LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe

Wrocław

Opinie o LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe

pracownik lema 2015-12-11 16:54:07
Doswiadczenie jest w tej firmie nie wazne,masz robic wszystko biegiem,zero rozmow i chodzenia do toalety bo zaraz jest telefon do szefa.Mobing 100%,a jak masz wieksza wiedze od kierownika to zostajesz automatycznie zwolniony,nic dziwnego ze firma sie nie rozwija jak stawia na szybkosc a nie na jakosc.Proponuje szefowi zatrudnic chinczykow oni sa bardzo szybcy.Ludzie na produkcji sa spoko tylko zastrszani sa przez kiedownika i poganiani,jak dla mnie to zero szacunku dla drugiego czlowieka,"masz jak dbasz"
eva 2016-02-16 14:25:12
Cały czas sie oglaszajä a zero odzewu na wyslane cv.Coś najwyrazniej jest nie tak skoro oglaszają sie ze zatrudnią pracownika doslownie raz w tyg od juz wielu miesięcy.Ludzi do pracy nie brakuje ale pewnie jest rotacja ze wzgledow wyzej przez kogos wymienionych.
piter 2016-02-19 12:09:59
jeśli to ta firma od rolet to odradzam-rotacja niesamowita, dają jakąś umowę do podpisania na kilka stówek brutto, byłem, gadałem, wyszedłem
Benedykt Błaszczyński 2016-02-24 14:06:17
Pracowałem w firmie LEMA przez 2 lata
Firmę oceniam na bardzo dobry
Zarobki na poziomie dobrym - podstawa + premia. Pełen pakiet socjalny ZUS.
Wypłata zawsze w terminie !
Umowa na czas nieokreślony. Pierwsza umowa zlecenie.
Praca 8 godzin od 7.00 do 15.oo - weekendy wolne.
Zadko pracująca sobota.
Właściciel firmy nie robi problemów. Zawsze można się dogadać
Zrezygnowałam z pracy ze wglądu na wyjazd z Polski
Ogólnie polecam !!!
Alvin 2016-02-28 10:42:32
Pozytywnie komentarze pisze szef, który ma ludzi za dużo gorszych od siebie.Rotacja non stop, fałszywy kierownik rozwala firme, ciągle powtarza:pracuj szybciej, nie płacę ci za rozmowy,itd. Atmosfera jest jak typowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brakuje tylko bata nad pracownikami.Rozmowa wstępna z właścicielem daje bardzo dużo do myślenia, Odradzam.
Były pracownik 2016-07-06 09:30:20
To co piszą że zatrudniają monterów to bzdura..... Nie oferują szkoleń, pracowałem przez tydzień czasu.... Po Tygodniu szef powiedział mi że nie widzi zaangażowania, i że potrzebuje więcej czasu niż jeden dzień..... Jeszcze z tak beznadziejna firma się nie spotkałem.... Wiedza tylko jak zbierać pieniądze z montaży sami się wzbogacają, a ochlapy dają ludziom za ich ciężka pracę..... H.. Im w cztery litery, każdemu będę mówił że ta firma jest beznadziejna nawet rolety nie potrafią dobrze wyprodukować bo robią to najtańszym kosztem.....
Zostaw swoją opinię o LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe