Opinie o Korurs Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Korurs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korurs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korurs Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w Korurs Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

aaa

Ale chyba jest w tym ziarno prawdy, bo widziałem kilka ogłoszeń dla magazynierów i nie wiem czy to przypadek. Szkoda, że nie można zagrzać miejsca dłużej. To dziwne, bo w ofercie wymagają sumienność i uczciwość, a tu piszecie o piciu w pracy...

Z ciekawości przeglądałem wątek i zauważyłem, że w maju pisano, iż podwyżki są co rok, a wg. piszącego, dostają je wszyscy w firmie. Info uzupełnił stwierdzeniem, że płace ludzi, pracujących na tych samych stanowiskach, są najczęściej wyrównane. No czyli, ile jako nowo zatrudniony, bym dostał, jako magazynier? I jaka to kasa z tych premii uznaniowych? Z tego, co się po sieci orientowałem, to 2 lata temu płacili magazynierowi 4 200–4 900 zł brutto.

Fabek
@anons

Ok niedobrze. Chce aplikować na szlifierza bo akurat szukają i zastanawiam się czy też powyżej 4 tysi nie podskoczę. Ktoś wspomniał o odpowiedzialności materialnej. Wszyscy fizyczni pracownicy podpisują taką umowę i w razie co odpowiadają finansowo?

Chochoł

Teraz to dostaniesz ok. 4000 netto (na rękę), nie licz tylko że to będzie podstawa, to będzie płaca wynikowa czyli podstawa+premia uznaniowa+dodatek za odpowiedzialność materialną.

@Chochoł

Czyli te 4 tysiące to już ze wszystkim dla magazynierów, czyli premie też w tym są. A inne benefity? Dodatkowa opieka medyczna albo bony, paczki z okazji świąt?

pszczelarz

Tak to jest pensja już że wszystkimi dodatkami. Jest jedna możliwość większej premii, jak ktoś z działu np. opon pójdzie na L4 albo inny rodzaj zwolnienia choćby na jednej dzień to traci całą premię i jest ona rozdzielana na resztę pracowników działu. Na święta wielkanocne i wigilię są bony a na tłusty czwartek pączki.

@pszczelarz

Dzięki za odpowiedź, bo akurat szukają magazyniera i się zastanawiam nad aplikowaniem. W ofercie (usunięte przez administratora) żadnych stawek nie podali. To samej podstawy ile oferują? Zastanawiam się czy osoba z dużym doświadczeniem może trochę ponegocjować stawkę.

anons Nowy wpis

Nic z pieniędzmi raczej nie ugrasz. Nie ma znaczenia twoje doświadczenie, tutaj go nie potrzeba, na magazynie zbiera się głównie towar z regałów, ładuje ciężarówki i rozkłada się towar przybyły na półki, papierami zajmują się inni ludzie. Ludzi zbyt mądrych i wychodzących przed szereg ustawia się do pionu.

Fabek Nowy wpis
@anons

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Korurs Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Pojawiło się 8 marca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jak jest z pakietem medycznym w Korurs Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma żadnego pakietu medycznego, powiem więcej, nie ma żadnego socjalu, ŻADNEGO. Jeśli chodzi o takie sprawy to zakład jest w średnioweiczu.

@pracownik

W śedniowieczu haha korurs to jest raczej era kamienia łupanego.Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda kibel z drugiej strony tzn:od strony (usunięte przez administratora)-rury to jest to miejsce dla niego.Tylko wybierając się tam trzeba pamiętać że wszystko co do tej pory wydawało wam się bezsensowne,dziwne totalnie porąbane i jest przejawem (usunięte przez administratora) i totalnego bezmuzgowia tam to jest na porządku dziennym normalny tok myślenia.Kiedyś ktoś powiedział "wódki nie przepijesz" nie prawda, pracownicy korurs już dawno to zrobili i mało tego dumni są ze swoich osiągnięć w tej branży alkoholowej.Żal było na to wszystko patrzeć i marnować czas na byle jaką pracę w byle jakich warunkach za byle jakie pieniądze z byle pijakami którzy jeszcze nie pożegnali się na dobre z PRL-m zresztą jak cała firma.Nie Pozdrawiam.

marian

Haha ale żeś odleciał. Albo masz taką bujną wyobraźnię, albo ci się firmy pomyliły, pracuje na magazynie juz kilka lat i nigdy nie widziałem żeby ktoś był pijany w pracy, przecież za to grozi dyscyplinarka. Nikt nie jest wariatem żeby pić w pracy i przez to wylecieć z roboty.

