Opinie o Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe w Bolesławiec

Ewelina Nowy wpis

A czy są tu takie etaty typowo przy telefonie nocnym? Żeby być dyżurnym. Mąż kiedyś pracował na podobnym stanowisku i teraz szuka pracy w okolicy. Poproszę o info, o której godzinie zaczynałaby się taka praca.

bas Nowy wpis

Polecam wszystkim usługi zakładu pogrzebowego. Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami. Wielkie podziękowanie dla Pań pracujących w biurze - wszystko wyjaśniły, pomogły w wypełnianiu dokumentów.

Natalia Nowy wpis

W ostatnim czasie pojawiło się kilka dość pochlebnych opinii z perspektywy klientów. Jak z ogólnymi warunkami zatrudnienia na stanowisku grabarza? Jest to praca stała? Na jaką umowę? Tak realnie ile można zarobić?

Zdzisław Nowy wpis

wczoraj firma arsena wykonała usługi w zakresie pochówku mojego teścia- profesjonalnie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. panie które tam pracują udzieliły mi wszelkiej pomocy a cena usługi konkurencyjna w stosunku do innej firmy.polecam

Aplikowałeś do firmy Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Lidia

Wiecie jak wygląda zapewnienia tego czarnego uniformu na stanowisku PRACOWNIK USŁUG POGRZEBOWYCH? Widziałam w necie oferte, gdzie płacili 2800 zł brutto i mam pytanko, czy od pierwszej pensji odejmują jakiś % aby właśnie kupić pracownikowi to służbowe ubranie na ceremonie pogrzebowe?

WERA

Pogrzeb świecki-piękne-kulturalne porzegnanie wzruszająca ceremonia wykonana przez mistrza Rafała Kotlarskiego i ja słaniająca sie tam na nogach podtrzymywana jak szmaciana kukła przez wnuka ---bo was arseno nie było stac na postawienie tam na30 minut ceremonii choć jednego krzesła dla takich jak ja [starai chora] ---zapłaciłam pogrzeb świecki --kto wam pozwolił na przodzie konduktu pogrzebowego postawic człowieka z krzyżem z wizerunkiem Jezuska prowadzącego kodukt pogrzebu świeckiego Że w szkołach świeckich- w sejmie świeckiego kraj u -szpitalach i --- urzędach wiszą krzyże--to nie znaczy że za moje pieniądze możecie robić co wam sie podoba jestem niewierząca i moj zmarły był nie wierzący--teraz w jego grób wbity jest krzyż z Jezuskiem KTO WAS O TO PROSIŁ? JA NIE

Smutny

Pełna obsługa, a przede wszystkim informacje, pomóc i podpowiedzi . Pracownice otwarte na wszystkie oczekiwania. Polecam

Smutek

Omijać szerokim łukiem !!! Nigdy więcej!!!! Serce pękło jak zobaczyłam zasypany grób ???? nie raczyli nawet ramki dać

Klient
@Smutek

Właściciel kawał chama nieuprzejmny,mało nas nie pobił gdy przyjechaliśmy po osobę ,zmarla

Zuzanna
@Klient

ta agresja taka sama z siebie u niego jest czy został po prostu czymś rozłoszczony i przez to się wyżywa na klientach ?

Smutny
@Smutek

Wszystko się uzgadnia i wszystkie usługi platne

Klient

Polecam. Pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe?

Zobacz opinie na temat firmy Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe?

Wilczkowski Krzysztof Arsena Usługi Pogrzebowe
  • Tyrankiewiczów 17