Opinie o Agencja ochrony osób i mienia Ikar w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja ochrony osób i mienia Ikar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja ochrony osób i mienia Ikar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony osób i mienia Ikar w Mińsk Mazowiecki

fgg Nowy wpis

spokojna to rozumiem @oki że atmosfera jak najbardziej dopisuje, pracuje sie bez stresu i bez zbędnego napięcia? A mają teraz jakies oferty pracy???

Gość. Nowy wpis

Pytaliście ile tam płacą? Odp. 4,50zł na godzinę :/ :/ :/ bez komentarza

dedal Nowy wpis

Spoko

maciek Nowy wpis

no niby jest duzo takich branż, ale mi się jakoś najlepiej kojarzy właśnie ikar jeśli chodzi o tą branżę ochroniarską już tak mocno. a jeszcze mnie zastnawia skąd tyle negatywnych komantarzy do nich na przykład o to, ze słabo płacą. no nie wiem jakich kwot Wy się spodziewacie na takich stanowiskach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja ochrony osób i mienia Ikar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
UL.PLM

Z moich obserwacji wynika, ze Ikary polączyły się w jedną firmę, albo któraś calkiem padła. Widze coraz to wiecej nowych samochodow przy rondzie w centrum, a jakiś stary peugout205 z tygrysem stoi bez przerwy po kilka dni z rzędu w jednym miejscu kolo szpitala. Może to tylko stara reklama na starym wraku się ostała, bo aktywność spadła prawie do zera.

riposta

Hmm.. Widzę że konkurencja nie próżnuje w oczernianiu IKARA Z o.o. Pragnę zwrócić uwagę że mają państwo problemy ze wzrokiem. Mam otwartą stronę przed sobą i obawiam się że spodnie w kant nie zaliczają się do dżinsów i są uznawane raczej za eleganckie. No chyba że "profesjonalista" i "obiektyw" preferują dres za 15zł jako symbol elegancji. Po drugie załoga interwencyjna jest z Konsalnetu i to chyba wszyscy wiedzą co mają podpisaną umowę. Firma IKAR Z o.o. ma się coraz lepiej, to że ma różne samochody nic nie znaczy, a to że jakiś obiekt odchodzi a jakiś przychodzi to chyba normalne. Żyjemy obecnie w ciężkich czasach i konkurencja nie próżnuje (co widać po powyższych komentarzach). Powiem tak.. jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej nic nie piszcie. Kto zna sprawę ten wie jak to wygląda. Bracia latają wszędzie (mnie osobiście też to spotkało) i mówią jaki to Pan z przeciwnej firmy jest zły i niedobry, czego to on nie ma i jakie kłamstwa wciska ludziom. Tylko ja wiem kto tu kłamie i to na pewno nie jest (usunięte przez administratora) z firmy Z o.o. Pozdrawiam i mam nadzieję że temat będzie zamknięty. Czas pokarze jak los obu firm się potoczy.

profesjonalista

Widzieliście nową stronę internetową Ikar Kaczorek (żenada) na wszystkich zdjęciach widać zawsze te same osoby, aż 4 w tym 3 umundurowanych jedynie w czarne t-herty spodnie wszyscy jak widać mają już własne czarne dzinsy bo pewnie firmy już niestać. A sam właściciel za każdym razem w tych samych gaciach z uczepioną klamką przy spodniach ( zawodowcy nie hwalą się bronią tylko ją ukrywaję) pewnie zabawka. W usługach piszą własna załoga interwencyjna uzbrojona NIESAMOWITY BLEF jak widać na zdjęciu nikt z tych ala załogantów niema broni bo firma nie posiada nawet magazynu ani pomieszczenia do przechoywania broni a konwoje robią bez broni można to zaobserwować na mieście i gdzie tu fachowość w wykonywaniu konwoji moim zdaniem firma nie rozwija się lecz idzie do dna stracili kolejny obiekt ochrony fizycznej w Kauszynie ,,POSTI'' a to zapewne początek. Jedno jest pewne że Konsalnet , Solid i Juwentus to są duże i pewne firmy.

obiektyw
@profesjonalista

Zgadzam się w 100 procentach. Widzieliście ich samochody. Każdy z innej parafii i razem mają chyba tyle lat co ich właściciel. Oklejone taśmą jakby Cyrk na kółkach, a może żeby się nie rozpadły ze starości. Biuro w jakiejś suterenie, a ludzie na zdjęciach jacyś nieświeży, w wymiętych ubraniach. To ma być profesjonalna firma?? Ludzie nie dadzą się nabrać na taką ochronę za 30zł, bo widać ze bieda tam aż piszczy. Zatrudniają już chyba tylko wolontariuszy. Tylko czekać jak KONSALNER przejmie co tam jeszcze zostało i wprowadzi własny porządek, jak w przypadku Juwentusu, który niby współpracuje, a pewnie powoli wycofa się z ochrony detalicznej.

