Opinie o Auto Fus Group sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Fus Group sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Fus Group sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Fus Group sp.j. w Warszawa

Jako młody człowiek pracowałem w firmie Auto Fus przez prawie 3 lata (lata 90-te) w otwartej wtedy nowej lokalizacji przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Była to moja pierwsza praca w ASD. Niestety musiałem zmienić pracę z uwagi na czasochłonne dojazdy z drugiej strony Warszawy. Z tego okresu pozostały mi bardzo dobre wspomnienia dotyczące zarówno firmy jej właścicieli jak również współpracowników. Właściciele stawiali na jakość obsługi Klientów i ich samochodów oraz komfort pracy załogi, inwestując w szkolenia pracowników oraz najnowocześniejsze wyposażenie i technologię. Pozyskiwali i zatrudniali wysokiej klasy fachowców, ale też dawali szansę tak jak w moim przypadki młodym ludziom z mniejszym doświadczeniem Wiem, że bardzo wiele wartościowych osób pracuje tam nadal choć minęło już prawie 25 lat a firma bardzo się rozwinęła. Otrzymali szansę rozwoju i awansu począwszy od pracowników produkcyjnych do szczebla zarządzania zespołami. Według mnie świadczy to bardzo dobrze o właścicielach jako pracodawcach Dzięki doświadczaniu zdobytemu w tej firmie mogłem rozwijać swoją ścieżkę kariery zawodowej do wyższego szczebla zarządzania w innych ASO. Czasami zastanawiam się jak by potoczyły się moje losy w firmie w Auto Fus, gdyby nie musiał zmienić pracy :-). Jest mi zawsze bardzo miło podczas sporadycznych wizyt, że pomimo upływu tak długiego okresu czasu właściciele firmy jak i współpracownicy okazują mi szacunek i pamiętają o wzajemnych pozytywnych relacjach z okresu dawnej współpracy.

Klamstwo
@Marek

Nie kadz, bo tak robia (usunięte przez administratora), Nie liczono sie z czlowiekiem Tylko bezwzgledna orka bez podziekowania, wymagania nieadekwatne do zarobkow. (usunięte przez administratora), brak szacunku dla pracownikow.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Auto Fus Group sp.j.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Elektromechanik Samochodowy?

@Agata

hahah w życiu na świeta nawet 100zł nie dostaniesz..na rozmowach mówia ze bedzie 3msc umowa o prace poziej na czas nie okreslony a po czasie wychodzi ze umowe dostajesz na 3/9/24msc tragedia kombinuja jak moga

To prawda tak jak ktoś napisał, że na Porosły nie ma chętnych na doradców? Nikogo nie było na rozmowie? ciekawiło mnie to, że widełek w ogóle nie podali, bo jedna oferta jest dla sprzedaży samochodów ale tych dostawczych. Ciekawe gdzie są lepsze prowizje

Kola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

W Białymstoku od jakiegoś czasu szukają handlowców do salonu Renault. Z tego co widać nie ma kto tam pracować... Ktoś wie co tam się wyprawia że nie ma chętnych??

Dzień dobry, jak teraz wygląda sprawa umów? W tamtym roku ktoś sugerował jakieś kombinowanie. Nie mam pojęcia jak było wtedy ale interesuje mnie ogłoszenie z internetu dla mechanika samochodowego. Już w samym tytule podkreślone jest, że potrzeba doświadczonej osoby. na jakie wynagrodzenie w takiej sytuacji można liczyć? Nastąpiły podwyżki względem wcześniej wskazywanych kwot?

anonim xxx

pracowalem tam stanowczo odradzam pierwsze 3msc ok reszta tragdeia wchodzi na kalkulator na krorym robia ankes do umowy zarabiasz max 3500zł niema mozliwosc podwyzki chocbys chodzil prosil rozmawial..wymagaja nie wiadomo czego a placa zapomogi..s

Agata
@anonim xxx

Macie chociaz jakieś dodatki na święta / wakacje albo benefity pozapłacowe skoro o podwyżkę tak ciężko? I czy stabilność zatrudnienia jest, można miec umowę na stałe?

@Agata

doradca serwisowy

Porażka! zero profesjonalizmu! seksizm i gorsze traktowanie kobiet bo przecież "celem KAŻDEJ kobiety jest założenie rodziny" za żadne pieniądze nie chciałabym tam pracować a jak już o pieniądzach mowa to 5 000 netto dla prezesa to dużo żeby zapłacić za pracę... Każdy kto chociaż trochę siedzi w branży wie ile się zarabia na takim stanowisku.

- dyskretne pytanie czy planuję rodzić dzieci i iść na macierzyński, - gdzie mieszkam - czy byłam karana - jaki jest mój ulubiony kolor - mało pytań o umiejętności i doświadczenie - czym jest obsługa klienta - w pięciu komplementach proszę opisać rozmówcę czyli ty mi mów jaki jestem wspaniały a ja posłucham. RODZINNA FIRMA.....

@Marek

Nic nie zostało z lat 90. Jest nowy model biznesowy u Fusów: korpo-prywaciaż- (usunięte przez administratora)

Klamstwo Nowy wpis
@Marek

Co powiecie o pracy w firmie Auto Fus Group sp.j.? Niedawno szukali kogoś na Magazynier.

anonim xxx

oni ciągle kogoś szukają dostaniesz 3500zł i bd tyrał z tylu na podwórku.. nie licz na podwyżkę

Danuta
@anonim xxx

Czy ta stawka jest negocjowana przed podpisaniem umowy? Czy podają jakieś standardowe warunki i albo się zgadza albo nie?

anonim xxx

Pracowałem tam znam strukturę firmy pracowników szefostwo Na początku wszystko pięknie ładnie ale tylko 3msc później dostajesz aneks do umowy i wchodzisz na kalkulator co jest tragedia...zmniejszają podstawę i od tego masz kalkulator.wymagania nie wiadomo jakie jakby płacili po 10tys zł.ubiór itd..ogólnie wrażenie jak na taką firmę bardzo złe.. nie polecam nikomu strata czasu doprosić się długopisa albo narzędzi potrzebnych do pracy tragedia..

Szkoda

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Sposób zarządzania pracownikami oderwany od rzeczywistości, wymuszanie aby przychodzić na spotkania poza godzinami pracy, brak ścieżki rozwoju, brak dobrego szkolenia, brak możliwości rozwoju, głodowe pensje.

Porażka
@Szkoda

I w dodatku trzeba uważać na dyrektora. Ten osobnik wyspecjalizował się w kradzieży kanapek z lodówki.

@Szkoda

Banda złdziei którzy zarzadzaja firmą, a rodzinka myśli że.deszcz.zlota płynie a to szczą.na nich ich "menadżerowie"

Czy w Auto Fus Group sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Młody

Nigdy! Rodzina zabiera wszystko i kierownicy działów, jak im się uda ukrywam nagrodę przed rodzinką...????

may22

Z przykrością muszę stwierdzić, że dzisiaj i ja zostałam potraktowana przez niedoszłego pracodawcę fatalnie. Moje spotkanie na rozmowę o pracę było dziś przekładane w ciągu dnia dwa razy, a jak dotarłam na miejsce po całkiem długiej podróży około 1 godziny - okazało się, że prezes nie może się ze mną spotkać, bo jest na spotkaniu, które się opóźnia. Powiedziano mi, że ktoś się ze mną skontaktuje, żeby umówić inny termin. Coż....moje zażenowanie osiągnęło punkt kulminacyjny jak można się domyśleć. Ktoś mi popsuł cały dzień. Totalny brak szacunku ludzi i brak profesjonalizmu. Coż z tego, że jak się wchodzi do salonu stoją nieprzyzwoicie drogie fury i siedzą faceci w garniturach. Klient ma sią poczuć luksusowo z pewnością. Nie dajmy się nabrać. A jednak warto czytać opinie o pracodawcach zanim wyruszy się z domu. Takie podejście świadczy o braku szacunku do pracownika i rzutuje na obraz pracy w tej firmie. Nie polecam!!!

