Opinie o Prestige Meble Jacek Buch w Czarna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prestige Meble Jacek Buch. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Prestige Meble Jacek Buch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Meble Jacek Buch w Czarna

Kamila

Nie polecam firmy. Zamówiłam szafę, czekam już 2 miesiące. Jeśli uda się dodzwonić ciągle słyszę ze juz w tym tygodniu będzie i mają się kontaktować z kierowcą kiedy dostarczy i tak mija kolejny tydzień.....

Klient
@Kamila

Zamówiłam łóżko na początku listopada, czekałam do końca grudnia. A miało być 7 dni! Kurier w końcu przyjechał .. o pierwszej w nocy. Jakaś porażka!

Karma

Juz ziknęła firma krzak z internetowej strony i po co było naciągnąć ludzi karma powraca trzeba być uczciwym A nie lapczywym wystarczyło ludzie uznać reklamację A nie robić sobie jaj z klienta tylko kasa się liczy dla Was i nic więcej

@Karma

WITAM! KOLEGO CHYBA POMYLIŁEŚ FIRMY. MY NIE SPRZEDAJEMY TAKICH RZECZY, O KTÓRYCH TY PISZESZ. SPRAWDŹ PROSZĘ DOKŁADNIE FIRMĘ, GDYŻ TAKICH O NAZWIE PRESTIGE JEST WIELE, A Z PEWNOŚCIĄ NIE DOTYCZY TO MOJEJ FIRMY. ZA BEZPODSTAWNE OSZCZERSTWA MOŻNA PONIEŚĆ SUROWE KONSEKWENCJE.

@Karma

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO EWENTUALNYCH "NIEZADOWOLONYCH". MOJA FIRMA NIE SPRZEDAJE W INTERNECIE MEBLI TAPICEROWANYCH, WIĘC NIE WIEM SKĄD MACIE TAKIE OPINIE. SPRAWDZAJCIE DOKŁADNIE GDZIE COŚ ZAMAWIACIE I U KOGO KUPUJECIE, A PÓŹNIEJ PISZCIE OPINIE. Z PEWNOŚCIĄ NIE DOTYCZĄ TE ZARZUTY MOJEJ FIRMY.

;)
@PRESTIGE MEBLE

Dlaczego pracownicy nie chcą przekazywać Panu słuchawki lub nr telefonu.? Jak Pana firma taka rzetelna? Piszecie że dostawa w 2tyg.a później wmawiacie że inf że dłużej a rozmowa na telefonie jest. Dzwoni się po kilka razy po 5tygodniach i mówią jutro,za dwa dni to samo... Poprostu państwa ludzie robią z ludzi debili i nie chcą podawać do słuchawki nikogo rzetelnego i szczerego tylko sami kłamcy którzy ciągle kłamią że dostawa będzie a później jej niema . Firma nie godna polecenia. Masakra!

@PRESTIGE MEBLE

Proszę w takim razie o kontakt od dwóch mięsiecy czekam na szafę. Telefonów nie odbieracie a jak już odbierzecie olewacie i mówicie co chwile to samo... Że moja szafa będzie w następnym tygodniu... Oj współczuję bo na każdej stronie oraz na googlach będziecie mieć opinie na jaką zasługujecie.

@;)

Ta firma nie jest rzetelna. W (usunięte przez administratora) ma klientów. Współczuję właścicielowi bo z takimi pracownikami zaraz pójdzie z torbami... Panie już poblokowały moje numery byle nie odbierać ode mnie... Życzę dalszych sukcesów takiej firmie :D ...

Odradzam każdemu zakup "mebli" z tej firmy. Zamówiłam ramę do łóżka wraz ze stelażem, początkowy czas dostawy przesunął się o 5 dni.Gdy łóżko już do mnie dotarło okazało się że dostałam sama ramę bez stelaża, która była cała poobijana i porysowana, niedoskonałości były nieudolnie zamazywane czarnym markerem. Zadzwoniłam z reklamacja pani zaproponowała mi dosłanie kleju oraz 50 zł zwrotu.Takie rozwiązanie mnie nie zadowalało więc doszłam z panią do porozumienia iż łóżko zostanie zwrócone na ich koszt. Dopiero po 3 tygodniach kilku interwencjach telefonicznych oraz po założeniu sporu na allegro kurier przyjechał odebrać "mebel". W dalszym ciągu czekamy na zwrot pieniędzy już półtorej tygodnia,kolejny raz o pomoc proszone jest allegro. Panie na infolinii przerzucały się wzajemnie winą,nie do końca służąc pomocą. Zmarnowane ponad 2 miesiące, szczerze odradzam.

