Opinie o Grokam Gbl Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grokam Gbl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grokam Gbl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grokam Gbl Sp. z o.o. w Mielec

Podobno pracując jako Magazynier można liczyć na 3600 na rękę. Czy to prawda?

Ania95
@Mucha

Mucha taką patologię odrazu zgłaszać do Państwowej Inspekcji Pracy niech się przyjadą na kontrolę w firmie w której pracowałam też tak było i z hukiem wyleciało kilku liderów . Mamy XXI wiek takie sprawy odrazu da się załatwić.

Szukam pracy

Jak często w Firmie są podwyżki? Co rok? Czy częściej? Rzadziej? Czy najniższa krajowa jest? Czy premie są dodatkowo? Ile zmian? Jak praca wygląda? Jacy ludzie są?

@Szukam pracy

Są 2 zmiany za śmieszne pieniądze, atmosfera tragiczna, (usunięte przez administratora) i obgadywanie. Zero możliwości jakiegokolwiek rozwoju czy podnoszenia kwalifikacji. Tragedia.

Dominika Nowy wpis

Hej chciałam dopytać tutaj o prace na hali produkcyjnej. Ale zastanawia mnie ta temperatura i ile stopni jest tak mniej więcej zimą ze jest tak chłodno. Dostajecie jakieś bluzy od firmy? Chętnie tez dowiem się czy w ogóle jest nabór na pracowników

Buldożera

Na hali zimno ze łatwo zachorować i często chorobowe biorą ludzie. Maszyny wszystkie do wymiany bo stare -zastąpić je powinni nowymi Parking - nie ma gdzie zaparkować przed 2 zmiana i droga z dziurami że samochód można uszkodzić. Powinni pomyśleć o nowych miejscach parkowania oraz o naprawie drogi asfaltowej od Produkcji do Kropelek.

xxx
@Buldożera

Hej, jak bardzo zimno jest na hali? Zgodnie z przepisami bhp chociaż? Zapewniają jakiś posiłek regeneracyjny? Firma nie robi problemów z braniem l4, tak? Wole dopytać, bo u mnie na zakładzie gdzie pracowałem zlezie cyrki były;) Ucinanie każdej możliwej premii, dosłownie jakby produkcja miała paść bo jeden pracownik choruje. U was są jakieś premie frekwencyjne?

Dżentelmen Nowy wpis
@Buldożera

Zgadzam się z tym. W lecie jest upał że można dostać udar a w zimie jest bardzo i to bardzo zimno. Parking to jedna wielka porażka, nie ma gdzie parkować, jedynie to konkurencyjne Firmy lub wielki Parking przy Inkubatorze....

Klawisz Nowy wpis

Jak można tyle lat w Zimie pracować w takiej zimnicy, jakby było się na Antarktydzie? Z "Góry" i z Biura powinni sobie przyjść na Produkcje i zobaczyć jak Pracownicy Marzną! Kiedy ludzie się zjednoczą i pójdą o podwyżki i o zimno do Góry? Kiedy jakiś Strajk? Każdy mówi że chce ciepło i podwyżki ale boi się odezwać, każdy powinien zjednoczyć się i razem walczyć o Swoje!!

Ja Nowy wpis
@Klawisz

No właśnie, każdy boi się odezwać i jest jak jest. Jedyne wyjście poszukać innej pracy, ileż można, w lecie gorąco,w zimie zimno. Pył, hałas i ciężary. Zero udogodnień, nawet nie kryją tego że mają pracownika gdzieś.

Klawisz

Masa roboty i to często szkodliwej (pyły, dźwignie, hałas) za totalne grosze. Ludzie pracują tu latami chyba tylko dlatego że się przyzwyczaili...I kiedy coś zrobi "Góra" w sprawie Parkingu, Podwyżek a w szczególności z Zimnem na Produkcji??? Pora jest teraz Zima - w biurach i na Pakowni mają ciepło a na Produkcji mają Pracowników w Wielkiej (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grokam Gbl Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Szukam pracy

@Szukam pracy

O podwyżki trzeba walczyć. Najniższa krajowa jest, bo musi być ale wyrównywana premią, nie dbają o pracowników, nic nie da się załatwić, trzeba się prosić nawet o rzeczy potrzebne do pracy, z nikim się nie da dogadać. Zero motywacji do czegokolwiek

Zły Nochol
@Szukam pracy

@Szukam pracy Patrzac realistycznie na to co ta firma oferuje nasuwaja sie nastepujace wnioski. Praca nie jest latwa a pieniedzy nie ma z niej praktycznie zadnych. Gorzej sie zarabiac nie da. O podwyżki trzeba walczyć ale nie ma zgranej zmiany żeby pójść do góry o pieniądze większe

@Szukam pracy

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 27 kwietnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Grokam Gbl Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako operator produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Magazynierów potrzebują jeszcze? Szkoda, że nie ma tu aktualnych ofert, widzę tylko jakieś z września 2021 roku. No ale dlatego pytam, jak coś to czy chętnie zatrudniają kobiety czy niekoniecznie jest to odpowiedni zakład?

