Opinie o Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Wspomniany wysoki zakres odpowiedzi mnie zaciekawił. Jakie mogą być jej aktualne przykłady? stwierdzono przy tym, że to firma dla młodych kierowców mogących zdobyć doświadczenie. ciekawe jak aktualnie doceniane. Nie kojarzycie widełek?

Jolanta

Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. chciałby potwierdzić, czy warunki pracy w tej firmie nadal są w porządku i polecacie pracę tutaj? Na jaką umowę można liczyć na początek? Czy firma oferuje umowę o pracę? Może jakieś dodatki do pensji lub bony na święta?

Grzegorz Nowy wpis
@Jolanta

Praca jak każda inna ,robić to samo co u innych i tyle .a na pewno odpowiedzialność za wszystko co tylko może cię spotkać.plus bo młodzi kierowcy mogą tu zdobyć doświadczenie .firma godna polecenia ,reszta jak to w praniu .pozdro.

Teresa

Rozumiem, że z tym nawiązujesz do covida? Nie były respektowane restrykcje? Ktoś coś wie?

Teresa Nowy wpis

Dobra (usunięte przez administratora) jestem i nie czaję drugiej części zdania, możesz proszę napisać normalnie? To cokolwiek wniesie w to forum pracownicze czy będziemy czekać na admina aż nas wyczyści stąd? ;)

Cracovia 123 Nowy wpis
@Teresa

Tereska ????w MPK Krakow więcej zarabiam .I mniejsza odpowiedzialność ,mniej papierów do podpisywania i na pewno nikt nie będzie mnie ciągał po sądach za urwany zderzak

Jolanta

A jak wygląda czas pracy kierowców Atu Logistic? Jest 40 godzin tygodniowo? Czy więcej?

dar07@onet.pl
@Jolanta

moze teraz jest 40 h tygodniowo ale 5 lat wczesniej nie bylo wesolo.

Aplikowałeś do Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
przewoźnik

Z ATU współpracuję już kilka lat i nigdy nie było żadnych problemów z płatnością, niesłusznymi obciążeniami. Powiedziałbym nawet, że to jedna nielicznych firm gdzie jak jest termin płatności to jestem pewien, że pieniądze będą na koncie. Jeździłem z ich naczepą, teraz mam własną i nadal nasza współpraca dobrze się układa. Wiadomo są okresy kiedy jest mniej pracy w zimie, ale to jak wszędzie. Ja polecam.

dar07@onet.pl
@przewoźnik

Przewozniku pisz prawde do konca .no chyba ze tez jestes taki sam jak ATU co do wyplat kierowcom..

Krzysztof

Atmosfera i zarobki to dwa główne czynniki wpływające na zadowolenie z pracy w danym miejscu. Niestety z sieci nie jestem w stanie ocenić, jak wygląda praca w firmie Atu Logistic. Jestem nieco zaskoczony, dlatego trafiłem do tego wątku, aby móc właśnie to ustalić. Ciekawi mnie ta kwestia, dlatego może znajdzie się tu osoba, która zechce mi odpowiedzieć i przedstawić czego po tym właśnie pracodawcy można się spodziewać?

Norman

Podpowiedzcie jaka jest teraz atmosfera w pracy? Czy jakieś obostrzenia macie?

widz

(usunięte przez administratora) nie polecam

on/ ona

miałem/ miałam/ mam* styczność - *właściwe skreślić ;) Praca jak na branżę TSL ok! jest/ było* co robić, ale zdrowa atmosfera! :)

xxx

ciekawe czemu się nie zwolnisz??? jak tak źle

TakiKtos

To chyba jakiś żart:) Tyra się za czterech a wypłata jak na kasie w Biedronce...

Zostaw merytoryczną opinię o Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k.?

Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k.
  • Łagiewnicka 33B
    30-417 Kraków
  • NIP: 6792820413 REGON: 356872750 KRS: 0000552722

Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k.