Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

szzz

Najważniejsze dla mnie jest to, że każdy dba o to, żeby wynagrodzenie było adekwatne do powierzanych obowiązków, a skoro premie się pojawiają jeszcze do podstawy to jeszcze lepiej o nich świadczy. A jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Pozdrawiam

pracownikskw

Praca nie jest ciężka ani też lekka tylko zarobki do (usunięte przez administratora) troche dużo wazeliniarstwa i pijaków kwestia czasu aż coś się stanie choć nikomu tego nie życzę przyprawy mają dobre . A i kierownictwo ja śmieci traktują pracowników wywyższają się bardzo i po znajomości awanse żenada

Jola

w zeszlym roku skonczylam w zeromskim w inie studia a przedtem ksztalcilam sie w gniewkowie wiec mozna powiedziec ze na wyksztalceniu nie oszczedzalam czy jest jakas szansa na prace chociaz jako sekretarka ?

dj

Danka widzialas zakonczenie Obcego 2 jak ci co ocaleli wsiadli do kapsuly hibernacyjnej jesli TAk i podobalo ci sie to aplikuj o prace w tym czyms . Tylko pamietaj ze w Obcym 3 nie bedziesz juz sama

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
babol

ta firma to jest odwrotnosc gospodarnosci , konkurencyjnsci, logiki, marketingu i zdrowego rozsadku

Rafaello

Co tam słychac na zm D?

witek

a co si spodziewacie po osobie co yla w czasie komuny oficerem politycznym odpowiedzailnym przed zsrr zeby polaczki nie szumialy a teraz on ijego coreczka robi w tej firemce smisznej zreszta uszol tez swiety nie jest

andrzejka b
@witek

jest ladny zeski i powabny dobry do glaskania i smernia po brzyszku

Witam Pracuję tam już kupe lat i ta osoba o której była mowa czyli A.B jest CHAMEM NIE DO PRZEJŚCIA. Pupilek Prezesa który myśli że wszystko ujdzie mu na sucho. Kiedyś się pomyli.Bo z ludźmi to trzeba umić rozmawiać. A to jest grymboł który nie potrafi się odezwać. Dobrze że ktoś odważył się to napisać. Powiem tylko jeszcze jedno. Przez tego kolesia dużo ludzi zniechęciło się do pracy i poszło w H.....j

EXPERT

Witam Państwa Serdecznie Mam kilku znajomych którzy pracują na wyższych stanowiskach w Cykorii i zastanawiam się po ich opiniach jak weryfikowani są kierwonicy. Obecnie jeden z nich o imieniu Andrzej B. pracujący w tej że firmie dość długi czas jest strasznym chamem nie sluchającym glosu ludzi tam pracujących.Może bym w to nie uwierzył ale Pan B jest moim sąsiadem i niestety muszę stwiewrdzić że tak faktycznie jest. Pan B jest człowiekiem aspołecznym zamknietym w sobie apodyktycznym i wiecznie niezadowolonym.Czy ja muszę zwracać uwagę na to że jest to osoba zamknieta w sobie zazdroszcząca ludziom wszystkiego i przkazująca opinie negatywne o wszystkim i o wszytskim. Proszę Państwa jeżeli chcecie zatrudniać ludzi którzy przynoszą prestiż firmie prosiłbym aby moje słowo nie uciekło, Jestem osoba pełną doświadczenia i wskazuję na brak jakichkolwiek kompetencji ze strony firmy przyjmującej tegoż że pseudo kierownika. Kierownik powinien rozmawiamć z ludżmi a to jest burak zamkniety w sobie który niewiele ma wspólnego z poszerzaniem perespektyw. Prosze się nad tym zastanowić.

cykoria

Podobno firma weszła w faze bankructwa ale ci przy korycie narazie cicho siedzą żeby sie jeszcze na chapać bo dobrze ogłosić upadłośc to też sztuka

sam on

warunki pracy gode średniowiecza jakość produktów na zenującym poziomie tak jak posawa kierownicza odowidni ludzie na odpowiednich stanowiskach

ministrant

przyszłościowy zakład bardzo rozwojowa firma jest czym sie chwalić nasze produkty spożywcze przyprawiają o sraczke dziękujemy za zakup i życzymy smacznego na święta wam życzymy dużo papieru toaletowego

gigus

komuna jak byla tak jest

kadrowa

nie ale mamy coraz lepszych komandosów wystarczy że zobaczysz na przystankach

kruszek

a ten gogus z tymi wielkimi uszami nadal tam sciemnia

zapraszamy

jeśli chcesz cofnąć sie w rozwoju nasza brama stoi przed Tobą otworem

czarna mamba

w tym czyms nie trzaeba miec zadnych kwalifikacji wystarczy byc niezlym wazelina albo przydupasem albo dawacdupska jak ja i wtedy mozna liczyc na wieksza kase lub pseudoawans

merci

7.50 brutto???? To wstyd! proponować ludziom takie pieniądze. Po prostu wstyd! Niech sobie prezes tyle zapłaci. Ludzie ciężko pracują a tu taka żenada. Nie dziwię się, że firma ma problemy rekrutacyjne.

stawka 7,50 brutto dziekuje az tak zdesperowany nie jestem

emil

odpowiedz jest prosta dzial marketingu i zbytu do zwolnienia i prezesa tez

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 20 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice