Opinie o Maria Buzek Zakład Fryzjerski w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maria Buzek Zakład Fryzjerski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maria Buzek Zakład Fryzjerski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Buzek Zakład Fryzjerski w Cieszyn

Dżaga Nowy wpis

Sprostowanie do opinii Sylwiii ...opowiadając sytuację bliskiej osobie w emocjach jakiś czas temu ta skomentowała to tu na tym portalu nie wiem czy w trosce o mnie czy z chęci mi dowalenia ...podpisując się Sylwia ...ja zawsze podpisuje się Dżaga zawsze i czy po takiej opinii mogłabym iść do Salonu ...nikt by nie poszedł ..Oświadczam że opinia była wyssana z palca nie jestem jej autorem ..ale już wiem kto nim jest ....i dlaczego poslugiwał się moim sprzętem ....Nigdy Nic do Pani Laury nie mam młoda początkująca zapowiadającą się Fryzjerka .....to jakie między nami panują stosunki to nasza sprawa . Przepraszam za Siebie niech już Pani nie będzie przykro ...nic Pani winna nie jest ....gdybym była zła nieuczciwą to bym nigdy do Pani nie przyszła bo nie mogłabym spojrzeć Pani w oczy ....ale pewnych rzeczy się jest nieświadomych albo dowiadujemy się późno ..nie przedłuzajac Życzę Pani szczęścia Rozwoju zawodowego jedno mogę zapewnić ...nie będzie mnie już Pani ogladała ....jeszcze raz żeby było już jasne Jest Pani świetna Zdolna i nic do Pani nie mam a wszystko co wcześniej było to zbieg moich emocji w którym działałam a nie prawdy. ....Do widzenia

Czy Maria Buzek Zakład Fryzjerski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pracodawca Nowy wpis

Moi pracownicy,są na umowach o pracę.Nie ma innej opcji..Mam taka zasadę,nigdy na zleceniach nie zatrudniam.Pizdrawiam.

Laura

W salonie śmierdzi grzybem. Nie wiem czy pracownicy tego nie czują i szefowa? Zaklejony grzyb tapetą. Sanepid powinień się tym zainteresować. Zagrzybiały salon

Sylwia
@Laura

Smrodzik smrodem ale najgorsza jest Pani Laura pracownica świezo po szkole pyskata wszystkich ustawia pozjadała wszystkie rozumy a umiejętności Żadne Spaliła mi włosy zepsuła mój wizerunek Pani szefowo niech Pani się trochę obudzi i zauważy co Pani pracownica wyprawia ....to jest skandaliczne bo Pani jest wspaniała ciepła osoba

Nikola

Nie polecam farby najtańsze od razu sie wypłukują. Wole kupić farbe z rossmana niż tam przyjść. Zastarzały ,,salon fryzjerski" nie idzie w trendy i nowe techniki. Salon siedzi daleko od nowych sposobów

Aplikowałeś do firmy Maria Buzek Zakład Fryzjerski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rea

Ja zawsze jestem bardzo zadowolona z cięcia , jak zawsze idealnie jakby pani Maria czytała w moich myślach ,i farbowanie , piękny błysk i fryzura ekstra ..nigdy na twarzy ,czy ubraniu nie mam ani jednego włosa ,tak jak u niektórych całą twarz oblepiona na makijażu włosami . Dziękuję bardzo i polecam.

Ktoś tam

Nie polecam rozumiem że każdy się chce nauczyć zawodu ale nie od razu na klientach. Praktykantów więcej niż pracowników. Włosy długie chciałam obciąć na równo 5 cm po 10 minutach zamiast proste to postrzępione nigdy więcej tam nie wrócę wole sama to zrobić i równiej

Kamila

To że nie wpisało a każdemu sie może zdażyć. Ale ogolnienie polecam zakładu strach się bać praktykanci przejmują salon. Nie widać tam rządnego pracownika tylko same praktykanci i obcinaja farbują.

