Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Mateusz

Makabra...to jakiś żart! Żona wykupiła pakiet zdrowa kobieta. Wszystko była przedstawione bardzo pięknie. Gdy żona zadzwoniła 15 stycznia zrobić wizytę na usg piersi okazslo się ze pierwszy termin gdzies w okolicy Warszawy jest na czerwiec! Drugi termin zaproponowali na zaciszu na śierpień! U żony wykryto małego guzka...a oni mòwią że nie ma terminow. Siostra jej zadzwoniła udając pacjenta że chce USG PIERSI odplatnie i co? Za 230 zl moze miec termin za 5 dni..co wy na to? Druga sprawa żona miala badanie krwi.pakiet nie pokrywał jednego badania a wiec pani powiedzisla ze to badanie kosztuje 153 zl. Żona zaplacila no tsk lekarz zlecil. Gdy poszla do swojej przychodni z NFZ zapytala ile to badanie by kosztowało gdyby zrobila odplatnie? KOSZTOWAŁO BY 15 ZŁ!!!! Żona wrocila do Enel Med i pokazała im cenę ..zspytsła jak mogą tak bezczelnie okradać seoich pacjętòw? Oni na to każdy ma swoje ceny!! Masakra gdybym widział te opinie wcześniej nigdy moja żona nie kupiła by tego ubezpieczenia... Czy ktoś może polecić dobre inne ubezpieczenie?

żart
@Mateusz

TO nie jest forum dla pacjentów proszę swoje żale wyładowywać na innych forach . Proszę pisac do prezesa firmy a nie wyrzywać sie na biednych pracownikach.Właśnie przez takich pacjentów pracownicy odchodzą , nikt nie będzie znosił takich zachowań za najniższą krajową . Ciekawe jacy są państwo w swojej pracy . Nie pozdrawiam

elo
@żart

To odpowiem jak wyglada praca tym biednych pracowników: (usunięte przez administratora) W enelmed na przeciwko hali mirowskiej technik co robi zdjecia zębów: radziłbym na przyszłość być bardziej uprzejmym. Jak ci się nie podoba to się zwolnij i nie musisz tam siedzieć, nastepnym razem jak mie bedziesz tak obsługiwać to wylecisz z roboty.

ojej
@elo

A jak tobie się nie podoba to nie korzystaj z usług tej firmy. Myślisz ze jak płacisz abonament to nagle jestes król życia? Terminy są jakie są ale są zwiazane z wysokością opłacanego ubezpieczenia jak płacisz mało to i mało możesz, Witaj w realnym świecie.

Melo
@Mateusz

To ma być opinia o pracodawcy nie usługodawcy złóż sobie reklamacje i nie truj tu trutniu

@elo

To są korporacyjne szczury, nastawione tylko na zysk. Uciekać jak najdalej od tego dziadostwa. Pozdrawiam

fsdf
@Ewa

najlepiej zeby robić po kosztach? Oj polaczku

Dominika
@żart

Rozumiem że ty jesteś jednym z pracowników skoro stajesz w obronie ? Bo chętnie bym dowiedziała się wlaśnie czy od środka też wygląda to źle, czy może jest inaczej? I to z tą najniższą krajową to prawda? nie ma nic więcej? może jakieś premie?

pytanie
@Dominika

Nie wiem skąd zaskoczenie że firma prywatna jest nastawiona na zysk? Każda prywatna siec miedyczna tak ma. Bardziej zaskakujące że ludzie się upierają na taką firmę i wolą narzekać na jakość/koszt obsługi/usług zamiast po prostu zmienić placówkę.

