Opinie o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vicim Poland sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vicim Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Zofia

Na stronie firmy jest informacja na temat zatrudnienia na stanowisko Pracownika Produkcji. Widzę z poniższych opinii że wynagrodzenie jest na poziomie najniższej krajowej na tym stanowisku. Czy jest szansa po czasie na awans i większe zarobki? W ogłoszeniu jest taka informacja dotycząca rozwoju ale co za tym idzie? Czy pracownik jest wysyłany na szkolenia?

Weronika

Wspominacie o jakichś zachowaniach kadry, które wam nie odpowiadały. Ale nic o tym, czy coś z tym zrobiliście. Zastanawiam się, firma nie ma żadnej opcji dla osób chcących zgłosić problemy?

@Weronika

W tej firmie jest jedna zasada albo jesteś z nami albo przeciwko nam (problemy nie istnieją w tej firmie)...

Emilia
@Forhand

Z nami, czyli z kim? Z firmą, szefostwem, współpracownikami? A jak ktoś jednak zgłosi jakieś nieprawidłowości np. do działu hr, to co wtedy? Zwalniają? Wobec takiej osoby są jakieś negatywne konsekwencje, za takie zachowanie?

Julia

Nadal szukają ludzi na produkcje? Miesiąc temu ktoś pisał, że potrzebują rąk do pracy. Kobiety też tam pracują? :) Ogólnie jak wam się pracuje, przyjęlibyście się do pracy po raz drugi, czy spasowali? :-P

@Julia

Nie z tą kadrą zarządzającą...

Leszek
@Forhand

Jak czytam są spore zastrzeżenia, co do brygadzistów czy liderów. Chodzi tylko o takie kwestie, jak zwracanie uwagi, że za często chodzi się na szluga, czy nie tylko? Możesz coś więcej napisać o kadrze?

@Leszek

Ryba psuje się od głowy więc miałem na myśli wyższe sfery kadry zarządzającej ????

Fan Darasa

Daras brygadzista jeszcze tu pracuje? Haha to był (usunięte przez administratora). Pracowałem tam pare lat temu i Daras nie ma sobie równych. Jedzie z każdym równo, każdy pod nim to dla niego(usunięte przez administratora):D cudowny człowiek, szanuje! Dajcie go wyżej na jakiegoś dyrektora, niech gardzi całą firmą XDDDDDDDDDDD DARAS CO TAK MAŁO KOCHAM CIE

I LOVE YOU
@Fan Darasa

CO TAK MAŁO XDDDDDDDDD

Leszno
Gargamel

Jeśli chodzi o pracowników bardzo przyjemnie się z nimi pracowało ale jeśli chodzi o tak zwanych liderów i brygadzistow to chorzy ludzie brygadzista nie (usunięte przez administratora)i się wyzywa na pracownikach , wyzwanie jak chcą zapalić a sami łażą co pół godziny

@Gargamel

To czemu nie zwróciłeś im na to uwagi? Może chociaż zarobki rekompensowały kiepską atmosferę, co? Możesz dać znać ile mniej więcej można tu zarobić?

operatorka

Kierownictwo pozwoliło odejść chyba najlepszemu magazynierowi a teraz mamy... Sajgon na magazynie, na produkcji ciągle czegoś nie ma, o wszystko musimy się prosić... Trzeba było zawalczyć, bo teraz widać ogromną różnicę :(

Pakowanko
@operatorka

No niestety, wielka strata według mnie :( straciliśmy naprawdę duże wsparcie :( Jakbym była kierownikiem to próbowała ściągnąć takiego pracownika z powrotem...

Operatorka
@Pakowanko

Dokładnie tak, sama bym zadzwoniła i zapytala o powrót... Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która chciałaby żeby on do Nas wrócił... Przecież to co jest teraz, to jakaś tragedia :(

Tomson
@operatorka

Hahah bardzo zabawna jesteś, chyba nie z tej zmiany ????

@Tomson

czemu nie z tej? i skoro tak to czemu tamtą inną sugerujesz?

Kuba

Z ostatniej chwili... Właśnie nie przedłużyli umowy uwaga.... (za nie obowiązuje soboty) w umowie praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany a nie przedłużenie umowy za dobrowolne moje przyjście w sobotę. To jest po prostu (usunięte przez administratora). Masakra. Nie chodzi tu ze żywię jakas wacieklosc do firmy ???? po prostu za takie pieniądze taka praca to jest chyba dla osób co naprawdę nie szanuje samego siebie. Nie pozdrawiam.

Czy zdarzają się nadgodziny w Vicim Poland sp. z o.o.?

Teraz są nadgodziny, ogólnie zależy od zapotrzebowania, ale zdarzają się

Spavarotti

Czy w tej firmie szukają spawaczy?

Justyna
@Spavarotti

A masz jakieś doświadczenie jako spawacz?

Julia

Piszecie, że dużo osób zwolniło się z działu logistyki... a jak w innych działach? Atmosfera/przełożeni bardziej na plus, czy może podobnie?