?

Wymiar godzinowy jak w każdej firmie ochroniarskiej, zależy od obiektu na którym Pan ewentualnie dostał by pracę. I zgadzam się z postem Pana "freda", to tak jak z biurem turystycznym.. Czy takie biuro koniecznie musi kupić własne samoloty by transportować ludzi na wakacje i by byli wszyscy zadowoleni? Nie widzę nic złego w korzystaniu z obcej stacji monitorującej, która bez wątpienia w takim gigancie jak Konsalnet jest wysoce zaawansowana i profesjonalna. Podziwiam Pana (usunięte przez administratora) za to, że mimo tego wszystkiego co się podziało między nim a Panami (usunięte przez administratora) to nadal walczy i jego firmie wiedzie się coraz lepiej.

fred

Wiele firm korzysta z innych stacji monitorowania i jest to normalna rzecz. Zasada współpracy i podwykonawstwa korzystają z tego duże jak i małe firmy

Jacek

P. (usunięte przez administratora) owszem ma swego (usunięte przez administratora) ale jest całkowicie uzależniony od konsalnetu - konsalnet monitoruje i wysyła załogi on im tylko podzleca.Praktycznie jeśli ktoś nie chce konsalnetu wtedy pokazuje się (usunięte przez administratora)

gośc

Jeśli masz trochę doświadczenia to poszukaj sobie pracy na Warszawie

Pan zły

Kompletny brak odpowiedzialności objawia się u panów (usunięte przez administratora) w prostej rzeczy...tylu emerytów i rencistów nie spotkacie nigdzie indziej jak u nich, więc jeśli u mnie w domu załączy się alarm i taki emeryt ma przyjechać i na przykład złapać złodziei na mojej posesji...? Ja dziękuję, już miałem taką sytuacje. Przyjechali po jakichś 30 minutach i..."przyjechali", bo to był jeden człowiek. Co, samochód miał wygonić złodziei w razie czego? Ha ha! Chyba pośle tą firmę w ch... brak słów. (usunięte przez administratora) Podobno współpracuje z Konsalnetem i u niego jest o wiele lepiej jak tam. Ktoś coś wie na ten temat?

gość

To nie firma ! To jedna wielka mistyfikacja !!

obywatel

Co do firmy IKAR na Konstytucji 3 maja.. Widzieliście ten nowy "opancerzony" samochód konwojowy? Ha! to jest dopiero śmiech na sali! dziurę w poszyciu palcem się zrobi. To atrapa, zamiast szyb jakieś kurna naklejki a to jest blaszak do przewożenia wieprzów a nie kasy. A Ci liczą na naiwność społeczeństwa.

bezstronny

tylko u (usunięte przez administratora) można liczyć na profesionalną ochronę i zarobki a na konstytucji 3go maja(usunięte przez administratora)

ikaruś

Niech nam żyje Prezes naszego Ikara, niech żyje nam!!!

sasia

A ja sie ostatnio dowiedziałem iż pan (usunięte przez administratora) to teraz jest w IKARZE, ale na ulicy Cichej 23. Sam, bez tych dwóch panów (usunięte przez administratora) co sie dzieki panu(usunięte przez administratora) orkowi wybili i śmie...rdzi od nich kłamstwem i najgorszym bagnem...Jak IKAR, to na Cichą, a nie na Konstytucji.

secretus

Wielka Akcja – Weryfikacja !!! Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie! Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy ! Pytasz po co ? Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie. Budujemy Prawdę. Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję. (usunięte przez administratora) >

ANDRZEJ

NO cóż, miałem się do IKARA do pracy ale nie, po takiej opini.

waclaw

WSTYD ikarowskie stawki ; 4,50 do 5 zl na godzine i oni chca rzeby ludzie im pracowali A poza tym kto to byl ten pan w Daci Duster?? ten co go dyrektor ikara z samochodu pijanego wyciagal z tego co slyszalem to ten co po prawej z bronia jezdzi ...... widac pracownicy maja tez problemy :D (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony osób i mienia Ikar - Mińsk Mazowiecki

Agencja ochrony osób i mienia Ikar
2.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Cicha 23
    05-300 Mińsk Mazowiecki