Spadaj
@żart

Goń sie, to jest forum zeby opisać praktyki jakie stosuje firma wobec swoich Klientów. Obyście padli jak najszybciej. Enel med to (usunięte przez administratora)

Klient
@żart

Umiesz czytać? To jest część Opinie klientów. Pracownicy nie są lepsi niż zatrudniajacy ich Janusz biznesu - kłamią jak z nut. Dzwonię i chcę umówić wizytę - nie ma. Za chwilę dzwonię i nie przyznaję się do abonamentu - cud, wizyt do wyboru, do koloru. Szukajcie lepiej pracy, bo firmy nie przedłużają umów. Szczerze życzę tym cwaniakom, żeby jak najszybciej upadli. A w każdym miejscu żebyście wszyscy byli tak podle traktowani, jak traktujecie nas. Pamiętajcie: karma wraca. Zła karma wraca podwójnie.

pytanie
@Klient

@Klient jak płacisz abonament 50 zł za miesiac to nie dziw sie ze nie ma terminów. Płatnie zawsze jest więcej wyboru i szybsze terminy, tak działaja prywatne placówki.

Nbm
@Klient

Wow, ludzie odkryli ze placówki posiadają terminy pakietowe i komercyjne hahaha bo bez jaj, jak można nie być tego świadomym i jeszcze się burzyć? Pracownicy mówią to co mają mówić, zgodnie z zaleceniem pracodawcy i nie dziwne, że są znieczulenie skoro na ponad setkę telefonów dziennie większość to beszczelne mieszczuchy nie umiejące doczytać się zakresu swojego oakietu

@pytanie

Jeśli przy podpisaniu umowy firma Enel-Med informuje że są za tyle i tyle takie i takie mozliwości, terminy, a potem z tego nie wywiązuje się to chyba narzekania są słuszne.

---
@123

Proponuję nie powoływać się na słowa przedstawiciela, tylko na zapisy w umowie... Problem jest dosyć powszechny - wy w ogóle nie wiecie co podpisujecie, nie rozumiecie podstawowych pojęć w nich (umowach) zawartych. Także wyjścia są trzy - zażalenia kierować do pracodawcy, który takie a nie inne warunki dla was wynegocjował, czytać zapisy w umowie i sprawnie się na nie powoływać lub składać skargi do przedstawiciela, który ofertę przedstawiał (jeżeli są ku temu podstawy). Wylewanie pomyj na recepcję czy CC to skrajne skurw... Tak, są to przedstawiciele firmy, ale nie wasz worek treningowy, (usunięte przez administratora). I uwierzcie mi, jako pracownikowi - normalnym, wyrozumiałym podejściem do pracy "pionków" możecie więcej zyskać, niż darciem ryjka :) Pozdrawiam :)

Barbara
@Mateusz

Bardzo długi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty około 2 miesiące ,u wewnętrznego lekarza nawet 5 dni .Mimo że opłaca się pakiet !!!!

K
@Mateusz

Najgorsza opieka medyczna. Terminy z kosmosu. W pracy płacę za pakiet 100zł za dziecko, a terminu "w ramach pakietu" nie ma od kwietnia do końca roku! Zdziercy i (usunięte przez administratora) Z daleka od nich

kandydat

Dzień dobry, aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko specjalisty ds. infrastruktury (zapasy i magazyny) czy jest ktoś w stanie powiedzieć o pracy? Atmosfera, zarobki, zakres obowiązków, systematyka pracy?

Wiolka

Trwają przyjęcia do pracy Młodszy konsultant ds. obsługi klienta. Zachęcają w tym ogłoszeniu, żeby przyjść do pracy ze względu na system dwuzmianowy, a w jakich godzinach on funkcjonuje? Muszę to wiedzieć, nie chcę bardzo wczesnych ranków…

x
@Wiolka

Pierwsza zmiana zaczyna się o 6:30.