Miła
@Julia

Słyszałam, że z działu IT też ostatnio 2 informatyków odeszło, został kierownik i jakiś nowy chłopak, ale co zaszło to nie wiem

Miś
@Miła

A co ma być? Jeśli w Vicim zarabiasz x, a w firmie innej propozycja jest x +1500 to na co czekać? ;)

Mona

Szukają (znów?) project leadera. Zastanawiam sie, czy aplikować. Ktoś coś podpowie?

Szymon

Wysłałaś już CV i czekasz na rozmowę czy tylko czekasz jak ktoś coś napisze o firmie? Nie lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i iść na rekrutacje i dowiedzieć się u źródła?

kandydat
@Szymon

A ty byłeś na rekrutacji?

Farmona

Atmosfera i warunki beznadziejne. Na początku wszystko niby fajnie, a potem prawda wychodzi na jaw. Nie polecam nikomu - szanujcie swój czas.

Zosia
@Farmona

Mogłbyś/mogłabys bardziej rozwianc swoja wypowiedz? Jaka jest tam praca dla kobiet? C sie wykonuje w Vicim? Co jakis czas widze ogłoszenia o prace i niewiem czy aplikowac czy dac sobie spokoj.

@Zosia

Jeśli szanujesz siebie to daj sobie spokój. W tej firmie nie traktuje się dobrze pracownika....

Agata

A podasz jakiś przykład takiego niefajnego traktowania? Bo nie umiem sobie wyobrazić co niby miałoby być tam nie tak.

Jak pracuje się w logistyce? Jak wygląda praca, atmosfera, podejście do pracownika?

@Kandydat

Zespół był rewelacyjny. Jednak w jednym miesiącu , z powodu przełożonej, zwolniły się 4 osoby z 5. Resztę sobie dopowiedz.

@Szczery

Dziękuję za informację, już wszystko wiem.

Zaufany
@Kandydat

Ostatnio dużo osób odeszło z logistyki właśnie przez traktowanie. Pewna socjopatka z przyklejonym uśmiechem czerpie chorą satysfakcję z gnębienia ludzi. Ponieważ złożyli wypowiedzenia, to wraz ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji zaczęli rozpowszechniać plotki, żeby nie było, że to przez nich.

Osiem gwiazdek
@Szczery

Bardzo możliwe, że w związku z tym firma zrobiła szkolenie antymobbingowe. Szkolenie było dla przełożonych, ale szkoda, że prowadziła je osoba, przed którą te szkolenia powinny chronić. Widocznie szkoli swoją kadrę jak skutecznie dręczyć ludzi i nie dać się złapać.

@Osiem gwiazdek

O matko, szkoda że nikt nie powiedział szefostwu o tej jednej osobie, która psuła atmosferę bo wyraźnie tego zabrakło... A takie szkolenia z tematami społecznymi to często macie?

@Agata

A z kim rozmawiać? Z Plant Manager, której nie interesuje nic oprócz cięcia kosztów czy z HR, które jest zainteresowane wszystkim oprócz problemów pracowników?

@Szczery

To tylko te dwie opcje są do rozmowy? No nie sądzę. Jedna osoba i uporać się z nią nie możecie? A może nie chcecie?

@Agata

Oj widać od razu że tu nie pracujesz ???? jeśli firma chce trzymać osobę przez którą inni odchodzą i rozpada się cały dział to raczej nie świadczy to dobrze organizacji. A z tego co słyszałem to kolejna osoba z biur złożyła wypowiedzenie.

Z dystansem
@Szczery

Dokładnie. W Vicim potrzebne są duże zmiany. Firma gnije od środka a przede wszystkim przez osoby, które powinny być wizytówką tej organizacji. Warto było by zgłosić ostatnie incydenty np. do odpowiednich osób w naszych firmach córkach itp. czy też innych osób które mogły by spojrzeć na to wszystko z boku. Firma traci dobrych pracowników, którzy zawsze byli na "już". A teraz? Sorry do działu zakupów i obsługi klienta,tyle już osób przyszło i max po tygodniu się zwalniali. Nie rozumiem dlaczego Vicim tak postępuje...

Zdystansowany
@Zaufany

Chyba raczej psychopatka????...bo ona zręcznie potrafi manipulować ludźmi i chłodno kalkuluje każde swoje posunięcie bez żadnych emocji...

@Szczery

Czyli co, uważacie że ktoś z najwyższej góry chodzi po forach, czyta Wasze wpisy i Was uratuje? Wątpię. Rozważaliście przerwę w pracy jako formę biernego oporu i zwrócenie uwagi na problem?

Zniesmaczony pracownik
@Monika

Chyba tu nie pracujesz. Zwrócenie uwagi na problem? Oni nie widzą żadnego problemu. W tej firmie nie lubi się pracowników, którzy mają swoje zdanie, tu się ich gnębi, szykanuje, grozi...

