Opinie o CHOMAR Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CHOMAR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CHOMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHOMAR Sp. z o.o. w Pietrzykowice

bibi

firma OK.pozdrawiam

PIKOLO

Weksle in blanco i to w dodatku bez kwoty?Czy wy wiecie ,że mogą wpisać tam każda kwotę i możecie popłynąć?Ludzie co wy robicie???

niko
@PIKOLO

Podpisywanie in blanko to kryminalna sprawa! Chyba ze prokurator i sedzia poluje razem z szefem to nic z tego!

żal

ludzie to widać siedzą te biurwy tutaj z pientrzynkowic :):):) i podsycają zę super firma bo umowę daje o ale szał pauuuuuuuuu :):):) ża......... lllllll

małża

filip dla czego trudne miało by być dostanie się do chomara na stanowisko kierowcy międzynarodowego? przecież poszukują kierowców nawet bez doświadczenia także zastanów się za nim coś napiszesz a umowa o pracę hahha no błagam jaki to wyznacznik dobrobytu w firmie albo jesteś z biura i liczysz na to ze przeczyta to jakis naiwny valduś ipażdzioszek lub jesteś taki super że aż żal pozdrawiam serdecznie :):):)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie CHOMAR Sp. z o.o. na stanowisko Dyspozytor / Spedytor? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
jakisTyp

a ktos sie moze wypowiedzec jakie sa warunki pracy jako spedytor miedzynarodowy? Mialem przyjemnosc pracowac w Chomarze jako wozkowy ale tylko krotki epizod a z tego co wiem to spedytr moze tam dobrze zarobic

Rak :)

kolego poldi, dobrą firmą powiadają Twoi znajomi dobrze w porządku, zapytaj się ile mają podstawy i ile z tej łacznej kwoty którą zarobią mają odprowadzane składki do przyszłej ewentualnej emerytury, zapytaj się ich zobaczymy czy wtedy będą chwalić, w każdej firmie transportowej która ma kilka kontraktów z większymi firmami dla których wozi ich rzeczy musi być kilku ewentualnie kilkunastu ludzi którzy mają powiedzmy przypuszczając a ci co wiedzą to wiedzą nie od kilometra a dietę bo ktoś musi obsługiwać tych kilka kontraktów by pan miał a sługa więcej od innych sług by myślał że jest lepszy nie wiesz jak działa psychologia społeczna? już nie wspominając o psychologii marketingu, a zadowolony ten kto ma lepiej od drugiego 3eciego i 8ego jest zadowolony i z chęcią obsługuje te kilka kontraktów strategicznych dla danej firmy by mieć tak samo lepiej jak ma dotychczas a reszta? hmmmmmmm, reszta to od km, bo jak coś się trafi to firma zarobi i jemu da od tego co zarobi a jeżeli nic sie dodatkowego nie trafi to taki parobek bo trzeba nazwać sprawy po imieniu stojji bez żadnej diety na parkingu bo firma nie dała diety bo nie zarabia no ale kierowca to dla siebie siedzi u nich w ich ciężarówce:) no i wtedy kierowca także nie zarabia taki systemik nooooooooooo, a podstawa co tam podstawa dla takiego jednego i drugiego ze zwrotu podatku się zwróci ludzie którzy robią za km wielkie gratulacje :):):) róbcie tak dalej :):):) brawoooooooo:):):)

kRAB :)

no to faktycznie super firma jeżeli tak jest jak to opisuje ktoś powyżej i podpisujesz kwit in blanco hehhe superrrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRRRR :):):) tylko iść i chwalić pana swego łaskawego hehe:):):) oj polanie polanie z wami to nigdy tutaj dobrze nie będzie w pl krainie doputy dopuki zgoda na takie praktyki będzie to pan będzie w niebo wzięty :):):) viva gł.....ota ludzko - pol---ska :) VIVAAAAAAAAAAAA :):):)

Joy

Trucker prawdę najprawdziwszą piszesz, mam prosbę o kontakt mój e-mail wwgucio@gmail.com Pozdrawiam

Joy
@Joy

sorry, odpowiedx dotyczy fargo ;)

Trucker

Płacą podstawę ok 1800 zł + 5 centów za km, + dodatki za "kółko". Podstawa na konto, reszta do ręki a w kasie podpisujesz kwit kw in blanco (że wziąłeś kasę, ale bez kwoty, daty ani za co). Obiecują 2 tyg. w trasie i weekend w domu, ale bywa różnie. Praca na legalu, na umowę o pracę. Największy minus to atmosfera, obciążają cię za każdą pierdołę i to ty musisz udowodnić że nie twoja wina, a poza tym traktują cię jak najtańszą część w aucie, która na dodatek sama się wymieni. Wytrzymałem 5 lat.

andre

placa za kilometry a to nielegalne !!!!

martin

ile można zarobic w chomaze jakie warunki

nagi

Nie poleca żadnego stanowiska w tej firmie to !!!!!!!!!!!!!!

............hmm......

nie martw się i mnie zwolnili za free bez podwyżki serwis rulez lejek i łysy to spółka:]

Leon

Jak wygląda praca w tej firmie? Jakie zarobki i ogólnie jaka atmosfera?

luk

Jakie zarobki teraz w chomarze? Jest jakaś podstawa? ile czasu na wyjeździe?

jack

Ale nie powiem socjal jest w porządku kasa zawsze na czas.

jack

Firma do bani pracowałem 5 lat poszedłem o podwyżkę 0.50groszy i zostałem zwolniony a zaznaczam że miałem 12.80 na godzinę a pracuję już 5 lat robiąc wszystko na magazynie,zero szacunku zero szacunku brak szacunku dla pracowników.

uczciwy
@jack

dobrych pracowników się nie zwalnia, napisz prawdę za co wyleciałeś :)

Kris
@jack

Zapomniał pan dodać, że rozładunek zaczynał pan od papierosa, który trwał 5 minut i kończył pan papierosem z przerwą minimum takiej samej długości, z przerwy śniadaniowej trzeba było pana wyganiać, jak się później okazało kłamał i donosił pan na nas (współpracowników) bezpośrednio do szefostwa i nie tylko (głupoty o idiotach z którymi pan musi pracować słychać było w całej firmie), cyrk który pan odstawiał przechodził wszelkie granice, a na koniec chyba pan przegiął pałę i doniósł na przełożonego i dzień dziecka się skończył...

Heniek001

firma jest w porzadku ale placi za kilometry 5euro centow i tu problem.Jak masz Dobrego spedytora to zarobisz a jest ich tylko trzech,czterech.Diety dostaja tylko wybrani.Do domu zjedziesz jak zdecyduje spedytor.

Zostaw merytoryczną opinię o CHOMAR Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w CHOMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CHOMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHOMAR Sp. z o.o.?

CHOMAR Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Przemysłowa 1
    55-080 Pietrzykowice