Opinie o Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert w Opole

Ewela Nowy wpis

Witam. widziałam firmę jako jedna z okolicznych transportowych, ciężko jednak było mi znaleźć ogłoszenie o pracę a chce się dowiedzieć czy mój chłopak z kat C ma szanse na prace. jeśli tak to jakimi autami się jeździ?

Rysiu Nowy wpis

Czy jest tu ktoś na bieżąco z zarobkami kierowców? komentarzy dawno nie było, a lata temu ktoś określił zarobki jako słabe. Chce się zorientować czy coś się zmieniło w tej kwestii, bo nie wiem czy się interesować. szukają teraz?

Adam Nowy wpis

Zostałem dziś przez prezesa spółki pobity.Mysle że to przez to że nie mógł wykasować wiadomości w z whatsapa gdyż je wyeksportowalem i idę do sądu pracy. Bandyta! Policja oczywiście zlała sprawę i mam iść na komendę złożyć zawiadomienie o pobiciu.Zenada! Przez takich pracodawców i zasrana milicję rozpadło mi się małżeństwo! Jak będzie wojna to będę walczył z wschodem czy policzę się z politykami za umowy cywilno prawne?

Nowy wpis

Była jeszcze niedawno opinia dotycząca obsługi na słuchawce. Czy ktoś z tego działu mógłby napisać parę słów o atmosferze oraz średnich zarobkach? Czy występują premie od obsługi? Zastanawiam się też ile wynosi średni staż, czy to praca na lata czy raczej jednak ludzie rotują?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Wit

Bardzo dobra firma, obsługa dostarczenia i odbioru kontenerów fachowa, solidna i na czas, żadnych problemów. Obsługa telefoniczną bardzo profesjonalna. Firma godna polecenia. Zadowolony klient

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert?

Ktoś

Zapomnij :D

Ewelina
@Ktoś

No tutaj chłopaki to raczej cały czas pewnie w trasie, to komu by się jeszcze na integrację chciało jechać... ;) kojarzysz bieżące stawki na jakich się obecnie jeździ? bieżący stan pojazdów także by mnie interesował, opiszesz?

xxx13
@Ewelina

To może ja krótko odpowiem. Stawki jak już prędzej było pisane czyli najniższa krajowa + co wyjdzie ponad to. Flota z wyglądu "nudna" W większości nie są to bogato wyposażone auta, ale stosunkowo młode. Serwisy czy wymiany opon wszystko na czas więc stan pojazdów jest bez zastrzezen.

Ewelina
@xxx13

ok dzięki. to tylko ciekawi dalej aspekt kasy, bo wiąż znane są najniższe progi... co to oznacza, że jak wyjdzie ponad najniższą? tzn., jak średnio to wychodzi i jaki można mieć na to większy wpływ?

Firma Dno

Szerokim łukiem omijać firmę Tom Trans nic tam nie zarobicie co miesiąc będziecie waleni na wypłacie co tydzień sobota lub niedziela pracująca wymuszona bo nie ma kto jechać brak płynu do spryskiwaczy brak organizacji koordynator to jest jakiś żart umowa najniższa krajowa szpiegowanie we firmie wszędzie sam i kapusie gadają jak jest źle jak jest tragicznie A jak idzie jakiś szef to trzęsą portkami frajery cały czas jesteście śledzeni przez GPS zatrzymacie się na dwie minuty w sklepie Od razu jest telefon omijać szerokim łukiem firma dno będziecie wozić tylko gazety i części samochodowe auta maksymalnie przeładowane po kilka ton

Alone driver

A ja jestem zadowolony wiadomo jest kilka niedociągnięć typu płyn do spryskiwaczy opony ciężka komunikacja stawka i pensja to nie są kokosy faktycznie jak na te czasy powinna być większa stawka godzinowa ale nie pracujesz fizycznie No i pracujesz Max 8 godzin każdy jednak jest na innym stanowisku więc każdy ma inaczej auta świeżynki Jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć Pracuję od roku

byly robol

jakby co "pan Sz." daje podwyzke od 4 kwartalu 2021 roku 5%, czyli 15,15 zl/netto=15,9075netto,typowy Janusz Biznesu, w glownej mierze to wina kierowcow skoro pracuja za tak marne stawki a tylko oni pracuja na utrzymanie, szubert-trans w glownej mierze opiera sie na glupocie pracownikow, ci co tam robia bo nie pracuja, w wiekszosci skoczkowie lub na min. etacie zeby byl ZUS a kase trzepia u innych milion odzdzialow "firmy", opierajace sie na wylocie z drukarni do danych odbiorcow drukarnia zmieni dostawce i po szubert transie, dumnie brzmiacym 25 lat na kamizelkach, ktore wstydza sie nosic pracownicy, kamizelki niewiadomego pochodzenia Szuberta mozna uleczyc zwiazkami zawodowymi lub zbiorowym L4, ale to juz mnie nie dotyczy

