HYDRO VACUUM S.A.

Toruń

Opinie o HYDRO VACUUM S.A.

Przem 2015-07-09 12:40
Szkoda czasu,zarobki mizerne,warunki pracy też.
1 2015-08-14 15:52
Skoro tylko jedna opinia to znaczy firma ok. Tu raczej pojawiają się opinie jak jest naprawdę źle.
Powodzenia
Monter 2015-11-10 20:19
Stabilna praca, płaca zawsze na czas, dobre traktowanie pracownika, nadgodziny płacone uczciwie. Pensje mogły by być nieco większe ale nie jest najgorzej. Tyle co do pracy na wydziale ZP.
remik 2016-05-19 08:31
na stanowisku specjalista ds eksportu @trolling firma podaje też,że mile widziana będzie znajomość branży pompowej lub armaturowej.Ważne jest , że oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, to daje poczucie bezpieczeństwa.
Mariusz 2017-08-04 14:21
Brałem udział w rekrutacji na inżyniera sprzedaży. Jedna z najmniej profesjonalnych rekrutacji. Zostałem zaproszony do kawiarni rozmowa z prokurentem i jakimś panem ubranym w t shirt. Zarobki zaproponowane to 2500 netto umowa o prace i auto skoda rapid.
Mariusz 2017-08-04 14:22
Zostaw swoją opinię o HYDRO VACUUM S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO VACUUM S.A.