Opinie o Armexim Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armexim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Armexim Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armexim Sp. z o.o. w Pruszków

Krzysztof

Nawet mało rozgarnięty ktoś zauważy ze większość negatywnych opinii jest wysłane z jednego adresu IP , znam Pawła od kilkunastu lat miewał wzloty i upadki ale nigdy nie odmówił nikomu pomocy pracuje dla mnie do tej pory ,jeżeli ktoś chce zobaczyć jego realizację podaj adres mailowy do zapytań krzysztof.mostostal.dev@autograf.pl

Poszkodowany
@Krzysztof

Czy Pan z Mostostalu nadal uważa, ze te negatywne opinie są nie prawdziwe ? Czy wszystkie poszkodowane osoby również przez GBT BUD to fikcja? Ręczy Pan nadal za Pawełka? Czy pan zdaje sobie sprawę ile ludzi ten człowiek skrzywdził??? Gratuluje odwagi ze ręczy pan za taka osobę

Andżela Nowy wpis

Chłopak jest monterem konstrukcji stalowych i pracy szuka. Też tak z ciekawości firmy właśnie przeglądam ale tutaj żadnej oferty mi nie odszukało w dodatku komentarze są jakieś stare. Pisaliście jednak o jakichś problemach z pieniędzmi. Czy do dziś jest już to rozwiązane?

Krzysztof

Poszkodowany Nowy wpis
@Krzysztof

Inwestor

Unikać dużym łukiem! Proste prace ciągną się w nieskończoność , pracownicy "z łapanki", głownie Ukraińcy ,zmieniają się jak w kalejdoskopie, robią niechlujnie, niektórzy chyba pierwszy raz mieli do czynienia z pracami budowlanymi. Nikt ich nie nadzoruje -pracują jak i kiedy chcą. "Prezes " - pan PB nie wywiązuje się z obietnic, notorycznie mija się z prawdą-jego wymówki, tłumaczenia jak z książki "Lesio" Chmielewskiej. Szybko wyciąga zaliczki ale z realizacją prac ze strony jego firm( ma kilka)jest już problem.

@Inwestor

Panie inwestorze proszę podać swoje nazwisko

Grzegorz W
@Inwestor

Święta słowa jeśli chodzi o tego pana i jego firmy armexim bo jest ich kilka

Witam, Poproszę o kontakt na adres biuro-rtk"małpa"tlen.pl Mam podobny problem

Inwestor Nowy wpis
@Inwestor

Właściciel firmy także mnie okradł w dokładnie taki sam sposób jak tutaj opisany. Proszę uważać!

Teresa Nowy wpis
@Inwestor

Po trzech latach stało się to samo? To niby z tamtej sytuacji o ile faktycznie wystąpiła to do dziś żadnych konsekwencji nie było? Poniekąd zaskakujące

klient

Gośc to (usunięte przez administratora) Omijać z daleka. Założył kilka spółek i rąbie ludzi na kasę, ale trafi swój na swego.

@klient

Dlaczego się nie podpiszesz, tylko jesteś no name

@klient

Czemu właściwie zalecasz by omijać? Rozwiniesz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Armexim Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klientka

(usunięte przez administratora) Podjęli się pokrycia u mnie dachu, właściciel twierdził, że robili dużo dachów, nawet chciał pokazywać zdjęcia. Jak się okazało w praktyce kierownik budowy, który miał być specjalista od dachów (w ustach prezesa) miał blade pojęcia, jak się za to zabrać. Do tego nieregularnie przyjeżdżał do pracy, przysyłał tylko pracowników z Ukrainy, którzy kompletnie nie znali się na robocie i często siedzieli, bo nie wiedzieli, co mają robić. Robota została zrobiona źle, blacha jest krzywo położona, co widać gołym okiem. Poza tym od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić faktury (usunięte przez administratora), chociaż twierdzi, że jest wystawiona. Nie wierzę już w ani jedne słowo tego Pana - potrafi tylko zgrabnie mówić i mydlić oczy.

@Klientka

Witam, Mam podobny problem. Proszę o kontakt biuro-rtk"małpa"tlen.pl Pozdrawiam

Szymon

Jak wygląda sytuacja u ciebie? Coś więcej napiszesz?

Ona
@Szymon

Jak się można skontaktować z panią?

Teresa

Poważnie będziecie przeciwko firmie występować na drodze sądowej? Ile osób jest już w to włączonych?

Jarek
@Teresa

Jak znam życie, żadna , podobne działania jak przy Armexim Development zapewniano mnie ze akt oskarżenia, postępowanie prokuratorskie później się dowiedziałem że nie mogą podać mi sygnatury akt , bo to rodo , potem się dowiedziałem że tego postępowania nie były, generalnie (usunięte przez administratora) po ścianie, wyłudzanie pieniądze

Teresa
@Jarek

Serio? No to w takim razie jak inaczej to rozwiązać?