Buldożera

Szczerze powiedziawszy powinna być atmosfera miła a nie na bokach nadawanie na siebie, kłócenie się o byle co, podziały na grupy i konfidowanie Brygadziscie na kogoś. Brygadzista to powinna być osoba przemyślana i odpowiednią na to Stanowisko. Brygadzista powinien emocje trzymać w sobie a nie później na Produkcji pokazywać jakie ma ta osoba fochy i wściekła jest na cały świat. Robisz dodatkową robotę za Magazyniera na Produkcji więc powinni płacić Nam jak Magazynierowi, choć Magazynierzy powinni to robić ale sprzeciwili się i teraz My na Produkcji to robimy. A co do wypłaty, to powinna być tak- stawka najniższa krajowa jaka jest plus premia a nie pokrywają premia do najniższej krajowej.

Sara

Ostatnio szukali operatora, ktoś aplikował? Macie jakieś swoje przemyślenia na temat tego stanowiska? Ktoś pracował może lub pracuje właśnie jako operator? Narzeczony chce złożyć swoje cv, ciekawi mnie jak to by było, gdyby go przyjęli. Czytam, że po okresie próbnym nie przedłużają umowy. Coś nie chce mi sie wierzyć szczerze, ze serio każdy wylatuje po 3 miesiącach?

Jes
@Sara

Jakby go przyjęli to było by tak że po 3 miesiącach wcale by go nie zwolnili, pracował by dalej tylko z marną stawką, niższa niż najniższa krajowa

@Jes

Jak to, wydawałoby się, że stawka powinna być wyższa po tych 3 miesiącach, a nie niższa ... Te 3 miesiące, to okres próbny, tak? W trakcie okres próbnego jest chociaż umowa o pracę czy inna? Niepokoi mnie też to, że wynagrodzenie może być niższe niż najniższa, przecież to nielegalne?

Jes

Jest umowa o pracę. Nie zwiększają stawki, jeśli najniższa krajowa idzie w górę to wyrównują premią, tak że wszystko zgodnie z prawem. I tak kombinują

@Jes

A nadgodzinami można dorobić do wypłaty? W ogóle są tu potrzebne i jak już to płatne czy raczej za odbiór wolnego?

Podobno pracując jako Magazynier można liczyć na 3600 na rękę. Czy to prawda?

zimny jak trup

Skoro jesteś administratorem i nie masz o firmie zielonego pojęcia to po tworzysz zaczepne banialuki? Masz ludzi za idiotów?

Zofia
@zimny jak trup

Pewnie próbuje się dowiedzieć, ile się zarabia. Denerwuje Ciebie to, że ludzie co nie pracują w G. chcą się dowiedzieć, czy się opłaca tam iść pracować przy tej drożyźnie? Na marginesie, ja to znalazłam ogłoszenie PUP z 2018, gdzie magazynier miał 2100 brutto...

nowy
@Zofia

A co obchodzi administratora gowork ile się tam zarabia? On tam się nie wybiera. Nie martw się.

Mucha

3600 to w snach:) nie polecam zarobki marne kierownik magazynu surowców świnia o wszystko się czepia chyba pijak pracownicy też do bani niekolezenscy nie chcą pomóc w niczym nowym pracownikom Ogólnie nie polecam

Dawid
@Mucha

Nikt nie wdraża nowego pracownika tylko zostawiają go samemu sobie? Próbowałeś prosić o pomoc? A jak nowy popełni błędy to kto za to odpowiada?

Mucha
@Dawid

Najczęściej słychać tylko rzucane wyzwiska i umowy też nie chce przedłużac podobnie nie tylko mi. 3 miesiące i dowidzenia

Ania95
@Mucha

Ogłoszenie na operator produkcji do Grokam Gbl Sp. z o.o. pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

myszka

Ta firma to jedna wielka porażka, finansowo źle no chyba że cały miesiąc robisz po 12 h w śmiesznych godzinach , traktowanie pracownika jak byle co... Jak dla mnie wymiana wielu osób pracujących zaczynając od śmiesznego mistrza po brygadzistę i całą " górną śmietankę". Brak jakichkolwiek szkoleń które by się przydały w rzeczywistości. I oczywiście całkowity brak BHP, coś się stanie to i tak zrobią to w ten sposób aby była to Twoja wina. Nie polecam :)

Edward
@myszka

Przy pracy po 12 godzin dziennie, ile wychodzi? Bo napisałeś, że wychodzą śmieszne pieniądze. To znaczy jakie? Chcę dowiedzieć się dokładnie ile można zarobić. Skoro nie ma szkoleń to jak taki ja jestem zainteresowany pracą tam i bym aplikował to nie ma żadnego przygotowania do obowiązków?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grokam Gbl Sp. z o.o.?

