Opinie o Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j. w Szczecin

Kasia Nowy wpis

Dlaczego wypłata pod stolem?

Informator Nowy wpis
@Kasia

Bo oszczędzają na zusie Twoim kostrm

Kostek Nowy wpis

Nikt na siłę nie trzyma w firmie, to dobry pracodawca tylko trzeba mieć chęci do pracy.

Tomasz Nowy wpis

Zarobki około 17 na rękę ale umowę masz najniższa krajowa reszta pod stołem, praca Świątek piątek i niedziela. Jesteś traktowany gorzej od samochodu którym jeździsz,(usunięte przez administratora)Z urlopami jest wielki problem, grafik niby jest ale zmieniany co dwa dni i tak naprawdę nic nie jesteś w stanie zaplanować a na każdą zmianę musisz się zgodzić, nawet w dzień wolny potrafią zadzwonić że wieczorem masz jechać i h-j, a jak nie pasuje to do zwolnienie bo masz być na telefon 24h na dobę. Nie polecam chyba że lubisz być niewolnikiem i mieć swojego Pana co pluje na Ciebie a Ty musisz mówić że pada.

Bolo

@Pikpok To nie jest właściwe forum na narzekania klientów gdyż tu pracownicy zostawiają o[pinie o pracy!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca autobusu.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pikpok

Szczecinskie busy Berlineks powinny zmienic kierowcow. Jak trafisz na kierowce jednego z tych starszych dziadkow to badz pewien ze zostaniesz wymrozony a dojedziesz jak wielki sopel lodu. Starszym panom jest wiecznie goraco a jak prosisz o wlączenie grzejnika to udaja ze nie slysza. Czasem tez daja tak glosno muzyke ze swoiich mysli nie slyszysz. Na nic prosby tutaj klient nie jest najwazniejszy tylko kierowca.Jeszcze gorzej bedzie latem.Ktos moze pomyslec ze latem jest cieplo? Nie w berlineksie.Tam taka Ci klimatyzacje włacza ze glowe mozna urwac. Najgorzej jest w tylniej czesci busa.tam klimatyzacja leci z dziurek na srodku sufitu i jestes skazary na zapalenie zatok po przejazdzce.

Biednyberlineks

chcesz to pracuj w Berlineksie zawsze bedziesz biedny zarobek 2500 zl. swiatek piatek i niedziela Boze Narodzenie czy Wielknoc a ty jedziesz za 13 zl./godz. w koncu zatracisz pocucie wlasnej wartosci bo wciaz cie beda opier... za takie bzdury ze w koncu im uwierzysz ze jestes nic nie wart i zwolnisz sie ze wstydu...nastepnie przejdziesz do konkurencji a tam sie dowiesz ze jestes mistrzem kierownicy , odpowiedzialnosci i dyscypliny i zarobisz za to samo 4 000 zl., a ty pomyslisz - zarty sobie robia? przeciz robilem tak samo w Belineksie i musialem sie przez to zwolnic zanim oni by mnie zwolnili...NIE POLECAM FIRMY BERLINEKS NIE SZANUJA PRACOWNIKA A PRZEDE WSZYSTKIM ZARABIASZ ZALOSNE PIENIADZE JAK NA TAK ODPOWIEDZIALNA PRACE JAKA WYKNUJESZ...

admin

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j. - Szczecin

Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j.
  • Kolumba 88/89 lok. 112
    70-035 Szczecin
  • NIP: 8512998997 KRS: 0000419858

Berlineks K. Kacprzak R. Sulewski sp.j.