Aleksandra
@.

Rozumiem, a nawet znam to z doświadczenia. Tylko nie z tą firmą, ale w poprzednim mieszkaniu ponad pół roku spałam na podłodze. Uwierzysz? Najpierw kilka miesięcy z jedną problem, bo nie mieli jak mi wnieść rzeczy, a potem zamówiłam już coś innego z innego sklepu i było niekompletne zamówienie, i to wszystko trwało. Czy już dostałaś ten zwrot? Albo chociaż obietnicę, że to zrobią?

@.

Dokładnie szafa miała być w ciągu 10 dni roboczych... mamy 25 sstycznia szafy nie ma. a jak już się łaskawie dodzwonię to słyszę tą samą śpiewkę " Pani szafa będzie w przyszłym tygodniu"

Kajzal

Zamówiłam szafę dwa tygodnie temu do teraz jej nie ma. Kontakt okropny, nie można się dodzwonić. Nie polecam!!

Emi
@Kajzal

Również zamówiłam szafę, 4 tygodnie już czekam.

Czy rekrutacja na stanowisko Stolarz Meblowy - Montażysta mebli w firmie Prestige Meble Jacek Buch odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bbbb

Nie polecam, czas oczekiwania trzy razy dłuższy niż obiecywany, zero informacji od producenta o opóźnieniu, ciężko się z kimkolwiek skontaktować, nie odbierają, nie odpisują

Klient

Stanowczo odradzam jakichkolwiek zakupów w tej firmie. Jest dokładnie tak jak inni piszą tragedia, chamstwo i olewatorstwo!!!!! Zero pojęcia o handlu a tym bardziej o meblach. Wstyd.

Urszula
@Klient

mógłbyś opisać bardziej sytuację, co takiego się dokładnie stało że aż nie polecasz?

@Klient

Żeś ja wcześniej nie poczytałam tego... I teraz mam za swoje;( Bieda z nimi!

Bożena
@:/

Masz za swoje? A co takiego braliście do siebie, bo ogólnie po forum widać niepokojące sytuacje ale zastanawiam się czy część z nich nie jest jednak ustawiona

Kuba

Firma nie jest godna polecenia na stronie czas realizacji to 5dni w rzeczywistości to Ponad 15. Jak już doszło do dnia przyjazdu szafy to kierowca okazał się osoba niekompetentna zadzwonił powiedział ze będzie do mnie dzwonił jak wyjedzie z miasta sąsiedniego zadzwonił powiedział ze będzie za 5min a był poinformowany wcześniej ze jestem w pracy i musi mi dac chwile wcześniej znać gdy po 15min dojechałem kierowcy już nie było bardzo nie miły nie szanuje klienta firmowego kazał się gonić po miastach Nigdy więcej nic nie zamówię z tej firmy.

Bożena
@Kuba

Z tym gonieniem się po miastach to niby wprost Ci tak powiedział? Bo widzisz jemu po prostu może niestety wyleciało z tym dzwonieniem też pewnie zarobiony i doszło do niepotrzebnego spięcia. :( A odnośnie tego całego czasu realizacji zamówienia to dowiedziałeś się może czemu tak długo?

Klientka

Nie polecam, absolutnie nie zamawiajcie z tej firmy. KONTAKT ZEROWY! Łapa łape myje, nikt nic nie wie. Niepoważni ludzie a i produkt który przyjechał do mnie jest rozwalony.

Willi

Nieslowna banda naciagaczy na swine buble , sprawl wyludzenia last I nie dostarczenia me li zgloszona na Policje Zaden tel nie odpowiada laconic z wlascicielem !!!! Nie dajcie się nabrać na słówka sprzedawców , towar Ala Chiny

Zirytowana

Najpierw kupowałam szafy i łóżka - nie dostarczono w terminie. Opinia negatywna na allegro skutecznie wywołała reakcję. Teraz niestety zamówiłam przez stronę internetową firmy, więc nie ma jak działać. Narożnik przywieziony w zupełnie innej konfiguracji niż zamówiony, mimo, że 3 razy się konsultowali. Odpowiedzi na reklamację brak. Dodatkowo złodzieje, bo zamówionej i opłaconej pufy nie dostałam. Najlepiej ciągnąć kasę i mieć później Klienta w czterech literach. Oszuści i złodzieje. Nie polecam. Zakładam, ze pracowników traktują tak samo, więc ja bym wiała, a nie zatrudniała się u nich.

