Opinie o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. w Kraków

Elizka

20 lecie firmy? Faktycznie tylko impreza z tego tytułu była czy jeszcze jakieś zmiany zostały wdrożone? A jak pracuje się na serwisie? Jeszcze 10 dni temu była oferta na Libertów. Nie podano zarobków, więc może ktoś zna widełki by je przytoczyć?

Patryk
@Elizka

Oferta jest nadal... Byłem dnia dzisiejszego na rozmowie, stawka na okresie próbnym to 2800 zł do ręki, plus możliwe są premie od urobku.

Jak się pracuje z ludźmi z P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.?

Elizka

Patryk Nowy wpis
@Elizka

Patryk S Nowy wpis

Miałem okazję być dzisiaj na rozmowie o pracę... Przez okres próbny (3 miesiące) dostaje się wynagrodzenie 2800 zł do ręki. Poza tym są możliwe premie od urobku. Niestety jak na realia obecnych czasów, taka stawka to jest STANOWCZO za mało... Praca 8 godzin dziennie, jedna przerwa 20 minut na zjedzenie posiłku.

Patryk S Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.?

Nie ma żadnych wyjazdów ani spotkań integracyjnych Praktycznie socjal nie istnieje

Urszula

Coś Ty.. :/ Praktycznie ale jednak coś tam jest? w takim razie napiszesz chociaż co?

@Urszula

Była impreza na 20-lecie firmy i nie zawsze był jakiś dodatek na święta Bożego Narodzenia 150-200PLN

Andreas

Dla korekty Nie pracowalem ale znam ta firme z drugiej strony. Bylem Klientem ....I musze przyznac ze tak lichawych produktow oraz tak nie profesjonalnej obslugi jeszcze nie mialem okazji poznac. Reasumojac : zakup okien do calego domu ponad 15 tys.€uro okres funkcjonowania 6 lata nastepnie ...nieszczelnisci przedmuchy deformacje profili .odejscia o stanu zero do 4mm. Reklamacja smiech na sali gwarancja minela SOORY. Czeka mnie nowy zakup i nastepne 20 tys.€uro Omijac to nie porozumnienie SZEROKIM KOLEM Schimansky Andras ps. przedstawiciel w Bielsku Bialej (usunięte przez administratora) pisownia nie przez przypadek malym druckiem

andrzej
@Andreas

Potwierdzam, bo mam to samo.

xxxx

Odradzam pracę w tej firmie , wiadomo jak ktoś nie ma a co żyć to pójdzie popracuję miesiąc czy dwa i podziękuję i oleję tą pseudo prace . Niby Wielki producent okien a firma taka (usunięte przez administratora) , chaos, brak organizacji i to nie jeden pracujący czy mający styczność z tą firmą potwierdzi jaki tam jest bajzel. Szczególnie praca na magazynie , gdzie pracuję banda cwaniaków , nierobów , fałszywych gdzie jeden do drugiego udaję kolegę, a za plecami obrabia d...pe !( obgadywanie za plecami plotkowanie , , podpuszczanie jeden do drugiego , totalne (usunięte przez administratora) zarobek też marny . kierownictwo różne ale mając takich nierobów , nie dziwię się że ma ich za nic i goni do pracy leniów którzy tylko szukają pretekst żeby markować robotę !!!! Dodatkowa płaca marna , jedyny plus że może znajdzie się tam kilka w porządku ludzi w innych działach ale rodzynki ,

@xxxx

potwierdzam, też tam pracowałem

Na jakie wsparcie w P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

leon

jak kandudujesz do pracy przy zaladunku to zmniejsza ci noszony ciezar z 120 do 80kg

Gosi

Czy warto iść tam do pracy

www

Www ale nie macie tyrana podoma z oknoplastu który dojeżdza pracowników i nikt nie reaguje to się do sądu pracy nadaje

Niki
@www

W oknoplascie jest tak samo wymagania wciskanie kitu itp brak szacunku dla pracowników i chory system premiowania

Jak szefostwo w P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. traktuje ludzi?

NikSrik

Ewidentnie przedmiotowo

Aneta

@Bosster a skąd wiesz że ostatnio słabo było tutaj

Bosster

Żyje ta firma jeszcze? Ostatnio było słabo, to chyba teraz leży i kwiczy...?

Darek

Podpowiecie mi jakie warunki pracy dostaje na starcie przedstawiciel handlowy?

RudyLis

A jak praca w servisie w firmie OKNOPLUS ?

NigdyWiecejPlus
@RudyLis

Robota tylko dla rudego...

Justyna

Rotacja wynika stąd, że młodzi nie siedzą długo w firmie tylko szukają lepiej płatnej pracy ot i wszystko.

Krzysiek
@Justyna

rotacja w TEJ firmie wynika z faktu, iż kierownictwo nie szanuje pracownika.

@Justyna

nie masz racji koleżanko Justyno, rotacja w tej akurat firmie to wynik mentalności kierownictwa te firmy .

Lajkonik

Ciekawe, od dawna i wciąż poszukują ludzi do eksportu... . Teraz to już przez firmę zewnętrzną Kosek&Kosek. Ps. Słabo to wygląda ...

Janek
@Lajkonik

Odradzam, ciągła rotacja świadczy o tym , ze jest źle. Zatrudniają i zwalniają , taki sposób na wykorzystywanie ludzi, słabo im płacą i zwalniają bez problemu , zatrudniając pracowników na umowę na czas określony.

Gośka

Co to znaczy pracować wbrew sobie ?

Grzesiek

Czy zmieniło się coś na korzyść? Ostatnio narzekaliście. Warto szukać tu pracy, podpowiedzcie!

Iza
@Grzesiek

Firma dla masochistów, którzy lubią być poniewierani.

Miro

Jeśli jest tak źle to zawsze można zmienić pracę!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.
1.9/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Zgodna 55
    30-444 Kraków