Vicim Poland sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Magazynier.

Odpowiedź

Rzeczywiście

Grażyna

A co tam eogole się robi w tej firmie Vicim? Jakąś produkcja czy tylko prace magazynowe? Warto tam aplikować?

Zmiana Darka

A Sebastian od Darka z zmiany nadal chodzi zjarany ? Czy Darek ogarnął sprawę ?

@Zmiana Darka

Mam nadzieję że jakiś przełożony o tym wie? To jakaś pojedyncza sytuacja czy inni ludzie też tak lekceważą robotę?

Sprawiedliwy

Zgadzam się z opinią @miciw. Chyba że to normalne że w jednym tygodniu 4 osoby na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach się zwalniają? Nie sądzę. W firmie aż głośno!

To było do przewidzenia
@Sprawiedliwy

Zarządzanie przez (usunięte przez administratora) lizanie tak się kończy.

Justyna
@To było do przewidzenia

Możesz to inaczej napisać, bo na Twoim wpisie jest cenzura?

Lady Gaga

Wielką pozytywną wartością firmy są pracujący tam ludzie. Życzliwi ,otwarci ,pozytywni i zaskakująco mądrzy, zaskakująco ,bo myślę o pracownikach produkcji ,czyli miejscu gdzie można pracować bez wykształcenia ,doświadczenia etc. Grupą ,która wyłamuje się z tego pozytywnego obrazu są panowie formiarze. Zdarza się i owszem że kiedy w maszynie rozlega się alarm,ktoś podejdzie i rozwiąże problem ,ale to się zdarza powiedzmy raz na 10 ,w pozostałych przypadkach trzeba chodzić, czasami wielokrotnie i prosić ,dziadować nieomalże ,o pomoc. To jest mocno niefajne. Jeszcze jedna sprawa ,"góra" często funduje nam innowacje ,niektóre są trafione ,inne jak kulą w płot. Zafundowano nam np. stoły ,piękne ,nowe .Na starych stołach nagrzewnice do nożyczek stały w pozycji optymalnej ,teraz są umiejscowione na półeczkach na wysokości mojej głowy, kilkaset ruchów ręką tak wysoko ,kilkaset straconych sekund, ból ramienia. Rozumiem że z pozycji zza biurka ergonomia jest działem wysoce abstrakcyjnym,jednakże można by czasami wsłuchać się w głos ludu.

Pracoholik
@Lady Gaga

Istniej coś takiego jak "skrzynka pytań" dzięki niej można zapytać czy stoły przerobione na nowo mogą być inaczej zmodyfikowane aby nie utrudniały pracy? Proponował bym także rozmowę w brygadzistą a może pomysł kaizen który usprawni pracę.

cudak
@Pracoholik

Kaizen ? A przecież jest coś takiego jak bhp, ergonomia.Ktoś te stoły dopuścił do produkcji ?

Ludzie

@pozytywny czy Ty wiesz co piszesz? Kim jest kierownik bez wykwalifikowanych ludzi? Prawda, każdego da się zastąpić, nawet kierownika... Pewnie firma się podniesie po stracie tyłu osób, będzie to pracochłonne i czasochłonne. Widząc co wypisujesz, mam wrażenie, że nie szanujesz ludzi. Człowiek to nie tylko kierownik. Najważniejszą wartością każdej firmy powinni być ludzie. Nie zależnie od stanowiska. Co ma powiedzieć człowiek pracujący na produkcji? Jego praca jest nie ważna? Gdyby nie wyprodukował maty to by firma nie miała co sprzedać. Jeszcze nie żyjemy w czasach robotów. Każdy jest ważny.

Malwa

Oczywiście, że nie

Beatka

Odnośnie Beaty...prawda taka ze brygadzista kierownik jak i HR wiedzą jaka jest, ale nic z tym nie robią... Ewentualnie ucisza ja na chwilę a potem jest to samo... Przez ten cały czas który ona pracuje zwolniło się przez nią mnóstwo ludzi albo zostali zwolnieni. Firma wciąż szuka ludzi, bo na pakowni wiecznie braki dzięki niej a wydziera się, bo sama musi pracować a nie tylko drukować i na papieroska chodzić i tu może podziękować sama sobie. Pracuś. Nie oszukujmy się jest po prostu zbędnym elementem w tej pracy. Odnośnie do komentarza wyżej... Nie jedna osoba jej powiedziała w twarz tylko ma tak paskudny charakter, że nic nie dociera. Beato ty nie powinnaś pracować wśród ludzi!

Pracoholik
@Beatka

A ja tam będę bronić Pani Beaty, potrafi wytłumaczyć wszystko dokładnie i zaopiekować się Tobą gdy dołączysz jako nowy. Jest dużo rzeczy do ogarnięcia ale kobieta zna się na swojej pracy, dlatego jest na takim stanowisku a nie innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Vicim Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vicim Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicim Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicim Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vicim Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vicim Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vicim Poland sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 61 C
    87-100 Toruń