Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

preeeecz z komuna!!!!

Witam, Jestem stosunkowo świeżym absolwentem studiów technicznych z rocznym doświadczeniem zawodowym. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? jakie są perspektywy rozwoju? oraz dosyć istotna kwestia zarobków? ( ile można dostać na początku i jaka jest szansa, że zarobki będą wzrastać wraz z doswiadczeniem). Liczę na poważne komentarze i z góry dziękuje za informację. Pozdrawiam,

to pomyśl ile będziesz zarabiał za pięć lat?

kandydat

Jakie stawki oferyja w kontroli jakosci teraz?

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominika

@ferdek kiepski to czemu @Przystojny Rocco właśnie poleca pracować choćby dla samego wpisu w CV, który się przyda? @padłem nie pracuję w caterpillar poland. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem. Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą w caterpillar poland?

Prawda w oczy kole
@Dominika

Dominiko, Ferdek pracował pewnie na hali. Przystojny Rocco w biurze. Przynajmiej tak mozna wywnioskować, ale moge sie mylic. Biuro, a hala to 2 rozne rzeczywistosci. Osobie swiezo po studiach rzeczywiscie wpis caterpillar w CV moze pomoc. Rocco pisze, ze nie mozna sie niczego tam nauczyc i taka jest niestety prawda. Ludzie w biurze nie wiem w jaki sposob pokonczyli studia. Oczywiscie nie pakujmy wszystkich do jednego worka, moze wsrod umyslowych pracownikow znajda sie kumaci, ale co z tego jak skutecznie sa tłamszeni przez niekompetencje innych pracownikow biura. Co do pracy fizycznej. Szczerze, wstyd sie przyznac, ze spawalo sie w Caterpillerze. Bogu dzieki, ze jest cos takiego jak weryfikacja umiejetnosci, potocznie probki. Wtedy juz nie ma znaczenia gdzie sie robilo. Praca na hali w cacie jest do bani. Ciagle poganianie, uklady ukladziki, a co najwazniejsze, smieszne pieniadze. Wiekszosc narzeka zamiast sie zwolnic i znalezc nowa lepsza prace. Tylko jak sie nic nie umie to jak tu prace znalezc. Niestety jak ktos tu popracowal dluzej niz 5 lat to juz tendencja wsteczna go dopadla, dokladnie ten zaklad cofa w rozwoju zawodowym, a powinno byc na odwrot. W sumie ciemnota sie latwiej steruje. Zgadzam sie ze wpisem granat radziecki. Niech kazdy pracownik cata wydrukuje sobie co on napisal i powiesi nad lozkiem. Mam nadzieje, ze w jakis sposob wyjasnilem ci Dominiko wszystko. Pozdro dla kumatych, a dla niekumatych tez pozdro i kubel zimnej wody na glowe, tak na ogarniecie

padłem

hahaha HR widzę,sam ze sobą pisze.

Dominika

@Dobra Rada wstawiłeś tutaj link do ofert pracy na spawacza w całym śląsku. Czy to miała być dla kogoś adresowana wypowiedź? @Przystojny Rocco czyli z Twojej wypowiedzi wynika, że to prestiż pracować w Caterpillar Poland i pracodawcy dobrze patrzą n pracowników z tej firmy? Dlaczego tak jest? Piszesz, że nie można się nic nauczyć, a przecież inni pracodawcy raczej chcą pracowników dobre wyszkolonych. Więc jaka jest opinia ogólna o firmie, że pracownicy z niej są pożądani?

Zuzanna
@Dominika

Nikt nie napisał że to prestiż pracować w CAT. Jest napisane że to rozpoznawana marka i z racji tego taki wpis w CV może zostać zauważony u potencjalnego pracodawcy.

ferdek kiepski
@Dominika

To jakiś żart chyba . Jak się zwolniłem z ...nie będę robił kryptoreklamy i nowy pracodawca zapytał gdzie wcześniej spawałem powiedziałem z uśmiechem na twarzy że w .... to jak zobaczyłem jego minę to już wiedziałem że o tej pracy mogę zapomnieć i się nie pomyliłem. Radze też innym spawaczom nie pisać w cv że w ... się pracowało bo się tylko z kompromitujecie. He a tak przy okazji czy dalej macie okres rozliczeniowy 3 miesięczny ?

