Opinie o Mariusz Grabiński w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mariusz Grabiński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Grabiński o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Grabiński w Wałbrzych

rr

(usunięte przez administratora) . zamówienie przyjete wpłata zrealizowana , brak towaru i zero kontaktu .

Henia
@Bogusia

ponieważ u mnie jest podobnie. towar zaówiony, opłacony,a ani towaru ,ani pieniędzy,wielokrotne próby kontaktu spełzły na niczym.

rr

Dorota
@rr

zgadzam się całkowicie z opinią,towar zamówiony , opłacony. Brak towaru(zamówienie anulowane),brak zwroty gotówki ,telefony nie odbierane. (usunięte przez administratora)

Bogusia
@Dorota

Witam Ja w tej samej sprawie czy ma Pani telefon do tego jegomościa bo ten podany na stronie nie można się dodzwonić.

Henia Nowy wpis
@Bogusia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mariusz Grabiński?

Aptekasloneczna24niepolecam

Zlodziejska apteka, zamowilam krem ktorego nie dostarczyli bo byl brak towaru (czekalam 2 miesiace na krem). Anulowalam zamowienie w marcu 2023 i nadal czekam na zwrot pieniedzy (jest teraz maj 2023). Aptekasloneczna24 nie polecam!

Agnes Nowy wpis
@Aptekasloneczna24niepolecam

Zgadzam się, doświadczyłam podobnie. PRZESTRZEGAM. W tych czasach nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do klienta i takimi (usunięte przez administratora)on-line.

peteromaniak

sprzedają towar którego nie mają, moim zdaniem czyste (usunięte przez administratora) od tygodnia czekam na zwrot pieniędzy, obiecali przelać w czwartek, jest poniedziałek i nie ma śladu pieniędzy mimo że mają konto w tym samym banku - mBanku, zastanawiam się czy już mogę złożyć doniesienie na policję, czy muszę mieć jeszcze jakieś dowody typu kilkukrotne zawiadomienie ponaglenie do zwrotu środków. Dziś już nie odebrali ode mnie telefonu ani nie odpisali na maila.

Kupujacy45 Nowy wpis
@peteromaniak

Ja zamierzam zgłosić ich na policję też nie ma kontaktu i towaru też nie ma.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mariusz Grabiński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Czy urlop w Mariusz Grabiński jest płatny 100%?

Ktoś

Jeśli chodzi o kompetencje pracowników to bym powiedział, że są średnio chętni do ich podnoszenia. Pracownicy ze swoją wiedzą stoją w miejscu i nic z tym nie robią. Bo liczy się przede wszystkim "sprzedaż" w aptece internetowej. No i ogólnie wypłaty nie są na czas. Nie polecam.

Elwira

To jest złodziejska apteka, po miesiącu u od daty zamówienia nie otrzymałam zamówionych produktów tłumacząc się że oczekują na dostawę. Zamówienie było opłacone. W końcu zamówienie zostało anulowane i już minął następny miesiąc w oczekiwaniu na zwrot wpłaconej kwoty. Podany telefon nie odpowiada i brak kontaktu.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mariusz Grabiński?

Xxx

Daj sobie spokój jest wiele lepszych aptek :)

Et

Zastanawiam się co robi prokuratura i policja z takimi złodziejami..wystawiają towar (którego prawdopodobnie nie mają) podszywają się pod znaną sieć aptek towaru ani kontaktu brak..można zapomnieć o pieniądzach

Czy firma Mariusz Grabiński w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rrr

Daj sobie z nimi spokój:)

Czekająca klientka

Od miesiąca czekam na towar, telefony nie są odbierane.

maniek

zakupiłem 17 kwietnia towar i zero kontaktów i zero towaru --proszę o podpowiedz jak odzyskać od nich wpłatę --to wielkie (usunięte przez administratora)

Mierzwa

Apteka posiada ponad 2 tyś niegatywnych opini na ceneo wystawionych w ciągu 30 dni(usunięte przez administratora) tysiące osób zostało (usunięte przez administratora), albo dostali towar z miesięcznym opróźnieniem, albo nie dostali, albo po anulowaniu zamówienia do tej pory nie otrzymali zwrotu za zakup. Dużo osób zgłosiło sprawę na policję, do Inspetoratu farmaceutycznego we Wrocławiu. W związku z tym nie polecam tego pracodawcy.

Gosia

23.04.2020 złożyłam zamowienie i zaplacilam. Do tej pory brak towaru i możliwości kontaktu. Wygląda to na (usunięte przez administratora) i naciąganie klientów. Nie polecam!

Drodka

Od 04.04 czekam na zamówienie, kompletna ignorancja. Brak kontaktu telefonicznego-włącza się automat, zapewniający, że wszyscy pracownicy pracują nad zamówieniem. Na wysłany Email też brak odpowiedzi. Nie polecam. Zanim złozycie zamówienie spróbujcie się dodzwonić!!!

Iskierka

od prawie miesiąca czekam na na zakupiony i zapłacony towar niestety niestety nie ma żadnego odzewu pieniądze nie zwracamy czytałam inną opinię wydaje się że to jest oszustwo

admin

Jak wygląda rekrutacja w firmie Grodzka S.C. Apteka Mariusz Grabiński? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Grabiński - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Mariusz Grabiński?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Grabiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Grabiński?

Mariusz Grabiński
  • Gen. Władysława Andersa 183