Kobieta pracująca
@pracownik

Z tego co mi wiadomo to nie było zainteresowania pakietem medycznym a każdy pracownik po prostu dostaje dodatkowa kase na święta wielkanocne i boże narodzenie

W sumie to też chyba wolę dodatkowe pieniądze niż jakiś pakiet medyczny.

@marian

To chyba nie pracujesz jednak w korursie

Szatka
@marian

To chyba jesteś ślepy bo pije co najmniej połowa zakładu i to regularnie. Oczywiście każdy udaje że nic nie widzi bo chętnych do pracy w tej firmie dużo nie ma.

Korurs

Nie ma żadnego pakietu

Ewelina
@Korurs

Okej, nie ma pakietu, a stać Cię zapłacić za prywatne wizyty u lekarzy z pensji w tej firmie? Bo ten pakiet to właśnie zastępuje. Jak zarabiacie tak, że jest niepotrzebny, to uważam, że nie ma problemu. Tylko ile zarabiacie?

@Ewelina

Niestety pakiet tutaj nic Ci nie da bo jak zachorujesz i pójdziesz choćby na jeden dzień zwolnienia lekarskiego to zabierają ci całą premię czyli ponad 20% pensji więc raczej nikt nie będzie z takiego korzystał.

Jak wszędzie ?

@pracownik

Właśnie trzeba sobie wykupić indywidualnie. Ale po co.

Pracujący " 100 lat "

a to gdzie się mieści Korurs Sp. z o.o. ?

aaa

Jak długo trwa proces awansu w Korurs Sp. z o.o.?

Lidia

Ehh. A czy umiejętności są jakoś brane pod uwagę i np osiągnięcia pracowników? Rozumiem, że awanse w takim razie tylko wewnętrzne i z zewnątrz na wyższe stanowiska firma nikogo nie szuka?

Pamiątka

Awanse są wewnętrzne i sięgają max do funkcji kierowniczych, wyżej to rodzina i wieloletni pracownicy prezesa. Najczęściej jakieś miejsce robi się jak ktoś się zwolni lub odejdzie na emeryturę.

@Pamiątka

Czy awanse u was wiążą się z jakimiś podwyżkami? I ogólnie czy w ogóle często na podwyżki mozna tutaj liczyć? Albo premie za wyniki?

@Lidia

W Korursie samodzielne myślenie jest niepożądaną cechą a ludzie ambitni, pomysłowi lub którzy chcą coś zmienić są szybko prostowani. Kiedyś był nawet poruszony ten temat kiedy pracownicy zamienili się zmianami żeby rano było komu towar zebrać na magazynie to wybuchła afera i powiedziano im wprost że są od (usunięte przez administratora) a nie od myślenia.

@Anna

Ogólnie podwyżki są co rok ostatnio i dostają je wszyscy w firmie. Płacę ludzi pracujących na tych samych stanowiskach są najczęściej wyrównane i czy się stoi czy się leży dostaje się mniej więcej tyle samo, brygadziści mają dodatek funkcyjny. Premia dla zwykłych pracowników fizycznych w firmie doliczana jest do każdej wypłaty ale jest to premia uznaniowa i wystarczy pójść na L4 na jeden dzień i jest zabierana w całości. Na temat premii za wyniki czy podwyżki za awans niech wypowie się ktoś inny.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Korurs Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Magazynier? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Korurs Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

megaloman

Korurs daje Ci absolutne minimum które musi zapewnić i tyle.

Jacek
@megaloman

To znaczy co konkretnie? Tylko wypłatę i nic więcej? Weź doprecyzuj.

big
@Jacek

Dokładnie

Pracujący ' 100 lat "

A o który dział chodzi ? Przecież Tu nie pracują 2 osoby.

Negatywny

Nie polecam. Wszyscy pracownicy (usunięte przez administratora) szefa od prawie 30 lat. A on ciagle dokłada do tego interesu. Brak szacunku do ludzi

@Negatywny

Ty co ty "negatyw" (usunięte przez administratora) a na jakim stanowisku pracowałeś, ty byłeś w ogóle zatrudniony w Korurs Sp z o.o., bo przecież tu też Kobieta jest właścicielem, czy ty sobie tak z nudów internetowych bo nie masz gdzie pisać (usunięte przez administratora) kłamstwa !!!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Korurs Sp. z o.o.?

