magazynu, kierowca i inni.

Danuta Nowy wpis

Czy w firmie For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka pracuje dużo osób? Zastanawiam się, czy warto aplikować gdzieś, gdzie jest bardzo dużo pracowników, a pewnie i duża rotacja, czy lepiej poszukać pracy w mniejszej firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Jeśli ktoś pracuje bardzo krótko to może niech zachowa dla siebie swoją "opinię". To firma wystawia takiemu pracownikowi opinię!!

Były

Bardzo mocno odradzam . Uciekłem po dwóch tygodniach. Duża hurtownia żaden producent , dystrybutor tego samego co maja wszyscy. Konkurencyjność na rynku jest bardzo duża , przebicie się na rynku jest trudne.

aleksander
@Były

Jest rekrutacja na handlowca?

chriss78

Witam, Jak czytam te opinie to mi się chce śmiać - ludzie wylewają swoje nie powodzenia żenada , ale czego wymagać można od ludzi co nawet nie potrafią się podpisać. Po pierwsze jestem pracownikiem tej firmy i jestem handlowcem więc może trochę po prostuje te głupoty co ludzie tu wypisują. 2. Co do Dyrektora - jest osobą bardzo za bieganą i ma wiele spraw handlowych na głowie i fakt może się wydawać, że nie słucha lecz jest to błędne ponieważ jest osobą która zawsze pomaga swoim handlowcom w podejmowaniu kluczowych decyzji - dlatego zawsze odbiera telefon. 3. Co do magazynu każda firma ma swoje zasady zapoznania pracowników z asortymentem, również tam byłem i pakowałem (korona z głowy mi nie spadła) a z chłopakami z magazynu uważam że warto się zapoznać , poza tym co powiesz klientowi jak zapyta w jaki sposób jest paczka zabezpieczona itd.. do dziś często zejdę zobaczyć niektóre pozycje 4. Jeżeli chodzi marże sprzedaży - to mnie śmiech wziął bo takie jak tu są możliwości sprzedaży to nie zam innej takiej firmy która podchodzi w tak fajny sposób do sprzedaży. 5. Co do HOTELI no to już jest sprawa osobista każdego pracownika - jeżeli komuś to nie odpowiada no trudno może nie przyjąć tej pracy a nie pisać głupot i obrażać innych którym to odpowiada. Podsumowując : Firma FOR LIGHT jest bardzo dobrą firmą która cały czas się rozwija ma parę mankamentów lecz cały czas zmienia się na lepsze. Jarosław Klicki i Małgorzata Klicka są bardzo dobrymi pracodawcami: wypłaty na czas , miła atmosfera (chyba ze sami pracownicy czasem ja popsują) ale nie ma firmy gdzie wszystko jest super. Polecam pracę w tej firmie

Krzysztof87
@chriss78

Zalecam stosowanie języka polskiego w wypowiedziach pisemnych.

bezrobotny

Na rozmowie na szefa trzeba czekac godzine, po czym dowiadujesz sie ze nie ma dla ciebie czasu. Na magazynie sprawdzaja czy nadajesz sie do pakowania zarowek do kartonow. Jesli poszlo ci dobrze, na nastepny dzien dostajesz telefon ze nie podejmuja z toba wspolpracy, tlumaczac to jakimis bzdurami. Szanowny pan dyrektor handlowy musialby sie jeszcze poduczyc ze slow, ktorych znaczenia nie zna. To nic ze z dwoch kandydatow, gdzie jeden zrezygnowal a ty zrobiles wszystko celujaco pracy nie dostanie zaden. Nie wiadomo jakie umiejetnosci trzeba posiadac do tak prostej pracy, podejrzewam ze oni sami tego nie wiedza. Omijac szerokim lukiem.

gównania robota

Byłem nie tak dawno na rozmowie i prowadzący rozmowę od samego początku wykazywał brak szacunku do drugiej osoby. Ważniejsze były telefony niż sama rozmowa. A gdy coś mówiłem to on się patrzał w okno albo bawił się swoimi tłustymi włosami chyba przez miesiąc nie mytymi, a jego struj świadczy o braku profesjonalizmu, jak można mieć ujebaną koszulkę i spodnie i prowadzić rozmowę rekrutacyjną. Stawką najniższa krajowa i praca w ciągłej delegacji. Praca dla osób co chcą być nie szanowane i którym wszystko jedno czy mieszkają po "hotelach" czy w domu. Jednym słowem gówno a nie robota.

pawel

Również popieram - rzekomo "stara szkoła handlu" - wciskanie klientom towaru z taką marżą że nikt nie chce go kupić, bo znajdzie pięć innych, tańszych firm. Polityka firmy kompletnie nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach - zupełnie zablokowana możliwość nawiązania trwalej relacji z klientem, bo nikt nie lubi być ordynarnie oszukiwany. Dodatkowo prowadzący rozmowę rzeczywiście koszmarny palant.

Kkkk

Popieram, byłem na rozmowie, warunki kiepskie a prowadzący rozmowę kompletny pajac!

zajc

Kiedyś fajna firma, od rządów nowego "dyrektora" jeden wielki wyzysk!! Zmiana zasad i warunków pracy co tydzień. Warunki obiecane przy przyjęciu do pracy jedna wielka ściema!! W rezultacie lądujesz z najniższą podstawą i nieosiągalnymi planami a wymagania kosmiczne. Jeżeli macie inne propozycje, omijajcie szerokim łukiem i absolutnie nie bierzcie na poważnie tego co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c. - Bytom

• Jak się pracuje w For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.?

For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.
  • Kędzierzyńska 17 lok. 5
    41-902 Bytom

For Light Jarosław Klicki Małgorzata Klicka s.c.