Tak

Tak.

Mmm

Nie

@Mmm

To jeśli nie ma rozwoju to znaczy że nie można awansować? Może chociaż jakieś z szkolenia firma zapewnia?

@Ewa

Jak tam idziesz dają cię na jakąś maszynę jak masz szczęście znajomości to powiedzą że masz się tutaj uczyć i poinformują osobę tam pracująca że ma cię nauczy. Jak stoisz na maszynie z kimś są takie co jest operator i pomocnik to dobrze obserwuj pytaj bo potem ktoś pójdzie na chorobowe i powiedzą Ci ze tyle tu stoisz to już chyba umiesz. Jak trafisz na kogoś w porządku solidnego i takiego co umie przekazać. Chcesz skorzystać zapamiętujesz robisz jakieś notatki chcesz bardzo to cie nauczy ogólnie co robić. Potem już musisz sobie radzić wyczuć jak te chińskie złomy działają i jak je ustawić żeby się udało mieć jakąś wydajność. W dziale technicznym możesz liczyć że coś Ci wytłumaczy powie na co zwrócić uwagę praktycznie jeden chłopak taki młody. Jak ktoś chce robić w tym kierunku coś na maszynach do suplementów może tam iść zobaczyć ogólnie jak to wygląda. Inaczej się mu później będzie pracować w jakieś innej firmie z branży. Najłatwiej będzie komuś kto ma smykałke techniczna składasz i rozkładasz maszynę niby zawsze to samo ale nie do końca działa tak jakby się czlowiek spodziewał bo duzo robią produkty które są na maszynach folie a tam to wiecznie żeby taniej było. Brakuje tam panów bo szczerze im się niezbyt opłaca jak któryś ma głowę lepiej iść w kierunku cnc są dużo wyższe zarobki niż na tych maszynach. Szkolenia jako takie są z tego co te panie w biurach sobie tam po wymyślają jakieś te instrukcje ich żadnych uprawnień nie wyrobisz sobie czy jakoś coś co się szczególnie przyda idąc dalej. Będziesz mogła wpisać w cv obsługa urządzeń do produkcji suplementów diety kapsułkarki tabletkarki saszetkarki to może być taka ciekawostka Znajomi tam jeszcze pracują operator ma 3000 brutto i premie chyba 30 %. Nie wiem czy coś się zmieniło.Żeby tym operatorem być to tam Ci ileś tego czasu ma upłynąć i masz się maszynę nauczyć. Jak coś więcej to jest starszy im więcej maszyn tym niby większa kasa ale jak to w praktyce wygląda trudno powiedzieć. Przecież nikt człowieka nie doceni finansowo jak to w Mielcu za jakieś starania na większe pieniądze ciężko liczyć. Oni wszyscy chcą na kosztach pracy oszczędzać jak najwięcej. Ci co mają zarobić zarabiają a reszta dostanie to co musi. Ktoś to musi robić. Nie przyjdziesz ty będzie następny i tak się to w mieleckich firamch toczy.

Zofia

Dzięki, rzadko kto tak krok po kroku opisze, jak Ty zrobiłeś:) Ja się nie wybieram, bo to chyba nie dla kobiet praca, ale mój chłopak tak. A czy Twój znajomy miał podwyżkę od stycznia? Bo zobacz, teraz minimalna to 3490 brutto, 3000 to już by było nielegalne...

kokos

Ile wynosi przeciętny czas na naukę i ile zarabia netto nowy pracownik a ile oferują w przypadku przedłużenia umowy? Czy firma oferuje świadczenia socjalne?

ree

Zakładając że przyjdzie następny. A jak przyjdzie to na chwile.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grokam Gbl Sp. z o.o.?

Bambi

No z tą podstawą to ciężko tam jest. Z tego co wiem to nie podnieśli nawet do najniższej tylko jakąś premią wyrównują

Mobinng

Sytuacja nowych pracowników na produkcji jest dramatyczna, "Panie" które pracują tam od lat są w zmowie i wykorzystują nowych brygadzista nie reaguję na to co się tam dzieje nikt nowy długo tam nie wytrzymuje i się zwalnia. Jedyna szansa na poprawe tej sytuacji to wymiana składu na zmianach zwalniać po kolei te stare nieroby i zatrudniać nowych pracowników.

Mobinng

Nierobie złamałeś RODO i poniesiesz poważne konsekwencje prawne wiesz co to ip to jak nr telefonu, niestety nie znam Pauliny i bardzo jej współczuję jeśli pracuje na produkcji, dyrekcja kadry nikt nie widzi że nowi pracownicy odchodzą po kilku miesiącach bo mają dość? Nie dzieję się to bez przyczyny w końcu do nich dotrze że jedyne wyjscie to całkowita wymiana składu, życzę tym miłym starszym "Panią" powodzenia w szukaniu pracy.