Pracujący " 100 lat "

A co mamy na myśli warunki ?

Pracujący " 100 lat "

a chodzi o warunki zatrudnienia, ja to jestem zatrudniony na umowę o pracę Jak mnie zatrudniali to pierwszą umowę miałem na okres próbny

Prawilny

Jak najbardziej polecam ta firmę do pracy bo naprawdę fajny klimat fajni ludzie i aż się chce przyjść do pracy. Nie wiem skąd te negatywne opinie.. Oczywiście w zimę jest zimno hala jest stara ale to chyba tylko te dwa minusy info@jobobike.pl. które osobiście w ogóle mi nie przeszkadzały.. Jeżeli Ci się nie podoba praca i cały ten klimat to poszukaj sobie roboty w Castoramie czy innym kołchozie z kamerami i przełożonym którzy przypierdalaja się o najmniejsze glupoty. Tutaj jest luz nigdy nie miałem problemu żeby się dogadać z kierownikiem o dzień wolny czy coś innego.. Po prostu przychodzisz robisz swoje i to na spokojnie nikt nad Tobą nie stoi i za to największy plus tej firmy. Pozdrawiam wszystkich……

Mak

Atmosfera szczególnie zimą jest mroźna jak na magazynie jest 0 stopni i trzeba chodzić w kurtkach bo właścicielom szkoda pieniędzy na ogrzewanie na ludzie chorują. Ludzie jak idą na zwolnienie to ciągną je jak najdłużej bo wystarczy jeden dzień zwolnienia i traci się całą premię czyli 1/4 wypłaty więc pracodawca traci razy 3 na nieobecności pracownika.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Korurs Sp. z o.o.?

Koczkodan

Dwie nogi i jedna ręka

Emancypantka
@Koczkodan

Czy to oznacza że firma zatrudnia niepełnosprawnych, ma jakieś dofinansowanie?

kierownik

Sytuacja kadrowa w firmie jest raczej stabilna, ale chętni mogą przesyłać swoje podania do działu kadr.

Uszy
@Emancypantka

Ta firma nie wybrzydza przy zatrudnieniu osób bo chętnych tam pracować nie ma zbyt dużo. Ogólnie chyba nie ma zatrudnionej tam osoby niepełnosprawnej.

Majka

Są dwie zmiany 8-16 i 10-18, oraz ich lekkie godzinowe przesunięcia. Można wyjść wcześniej jak się kierownik zgodzi, ale trzeba oczywiście odrobić. Nadgodzin ogólnie nie ma a jak są to są oddawane godzinowo i niepłatne.

Jaapracownik

Co z pracownikami hal w czasie epidemii koronawirusa? Dlaczego są narażani na zachorowanie?

Fido dido
@Jaapracownik

Jak to dlaczego bo kasa musi się zgadzać.tylko to się tutaj liczy.

bo nie
@Jaapracownik

Między innymi dla tego że, za chociażby jeden dzień zwolnienia lekarskiego zabierają całą premię a to niemało bo aż 25% wypłaty!!! Więc ludzie przychodzą zakichani zaślimaczeni nieraz z gorączką i zarażają innych! To nie wina ludzi ale chorego systemu wynagrodzeń!

bhp

Czy zrobiono coś z zapyleniem i oparami na Hali A? Myślę nad powrotem do pracy w tej firmie ale ten (usunięte przez administratora) i opary są nie do wytrzymania, brak wyciągów i wentylacji przy zamkniętej hali to jakis koszmar!

A ja pracuje tutaj już kilka lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, oczywiście nie jest to firma z kapitałem zagranicznymi i dodatkami socjalnymi jak IKEA, tylko zwykła średnia firma, ale najważniejsze jest to że można się zawsze dogadać z kierownikiem, nie ma problemu z urlopami, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, są bony na święta, warunki pracy w zasadzie takie same jak wszędzie a ci co tak narzekają, to proponuję im zobaczyć jak wygląda praca w innych firmach to by zaraz zmienili zdanie.

pracownik #2
@pracownik

Zgodzę się, że w firmie są zmiany na lepsze.Jedynym problemem są zbyt niskie płace i ot co cały ten jad wylewany tu jest właśnie przez pieniądze. Na duży plus, że kończy się (mam nadzieje) atmosfera łapanki i przyczajania się za winklem na pracownika bo może przypadkiem nic nie robi. Z tym socjalem to wiadomo, że komuna się skończyła ale bez przesady, socjal jest zerowy. W innych firmach są jakieś karty zniżkowe, multisport, bony etc. A jeśli chodzi o warunki pracy to niestety dużym minusem jest zapylenie na halach z tym trzeba coś zrobić bo jest tragedia szczególnie zimą.

