Opinie o Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy w Osiecznica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy w Osiecznica

Emila Nowy wpis

Hej. ;) chłopak znalazł ofertę z zeszłego roku w której było napisane, że jako kierowca zarobił by od 11 500 do 12 500. Czy to do dziś aktualne albo może stawki są wyższe? Rozważa aplikację ale nie wiemy czy ktoś jeszcze będzie potrzebny

Krzysiek

Tak zgadza sie za urlop bylo potracane 2100zl.Ale za pozostale miesiace roku pensja byla o 300-400zl wyrzsza jak u firm w okolicy .Latwo policzyc rok .

Nie dla TRANSDZIADA
@Krzysiek

Krzysiek to taki lizus szefa który lubi kolor blue, jemu by zabral 300zloty to Itak by powiedział że jest dobrze w firmie.

Krzysiek.... Nowy wpis
@Nie dla TRANSDZIADA

Kolego przedstaw się z nazwiska. Chętnie pogadalbym z tobą poza forum.

W.W.O. Nowy wpis

jestem poza tą firmą od 2 lat. z tego co wiem od ludzi którzy tam ciągle pracują sytuacja jest o wiele lepsza niż w opisach. skończyły sie potrącenia za urlopy i postoje świąteczne,.auta max 4-ro letnie,nikt nie musi robić sobotami przy samochodach bo nie ma co, grubsze awarie załatwiają w serwisach lub u mechaników w b-cu.. spedycja sprawna,piątek max sobota rano w domu,załoga w miarę normalna,wypłata bez problemu z ratami i na czas.( do gościa który wspomniał wcześniej o jakichś lizusach szefa! z tego co wiem to kierowca od koloru BLUE pierwszy upomniał sie o wypłacanie pieniędzy za urlopy, on, i kierowcy z RED i DEEP GREEN usiedli z szefem do rozmowy o kasie,reszta stała jak ci..y (jestem ciekaw czy powiedziałbyś w oczy gościowi od koloru BLUE że jest lizusem szefa?? znam typa od kilku dobrych lat i wiem ze skończyłbyś z obitą gębą bo facet nie jest z tych co wdaje się w dyskusje))... z tej firmy kierowcy odchodzą tylko do niemieckich firm, nie słyszałem żeby odszedł ktoś do konkuręcji w okolicach bolesławca, to chyba coś znaczy! (kumatym nie trzeba tłumaczyć co to znaczy).

Olek Nowy wpis

Rzeby wezystkie firmy byly Takie

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Waldi

JEST SPOKO

Julo

Ogarnia ktoś może jak jest na spedycji tutaj? Pozdro

Driver

Moja opinia zgadza się z poprzednimi. Właściciel potrąca za urlopy i nie szanuje pracowników. Z góry traktuje ludzi jako potencjalnych złodzieji. Auta nie wyposażone w podstawowe narzędzia. Nie ma możliwości dokupienia np. kabli rozruchowych bo stanowi to zbytnie obciążenie finansowe dla firmy. Nie polecam

@Driver

moja opinia na dzień dzisiejszy się zgadza. Zero szanowania pracownika i (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o wypłatę !!!!!

Lucky

@Bolek nie ma dużo nerwów?

Henryk

Jaką macie atmosferę w pracy i czy jakieś dodatki socjalne macie?

Bolek
@Henryk

Nie jest zle .polecam

Dawid

Od pewnego czasu nikt z pracowników nie napisał co słychać w firmie, a wcześniej dodano dosyć dużo nieprzychylnych komentarzy, szczególnie nt. zarobków, czy brak wpisów może oznaczać, że sytuacja pracownika w firmie uległa poprawie? Jak to teraz wygląda?

Mariola

@krzysiek dlaczego potrącane za urlop ?

Dario

Witam pracowałem tam 5 lat to (usunięte przez administratora) a nie firma wymagania straszne a zarobki słabe najgorsze było to że w soboty trzeba było przy autach robić tz, serwisy warsztaty itp, jak byśmy nie mieli swoich rodzin i te jego sesie zdjęciowe to koszmar np w sobotę o 14 proszę was nie polecam Dario 22 lata za kółkiem

Ewelina
@Dario

Zaznaczyłeś, że jesteś byłym pracownikiem z długim stażem pracy. Nie zrozum mnie źle, jednak jeśli praca nie spełniała Twoich oczekiwań, dlaczego pracowałeś tutaj aż 5 lat? Może wówczas warunki pracy były inne i w miarę upływu czasu uległy one zmianie?

Mario

Tak zgodzę się, to jest jedyny pracodawca w okolicy który nie wypłaca za urlop wypoczynkowy. Pracowałem w tej firmie 3 lata, starych pracowników wogle się nie szanuje. Za każdy dzień nie przepracowany pracodawca odbija z wypłaty ponad 260zl. Plusem jest tylko to że są w miarę nowe auta, chyba że dostaniesz na początek wiatrołapa. W każdym bądź razem nie polecam tej firmy

Bryk

Słabe zarobki; potwierdzam, że urlop wypoczynkowy jest niczym bezpłatny, ponieważ właściciel potrąca 2100,00 za 10 dni urlopu; właściciel to furiat, który nie szanuje pracowników; nie polecam tej firmy.

Aloha

Bardzo słabe zarobki, właściciel nie wypłaca pieniędzy za urlop. Pracowałem w tej firmie, nie polecam tej firmy, lepiej się rozejrzeć za inna w okolicy.

Jest tak sobie slabe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy - Osiecznica

• Jak się pracuje w Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy?

Bogusław Konstantynowicz Transport Ciężarowy
  • Lubańska 5