Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Nowy pracownik

Byłem na rozmowie i powiem wam że muszę uznać ja za jedną z nietypowych acz bardzo przyjemnych rozmów. Nie ma głupich pytań, jakiegoś wywiadu, tylko rozmowa ma na celu w.moim odczuciu bardziej niż przesłuchanie charakter zappznawczy. Takie podejście partnerskie. Odprowadzają po firmie przedstawiają wszystkie warunki zatrudnienia no i tez co dlamoe było ważne ze wszyscy koordynatorzy wywodzą się z zespołu. Wiec to pokazuje że można awansować realnie a nie tylko w teorii, ale.to się oczywiście sprawdzi juz w praktyce. Ale naprawdę po rozmowie czuje się pewny, zmotywowany ludzie bardzo otwarci, każdy po imieniu, fajnie

Kina
@Nowy pracownik

Witaj , bardzo proszę napisz jaką zaproponowano Ci podstawę , czy jest premia którą jasno doprecyzowano na piśmie . Jestem zainteresowana taką pracą ale tylko na jasnych zasadach.

@Kina

Każdy sam negocjuje swoje warunki, myślę, że warto iść i sprawdzić samemu. Ja akurat na zlecenie bo student wiec mi lepiej, ale na umowie o prace jest wiekszosc firmy. a z premią zależnie od projektu im bardziej ambitny tym wieksza kasa :D

bzdura
@Nowy pracownik

negocjacja w tej firmie to akceptacje warunków które proponuje ci firma, jeśli się nie godzisz możesz się zwolnić

Nowy pracownik

do wcześniejszego komentarza chciałbym dodać, że w soboty można odrobić godziny z tygodnia jeśli się ich potrzebowało i trzeba było wcześniej wyjść, jednak na umowie o prace trzeba pisać kartkę A4, że opuszcza się zakład pracy na własną odpowiedzialność, a co do sobót to jest tak, że po sali krąży lista obecności na którą wpisują się osoby chcące przyjść do pracy w sobotę, jednak jest z tym taki problem tego typu, że musi być odpowiednia liczba wymagana pracowników by firmie się opłacało otworzyć biuro w sobotę, jeśli tej liczby nie ma to sobota nie ruszy, sobota nawet jeśli ruszy to może się też zakończyć w trakcie kiedy ktoś stwierdzi, że nie chce się mu dalej pracować bo jest sobota i chce mieć dalszą część dnia wolną, a dodatkowo jeśli w sobote uda się zrobićobić umowy to firma nie wlicza tego do statystyk i wychodzisz z pracy tak jakbyś nie zrobił żadnej umowy bo sobota jest luźnym dniem i firma statystyk z soboty nie liczy. Co do lokalizacji firmy to jesli ktoś komunikacją miejską czyli tramwaj, autobus to jeszcze musi przejść skrzyżowanie co jest o tyle irytujące, że trzeba czekać na zielone światło po kilka razy. Rozmowa może być, najważniejsze w końcu, żebyście donieśli zaświadczenie o niekaralności z Sądu za 30 zł, które firma zwraca ale na początek musicie wyłożyć ze swoich na znaczek w Sądzie.

Zdumiony
@Nowy pracownik

Chyba Ci się coś pomyliło :). Jak jest sobota pracujaca to normalnie wyniki licza się do statystyk jaki mialo by to sens jakby się nie liczyły? Sobota moze zakończyć się wczesniej niz 16 w momencie kiedy to pracownikom sie nie chce siedziec do konca :] koordynator ma obowiazek pracowac w sobote od 8 do 16 wiadomo ze jak wszyscy pojda o 14 i zostanie jedna osoba to nie ma sensu do 16 siedziec bo system nawet źle dziala przy jednej osobie :). SERIO NA TWOJA OCENE FIRMY WPLYWA FAKT ŻE W DRODZE DO PRACY TRZRBA MIJAC SWIATLA ? NO NIE MAM PYTAN. A SKORO FIRMA ODDAJE TO 30 ZL ZA ZAŚWIADCZENIE TO W CZYM WIDZISZ PROBLEM ?