Kamil

Jeden z najgrorszych salonów w Cieszynie. Przyszłam na pasemka wyszłam z żółtymi włosami. Żadnego tonowania nic. Od skóry takie odcięcie jak od linijki. Nie polecam

@Kamil

Kamilu, dobrze się czujesz? Nie przyśniło Ci się czasem, że kobietą byłeś? ;p

Teresa

Z wpisów wynika, że zakład przyjmuje dużo stażystek. Zauważyłam, że klienci narzekają, że praktykantki mają dużo swobody. Zastanawiam się, czy właścicielka stara się faktycznie, aby dziewczyny wyniosły coś z tego stażu, czy taktuje je po prostu jak tanią siłę roboczą? I czy zdarza się, że ktoś po stażu otrzymuję propozycję pracy? Zastanawiam się nad zgłoszeniem na praktyki, ale chciałabym mieć jakąś perspektywę dalszej współpracy.

Kaja
@Teresa

Średnio polecam typowy (usunięte przez administratora) nie nauczysz się nic poza cięciem męskim szukaj dalej praktyk w bardziej salonach na czasie niż też gdzie farby śmierdzą jak z Rossmana .. i nikt nie wie jak wytonowac włosy i nie mają żadnych regeneracji dobrych bo co zobaczysz to kalos za 10 zł za litr

@Kaja

Czemu tylko cięcie męskie? Czyli kobiety nie podstawią do "potestowania"? Ale to kiedyś jakiś praktykant coś musiał chyba zmalować, że tak nie ufają. :/ Tych zabiegów, o których piszesz u pań to już nie robiłaś?

@Kaja

Jeżeli chcesz cos wpisywać,to się zastanów,,pomogłam Tobie w życiu prywatnym i zawodowym,,,zazdrosc,, każdy klient powraca i jest zadowolony Pozdrawiam.

@Kaja

Ty się nauczyłaś bo stałaś jak słup,ofiarą losu,przykro mi że taka droga idziesz,życzę powodzenia ,a smród niesiesz za sobą.Jestes specjalistka nie od wytonowania włosów,tylko utrudniać drugim życie,pamiętaj życie wszystko zweryfikuje.Pozdrawiam

@1404

Czyli częściowo prawdę napisała? Podsuwali jej do cięcia tylko samych panów? Jak tak to czemu?

Kacper

Czy ten fryzjer jeszcze działa ?

@Kacper

Tak działa i nadal będzie działał ,,to są komentarz zlosliwe,,zazdrość,,całymi dniami pełno klientów,,,,,zadowolonych,gdyż powracają z powrotem

Eud

Rozumie, że każdy musi się nauczyć fachu, ale same praktykantki/stażystki na zmianie? Powinny pracować pod okiem fachowca, który doradzi albo poprawi. Siedząc na fotelu myślałam że się popłacze jak zobaczyłam co z moimi włosami zostało zrobione. Jeszcze pytanie czy miałam kiedyś robioną asymetrię. Chciałam tylko lekko podciąć końcówki i po stopniować włosy żeby zmniejszyć ich objętość. Włosy są do całkowitej poprawy, a zapuszczam. Nie równe i ponad 5 cm ścięte . Synowi również zostały włosy poszarpane i są nie równe. Zapłaciłam 45 zł ( obcięcie według cennika - tylko chyba nie jak ktoś na tobie ćwiczy) Cena nie adekwatna do jakości w ogóle. Dziewczyna miła ale długa droga przed nią. Pierwszy i ostatni raz - o ten raz i tak za dużo.

@Eud

Miałem to samo, dramat kur.. Dramat, zamknąć to powinni i zrobić warzywniak.

@Eud

U mnie było tak samo, długość nie ta,poszarpane całe włosy!nie polecam,odradzam każdemu!

Honorata
@Gość

A złożyłaś reklamację? Jeśli tak to jaka była reakcja ze strony właścicielki?

ktos

Jestem Bardzo zadowolona z usług fryzjerek. Super. Mjła atmosfera. Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Buzek Zakład Fryzjerski - Cieszyn

Maria Buzek Zakład Fryzjerski