Klientka
@Zirytowana

Kupiłma szafę przez Internet przysłali w złym wymiarze - nie chcą zapłacić za zniesienie lub wynieść szafy o złym wymiarze, nie chcą też zapłacić lub wnieść szafy o właściwym wymiarze. W SMS o dostawie przesyłają nr tel. do biura pod którym włącza się tylko automatyczna informacje że skrzynka głosowa jest przepełniona i nie można zostawić wiadomości. Nie odpowiadają też na maile. Szczerze odradzam zakupy w tej firmie.

Xxx

Firma nie słowna w tym co informują klienta na infolinii Po prostu żarty aby tyle czekać na zamówienie i beznadziejny kontakt z firmą kurierską

Bronisław

Witam. Długi już czas w wątku tym nie pojawiła się żadna nowa opinia związana z ewentualnym zatrudnieniem w firmie Prestige Meble Jacek Buch. Czy firma ta normalnie funkcjonuje? Prowadzą ewentualne rekrutacje bądź szukają nowych osób? Proszę o informację.

@Bronisław

Witam! Oferta pracy jest jak najbardziej aktualna. Zapraszam do kontaktu.

DLACZEKO KLAMIECIE I TYKO KASA DO REKI I NIE ROBICIE Z JAKOSCIA MEBLI

Olga
@mariusz

Hej @mariusz, przykro mi, że miałeś złe doświadczenia związane z zakupem mebli w firmie, ale forum ma służyć pracownikom w ocenie pracodawcy. Jeżeli więc jest tutaj ktoś zatrudniony w Prestige, chętnie dowiem się o rodzajach umów, możliwościach rozwoju.

Olga

Hej mam wielką prośbę! Powiedzcie mi, czy ta oferta na Sprzedawcę w Prestige jest wciąż aktualna: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzedawca-montazysta-mebli,praca.gov.pl46bb7005cd6f35b70e103f1e6033945f,debica. W ogłoszeniu piszą o 3000 zł wynagrodzenia, a czy można liczyć na procent od sprzedaży?

Karma

Przestroga dla wszystkich omijajcie ta firmę wszystko jest (usunięte przez administratora)..kanapy sofy narożniki brudne od żywicy porwanie podziurawione firma nie uznaje reklamacji A takie właśnie przyjeżdżają do klienta i jeszcze jedno materiały na sofach i narożnikach jest jak chusteczka do nosa Nie miękka lecz tak Słaby i Beznadziejny Material

mariusz

BEDA PIEKNE ZDJECA NA NECIE WASZYCH BUBLI JAKIE ROBICIE CALY SWIAT ZOBACZY Z DZIURAMI BRUDNYCH OD ZYWICY I BRAKIEM ELEMENTOW

mariusz

KIEDY ODDACIE BOKI DO NAROZNIKA DALLAS TAK TRAKTUJECIE KILIENTOW KASA I NIC WIECEJ NIE MASZ ODWAGI ZADZWONIC DO KIENTA I PRZEPROSIC ZA USZKODZENIA I BRAKU DOKOW (usunięte przez administratora)

mariusz

(usunięte przez administratora) zniknijcie z rynku kupilem 3 dni wczesniej naroznik DALLAS USZKODZONY Z DZIURA DEZ OPARC CZYLI 2 BOKI DO NAROZNIKA REKLAMACJIA ODRZUCONA PO 5 MINUTACH KIEROWCA W WASZEJ FIRMIE (usunięte przez administratora) JA KWASZA CALA FIRMA SPOTKAMY SIE W SADZIE

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Meble Jacek Buch - Czarna

• Jak się pracuje w Prestige Meble Jacek Buch?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige Meble Jacek Buch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prestige Meble Jacek Buch?

Prestige Meble Jacek Buch
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Konarskiego 62
    39-215 Czarna