naucz się czytać
@Zdumiony

naucz się czytać ze zrozumieniem

Margaretka

Dla wszystkich którzy chcą wiedzieć jak się u nas pracuje. Rozmowa o prace bezstresowa na luzie bez kłopotliwych pytań mówisz o swoim doświadczeniu dyrektor mówi o firmie. Rodzaj zatrudnienia negocjujesz sobie sam chcesz etat dostaniesz etat wolisz zleceniw będzie zlecenie. Umowy są dwie jak już ktoś wcześniej wspomniał umowa o zatrudnienie ( o prace/ lub zlecenie) i umowa na wypłate premi. Kadra zajefajna, bezkonfliktowa, ludzka, przyjazna, zawsze każdego wysłuchają, pomagają, zawsze można na koordynatorów liczyć. Dyrektor ludzki człowiek również służy pomocą zawsze powie dobre słowo wesprze rzuci żartem i co najważniejsze DBA O PRACOWNIKÓW I DOCENIA PRACOWNIKÓW a nie traktuje ich jak niewolników też pracował na słuchawce zna życie wie jaka to branża ZAWSZS POMOŻE i sprawia że atmosfera pracy jest rodzinna i wyjątkowa i nie czuć się jak w typowej korporacji to ważne bo atmosfera przekłada się na wyniki i prace. Projekty różne każdy znajdzie coś dla siebie jeśli Ci na jednym nie powiedzie sie pójdziesz na coś innego lub jeśli nidzi Ci się obecny projekt chcesz spróbować sił w innym żaden problem. Na szkoleniach super atmosfera bez stresu kawa ciastka fajne materiały fajni trenerzy nawet na najgłupsze pytania odpowiadają zero spiny to ważne. Socjal bardzo dobry oferują bezpłatne porady np prawne, dla osób które nie mają z kim zostawić dziecka kącik dla dzieci sprawia że ty możesz się zajac praca a dziecko bedzie sie swietnie bawic i nasi koordynatorzy tez im zapewnią atrakcje, poczestunki z okazji swiat lub urodzin. Ogromne możliwości awansu awansujemy tylko wewnatrz firmy nie z zewnatrz dzieki temu kazdy moze awansować. Przestronna kuchnia. Czysto i komforotowo. Oddzielne boksy do zaaranzowania po swojemu stale miejsca co daje poczucie komfortu pracy. Ze wszystkim idzie dogadac nie robia problemow z niczym sa naprawde ludzccy masz problem siadasz i rozmawiasz i zostaniesz wysluchany i otrzymasz pomoc. Jesli starasz sie pracujesz chodzisz do pracy a np braknie ci odrobine do realizacji celu przymkna oko i cos ponaciagaja oczywiscie kazdemu indywidualnie i nie zawsze ale nie jest tak ze zapier..... caly miesiac wypruwasz flaki starasz sie braknie Ci jednej umowy i zeganasz sie z premia. Jedyne czego mi osobiscie brakuje ... muzyki uwazam ze powinna na sali leciec muzyka radio albo jakies same kawalki muzyki no ale to by bylo by juz idealnie ha ha a wiadomo wszystkiego miec nie mozna. Myślę ze wystarczy przyjdz sprawdz zobacz zostan przekonaj sie sam i wyrob sobie o nas swoja opinie a nie zawiedziesz sie napewno gwarantuje. Dla mnie najlepsza robota jaka mogłam sobie wymarzyć.

Bet
@Margaretka

O.... super , a jak długo pracujesz w firmie ? Jaki socjal firma zapewnia ? Porady prawne .. to ho , ho . Muzyka na sali i to na świetny pomysł z pewnością będziesz miała super wyniki sprzedażowe i premie za.....tą. Świetny nabytek dla firmy. Gratuluję.

