Opinie o Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus w Kraków

Sylwia Nowy wpis

Wie ktoś czy duży zespół pracuje w tym biurze poza właścicielem? Widzę niżej kilka negatywnych opinii o nim, ale może inni pracownicy budują fajną atmosferę przez którą byłoby to dobre miejsce do pracy?

Mateusz Nowy wpis
@Sylwia

Ryba psuje się od głowy. Jak szef to oszołom to nie spodziewałbym się przyjemnej atmosfery pracy. Omijaj szerokim łukiem, jak chcesz zachować zdrowie psychiczne.

Joanna Nowy wpis
@Mateusz

Ale, że aż tak nieciekawie jest? W takim razie co innego tutaj buduje dobre warunki? Bo inaczej firma nie mogłaby od tak dalej działać, coś musi ją trzymać w pionie, tylko co?

Sylwia Nowy wpis
@Joanna

Nie wszyscy sprawdzają opinie i zapisują się w ciemno, ponieważ potrzebują papier. Ty pytając tutaj masz szanse nie popełnić tego błędu i zachować zdrowie psychiczne i nie doświadczyć chamstwa ze strony pracowników tej pseudo firemki. Szukaj innej firmy i już nawet się nie zastanawiaj.

kursantka

Kurs to po prostu koszmar! Pan Artur traktuje kursantów jak śmieci i zło konieczne. Bezczelny typ, który nie dopuszcza nikogo do głosu!

Były klient
@kursantka

Jakoś mnie to nie dziwi.

Robert

Czy biuro działa mimo pandemii?

Ela
@Robert

Lepiej, żeby nie działało już wogóle, a nie wyłącznie podczas pandemii. Radze omijać szerokim łukiem i poszukać więcej opinii w internecie o "Kadrze szkoleniowej" tej pseudo organizacji.

Halina
@Ela

A czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Nie wyjaśniasz dokładnie o co Ci chodzi a podejrzewam, że pracowałeś w firmie i jesteś w stanie się wypowiedzieć o tym jak wygląda w niej praca. Dlaczego radzisz omijać szerokim łukiem?

Halina
@Halina

Byłem klientem i już w pierwszym kontakcie rozmawiałem z bezczelnym włascicielem, co mnie zmotywowało do poszukania opinii na temat tej organizacji. I o zgrozo są jeszcze gorsze niż tutaj. Uważam, że nadają się na scenariusz filmów Vegi i dziwie się, że jeszcze się prokuratura nie zainteresowała tematem. Radzę uważać.

Krysia

Żałuję, że nie weszłam na ten portal wcześniej. Bardzo nieprzyjemna obsługa. Nie polecam!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zdziwiony

Zadzwoniłem, zadałem kilka, które wydają mi się bardzo istotne, a Pan z firmy poinformowałem mnie, że pytania są tendencyjne. Zatem dopytywanie o ofertę nie powinni mieć miejsca w mniemaniu osoby rozmawiającej z klientami. Po dłuższej rozmowie Pan kontynuował swoją zdecydowaną potrzebę dominacji w tej rozmowie. Poinformowałem go, że nie odpowiada mi ton i sposób jego wypowiedzi, po czym usłyszałem, że, dzieci jeszcze bardziej wyprowadzą mnie z równowagi. Osobiście uważam, że dzieci są zdecydowanie mniej agresywne, no chyba prze przejawiamy podejście do rozmowy, jak mój rozmówca z firmy Gaudeamus. Zachowanie tego Pana nie dało mi spokoju i postanowiłem poszukać opinii na tema firmy i trafiłem na Gowork i na forum turystyczne http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,154626,,,gaudeamus_krakow.html , gdzie przeczytałem informacje i opinie, które utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że miałem do czynienia prawdopodobnie z właścicielem tej firmy, który w mojej ocenie poznawczej i przeczytanych opiniach prawdopodobnie jest socjopatą. Uważam osobiście, że należy odebrać tej firmie akredytację kuratora oświaty, a samą firmę gruntownie prześwietlić. Jak dla mnie nadaje się idealnie do programu UWAGA TVN.

Klient

Sugeruję jednak Wejść na tę stronę i poczytać trochę więcej negatywnych opinii na temat tej firmy i sposobów prowadzenia przez nią działalności: http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,154626,,,gaudeamus_krakow.html :-)

Maria

Omijać szerokim łukiem. Jak to jest, że dostali akredytacje z kuratorium oświaty.

Ja jestem Bardzo zadowolony Z Biura Turystycznego Gaudeamus bardzo rzetelna firma. Mają bardzo ciekawe wyjazdy które pilotują bardzo doświadczeni plilocii co daje w efekcie wspaniałą wyprawę aż się chce donich wracać i znowu gdzieś jechać teraz wybieram się z nimi do Uzbekistanu nad Jezioro Aralskiehttp://www.gaudeamus.com.pl/wyprawy/uzbekistan_jezioro_aralskie/

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus - Kraków

• Jak się pracuje w Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus?

Artur Ragan Studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus
  • Ks. Mikołaja Kuczkowskiego 12 lok. 9