Dobra Rada

Dominika

@135/PF/PC, @Freta czyli uważacie, że pracownicy powinni żądać podwyżek to płace w firmie, by się zwiększyły? A może komuś odpowiada taka pensja? Nie jest to miejsce do oceniania pracowników. Szczególnie jeżeli chodzi o płacę, bo każdego może coś innego satysfakcjonować. Zatem może powiecie coś ogólnie o samej firmie? Wy pracowaliście i odeszliście? Czy nadal pracujecie?

Przystojny Rocco
@Dominika

Caterpillar jest firmą w ktorej robi się punkt w CV, tylko i wyłacznie dlatego ze jest rozpoznawana marką. 2 lata i uciekać. Nie można tam nauczyć się niczego i nie ma od kogo.

Freta

Jedyna wina pracowników którzy tam pracują i zgadzają się na takie zarobki mi się nie podobało podziękował do widzenia. Klimat na zakładzie ogólnie (usunięte przez administratora) jeden drugiego masakra jakaś. Takie oficjalne niewolnictwo w Polsce.

@Freta

I masz racje.Pracuja za drobne pieniadze i najwiecej na forum maja do powiedzenia a w pracy kierownik jak sie pojawi to gęba w kubeł i stoja na bacznośc.Dziwni ludzie naprawde.

Dominika

@Fifek Czy jako pracownik firmy Caterpillar Poland możesz napisać coś więcej o warunkach, jakie panują w tej firmie? Na jakim stanowisku pracujesz?

Fifek
@Dominika

Dominika ja w higiena system papier w kiblach uzupelniam

135/PF/PC

Chłopaki idą jeszcze pusch arm na tym duzym obrotniku? Kiedys je spawałem u Mackowskiego.Pozdro dla spawacza od długiej nogi 20 m posów drutu a potem żlobienie bo same przyklejenia.NORMA MUSI BYĆ POŁOWE DNIÓWKI PRZED CZASEM haha.

ja to ja
@135/PF/PC

musisz być nie złym kapusiem idioto.kto ty jesteś,. misu malutki.,

@ja to ja

To ty Lesiu fajansie? Może na solówke wyskoczysz haha

granatradzieck

Kurna narzekacie i narzekacie jest tyle firm nowych wystarczy się rozejrzeć Nie macie odwagi i JAJ żeby się zwolnić jesteście pośmiewiskiem dla innych szanujących się spawaczy na śląsku. Każdy z nas ma wpływ na to jak będzie żył i jaki będzie jego los nie dajcie sobą manipulować Ja się zwolniłem i mam inną pracę i powiem wam jestem Mega szczęśliwy kurna :):):)

Związkowiec

Proponuję rozpocząć strajk włoski. Data rozpoczęcia strajku 10.07.2017. Akurat w miesięcznicę smoleńska. Druga opcja- niech każdy pracownik fizyczny wezmie w poniedziałek na szychtę taczkę. Wywieziemy białe kaski. Może nawet w Fakcie o tym napiszą

Zezowaty

Znajdzie się pała na (usunięte przez administratora) Szymusia

SWS

20.60 zł/h brutto dają nowym na start... pracownicy ze stażem ok 5 lat tyle nie mają... ze stażem 7 lat mają jakoś o złotówkę więcej... więc roboty w CAT będzie dużo bo dużo ludzi się !@#$%^&* i zwolni. W końcu motywacja do szukania lepszej roboty.

135/PF/PC

To jest fabryka przyszłosci.Nigdzie nie ma tak dobrej wypłaty jak w cat Sosnowiec hahaha

spawacz

ha ha ha znów przyjmują do tego obozu pracy za gówniane pieniądze tam juz nikt nie chce pracować nawet ukraińcy żenzda

135/PF/PC

Może niech wietnamców przyjma albo hindusów oni spawaja w krótkich spodenkach,klapkach i bez przyłbicy

wyluzowany

oj znowu przyjmują spawaczy czyżby nawet ukraińcy nie chcą pracować w tym obozie ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.