Tamara
@x

To są zmiany po 12h czy jest inaczej? Można tak się ugadać żeby cały miesiąc pracować tylko na jedną zmianę, a kolejny na drugą, realne to?

x
@Tamara

Pracowałam w dwóch oddziałach i nie było takiej możliwości, zwykle jeden tydzień pracuje się pierwszą zmianę, następny drugą i odwrotnie. Zmiany przeważnie trwają 8h, z możliwością przedłużenia.

rad

Stanowczo NIE POLECAM i odradzam korzystanie z usług Enel-med. Mimo ze mam pakiet premium dla całej rodziny to jak ktoś jest chory to nie można umówić ani wizyty domowej ani wizyty do lekarza bo terminy są odlegle lub ratownik podczas rozmowy wymyśla powody aby nie umówić wizyty domowej. Wcześniej mialem pakiet w Lux med i tam takich problemów nie było.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
EP

Enel-Med to nie jest dobre miejsce do pracy, jeśli zależy Ci na fajnym miejscu, gdzie będziesz się rozwijać i należycie wykonywać swoje obowiązki. W tym miejscu liczy się tylko i wyłącznie lanie wody, a jak chcesz być dobrym pracownikiem to będziesz wykorzystywany, a ktoś inny będzie na tym korzystać. Pracowałam w jednym z warszawskich oddziałów ponad rok, a to doskonały czas aby otworzyć oczy i zobaczyć wiele więcej. To co obiecują, a to jak wychodzi w praktyce to dwie różne strony medalu. Najgorsze w tej firmie jest to że cenią kłamstwa i obłudę, a dobrego pracownika wydalą po cichu żeby nie miał szans się bronić. Czym wyżej idziesz z problemem, tym gorsza znieczulica. Twój przełożony ma wybraną grupę, która tak samo jak i on lubi plotkować i donosić, więc zezwala im się na wszystko, a osoba która się na to nie zgadza i chce żeby była sprawiedliwość i równowaga staje się największym wrogiem, bo używa mózgu i staje się dla takiej elity po prostu nie wygodna. Kierownik placówki nie jest zainteresowany problemem, więc nawet jak dotrzesz do jego gabinetu i zdecydujesz się wyrzucić z siebie wszystkie przewinienia które widziałaś to i tak kierownik nie będzie wiedział co zrobić. a dlaczego? Ponieważ siedzi na górze, w wygodnym biurze i nawet nie jest zainteresowany tym jak funkcjonują dane szczeble nad którymi sprawuje pieczę. Tutaj zasada jest jedna - problemów się nie rozwiązuje tylko zamiata pod dywan, albo co lepsze pozbywa się pracownika sumiennego i rzetelnego, ponieważ staje się dla reszty dużym zagrożeniem. A przecież swoje stołki trzeba piastować. Każdemu, komu zależy na pracy gdzie nie łamie się prawa i słucha się wszystkich a nie tylko swoich pupili polecam omijać Enel-Med szerokim łukiem. To firma nastawiona na zyski, tam liczą się cyferki, a człowiek (czy to pracownik, czy pacjent) w ogóle się nie liczy.

Szukałam w internecie pracy i tak przy okazji się spotkałam z ofertą na kierownika kontrolingu. Jak duży jest zespół? Iloma osobami trzeba zarządzać? Nie wiem, czy mam wystarczające doświadczenie.

Inka

Tragedia z dostępem do lekarzy .Mam w pakiecie lekarza i myślałam ,że w tej sytuacji szybciej się dostanę a niestety muszę czekać przeszło pol roku.Co ciekawe jak chciałam prywatnie to nawet na drugi dzień.To po cholere ja co miesiąc place

Helena

Same opinie klientów, niestety zależy mi na opinii osób tam zatrudnionych. Planuje podesłać firmie swoje CV na stanowisko rejestratorki medycznej. Jakie stawki oferuje firma na tym stanowisko? Wie ktoś, coś? Czy 5 tyś na rękę to realna stawka? Ile wynosi okres próbny, standardowo 3 msc?

