Opinie o Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń w Tychy

Maciek

Nie polecam tam nawet wchodzić, Patrycja po rozwodzie ma uraz do mężczyzn.

Pro
@Maciek

@Maciek jesteś znajomym Pani Patrycji, że piszesz po imieniu? Znasz jej życie prywatne? Współczuję w takim razie Pani Patrycji takich znajomych.

@Pro

Bo zna życie prywatne swojej potencjalnej znajomej? I w sumie to racja, ta Pani pozwala na to, żeby z klientami przechodzić na "Ty"?

Pro
@Joanna

@Joanna pisanie o sprawach prywatnych na takim portalu jest dla mnie bardzo słabe.

Joanna Nowy wpis
@Pro

Ja się spodziewam, że nie tylko dla Ciebie, najgorzej to chyba ma teraz ta Pani. Ta opinia tak właściwie to nie powinna przypadkiem zostać zweryfikowana?

Jasny Nowy wpis
@Maciek

Pani Patrycji od roku 2019 nie ma w tym biurze bo przeniosła swoją działalność więc wszystkie opinie są bardzo ciekawe :-D , jak dla mnie wyssane z palca , ale rozumiem że hejt teraz jest modny. Albo piszecie o kimś innym albo w ogóle nie macie pojęcia o czym i o kim piszecie.

Joanna Nowy wpis
@Jasny

O no to wpadła śliwka w kompot chyba. ;p Ale czekaj to gdzie ta Pani teraz jest i czym się zajmuje w takim razie?

Maciek Nowy wpis
@Joanna

Zajmuje sie tym samym czym wczesniej z bylem mezem-czyli wciskaniu ludziom kitu i byle jakiego tylko drogiego, bo wiadomo prowizja lepsza. Teraz jest w katowicach bo w tychach z rogami na glowie nie dala juz rady wchodzic do biura.

Jako wieloletnia klientka biura podróży Holiday, uważam, że Pani Patrycja jest profesjonalnym doradcą. Oferty dopasowane były zawsze do moich potrzeb. Obsługa na najwyższym poziomie.

Xxo

Zgadzam sie z poprzednikami, byle sprzedać wcisnąć ścieme. Z Patrycją miałam raz doczynienia i nigdy więcej.

Aleksander
@Xxo

Czemu ściemę? Ubezpieczenie w podróży to ważna sprawa. Szczególnie teraz w czasach gdzie są różne pandemie i można wylądować w szpitalu. Byłaś pracownikiem czy klientką że masz tak negatywne podejście?

Kuba

Patrycja zna się tylko na wciskaniu ludziom kitu

@Kuba

Co niby przez ten cały kit masz na myśli? :/ Sam czujesz, żeby Tobie coś kiedyś takiego wciskała?

Jestem synem

Czy jestem synem?

Patron

Ubezpieczenia najdrozsze w tychach

@Patron

Faktycznie najdroższe? A z jakimi innymi firmami porównywałeś? O ile są drożsi?

Pulita

Skorzystałam i nie polecam

Jugo

Pełen nieprofesjonalizm

Lupin

Nie polecam, właścicielka oderwana od rzeczywistości

Janusz

Nie polecam ani ubezpieczeń - proponują droższe niż gdzie indziej, ani wakacji z tym biurem.

Były klient

Opowiadają o hotelach o których nie mają pojęcia. Strasznie niefachowa obsługa.

Milena

Pani Patrycja każe swoim pracownicom przekazywać klientom którzy dzwonią z problemami na wakacjach żeby radzili sobie sami. Sama jest niefachowa i okłamuje klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń - Tychy

• Jak się pracuje w Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń?

Kandydaci do pracy w Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrycja Reszke Biuro Podróży I Turystyki Holiday Centrum Ubezpieczeń
  • Romana Dmowskiego 22