Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c. w Rzeszów

Wotan Nowy wpis

Witam. Poszukuję informacji o pracy jako stolarz meblowy w firmie Amak-meble. Może wypowie się ktoś kto tam pracuje lub pracował. Czy duża jest presja, w jakich godzinach się pracuje? Szef, kierownik jakie mają relacje z pracownikami i ogólnie jaka atmosfera panuje na zakładzie? Pozdrawiam

Elżbieta

Widzę że firma nie jest zbyt mocno przywiązana do terminów.. Z wypłatami dla swoich pracowników też tak mają czy w tej kwestii trzymają się dat?

Damian Nowy wpis
@Elżbieta

Witam, staramy się dotrzymywać terminów lecz są sytuacje które nie mamy wpływu ( w przypadku mebli od innych producentów to termin jest uzależniony od ich dostawy) Jeśli chodzi o naszą produkcję to długi czas oczekiwania spowodowany jest dużą ilością zamówień, staramy się aby meble był jak najszybciej u klienta. Pozdrawiam ;)

Zuzanna Nowy wpis

Może potrzebują dodatkowych rak do pracy i stąd te opóźnienia o których pisza klienci? :) Może jaki pracownik się wypowie? :D Warto podesłać swoje cv?

Damian Nowy wpis
@Zuzanna

Robert

A na magazynie jakie macie stawki?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient

Amak meble to niepoważne firma, która lekceważy klientów. Nie dotrzymuje terminów dostawy, mebel dostarczony po miesiącu. A transport to totalny dramat, gościu zostawił mebel na środku podwoza i odjechał. Totalna bezczelność.

Cezary

Amak-Meble to firma posiadająca opinię bardzo dobrego pracodawcy. Forum jest dla pracowników.

Klientka

Nie polecam. Czekam na meble, dzwonię, pytam, a Pani mi mówi, że nic mi nie obiecywali, więc nie wie o co mi chodzi. Unikają kontaktu. Kłamią, że dostawa będzie w przeciągu 2 tygodni, a później bezczelnie mówią, że co mi za różnica tydzień czy dwa później. Po prostu koszmar

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Pracodawca Ok. Polecam

Nie polecam zamawiac mebli w "Amak Meble " bo czekalam od 21 pazniernika do 17 listopada na dostawe mebli . Najpierw mowili ze trzeba 2 tygodnie czekac a pozniej nie infornowali mnie o postepach dostawy . Jak dzwoniłam Pani ktora odbierala tel mowila ze ciagle czekaja na szafke i jest im bardzo przykro tego powodu i przepraszali mnie , mowili rowniez o rabacie na szafe na ktora tyle czekalam co sie okazalo pozniej ze tylko jest to 50 zl rabatu bo wiecej dac nie moga . Jeszcze raz mowie ze nie polecam tam co kolwiek zamawiac . Nie interesuja sie zlozonymi zamowieniami ani nie racza poinformowac ...

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Amak-Meble S.C. Z.P.U.H.!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c.
  • Zajęcza 14B
    35-232 Rzeszów

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Amak-Meble s.c.