@Helena

W enelu nie zobaczysz takich pieniędzy na rejestracji chyba że najniższa będzie tyle wynosić

@Helena

Najniższa krajowa, głodowa pensja innej nie dostaniesz

Zbyszek 73

Dzień dobry Nie wykonujcien Rezonansu Magnetycznego prostaty w tej firmie. Okazuje się ze obraz jest bardzo fatalny i nie współpracuje z system szpitalnym. Miałem do wykonania biopsje prostaty. Niestety po długich godzinach oczekiwania w samym szpitalu okazało się ze nie mogę mieć wykonanego precyzyjnego badania. Nie wspominam już o stresie , który towarzyszy każdemu przy oczekiwaniu i wykoananiy takich zabiegów. Przestrzegam wszystkich.

Święta

Planuję kandydować do tej firmy i zastanawiam się, jak wygląda kwestia "socjalu" - czy w tak bogatej firmie, która wciąż się rozrasta, pracownicy mogą liczyć na dodatkowe środki pieniężne lub bony Sodexo na święta? Jak wyglądają benefity urodzinowe?

ja-sia-samo-sia
@Święta

nie ma bonów świątecznych, firma częstuje pracowników przed świętami ciastem, na Mikołajki kartka świąteczna od Prezesa i ciasteczko albo po 2 kawałki pizzy . Kiedyś były raz - dwa razy w roku imprezy integracyjne ale już od 2-3 lat nie ma, jest dofinansowanie do karty sportowej i dofinansowanie do pakietu medycznego

Vvv
@Święta

Chyba że (usunięte przez administratora)robisz. Zapomnij człowieku o czymś takim w januszexie Firma jest bogata zdzierając i oszczędzając na pracownikach.

@Święta

Kiedyś lepiej to wyglądało, obecnie jedynie można dokupić słaby pakiet medyczny do którego jest dofinansowanie i jest dofinansowanie do Multisporta. Na święta jeśli będą pieniądze to dostaniesz pierniczka jeśli nie to kupią parę ciast i tyle. Sodexo było swego czasu za wygranie konkursu którego oczywiście nie da się wygrać z oczywistych względów. Jeśli wygrasz konkurs na pracownika miesiąca to dostaniesz dwa bilety do kina ważne 2 miesiące i kartkę z podziękowaniem. Dwa razy do roku można dostać po 2 kawałki pizzy ale to zależy od HR. HR przynajmniej jeśli chodzi o infolinię w białym jest spoko

P
@Święta

Tu nie ma socjalu. Nawet za mltisporta trzeba płacić

@P

Ale za swoje konto czy tylko jak się dołącza kogoś? A mnie jeszcze interesują opcje rozwoju, czy to taka firma, gdzie się stoi latami w jednym miejscu czy jednak można dostać szanse na rozwój kariery, są awanse jakieś?

@Magdalena

Za swoje konto też płacisz, faktycznej opcji rozwoju nie ma niektórym udaje się zostać koordynatorami albo zrekrutowanych się do innego pionu

J
@Święta

Nie ma tu czegoś takiego jak socjal. Jedynie masz multisporta za którego musisz sobie płacić z własnej kieszeni

@.

Masz na myśli Medicover? Nie wspomniałeś nic o premiach w sumie w komentarzu, zastanawiam się czemu. Znaczy to, że nie ma ich w ogóle?

@Magdalena

Premie są różne w zależności od pionu ale w dalszym ciągu to nie kokosy. Ubezpieczenie jest enelu ale przez interisk

Leszek

Nie stety nie mogę polecić Enel Med . Po przejechaniu 80 km i stawieniu się na umówioną wizytę , zostałem poinformowany że nie zostanę przyjęty . Ponieważ spóźniłem się 15 min . Nikogo nie interesowało że był wypadek i zakopianka w Myślenicach była zablokowana. Jak centrum dzwoniło do mnie że pani doktor nie przyszła do pracy . Wykazałem zrozumienie . Jak ja, nie ze swojej winy ,spóźniłem się 15 min ,zostałem potraktowany jak intruz !!! Myślę że przy odrobinie dobrej woli można było mnie przyjąć nie traktując jak złoczyńcę. Myślę że punkt firmy Enel Med w Galerii Krakowskiej musi się sporo nauczyć ! Jak należy traktować pacjentów . ODROBINA ZROZUMIENIA I DOBREJ WOLI . BO SZANOWNA PANI TEZ MOZE SIE ZNALEŹĆ W TAKIEJ SYTUACJI