Paula
@Mobinng

Praca na Grokamie nie należy do lekkich. Operator wykonuje szereg zadań, aby zapewnić odpowiednią jakość produktu. Jest on odpowiedzialny za cały proces począwszy do przygotowania maszyny oraz pomieszczenia (mycie, dezyfekcja) poprzez złożenie i ustawienie maszyny do kontroli parametrów produktu i wypełnieniu dokumentacji technicznej Wymaga to dobrej kondycji fizycznej, zdolności manualnych i chęci do pracy. Nowy pracownik zanim zostanie operatorem musi nauczyć się wielu rzeczy. Przychodząc do pracy trzeba być przygotowanym, że będzie konieczność dźwigania np. wykonanego produktu w skrzynce. Dużo energi zabiera sprzątanie i mycie maszyn. Jeśli chcodzi o atmosferę pracy nie można narzekać. Pracownicy pomagają sobie wzajemnie, udzielają porad w miarę możliwość, nie pomijając nowych osób, a wręcz szczególnie zwracając na nich uwagę. Wydawane polecenia mają na celu nauczenie jak wygląda proces produkcji i co czeka nowa osobę niemalże każdego dnia. Jak komuś nie chce się pracować wykonywać szeregu powtarzająch się czynność każdego nia może mieć duży problem bo samo się nie zrobi ????????. Nie da się pominąć żadnego etapu działania : przygotowania do produkcji, ścisłej produkcji i czyszczenia więc za tzw jazdę na szmacie się ????????????nie da się sobie odpuść. W skrócie trzeba zapi.... I nie ma się co obrażać. ???????????? Żeby zostać “starym nierobem "trzeba dużo się nauczyć i ciężko pracować. Nie posadzi nikt nikogo na krzesełku i nie będzie tanczyć wokół niego.

Nierób
@Mobinng

Ty nie strasz nie strasz bo się ... Lepiej się zastanów nad sobą i swoim zachowaniem bo na kłamstwach i oszczerstwach daleko nie zajedziesz i nigdzie kariery nie zrobisz. Jak przyjęłam się do tej firmy to te " stare nieroby" wszystkiego mnie nauczyły. Nigdy nie odmówiły pomocy i nie robiły łaski i nie są szkodliwe w żadnym wypadku. Trzeba mieć trochę pokory a nie strzelać focha obrażać się i wypisywać nieprawdę. A praca jak praca. Trzeba robić co każą i nie rozczulać się nad sobą ,po co zniechęcać innych gdy się ma problem z samym sobą

kawa
@Paula

Czy na każda z tych czynności(mycie, przezbrajanie, ustawnie) jest określny czas czy po prostu ma to być zrobione dobrze?

Ona

Widzę ze ktoś się postawił w końcu trzymam kciuki.

Mewa

Katastrofa. Sami nie wiedza czego chcą. Normanie jak dzieci. Będzie godziwa płaca i szacunek to będą też chętni a tak trudno to im pojęć.

Agata
@Mewa

A to coś z pieniędzmi nie tak? Nie mówisz zbyt konkretnie jak na moje oko.

Aneta44

Co sądzicie o 12 w firmie? Praca od 2.30 hmm dziwę tę zmiany...

Aneta
@Aneta44

Hej, a skąd masz takie informacje o tego typu zmianach? Znasz kogoś z firmy i Ci powiedział?

greg
@Aneta

Tak mówią na rekrutacji. Pracowników im brakuje bo warunki płacowe kiepskie i przy wzroście zamówień tak się niekiedy dzieje.

Agata
@greg

Kiepskie tzn jakie? Nigdzie nie widzę żeby ktoś napisał konkretna kwotę

greg
@Agata

Minimalna na próbnym a później nie wiele lepiej.

Aneta
@greg

Niewiele ale lepiej? I to stawki na godzinę zwiększają? Robią to później z czasem jakoś cyklicznie np., co pół roku?

(usunięte przez administratora) Nie poważne podjecie do kandydatów. Nie wiadomo właściwie czego oni chcą. Totalna strata czasu.

bee

Dziwna firma, umawiasz sie z rekrutem że pracownik wykona badania (na swój koszt a powinny być wg kodeksu na koszt pracodawcy) oraz kontakt w przypadku ostatecznej chęci podjęcia lub odrzucenia oferty. Niby wszystko ok, kontaktu jednak się urywa, firma zlewa pracownika na starcie pomimo tego że niby pracowników im brak. Nie poważne podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o Grokam Gbl Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Grokam Gbl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grokam Gbl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grokam Gbl Sp. z o.o.?

Grokam Gbl Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Przemysłowa 10
    39-300 Mielec