@pracownik #2

Zgodzę się w 100%

nikt
@pracownik

Pracowałem już w kilku różnych firmach i tutaj nie było najgorzej, a tym wszytskim którzy tylko hejtują na całe otoczenie i innych pracowników proponuję żeby zamiast krytykować innych niech każdy zacznie od siebie.

Byku
@pracownik

Ja też pracowałem tu przez kilka lat i jak dla mnie firma zupełnie normalna, ludzie też byli ok.

operator
@pracownik

ja pracowałem na produkcji, wiadomo warunki na halach i zarobki zawsze mogły być lepsze, ale ogulnie nie moge narzekać, najważniejsze że zawsze szło się dogadać z kierownikiem

zapracowany
@pracownik #2

Widać że firma wymienia stare maszyny na nowe, wiec przynajmniej można pracować na nowych obrabiarkach a nie zabytkach z lat 70

Pracownik doniósł na mnie przełożonemu ,że nie chce łamać przepisów BHP ,bo u nich się ich nie przestrzega> Paranoja!!! Brud ,smród ,magazyn otwarty ,jest zimno jak na dworze!!! Bardzo Niskie zarobki ,praca ciężka w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Brak kart sportowych ,opieki medycznej itp ,itd. Pracownicy to raczej nieciekawe towarzystwo jeśli wiecie co mam na myśli. Budynek ,hale, magazyny ,to PRL. Droga do firmy jest w fatalnym stanie dziura na dziurze.

Stary Łajdak
@Paweł

Co do pracowników to jest taka tam grupa najczęściej starszych osób które wchodzą przełożonym w (usunięte przez administratora) i nie przeszkadza im łamanie przepisów, zresztą im wszystko odpowiada, boją się sprzeciwić, bo gdzie indziej znajdą pracę i udają że wszystko jest super. Jest też paru leni, alkoholików a także osób którym ze starości już na głowę padło. Ale nie można źle pisać o wszystkich pracownikach bo jest też wiele osób które są ok

Grosik
@Stary Łajdak

Niestety jest to przekrój tego jakie mamy społeczeństwo, większość to porządni ludzie , ale część to lenie, inni pijacy, jeszcze inni schorowani albo słabo kumaci. Co zrobić taki mamy klimat.

mlodzian
@Paweł

Nie wiem jak było kiedyś, ale stare dziadki juz odeszli na emeryture i teraz jest sporo młodych pracowników. Jak dla mnie praca może być.

Bardzo słaba firma , Widziałem 70 letniego dziadka który się szarpie z wózkiem widłowym ,masakra.

Gogo

A ja widziałem 80 letniego dziadka który tańczył na rurze

batman

a ja widziałem 70 letnią babę na plaży, to była dopiero masakra ;)

Dziadek

A trudno sobie to wyobrazić:) I kto wygrał? Dziadek czy wózek?

Pit.

Stanowczo odradzam pracę każdemu kto o tym pomyśli ,w tym właśnie miejscu jakim jest magazyn korurs.Magazyny to totalna ruina zabytek epoki PRL.Pracownicy w dosłownym skrucie to w dużej mierze alkoholicy również kadra zarządzająca i odpady z innych firm w których wymagano trochę więcej niż znajomości j.polskiego a i z tym niektórzy mają poważne problemy.Kilka miesięcy pracy w tej firmie daje dobrze w kość zwłaszcza zimą gdy jak się okazuje czasami cieplej jest na zewnątrz niż w hali magazynowej.Trzeba też wziąć pod uwagę fakt że dla przełożonch jest się zwykłym śmieciem i nikt się nie liczy z twoim zadaniem bo przecież liczy się tylko Kasa.Brak komplementarnej wiedzy zarówno kierownictwa jak i pracowników odnośnie pracy i poruszania się po strefie magazynowej jest tak ogromna , że niektórym spakowanie małej paczki zajmuje cały dzień ,nie mówiąc już o komplementacji zamówień bo to jest już kompletna porażka.Moim zdaniem jest to wynikiem wieloletnich zaniedbań co do szkoleń pracowników , zresztą ja sam miałem tylko jedno pseudo szkolenie BHP z raczej mocno "niewyspanym"po udanym weekendzie pseudo kierownikiem.tej osoby akurat szczególnie niepoznałem ponieważ ciągle go nie było w pracy więc nie wiem czym i jak ta osoba kieruje.99% opinii tutaj to prawda a te pochlebne firmie to piszą sami pracodawcy i raczej kierownictwo czy nawet jacyś tam brygadziści mocno zaangażowani w budowanie wizerunku firmy.Chcesz się upewnić to wystarczy poczekać aż będzie koniec zmiany,ludzie zaczną wychodzić z hal i można wtedy pooglądać sobie różne ciekawe okazy.serdecznie nie pozdrawiam za dużo zdrowia kosztowała mnie praca w tej pseudo hurtowni z pseudo magazynierami,pseudo kierownikiem i gburowatym niewychowanym pracodawcą.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Korurs Sp. z o.o.?

