Opinie o Anna Kapica Auto - Handel w Dziewkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anna Kapica Auto - Handel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Kapica Auto - Handel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kapica Auto - Handel w Dziewkowice

A nie szukają może do pracy przy sprzedaży aut ? Widzę że opinie samych klientów a akurat mój synek szuka pracy bo skończył mechanika w tym roku i to by była pierwsza praca. On się szybko uczy więc wszystko zalapie ale nie wiem czy tutaj ten właściciel bierze młodych do pomocy? Akurat jesteśmy z Dziewkowic dlatego też tu pytam

Paulina Nowy wpis

Witam, szkoda ze dopiero teraz znalazłam Państwa opinie dotyczące sprzedawcy. Niestety również kupiłam samochód u tego sprzedawcy, z zewnątrz wszystko wyglądało dobrze, o porysowanej karoserii poinformował, lecz o reszcie wad nie było mowy. Samochód kupiony w tym roku, wady zaczęły wychodzić w chwili użytkowania samochodu, mimo telefonów sprzedawca wypiera się tego, ze są to wady ukryte. Wade ukryta uwaza za szkodę, która powstała podczas stania w korku, co jest absurdem w sprawnym aucie tak jak zapewniał podczas zakupu. Próby pozasądowego dogadania się skończyły się na tym, ze sprzedawca uznał ze telefony z strony kupującego nękają go. Obiecał, ze odezwie się jak coś ustali, minęły 3 tygodnie i odzewu brak. Nie polecam tego sprzedawcy, sprzedaje samochody z wadami ukrytymi i uważa ze on nie ma obowiązku ich naprawy. Zgodnie z Kodeksem Cywilnym rękojmia na zakup samochodu od osoby fizycznej wynosi dwa lata, według sprzedawcy rękojmia nie istnieje. Żeby skontaktowac sie z sprzedawca za każdym razem trzeba było dzownic z innego numeru telefonu, te numery ktore znał ignorował.

Aleksandra Nowy wpis

Auto miało być bez korozji, nieuszkodzone,w idealnym stanie technicznym oraz mocno doinwestowane,co wynikało z opisu oraz zapewnień p. Rafała, który sprzedawał mi auto. Niestety,klapa bagażnika jest cała zardzewiała, w auto włączyłam już ponad 1600 złotych na najpotrzebniejsze naprawy,a to dopiero początek. Szanowny pan sprzedawca handlarz nie jest w stanie udowodnić żadnej naprawy auta oraz wymiany jakiejkolwiek części w tym aucie. Cały czas tylko zapewnia o ich wymianie i wyśmiewa się ze mnie...jest to przykre. Wiele osób odradzało mi kupno auta od tej osoby,jednak ja zaufałam. Straciłam. Obecnie mam grata, w którym praktycznie wszystko jest do wymiany. Oczywiście mam zdjęcia,które potwierdzają moje słowa.

Mania

Zakupiliśmy auto, które miało być w stanie ,,idealnym, . Niestety okazało się że auto pod względem mechanicznym totalna porażka. Mechanik wyliczyl około 2500 zł kosztów napraw, żeby w ogóle można było tym autem jeździć bezpiecznie i około 500 zł kosztów mniej ważnych. Za ta cenę bym miała jeszcze młodsze auto a nie taki złom! Nie wiem jakim cudem auto przeszło przegląd! Ale w końcu ręka rękę myje! Facet umywa ręce i twierdzi że auto wcześniej nie miało ukrytych wad, co jest bzdura. Zresztą twierdzi, że to nasza wina i chyba sami sobie uszkodzilismy samochód! Jeśli się nie dogadamy sprawę kieruje do sądu!

Anna Nowy wpis
@Mania

Mam dokładnie taka sama historię. Kupiłam fiestę w "idealnym stanie technicznym", niby mocno doinwestowany samochód,a nic nie zrobione. Szanowny pan handlarz nie ma bladego pojęcia nawet czy auto jest na pasku czy łańcuchu rozrządu... W dodatku twierdzi,że łańcuch rozrządu był wymieniany (auto jest na pasku- nie,nie był wymieniany od 2015 roku)... Strata pieniędzy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Kapica Auto - Handel? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Ludzie kupujecie używane auta a nie z salonu nowe, to poco te negatywne opinie, kupiłem dwa auta i nie narzekam, wydatki zawsze będą jak kupisz starsze

Hlop

Co wy glaby piszecie kupilem pare aut unih i wszystko ok te opinie to hyba konkurencja polecam wszystkim kturzy chca kupic dobre i niedrogie auta

polo

opel zafira, gołe opony, brak radia firmowego, brak dywaników, stary akumulator, brak rolet po rozgrzaniu auto wyraźnie szarpało, w plecy:(

@polo

Witam,a Ty chlopie mnie chyba z kims pomyliles,bo w ostatnim czasie nie sprzedawalem zadnej zafiry,owszem mam obecnie 2 wystawione,chyba,zae jestes tym smiesznym hanlarzykiem z Slaska i chciales ja kupic za 5 tys,bo tylko tyle miales,auto jest wystawione za 6900zl a Ty dawales 5000zl,

Jogi

Kupilem u nich polo i audi auta jak nowe!!! Nastepne fury to tylko u nich!!

rose

Zgadzam się z opinią loki - auta w stanie tragicznym, przyjmują byle co i też to byle co później wciskają ludziom, nie mają zielonego pojęcia na temat sprzedawanych samochodów, więc kupuje się tam całkiem w ciemno. W okolicy jest mnóstwo komisów, więc radzę sobie ten odpuścić. NIE POLECAM!!

@rose

Co wciskamy ludziom,kazdy klient ma prawo sprawdzic sobie auto na dowolnej stacji diagnostycznej lub wybranego mechanika,niczego nikomu nie wciskamy,jezeli klientowi pasuje auto,cena,opinia mechanika badz diagnosty to kupuje,kazdy klient przed zakupem auta odbywa jazde probna,ma mozliwosc pomiaru lakieru miernikiem,ktory udosteponiam na miejscu,a Ty jestes zwyklym zazdrosnikiem,auta u mnie nie nabyles a opinie wydajesz,nie polecam zadnemu komisowi takiego marudy jak TY.

loki

BArdziej pasowałaby nazwa Auto-Złom, bo samochody sa w takim stanie ze 1000km z nimi nie mozna zrobic

@loki

A CO KUPILES U NAS AUTO?JAK TAK TO PROSZE NAPISZ JAKIE I KIEDY?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kapica Auto - Handel - Dziewkowice

Anna Kapica Auto - Handel
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Strzelecka 15
    47-100 Dziewkowice