nick
@Margaretka

na szkoleniach atmosfera jak w przedszkolu, - uczymy się czytać i pisać, czytamy każdy punkt Ogólnych Warunków Ubezpieczenia czyli OWU, od początku do końca, świczymy sytuacje kiedy ktoś jest klientem, a ktoś inny agentem który dzwoni z propozycją kupna ubezpieczenia, czytamy wyłączenia czyli sytuacje w których ubezpieczyciel nie wypłaci pieniędzy za wypadek, później w podsumowaniu podczas rozmowy z klientem musimy o tym powiedzieć klientowi który zdecyduje się zakupić ubezpieczenie kiedy nie ubezpieczalnia nie wypłaca pieniędzy, dlatego się z tym zapoznajemy, informujemy także klienta o tym, że ma opcje odstąpienia od umowy, mówimy, że może też złożyć reklamacje, więc trzeba się przyłożyć, żeby o tym wszystkim powiedzieć jak już masz klienta który kupuje ubezpieczenie, klient na każdym etapie może się rozmyślić i powiedzieć nie, nawet pod sam koniec kiedy kończysz sprzedaż i kiedy to czytasz, ma do tego prawo, a jak coś pójdzie nie tak to dział jakości każe oddzwonić i pytać klienta jeszcze raz czy kupuje to ubezpieczenie choć podczas wcześniejszej rozmowy na pytanie czy kupuje ubezpieczenie odpowiedział/a tak, to czasem wymagają, żeby jeszcze raz o to pytać klienta, jak się ma umowę o prace i chce wcześniej wyjść z jakiegokolwiek powodu to jest pisanie kartki A4, że się opuszcza zakład pracy na własną odpowiedzialność i o której godzinie, jeśli na koniec miesiąca brakuje godzin to trzeba odrabiać albo firma zabierze je z urlopu i ten urlop się skróci np o dzień, nawet o kilka dni jeśli było więcej wyjść, wzywanie do siebie przez koordynatorów pracowników na krzesełko i mówienie im, że ma być większa sprzedaż to standard, awans - dużo ludzi odeszło dawno z firmy do innej konkurencyjnej, taki to awans w tej firmie może być

przestronna kuchnia
@Margaretka

to przejście kuchnio podobne za toaletami gdzie czasem lider robi zebranie zespołu i aneks kuchenny gdzie jedno musi przepuścić drugie, żeby przejść naywasz przestronną kuchnią ?

Bardzo lubię pracę w 4EN. Polecam wszystkim

zaciekawiona
@Adam

na jakim projekcie jesteś ?

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tajemnicza

Nie polecam. Unikać jak ognia!!!

M
@Tajemnicza

byle dalej od tej firmy

Julka

Jest to super firma. Ludzie na poziomie . Jak komuś nie chce się pracować to nigdzie pracy nie znajdzie. Wszędzie będzie źle i wszyscy będą beeee Moje sugestie dla 4EverNET Sp. z o.o.: Zadnych Lubię atmosferę w 4EverNET Sp. z o.o. za: ++++

umowy

umowy są dwie - na początku jedna umowa zlecenie, druga oddzielna umowa na premie, potem umowa o prace

umowy
@umowy

dokładniej pisząc to jest tak - umowa zlecenie + umowa na premie, potem umowa o prace + umowa na premie

Joanna

@R, rozumiem, że atmosfera w pracy jest dla Ciebie zadowalająca. A co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jak one się prezentują? Na jakiej umowie pracujesz w 4EverNET? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż pomogą one wielu użytkownikom na forum.

R

Naprawdę pracuje się świetnie ! Super ekipa :) pozdrawiam !

Nowy pracownik

Byłam na rozmowie w 4EN. Muszę przyznać że firma zaskoczyła mnie pozytywnie. Rozmowa bez stresu nie zadają kłopotliwych pytań c którymi większość z nas ma zawsze problem i najczęściej ściemnia tylko ma charakter zapoznawczy mówisz gdzie pracowałaś wcześniej co należało do twoich obowiazków, ewentualnie dlaczego już nie pracujesz, resztę mówi osoba rekrutująca , przedstawia dokładnie wszystkie informacje odnośnie zatrudnienia, samej firmy, projektu, ludzi no wszystko dokładnie ... nie byłam jeszcze na takiej rozmowie więc bardzo na plus. Lokalizacja bardzo dobra. Fajny nowoczesny biurowiec. Fajne biuro, fajne pomieszczenia, od razu zostałam mile przyjęta poczułam się naprawdę jak w fajnym miejscu którego będę częścią gdzie wiem że każdy mi pomoże, na sali siedziało dziecko więc myślę że to najlepszy dowód że firma nie robi problemu jeśli nie masz z kim zostawić dziecka weć je ze sobą do pracy napewno nie będzie się nudziło która firma na to pozwala no która. Umowa o pracę, dobra podstawa plus jasny system premiowy cele co najważniejsze do zrealizowania, jak Ci trochę braknie podciągają, potrzebujesz wolne nie ma problemu, potrzebujesz wyjść wcześniej nie ma problemu, nie chcesz brać urlopu a musisz mieć dzień wolny możesz odrobić w dogodnym dla Ciebie dniu ewentualnie w sobote, projekty fajne i ciekawe, ludzie super, dyrektor ludzki i z ludzkim podejsciem nie wywyzsza się, miły sympatyczny, grafik elastyczny, duzo benefitów konkursów, naprawde polecam i podpisuje się obiema rękami i nogami, zapraszamy do współpracy :)