AOL

Zwykły (usunięte przez administratora) Nie zapłacił za wykonaną pracę wielu swoim pracownikom. Zmusza kierowców do jazdy przeładowanymi busami. Można by dużo napisać o oszuście Szubercie. Zanim podejmiesz tam pracę zastanów się dwa razy. A podejmując współpracę zastanów się czy opłaca się robić interesy ze złodziejami. Zatrudnia cię na najniższą krajową i tylko to masz pewne. Reszta może zawsze nigdy do ciebie nie trafić. Wszystkie pozytywne oponie i niby staże to wypociny firmy. Odradzam i ostrzegam.

Czy Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert organizuje staże dla studentów?

bbb

otworzyli nowa uczelnie dla studentow, jak wydymac pracownika na nowych umowach obowiazaujacych od 1 stycznia a wyslanych 1 kwietnia

Łucja

Chętnie poczytałabym coś o możliwości awansu. Czy można na taki liczyć w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert? Jeśli tak to napiszcie mi proszę w jaki sposób trzeba się wykazać i czy często się takie awanse zdarzają.

aaa
@Łucja

pracujesz tam? czym chcesz sie wykazac, Szubert tak jak pisali inni to typowa pijawka, nie wiem na jakich zasadach pracuja w biurze, jedynie moge potwierdzic opinie innych, to nie jest firma marzen !!!, ich praca polega na 2 "waznych" umowach z Latex z Opola i drukaniach, trzecia firma to Hart z Opola co sprzedaje chinskie smieci, padnie najwazniejsza, tom trans NIE ISTNIEJE o ile kiedykolwiek istnial :) podsumowujac, napisze o pracy kierowcy, co byc moze w duzym stopniu przeklada sie na prace biurowa: - umowa smieciowa, najnizsza krajowa, stawka 14 zl netto :) *168 godz, to tyle co zarabia kasjer w biedronce z 10 lat temu placili 12 zeta netto, wczesniej przed zarazkami bylo 15, ale juz niema, za to jest nowa naczepa za min 150 tysi - kiedys byly premie kwartalne, teraz cos dali na boze narodzenie, z liscikiem typu: "dziekujemy wam za te trudne chwile w pandemi" - jedyny srodek czystosci (o ile chcesz posprzatac samochod-niema takiego obowiazku) to kvrwa plyn do spryskiwaczy - za oszczednosci w spalaniu nie placa za przepaly, moga na kant wuja naskoczyc - w "firmie" jeden wielki bajzel, idziesz do roboty masz jechac tam a na miejscu okazuje sie ze gdzie indziej - co do wyplaty, w Opolu, chyba ksiegowy, siedzi jakis schorowany staruszek chyba p. Rysiu, yebnie sie w obliczeniach i trzeba upominac sie o brakujaca kase - busy jezdza przeladowane, min kilka razy ponad DMC tyle co moge napisac: tomtrans to wuj dvpa i papierow kupa LIDL rekalmowal sie ostatnio 4300 brutto moze za 10 lat pracy w wuj transie z opala, tyle dostaniesz zycze powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy, oby nie Szubert

ziutek

tyle co moge napisac o tej firmie to jedna wielka wujnia, transport p.Sz. opiera sie tylko i wylacznie na kilku umowach podpisanych z drukarniami, podkupi ktos tomtransa, firmy niema, reszta transportu to smieciowe zamowienia, lapie z gieldy co popadnie ich strona www wiecej czaruje niz ma zlecen, maja podpisana jedna wazna umowe + 2 smieciowe z "firmami" z opola od czasow cowidu p. Sz. ucial stawki o 1 pln netto ( a i tak byly denne) , i w nagrode ostatnio kupil sobie nowa naczepa za min 150 tysi mozna?

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza? Czy firma normalnie działa?

Ex
@Bartek

To prawda ze to zastanawiajace. Szczerze mowiac, w obecnych czasach takie pijawki powinny pierwsze pasc, bo pracownik w koncu stal sie towarem deficytowym. I tak im zycze, zeby sie poskladali... (usunięte przez administratora) to malo powiedziane. Masz umowione ze dostaniesz w sumie np 2000, a dostajesz 1700/1800.... Slyszeliscie o przerwach w pracy...nieplatnych przerwach w pracy w srodku trasy w srodku dnia? Tego pewnie nie slyszeliscie do 1 wyplaty :) Tak, to jest twoj czas wolny i nieplatny... A slyszeliscie o dodatkach za paliwo, premiach i bog wie co jeszcze.... Ja tez tylko slyszalem :)

@Ex

w tej "firmie" nie placa za oszczednosci, co do przerwy ustawowo nalezy ci sie 15 min/6 godz jazdy, przypuszczam ze robiles u koordynatora w Katowicach :) tam nic niema, ani adblue ani plynu do spryskiwaczy, samochody zapuszczone, chociaz za to nie placa i nie daja nic do czyszczenia czas pracy kierowcy busa:(usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert?

ziutek

dostaniesz koperte z tego co wypracujesz wiecej ponad umowe

HENIEK Z POCZTY

Jedna wielka banda z Tomkiem Szubertem na czele ale pracują tam ludzie kierowcy których do innej pracy nikt nie przyjmie(usunięte przez administratora)

@HENIEK Z POCZTY

i tu napisales prawde, ludzie pracuja tam za psie pieniadze na smieciowych umowach przypuszczam ze ci co tam pracuja, nie potrafia robic nic innego, pyerdolnik w "firmie", nie wiesz co bedziesz dzisiaj robil "pracowalem", beznadziejna praca jeszcze gorsza placa, drukarnia spozni sie z drukiem a ty na trasie min. z 6-cioma paletami po klate musisz nadrobic czas, min 120/h

@franek a jakieś fajne dodatki macie ? Benefity ?

Franek

????????????zapomnij

AdaMada
@Monika

premia wzrokowa i kandydatura nie platna za pracownika miesiaca

a
@Monika

sa dodatki (usunięte przez administratora) w promocji dostaniesz dodatkowe godziny czas pracy jest nienormowany,to co zaczales to musisz skonczyc, (usunięte przez administratora) czasami czytam te opinie ale zastanawiam sie czy pytania zadaja ludzie pelnosprawni umyslowo?

Czy pracownicy Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Franek

Jeżeli chodzi o integrację to większość kierowców pewnie jest za ale brak chęci ze strony szefostwa im bardziej zależy na kasie niż na kierowcach choć ci robią im dochód

AdaMada

tak, w promocji dostaniesz zamiast tego co ci powiedzieli, bo ktos pojdzie na urlop, co do urlopu usatwowego to max 5 dni na milion rat nie bedziesz wozil w nocy palet a wyebia cie na przerzucanie opon z Tira" i rozwozenie ich LATEX to klon "p.SZ" od T-Trans druk umowy zlecenie to porazka: odpowiedzialnosc za powiezone ci mienie jutro zeskanuje i dodam link jedna dobra rada, szukajcie pracy nie na OLX tam same smieci

adamada

a sa takie formy, w tej firmie? jakis czas u nich pracowalem i jedyna forma integracji byl przyjazd "szefa"-wlasciciela firmy,i obowiazkowe nieplatne sluchanie jego bajek pyatnie od szefa co mozna zmiecic, kazdy patrzyl sie na pseudo-koordynatora tylo co bylo koordynatorowi zglaszne tyle nie wiedzial o tym szubert

StopHejt

Odradzam. chyba że chcesz zostać okradziony z twoich zarobionych uczciwie pieniędzy. Dam panu Tomaszowi jeszcze sporo czasu na zmianę swojej postawy wobec swoich pracowników z powodu padającej firmy i walki o przetrwanie. Rozumiem. Ale długi panie Tomaszu należy płacić, gdy się nie płaci zyskuje się wrogów. A karma czasem wraca.

Ryszard

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Miałem zamiar starać się o pracę.

aaaa
@Ryszard

Rysiu :) w tym oddziale co Ja "jeszcze" pracuje to: stawka netto jako kierowca: - 12 zl maly bus - 14 zł duzy bus (plandeka, blaszak, kontene,r z windami lub bez) - 17 zł ciezarowka samochody w miare sprawne, jedne nowe inne starsze, auto nie przypisane do kierowcy wieziesz towar np,: do Gdyni wracasz na pusto :) prosta zasada samochod nie zarabia=ty nie zarabiasz ludzie + koordynator (pracownicy): moim zdaniem bardzo pomocni, wiecej od mlodego sie dowiesz niz od "starego" pracownika jesli nie masz doswiadczenia jako kierowca, duzo naucza, zawsze mozna poleciec dalej :) wyplata na czas: najnizsza krajowa, reszta koperta, raz na jakis czas premia-koperta praca: bynajmniej tam gdzie "jeszcze" pracuje, bezstresowa, musisz dojechac na czas, w miare ekonomicznie, zapas czasowy jest

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert - Opole

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert?

Firma Usługowo-Transportowa Tom-Trans s.c. Tomasz Szubert-Alicja Szubert
  • Kowalska 1