Flet

Jak premii nie zapiernicza, to trzeba się cieszyć, a gdzie mowa o dodatkowych nagrodach

Bemowiak

Witam.Jestem byłym pracownikiem firmy Korurs zaznaczam, że na szczęście byłym pracownikiem, bo to co tam widziałem i słyszałem to jest normalna parodia i patologia zarazem.Może zacznę od organizacji pracy której nie ma tam w ogóle i próżno się doszukiwać w tym jakiejkolwiek logiki bo najzwyczajniej nie ma komu tam zarządzać(brak osób funkcyjnych z doświadczeniem pracy na magazynie).Praca codzienna to jeden wielki chaos ,który da się wytłumaczyć oczywiście zwyczajnym brakiem osób do pracy i odpowiednim przeszkoleniem już pracujących.Magazyn dzieli się na tzw:górny i dolny i jeszcze magazyn z oponami.Magazynami tymi zarządzają osoby funkcyjne zwane tutaj brygadzistami które raczej doświadczenia w tej dziedzinie nie posiadają w ogóle ,a wręcz przeciwnie, ich niewiedza na niektóre podstawowe tematy (zagadnienia dotyczące pracy w magazynie) jest olbrzymia.Zarządzanie ludźmi przez te osoby to raczej słaba komedia a nie praca. Większość wykonywanej tam pracy i zadań z nią związanych to tylko najzwyklejszy łut szczęścia i zaangażowanie najwyżej kilku osób na całym magazynie.Bez urazy ale większość załogi to zwykli alkoholicy i nieroby.Dzień ich pracy (codzienność) to byle przeżyć do fajrantu na mega kacu, a także szukanie okazji jak tu najzwyczajniej w świecie coś jeszcze wypić żeby przysłowiowego kaca nie mieć.Przepracowałem tam może i mało bo tylko kilka tygodni ale widziałem ilość wypitego alkoholu w pracy przez niektórych pracowników , wystarczyła by chyba do tego ,żeby zapełnić mały basen ogrodowy.Właśnie przez to najmniejsze problemy rosną tutaj do rangi armagedonu, a rozwiązać tego nie ma komu bo tzw; brygadzista funkcyjny nie ma w ogóle wiedzy jak to zrobić i szuka innej osoby na którą może zwalić powierzone zadanie a po drugie najzwyczajniej w świecie nikomu się nie chce(jak to mówią kac morderca nie ma serca).Oczywiście prosze mnie źle nie zrozumiec zaznaczam że, jest to tylko moja opinia i spostrzeżenia na temat nie całej załogi ale na pewno sporej grupy osób pracujących tam.Te pozostałe kilka osób z tego co widziałem nic z tym nie robi bo jak sami twierdzą to walka z wiatrakami i wolą mieć spokój.Pozdrawiam.

koter

Praca w magazynie w Warszawie to istne zawody sportowe.Trzeba się naprawdę sprężać żeby wyjść normalnie po 8 godzinach pracy.O pieniądzach za nadgodziny można zapomnieć,od razu można się zorientować że brakuje ludzi.Firma non ogłasza się i rekrutuje nowych, rzadko kto jest w stanie w tych warunkach pracować po okresie próbnym.Poza tym odpowiedzialność materialna i ciągła modlitwa o małe braki przy inwentaryzacji w przeciwnym wypadku może być krucho przy wypłacie.Pracowałem co prawda w gorszych miejscach ale robota tam to spory hardcore,szczerze odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Korurs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Korurs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korurs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korurs Sp. z o.o.?

Korurs Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Gierdziejewskiego 17
    02-495 Warszawa