Opinie o CHOMAR Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CHOMAR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CHOMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHOMAR Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Asia

Panowie w chomarze maja podwójne obsady??

MlodyDobrzeWyposazony

Nie polecam tej firmy, obecna kadra to dziadki kotre wokół komina jedynie potrafią jezdzic druga grupa to skunksy z ukrainy, młodzi (usunięte przez administratora) można policzyć na palcach jednej reki. Gora lubi przytulic co jakiś czas kase i jak co do czego to zgrywa glupa. Organizacja mierna ze tak powiem.

typ spod czarnej gwiazdy
@MlodyDobrzeWyposazony

zgadza sie smieszni sa kierowcy ktorzy jezdza w tej firmie od poczatku, a na nowy temat nie pojda bo cykora maja, ale wypic lubia sporo %%%

Kapolcok

Bądź dobrym kierowcą a zarobisz i nigdy nikt ci pod górkę nie zrobi. Rób swoje a będzie Ci wynagrodzone. Polecam. Moje sugestie dla CHOMAR Sp. z o.o.: Zaplecze socjalne. Lubię atmosferę w CHOMAR Sp. z o.o. za: Podejście spedytorow do kierowcy.

typ spod czarnej gwiazdy
@Kapolcok

i pewnie jestes ulubiencem gory, a jezdzisz wokol komina. Bo dalej sie boisz, albo za tys wieciej to mi sie nie oplaca lub masz inny powod stara w domu z dziecmi. BEZ JAJOWIEC

byly

Olewajcie firmy gdzie ukraincy tyraja bo oni sa lepiej traktowani niz polak.A jaki smrod po nich w tych samochodach jak oni miesiacami tam siedza.Syfa mozna wylapac.Pan prezes homa ma najeban....w glowi........

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie CHOMAR Sp. z o.o. na stanowisko Dyspozytor / Spedytor? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rambo

Firma transportowa jak wszystkie w Polsce opiera sie na wyzysko......na okrada......i kombinator......smutne ale prawda w Polsce nie ma firm uczciw......jedynie sektor panstwowy bo prywatny to tragedia

Julita

@A., mógłbyś jeszcze dodać jakiego rodzaju umowy o pracę są proponowane pracownikom? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i długoterminowe kontrakty? Nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy. Wiesz może, czy są przyjmowani nowi pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? To ważne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Julita

@Witek A jakbyś ocenił same warunki zatrudnienia? Czy firma CHOMAR oferuje swoim pracownikom jakieś specjalne dodatki, tudzież benefity? Ostatnia informacja na temat benefitów jest z roku 2016, a bardzo istotne są aktualne informacje na temat firmy.

A.
@Julita

Nie ma nic. Jedynie Medicover. Pytasz o pracę kierowców czy może biurową? Z pracą biurową to zależy od działu. Jeden pracuje i nie ma czasu na kawę a w innym spokojna praca od 8-16 z przerwą na obiad. Wypłaty są na czas, nadgodzin brak.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Witek

firma ok płaci jak trzeba zawsze na czas, nigdy nie ma problemów, nowe auta robota jak robota do przerobienia za leżenie nikt nie płaci wiec polecam

Julita

@BIBI, czy Twój wpis jest bezpośrednio związany z CHOMAR? Proszę Cię o doprecyzowanie głównej myśli swojego postu na tym forum. Powinny znajdować się na nim wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy. Jak w Twoich oczach się on przedstawia? Czy zaproponowane przez niego warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące?

BIBI

Ukraincy sie ciesza

Julita

Chciałam odwiedzić stronę CHOMAR Sp. z o.o., ale niestety jest w przebudowie. Udało mi się znaleźć informację, że ta firma jest jedną z największych w woj. dolnośląskim. Nie ma również na razie żadnych ofert pracy. Czy, Waszym zdaniem, warto składać do firmy spontaniczne aplikacje? A może znajdzie się osoba na tym forum, która nie pracuje w CHOMAR w charakterze kierowcy, ale na stanowisku administracyjnym? Jakie warunki i atmosferę zapewnia pracodawca swoim współpracownikom?

Józek

Słyszałem, że CHOMAR ma opinię dobrego pracodawcy. Zaskoczony jestem waszymi wpisami! Zastanawiam sie czego wam potrzeba??

Adi

Oj tak. Firma napewno super... Dramat

zatrudniający

szukam kierowców chętnych rozwozić mrożonki po UK, rzetelny pracodawca i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Taklpo

Zatrud nienie na podstawie umowy o pracę Nowoczesny tabor Praca w systemie ; 2 tyg-wolne ( sob-niedziela) 7. 000PLN 2 tyg-wolne (2 tyg ) 4. 000PLN 2 tyg-wolne (sob-niedziela-ponie działek) 6. 500PLN 2 tyg-wolne (1 tydzien) 6. 000PLN 4 tyg - wolne 7 dni -7500 PLN Pracę z zachowaniem norm czasu pracy Szkolenia przygotowujące Term inowość wynagrodzeń Jak Cie to interesuje dzwon 607 607 178

bibi
@Taklpo

ktos mial marzenia ?

pok

Dobre i takie benefity, ale wiadomo czy oprócz tego sa jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? Pewnie tak, bo miały się pojawić przed wakacjami. Pozdrawiam

Mrówka

Dolmat zaprasza ;) nowe Volvo do oddania dla kierowcy

biuro

UWAGA !!!!! WPIS TAKLPO z 2016-07-07 nie dotyczy firmy CHOMAR. Numer telefonu jest nie prawdziwy i ktoś podszywa się po firmę podając nie prawdziwe informacje !!!!

miśo

A ile zarobię jak młody i jak długo jeździ się w podwójnej na przyuczeniu?

Zostaw merytoryczną opinię o CHOMAR Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w CHOMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CHOMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHOMAR Sp. z o.o.?

CHOMAR Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Przemysłowa 1
    55-080 Pietrzykowice