Sigma-Bi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Bytom

Opinie o Sigma-Bi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Praca od rana do nocy. Za nadgodziny nie ma żadnego wynagrodzenia. O każdorazowy dodatek musisz się prosić do pensji, który jest traktowany jako premia. Ciągła zmiana pracowników (średnio co 3-4 miesiące). Ludzie tam nie są w stanie wytrzymać psychicznie z kierownictwem i jedną starszą panią pracującą na recepcji.

Jola

( usunięte przez administratora )Płaci 1500zl. Obiecuje góry lodowe. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Anna

Praca niewolnicza za marne grosze. Z wyższym wykształceniem magisterskim nie zarobisz nic więcej poza min. wynagrodzeniem, (zadnych premii, dodatkow). Grafiki ustalane w połowie miesiąca, nigdy nie wiesz na która masz przyjść do pracy, dziesiątki nadgodz, za które nie dostajesz ani złotówki. Pozatym ciagłe użeranie się z pacjentami, którzy maja pretensje o to, że firma zatrudnia za mało personelu. Właściciel skapiradło. Tu nie przestrzega się w ogóle kodeksu pracy. Odradzam.

Zostaw opinię o Sigma-Bi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma-Bi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej