Broker House

Opinie o Broker House

freeman

Ludzie generalnie sympatyczni. Oferują niby jako jedyni podstawę tzn. połowę najniższego wynagrodzenia w tej branży, ale tak naprawdę te niecałe 600 zł to koszty, które wydajesz na paliwo, płatne parkingi w pracy agenta. Ten "nienormowany czas pracy" - to niekiedy od 9 do 21 - także w weekendy. Pojawiły się teraz ich oferty pracy. Musisz być sympatyczny, dyspozycyjny i mieć 100 innych zalet. Nawet jeżeli je masz i spełniasz ich "kryteria" - szybko Ci podziękują. Nie polecam!

Zostaw opinię o Broker House - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Broker House