Joanna

@Nowy pracownik, wnioskuję, że otrzymałeś zatrudnienie w firmie, zatem jakie zostały zaoferowane Tobie warunki zatrudnienia na początek? Jaki typ umowy podpisałeś z 4EverNET? Czy firma zapewniła Tobie pakiet szkoleń wprowadzających do pracy w niej? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi o odpowiedzi na te pytania.

Joanna

@Agent, czy oprócz wspomnianym przez Ciebie wynagrodzeniu, 4EverNET zapewnia pracownikom pozapłacowe benefity? Firmy często oferują dofinansowania na karty sportowe lub pakiet socjalny. Jak pod tym względem oceniasz tego pracodawcę?

18 zł za godzinę ?

Agent, - jeśli za 136 godzin masz 2500 zł to masz płacone za godzinę 18 zł z groszami - masz tą kwotę gwarantowaną w umowie ?

Agent

Najważniejsza zasada "jeśli pracuje to oznacza, że akceptuje warunki, jesli mi nie odpowiada zmieniam pracę" - jeśli chodzi o firmie 4evernet zostaje tu na stałe ! W każdej pracy są wymagania i cele , które należy spełniać, natomiast tutaj pracuje już 2 lata i najważniejsze jest to, że są one realne i możliwe do wykonania. Kasa? Za 136 godziny dostaje ponad 2500. Źle? Mnie to satysfakcjonuje i nie zamierzam zmieniać pracy, ze względu na dobrą atmosferę i podejście do pracownika gdyż rzadlo jest to spotykane w innych w call center na terenie Katowic. Warto sprawdź i przekonać się samemu jak się u nas pracuje. ????

Jola
@Agent

Pochwal się na jakim projekcie pracujesz , jaką masz stawkę na h , taka wypłata przy tej ilości godzin jest ok. Proszę o więcej info.

Joanna

@Agent, jakie należy spełnić wymagania, aby otrzymać premie? Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej? Na ten moment nie jest ona konkretna. Zachęcam również inne osoby pracujące w 4EverNET do aktywności na forum.

K.

Pracuję na projekcie dla AXA Polska. Dzwonimy do naszych klientów i robimy dosprzedaż. Jeśli chodzi o plusy to firma jest bardzo elastyczna - w zasadzie we wszystkim można się dogadać. Na minus - wiele rzeczy się jeszcze tworzy, firma zaczęła zatrudniać dużo nowych ludzi i nie wszyscy się jeszcze znają, brakuje mi benefitów takich jak Multisport - ten ma być wprowadzony jeszcze w tym roku.

m
@K.

w czym się dogadałaś z firmą - możesz się pochwalić ?

Tomasz

Bardzo przyjemnie sie z wami pracuje :)

do ciekawskiej

ciekawska - to jest praca na jednej dużej sali na której niewolnicy i nadzorcy są poupychani koło siebie - czasem trudno przejść, w zimie jest tam tragedia, - firma mało co ogrzewa i widok kogoś w kurtce to na tej sali normalka, beznadziejnie zrobili przejście z sali do wc - kiedy idziesz do wc musisz na około przejść hol, w drodze powrotnej to samo, a jak idziesz przez sale szkoleniową w godzinach kiedy już nie ma szkolenia bo podczas szkolenia nadzorcy niewolników mają klucz którym te drzwi mogą zamykać, to nadzorcy krzywo na ciebie patrzą, a tobie czas przerwy 5 minut po każdej godzinie ucieka z każdą sekundą, przejście zajmuje z 1 minute w jedną stronę, więc czas przerwy jest krótszy z automatu

Inna
@do ciekawskiej

Stek bzdur co tu wypisujesz , odnoszę wrażenie jakby to pisała osoba będąca pod wpływem środków odurzających gdyż ciągle powtarza to samo . Tylko współczuć.