Agaez

Najgorsza placówka medyczna z usług której korzystałam do tej pory . Na realizacje przedłużenia recepty czekałam trzy tyg rezygnując w końcu i załatwiając w państwowej placówce z dnia na dzień . Jako pacjentka ginekologiczna po wizycie u gin na która czekałam 2 tyg konieczne było usg narządu rodnego i termin uwaga po 4 tyg . Do tego czasu albo bym zeszła z tego świata albo się wyleczyła

Mrówa

Zgodzę się że jest to najgorsza opieka medyczna.Co chwila odwołuja wizytę. A następna jest w kolejnym miesiącu.szkoda nerwów. I dodam że na wizytę czeka się minimum 3 tygodnie.Masakra

Tomasz

Dno i degrengolada. Nabrałem się na abonament a jest gorzej niż w NFZ. Dostępne terminy, pomimo abonamentu, wyłącznie płatne o bezpłatne trzeba się wykłócać na infolinii. Lekarze maja chyba zakaz zlecania badań bo pomimo, że żona miłą badanie ponad tr,y lata temu, nie zlecono ponownego USG, a o badanie krwi musiała specjalnie prosić nie nożna kontynuować leczenia u tego samego lekarza . ODRADZAM I ISTREZEGAM TO (usunięte przez administratora) BIORA KASĘ A W ZAMIAN POGARDA DLA KLIENTA

Magdalena

Jest tu osoba zaznajomiona ze stanowiskiem Główny Analityk Sprzedaży? Znalazłam ofertę do nich i miałabym trochę pytań. Jako, że to stanowisko eksperckie, oczekuję dobrych zarobków. Wiadomo coś o tym, jakie stawki proponują?

Karol

witam, czy polecacie pracę na stanowisku Konsultant Telefonicznej Obsługi Pacjenta gdzie zakresem jest telefoniczna obsługa Pacjentów: umawianie konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz usług stomatologicznych? jaka jest atmosfera? jakie warunki pracy? jakie wsparcie przełożonych?

Katarzyna

(usunięte przez administratora) Na stronie wykupiłam USG Genetyczne w Poznaniu w Galerii Malta, a gdy zostało mi jakieś 40 minut do wizyty i przejechałam 40km Pani do mnie dzwoni z pytaniem czy ja wiem, że to jest zwykłe USG. Wizyty odwołać już nie mogłam tym bardziej, że nikt na infolini nie odbierał. Napisałam maila z obszernym objaśnieniami sytuacji to nie dostałam nawet zwrotnego z jakimiś przeprosinami czy coś. Mega nie polecam, straciłam 300zł na zwykłe USG gdzie w innej placówce za tą cenę zrobiłam prenatalne.

Aktualnie szukają menadżera ds. kluczowych klientów. Czy ktoś z Was posiada informacje na ten temat? Jaka jest atmosfera pracy wewnętrznie?

kdkr

jak jest z dogadaniem się o urlopy w obsłudze klienta? te dłuższe i te jednodniowe?

ekscelencja
@kdkr

Bardzo różnie. Szykuj się na zapasy błotne o wolne w dłuższe weekendy typu Boże Ciało czy Majówka, bo każdy chce, a nie ma kim obsadzić stanowisk. Zaczyna się festiwal skarg, zażaleń i "bojamuszębomamdziecko".

Dick

Miałem umówioną wizytę u lekarza na godz 11.30. Zapłaciłem 219 zł i jest 12.00. Dalej czekam. Przede mną jest jeszcze jedna osoba. Gorzej, jak na NFZ. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.