Opinie o Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany w Toruń

No kiedyś nawet pracowałem dla niego.brak szacunku dla pracowników to u niego norma. Jego ulubione powiedzonko było MÓZGU UŻYJ

@kowal
@Adam

Adam ..chłopie firma już nie istnieje , z tego co wiem została zamknięta ok .siedmiu lat temu , a Ty wysyłasz tam ludzi do pracy koledzy Mirek , Lech , Jan też tam pracowali jeszcze w roku 2021 i w roku 2020.... żenujące . Chłopaki się dowartościowali , zaistnieli w necie

Czy w Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Grzegorz
@Adam

Piszesz, ze pracowałeś w firmie jakiś czas temu. Od tamtej pory mogło się wiele zmienić na lepsze. Czy odwiedzają ten watek osoby zatrudnione w firmie i mogą napisać jaka jest obecnie atmosfera i wysokość wynagrodzenia? Zachęcam Was do zostawiania komentarzy.

Adam Nowy wpis
@Grzegorz

Ludzie się nie zmieniają... Idź popracuj to zobaczysz i się przekonasz. Jedna z niewielu firm którą odradzam z całego serca

@kowal Nowy wpis
@Adam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracownik Nowy wpis

włsćiciel firmy to krętacz

omijajcie szerokim łukiem

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany kandydat na stanowisko Murarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Karol

Czy każdy u was pracuje w maseczce ?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany?

mirek

ja tam pracowałem i wiem że nie warto było.

Honorata
@mirek

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że nie było warto i o co dokładnie chodzi? Pytanie dotyczyło godzin pracy a wydaje mi się, że Twoja odpowiedź odnosi się do czegoś innego. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie.

mirek
@Honorata

nie warto bo ten pan zatrudnia bez umowy trzeba pracować po 10 godzin a na koniec i tak nie zobaczysz pieniędzy ,

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany?

lech

najgorsza opinia

jan

nie polecam tego pana nikomu .lepiej go unikać

AD

Nie polecam firmy. Zwyczajnie nie płaci... Obiecuje, ale nie płaci. Fatalna opinia.

firma

potwierdzam , co wyżej napisano. Obiecuje, i tylko obiecuje..... Najgorsza wersja przedsiębiorcy....

oszukani cd.

rewelacyjny krętacz i oszust , ci co mu powierzają pieniądze na remont lub budowę domu to samobójcy

torun

Kawal chama- oszust i szmira,placi jak dostanie w

Zostaw merytoryczną opinię o Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany - Toruń

• Jak się pracuje w Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany?

Zobacz opinie na temat firmy Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ruszkowski Mariusz Remar Zakład Remontowo Budowlany
  • Pistacjowa 3