Dramat
@do ciekawskiej

Wybuduj sobie toaletę koło stanowiska,skoro przejscie jedna minutę spędza ci sen z powiek.

Pesymista
@do ciekawskiej

Jak osiągasz swoją pracą wyniki to pracodawcy zawsze to doceniają, są możliwości w krótkim czasie przeskoczyć z konsultanta na koordynatora, a potem dalej, to są tak zwane szczeble kariery, rozwoju. No ale jak dzień cały chciałby człowiek dubać w nosie i zarabiać pieniądze to sugeruje szukać zawodu o takim kierunku, w urzędzie napewno ci pomogą, zasiłek, jeden, drugi i będziesz dubać w każdej części ciała bez stresu.

@do ciekawskiej

Boże mam wrażenie ze te wszystkie złe opinie to dodaje jedna i ta sama osoba, która ma jakiś straszny żal nie wiadomo o co.. Jestem pracownikiem tej firmy od 2 lat i przerobilam juz kilka callcenter i mam porównanie. W większości firm było tak ze koordynator tylko zarzucał mi cele, dawał skrypt i tyle z naszego kontaktu, chyba że coś źle zrobiłam... A tu jeśli ktoś zna ten rynek to napewno doceni podejście i współpracowników i koordynatorów, bo ci naprawdę uczą jak pracować i być co raz lepszym. I ja wcale nie czuje się żadnym niewolnikiem i ta opinia mnie obraża.. Mnie i innych 50 osób. Nie wiem co cie boli, ale może znajdź inne ambicje niż obrażanie ludzi

Hahaha
@do ciekawskiej

To już jest nudne czytać po raz setny to samo....na nikim to wrażenia nie robi I jest to żałosne naprawdę. :)

Bmw

Teraz jest bardzo dużo projektów : sprzedaż ubezpieczeń, umawianie spotkań , sprzedaż pakietów prawnych , spedycja, ma być infolinia. Firma się rozwija, wprowadza nowe projekty więc myślę że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mi osobiście sprzedaż szła jakoś tak topornie, jestem teraz na spotkaniach I jest super.

Szczera

Do osób, które myślą od podjęciu pracy w 4en: Kochani od kilku dni najprawdopodobniej jedna I ta sama osoba wypisuje obraźliwe komentarze, które oczywiście mijają się z prawdą i z praca w tej firmie nie maja nic wspólnego.Oczywiście firma domyśla się Kto to I zostały podjęte odpowiednie kroki. Dlatego moja sugestia jest taka aby absolutnie się tym nie sugerować , to że komuś nie wyszło I wypisuje pierdoly na forum to absolutnie nie znaczy że tak jest. Pamiętajcie że każdy ma swój subiektywny punkt widzenia I dla jednego wszystko będzie super A drugi zawsze będzie mieć problem nawet tam gdzie go nie ma :). W tej chwili w firmie w kadrze są naprawdę fajni ludzie. Żeby zostać zwolnionym to trzeba naprawdę się postarać, bo firma każdemu daje szansę I potrafi ja dac kilkakrotnie,koordynator potrafi w dzień w dzień siedzieć z konsultantem aż mu to pomoże w poprawie wyników. Wiem co mówię gdyż w mojej 2 letniej karierze w firmie zdarzały mi się miesiące gorsze w których mi nie szło I myślałam że się do tego nie nadaje, po intensywnej pracy z moim koordynatorem udało mi się przejść przez ten kryzys I na spokojnie robie to co do mnie należy I jestem zadowolona z efektów. Naprawdę największym plusem jest atmosfera która kreują również pracownicy, dyrektor I kierownicy mają ludzkie podejście do pracownika. Można przyjść do pracy z dziećmi, bawią się na sali I nikt nie robi o to problemów :). Jeżeli zastanawiacie się nad ta firma , przyjdzie na rozmowę, zobaczcie jak wygląda praca I sami ocenicie. Pozdrawiam

nieSzczera
@Szczera

komentarz napisała koordynatorka która sama sobie wystawiła opinie ?

Konsultant
@nieSzczera

#nieSzczera ja jestem konsultantem i potwierdzam ze wszystko jest ok, jak pracownik mam to samo zdanie co #Szczera

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.