Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

V

Pan (usunięte przez administratora)to myśli że jest prezesem Alternatywy 4 Z nim też za brame

Erwf

Gorzej jak w kołchozie pracownicy nie poddawajcie się

M.m.m.

Nie polecam tego zakladu pracy .Pracownicy powinni się masowo zwalniac robiąc na 4 zmiany święta i niedzielę żeby się zarabialo 1670 zl kpina wspluczuje paniom pakowaczkom za te pieniądze pracować a ręce to od pakowania powykrzywiane.Wstyd i chanba za te płace

Luczi

Pan Giemza strasz pracowników sądem i eksmisja jak się zwolnom z pracy najgorsz (usunięte przez administratora) w tym zakladzie powinni go wywies na tatcze za brame

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Luczi

Nie polecam tego kołchozu

piotrek

Dzień dobry wszystkim jestem wieloletnim pracownikiem tego zakładu i jest mi wstyd że Pracodawc OPŁYWA W LUKSUSIE wraz z Kadrą kierownicza ktura okrad ....i buduja sobie domy I jeszcze się na niczym nie znają,a pracujemy za marne grosze l,nawe panie zmianowa laboratki nie są doceniane bo nie dosyć że muszą ogarnąć produkcie to muszą usługiwać panie Mirelli .NIE POLECAM TEGO ZAKLADU

Do zarządu: GDZIE SĄ PODWYŻKI!!! Chyba czas szukać innego pracodawcy!

wieloletni

No właśnie , kiedy będą podwyżki ? , żeby po 30 -tu latach pracy przyszło mi rozważać zmianę zakładu , wstyd i hańba .

mechanik

I mechanicy sie zwalniają i reszta pracowników ale się nie dziwie ze taka pensja jak kierownicy dorabiali na boku robiąc wałki w zakładzie teraz wyszło na jaw heh 9.50 i 10 na godzinę jaki żal dobrze ze się zwolniłem i widzę że sie nic nie zmieniło a pakowaczki mają swoje lata już i jeszcze wymagają od nich niewiadomo co xd

A. Iniesta
@mechanik

A z tymi walkami to ładny tam przekręt poszedł. Kierownictwo kradli ile się da chaty budują. Jeszcze za Zenka powinni się zabrać. A z produkcji bardzo dobrze ze mechanicy uciekają. (usunięte przez administratora) maja po 2.400 a zwykły pracownik 1600 wstyd!!!

Może ktoś jest inspirowany do pisania tych bzdur? Cykoria ma opinię dobrego pracodawcy !!!

C2ZNIN
@Marta

No to nie wiem gdzie Ty widzisz dobra opinie o pracy w Cykorii. Chyba siedząc za biurkiem i nic nie robiąc ???? to wtedy się zgodzę. A robiąc na produkcji jako pakowaczka i jako pracownik fizyczny za najniższa krajowa jesteś poniewieranym. A tym bardziej te pseudo kierownictwo po zawce...

@Marta

Pukni się cykoria to gorzej jak (usunięte przez administratora) wielka porażka

@Kolega pracownika cykorii, a wiesz może jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w Cykorii? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami.

@Marta

Nie polecam tego zakladu pracy gorzej jak (usunięte przez administratora) za grosze

Kolega pracownika cykorii

Słyszałem ze z cykorii mechanicy uciekają i niedługo na „śnieżce” nie będzie miał kto maszyn przestawiać? Nic dziwnego. Za taka śmieszna stawkę pracować. Chyba zarząd nie wie ile w innych zakładach proponują mechanikom na start

@Załamanapracownica, napisz jeszcze bardzo Cie proszę jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy można liczyć na umowę o prace od pierwszych dni pracy? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Podzielcie się proszę informacjami.

Załamana pracownica

Ja mam uwagę do pana z MAGAZYNU TECHNICZNEGO, którego notorycznie w wyżej wymienionym magazynie nie ma przez co pobranie należnych ubrań roboczych itp. graniczy z cudem. Gdy jednak ten cud czasami się zdarzy i pana magazyniera spotka się w jego ‚królestwie’ to normą (niestety) jest, że akurat brakuje tego czego pracownik potrzebuje. Ciekawe co ten człowiek robi gdy go nie ma na stanowisku pracy.

@Marta napiszesz coś więcej? Widzę , że jesteś zadowolona z pracy w Cykorii. Można liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia? Często zdarzają się nadgodziny? Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie zawiera żadnych konkretów. A może ktoś jeszcze podzieli się pozytywną opinią albo ma inne zdanie na temat tego jakim pracodawcą jest Cykoria?

pracownik12

Ogółem szykuje sie masowe zwolnienia szczególnie na śnieżce gdyż obowiązków przybywa a ludzi brak i jeden pracuje za dwóch czy za trzech ale oszczędzać na ludziach trzeba. A wypłata 1600 jeśli masz 10 zł na godzinę bo niektórzy mają 9,50 a i najlepsze ze wysluga lat premie itp wliczają w ta najniższą wypłatę niewiem jak to możliwe. A panie 8 godz na stojąco 15 min przerwy i normy wysokie.

crs
@pracownik12

Masowe zwolnienia kiedy brakuje ludzi? Brak logiki w tym sformuowaniu. Ps: Jeżeli brakuje rąk do pracy to jedynym sposobem na przyciągniecie oraz ZATRZYMANIE pracownika to WIĘKSZE PIENIĄDZE.

crs
@pracownik12

PS2: No chyba, że chodzi o zwalnianie się pracowników to tu się zgodzę.

Ogólnie praca na produkcji Ciężka pakowaczki maja za nic. Najniższa krajowa poganiaja, ludzi jak w obozie pracy, przez 8 godzin tylko 15 minut przerwy z zegarkiem w ręku. Do toalety jak się wyjdzie odrazu kierownictwo bez wykształcenia ma pretensje.

Dawny i obecny

Nie obrażaj mojego byłego kierownika ty jednodniowy! Bardzo kompetentny człowiek, aczkolwiek niedoceniany w firmie. Nie firmy wina ze miałeś inne wyobrażenie o pracy i po jednym dniu zrezygnowałeś. Fakt zarobki, ale każdy ma wybór. Pracować trzeba, a nie wszystkim chyba taka praca odpowiada. Pozdrawiam J. A w kwestii "firmy krzak" polecam Ci wziąć do ręki słownik i sprawdzić, co to pojęcie oznacza.

jednoniowy-pracownik

To jest firma krzak. 7 zł na godzine smiech na sali. wyzyskują ludzi, a co wiecej zadnych środków BHP. Najgorszy to jest ten kierowniczek Kućmierz który ciągle wszystkich pogania jak bydlo. Sam niech sie ten leser weźmie za robote.

jeszcze pracownik

Kiedy beda jakies podwyzki w tym zakładzie starzy pacownicy maja 7.50 na godzine ,a młodzi co przychodza 9 zł tak tu szanuja pracownika.

Najgorsza firma.Jestem akurat dostawcą surowca.Kierownik surowcowy"siwek" i reszta załogi do zwolnienia.Przepustki zabierają i dają znajomkom co wożą surowiec codziennie i nawet czasami po dwa razy.Dzwonią i przesuwają termin lub zebierają z powodu awarii chociaż jej wcale nie ma.Wiem bo znajomy pracował na "wadze".Trzeba być niezłym wazeliniarzem by liza (usunięte przez administratora) kierownikowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 20 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice