Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Brawo My!

Taki jeden

Dalej dajcie sobą pomiatac? Dalej okres 4 miesięczny za.który i tak dostajecie czarne dniowki? Brawo Wy.

Don_Anzelmo_z_Anilany

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 28.10.2009 r. orzekł, że obowiązek udzielenia urlopu na żądanie nie jest bezwzględny, a pracodawca może odmówić pracownikowi udzielenia urlopu na żądanie w sytuacji, gdy wystąpią szczególne okoliczności, które powodują, że obecność pracownika jest niezbędna w pracy.

Menago

kancelaria@katowice.pip.gov.pl jesli ktos lamie twoje prawa, czas pracy jest przekroczony, kseruj karte godzin i wyslij do pip, mozesz anonimowo, 100% gwarancji ze bedzie kontrola, jesli nie masz odwagi to zglos sie z karta do kogos ze zwiazkow.

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fajfus

Średnie wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w marcu 2016 r. wzrosły o 3,3 proc. licząc rok do roku, a zatrudnienie w przedsiębiorstwach zwiększyło się o 2,7 proc. rdr. Dane podał Główny Urząd Statystyczny. W CAT-Poland dalej kryzys a zapierniczamy po 12h i wszystkie weekendy. Kiedy związki w końcu zgłoszą łamanie kodeksu pracy i naszych praw odnośnie nadgodzin. Teraz jeszcze mam pisać prośbę żeby w soboty odpracować wolne dni zaplanowane przez pracodawcę.

niebieski kolnierzyk...

a konkretnie bhp-owiec mial dosc wspolpracy z chora korporacja.i z tymi onymi...no i nie dal sie zaczipowac ...he

asia

Jak wygląda praca w zakupach? Warunki, płace, atmosfera pracy? Warto się ubiegać o stanowisko?

obywatel GC
@asia

Najpierw Asiu to cie wyru chają .... na kasie potem sama zobaczysz atmosfera jak (usunięte przez administratora) dalej po co pisać jak znowu będzie usunięto przez administratora

bączek
@asia

nie idź tam ! nie idź !

niebiesi olnierzyk

dobrze jest brac lapoweczki za firmy ktorym ktos z cat pozwala u nas pracowac?...placi sie za kazda godzinke pare zl od chlopa ...(ty do ciebie mowie zlodzieju)...zeby to ferdek wiedzial jakie wartosci ma cat w sosnowcu ...kiedys to wytlumacze ferdkowi i ciekawe co on powie na to...........

Don_Anzelmo_z_Anilany

A choćby PIP, pisac w internecie ze zle, ze malo kasy, ze normy, ze w biurze idioci, ze dyrektor, ze zwiazki, kazdy ma odwage, kozaki nie z tej ziemi, a jak co do czego glowa niziutko oczy w podloge i nie jest tak zle bo 2300 na konto i nie w ratach. Dobrze wiedza za granica ze to jest dla was manna z nieba

Jebaka

Komu ferdkowi czy komu chyba inspekcję pracy jedynie można by naslac ale i tak się pewnie wy wina z tego myślisz że po co ich tam tyle jest w ty biurze bo produkcji na pewno to nie pomaga pierwsz co to połowę tych baranów bym zwolnił może dla tych co pracują ciężko by się wtedy znalazło

Dobry duszek
@Jebaka

Witam, czytam to forum i nie mogę uwierzyć ze nie jestem w stanie znaleźć mechanika konserwatora CAT, który faktycznie ma doświadczenie i chce pracować. kazdy chetny spełniający kryteria mile widziany zapraszam z aplikacjami na biuro@hmserwis.pl

Don_Anzelmo_z_Anilany

Dlaczego tego nie zglosisz, skoro byles swiadkiem?

Jebaka

A chodzby normy zapylenia są przekroczone na hali przy 15 minutach spawania jak mierzył ten gościu przekroczyło mi i to zdrowo a gdzie cały dzień który spędzamy w tych warunkach a i nawet to zatuszuja (usunięte przez administratora) i oszuści ciekawe czy w innych zakładach cata też tak traktują ludzi bo myślę że tylko my dajemy sobą poniewierac powinniśmy wziąć P I E R D O L N A C pakietami i postawić się tym ciulom

PrAwDy DoTyK
@Jebaka

dawno to mowilemale jakos niema chętnych by wszystkie 3 zmiany stanely pod zakładem jak miszelin przyjechal to Cicho siedzieliscie

Olga

Jak wygląda praca w biurach? Warunki, płace? Warto się ubiegać o stanowisko?

ja to ja

ano dają tylko podwyżki już nie przez 2 lata Niech żyją nasze poważne "ZWIĄZKI" a Bodex i Ukraina zaczyna przejmować zakład. Dajmy się ruchać dalej

szmicer

siema catowcy jak wyglada u was praca dalej daja 14.79 i 70 gr podwyzki i 100 zl brutto premi

nickname

Stanowczo odradzam, kodeks pracy nie jest respektowany - wszędzie (biuro i produkcja). O specjalnych dodatkach i premiach (oprócz rocznego bonusu, i też bez szału) można zapomnieć. Firma w fazie początków oszczędności, cięcia na wszystkim. Obietnice środowiska międzynarodowego... maila możesz za granicę wysłać. Wyjazdy i szkolenia? Nie tutaj. Nauka? Nie tutaj.

Menago
@nickname

Możesz podać przykłady łamanie kodeksu?

aha

Sami się nie szanujemy więc i nas nie szanują. Dla pana Fryderyka z Belgii jesteśmy tylko jednym ze szczebli jego kariery liczą się statystyki a nie ludzie.

eche
@aha

Pana?hi hi hi ...przydupasie,az tu czuc.

ja to ja

a będą jakieś $ na święta? wiadomo coś? Żeby powalczyć o swoje to musiały by być zewnętrzne związki

niebieski kołnierzyk.

lepiej robic godziny nadliczbowe, i siedziec w robocie caly dzien zeby godnie zarobic ,niz powalczyc o swoje ...tak jest w naszej firmie...he za plotem pracuja kobiety ale mocniejsze sa...Prezes, a ty nie spij po kontach w pracy tylko zabierz sie do dzialania bo za chwile bedzie jak w chinach ...kumasz?

Turbo

Wszyscy powinniśmy się teraz w kwietniu zebrać i włączyć o nasze podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.