Jarek
@Teresa

Nie poprostu pić na wodę, próba wyłudzania kasy przez pseudo windykacja,

Julia
@Jarek

Jak to w ogóle możliwe, że taka sytuacja miała miejsce? To nie do pomyślenia

obiektywny

Nawet w pozytywnej opinii znajduje się informacja o wzlotach i upadkach-czyli lepiej nie trafić na czas upadku. Ryzyko współpracy po twojej stronie inwestorze. Nie skorzystam-nie lubię zbędnego ryzyka.

@obiektywny

Trudno się mówi, pracy jest aż nadto ,ale cieszę się że u Obiektywnego są same wzloty

Lidia
@Paweł

A to są jakieś przyjęcia skoro pracy jest aż nadto?

Gabaryty@op.pl

Kanalizacja ,montaż szamba ,inst. C.O. może czasowo nie było na 100% ale mieści się wnormach firm budowlanych ,jak bardzo pilnie, polecam

Zbigniew

Polecam po mimo tych złych komentarzy, Pan Paweł bardzo pozytywny człowiek pomoże w sytuacjach kryzysowych u mnie wykonali kompleksowo instalacjie elektryczną w budynku bliźniaczym we wsi Michałowice nie mam żadnych zastrzeżeń

Czy firma Armexim Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Lechu

Szybciej weźmnie od Ciebie, niż coś da. Pensji nie zobaczysz za robotę. PB prezencik obiecuje i obiecuje a kasy nie ma.

@Lechu

I co nie zapłacił, no idź do sądu albo podaj nazwisko to Ci może zapłaci

Lidka

Omijać szerokim łukiem Pracownicy z łapanki, większość Ukraińcy bez znajomości fachu. Właściciel wyciąga zaliczki, a pracy nie wykonuje. Agresywny i niekompetentny. Nierzetelny i ciągle mija się z prawdą. Ma niejeden spór finansowy z osobami od których wciągnął na zaliczki lub źle wykonał zlecone prace. Uważać, ku przestrodze.

@Lidka

A to ciekawe, Pani poda adres swojej budowy

Nie długo będziesz siedział, oddam z twoich :):):)

A potem dojedziemy twoją lalunie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Armexim Sp. z o.o.?

Paweł Boniecki

Wszystko kwestia wiedzy i umiejętności

Boss

Boniecki to taki sam pedał jak i jego zleceniodawcy

@Boss

Bardzo mi miło to słyszeć :)

Adam Bartnik

Szybko i sprawnie wykonali pokrycie dachu, elewacje, można obejrzeć, dotknąć Pruszków ul Wandy, działki

Engie sp zoo

Prace adaptacyjne pomieszczenń magazynowych na szatnie pracownicze bez zastrzeżeń terminowo, dużo własnych pomysłów, polecamy

Pan Paweł Boniecki

Panie Prezesie, kiedy odda mi Pan zaliczkę. Nie przystąpił Pan do wykonania prac zgodnie z podpisaną umową. Czy mam naprawdę ścigać Pana przed sądem? Jest Pan Prezesem wielu firm i nie chce Pan oddać emerytce nienależnej zaliczki w kwocie 3.ooo zł. Jak Panu nie jest wstyd!!!!!

Kwiel
@Pan Paweł Boniecki

Widzę że nie tylko nam ten pan jest winny pieniądze... Można tylko ostrzec - złodziej, oszust, uwaga na tego człowieka!!

@Kwiel

Chętnie oddam tylko nie wiem komu, może zweryfikujmy ????????????

Kwiel
@Paweł Boniecki

Doskonale pan wie komu, codziennie sie dzwoni, prosi o pieniadze, nie probuje sie pan wybielać bo to nie ma sensu zaplaci pan za materiały i nie (usunięte przez administratora) pan innych ludzi!!!

@Kwiel

No nie wiem komu, proszę podać mi swoje nazwisko bo pod nickiem może być nawet pies sąsiada ????????

@Kwiel

Już kojarzę, Pani jest tą firmą która sprzedaje materiał bez vatu a po 4 miesiacach żąda jego zapłaty, na miejscu Pani zrobił bym jeszcze załącznik z faktury którą Pani wystawiła

kwiel
@Paweł Boniecki

Faktura została wystawiona po wywiezieniu towaru z tym ze miał ja pan odebrać osobiście , została wysłana na adres firmy( jednej z 3 czy 4 których jest pan "prezesem") oczywiście nie została doręczona po 2krotnym awizo. Opinie na pana temat są jednoznaczne, nie tylko nam jest pan winny pieniądze!

@kwiel

A to ciekawe, proponuję złożyć tą fakturę do US jako złe długi, dostanie Pani zwrot vatu

Paulina

Czyli dużo pracowników to Ukraińcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Armexim Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Armexim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armexim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armexim Sp. z o.o.?

Armexim Sp. z o.o.
  • Majowa 1