@may22

Kurcze szkoda być dzień w plecy. :/ No akurat jak widać chyba źle trafiłaś, bo jakieś zamieszanie widocznie miał, na pewno nie chciał źle. Powiedz w sumie czy później się jeszcze z Tobą skontaktowali tak jak mówili?

may22
@Małgorzata

Nie skontaktowali się już później.

@may22

No to jednak trochę brak mi słów tak szczerze. :/ Ale rozumiem, że znalazłaś coś lepszego? ;)

Nie polecam. Zwolnili mnie na początku COVID , mieli się odzywać jak się uspokoi , do tej pory cisza , ale ogłoszenia publikują nowe.

Maja
@Paweł

Czyli nie pamiętają o swoich pracownikach. Próbowałeś się im przypomnieć? Kontaktowałeś z nimi, pytałeś o możliwość powrotu?

@Paweł

Nie żeby coś, ale to serio trudny temat niestety. Są dwie opcje, ale pytanie czy możliwe, że byłeś zakażony albo chorowałeś? Bo może paranoicznie się boją, kto ich wie, druga no niestety zrobili sobie z tego pretekst okropny... :/ Co nie zmienia faktu, że jeśli tak było to serio nieprofesjonalne, mnie byłoby serio przykro

Jakie wartości są cenione w Auto Fus Group sp.j.?

Żadne

Janusz

Dwukrotnie bylem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i za każdym razem w momencie gdy dojechałem okazało się ze zapomniano o umówionym terminie i rozmowa nie może się odbyć. Bardzo lekceważący stosunek i brak szacunku do kandydatów. Po przejechaniu długiej drogi, i dojechaniu na miejsce okazuje się że stanowisko o które ma być rozmowa, jest już zajęte. Nie polecam

słomka

W auto Fus nie szanują ludzi kompletnie. Mają człowieka za nic. Stały podgląd na wszystko co robisz, jak coś nie tak od razu telefon. Po zakończeniu umowy na okres próbny dostałam kolejną, słysząc od szefa jak bardzo jest ze mnie zadowolony, och i ach. a po tym po 2 tygodniach otrzymałam wymówienie bez słowa wyjaśnienia. nawet nie raczył spojrzeć mi w oczy gdy mnie mijał. ja nie polecam, Szefostwo to Tatuś i dwóch jego synów, wiecznie ze skwaszoną miną. Jak ktoś chce się poczuć nikim polecam prace w Auto fus

Nina
@słomka

A na jakim stanowisku pracowałaś? Jakie zarobki oferuje firma?

@szkoda a co to za spotkania po pracy?

Szkoda
@Marcin

Zwykle spotkania dotyczące bieżących spraw działowych. Obecność na nich była wyznacznikiem czy komuś zależy na pracy czy nie. To chyba zbliża się do mobbingu ????

Krzysiek

Dawno nikt tutaj nie komentował sytuacji w firmie, czym to jest spowodowane ?

Czy Auto Fus praktykuje "luźne piątki"?

Spodnie

Nie

Z braku opinii, czy jest ktoś w stanie napisać o pracy w Auto Fus ? Jak wygląda atmosfera, czy są realne możliwości rozwoju ? Czy wynagrodzenie jest na uczciwym poziomie ? I powiedzieć kilka słów o stanowisku Pracownik magazynu działu części zamiennych na które jest obecnie prowadzona rekrutacja ?

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Auto Fus w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

pytam

administrator nie pytaj jak wygląda teraz praca tylko przywróć poprzednie komentarze

pytam

gdzie podziały się 54 opinie które tu były żałosne strona usuwająca komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Fus Group sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Auto Fus Group sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Fus Group sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Fus Group sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Fus Group sp.j.?

Kandydaci do pracy w Auto Fus Group sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Fus Group sp.j.
2.1/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Ostrobramska 73
    04-175 Warszawa