Opinie o Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c. w Chorzów

Adela Nowy wpis

Hej, czy do restauracji przy lipca jest możliwe zatrudnienie się jako kelner? Jedynie jakieś dawne ogłoszenie dla kucharza mi się pokazało a tak to pustka. mam doświadczenie i szukam pracy w Chorzowie, warto zajść z CV?

Klienka Nowy wpis

Kiedy w końcu zaczniecie dbać o jakość jedzenia? Zamawiamy jedzenie do pracy na magazyn w bardzo dużych ilościach więc powinno wam zależeć na kliencie aby był zadowolony, a tymczasem jedzenie przychodzi często stare bułki, drożdżówki, obiady przypalone, niesmaczne ,porażka za chwilę przestaną wszyscy zamawiać, to że pracodawca dopłaca do tych posiłków nie znaczy że nie można z tego zrezygnować, weźcie się w końcu za siebie.

siema, dacie znać czy warunki w restauracji jakoś się zmieniły? chodzi mi o te opinie sprzed dwóch lat, gdzie ludzie sceptycznie odnosili się do jedzenia i obsługi. z rok temu widziałem, że był potrzebny kucharz a przynajmniej taka oferta wisiała na necie. tam w treści pisali coś o premiach. O jakiej wysokości w takim razie jest mowa? I ogólnie jak pracuje się na kuchni, ilu osób w niej potrzeba? Pracy w Chorzowie szukam może bym się przyjął?

Darek

Dzisiaj byliśmy w Artmar. Zorganizowaliśmy stype po śmierci teścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne. Duży wybór w ramach zamówienia. Obsługa bez zastrzeżeń, przemiła i uczynna. Wszystko na czas i profesjonalnie. Sam gotuje pół zawodowo więc wiem co mówię. Polecam. Napewno wrócimy. Obsłudze i właścicielom dziękujemy. Życzymy dużo sukcesów bo jesteście profesjonalistami. Poszerzcie zakres usług i powiększ ie lokal żeby więcej ludzi mogło skorzystać z Waszych usług. Powodzenia.

Anna Nowy wpis
@Darek

Zamawiałam koryto niedzielne. Za dopłatą wzięłam rolady wołowe. Koszt koryta 320 zł. To co zobaczyłam po przywiezieniu do domu porażka. Kluski 100 szt wielkości pomidora cherry. W opisie pisało że obiad na 10 osób. Ciekawe kto pojadł by sobie takimi 10 kluseczkami jak dzieci zjadały po 11. Rolady też nie za duże, poza tym suche i bardzo żylaste. NIE POLECAM nikomu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
to ja

przy dzisiejszym zamowieniu oviadu i godz 14 czekam do tej pory . jest godzina 17.35 ja nadal czekam na obiad . ZAZNACZAM OBIAD . w szpitalu o tej porze oidaja kolacje . ja bedac osiba lezaca nie moge sama podejsc na obiad a ktos z obslugi przynioslby to pieszo w chwile od zlozinego zamowienia . przykre jest to ze znam ten lojal i mialam dobra opinie ale dzis moja krytyka nie ma granic . NIE POLECAM NIKOMU MAWET ZA DARMO .

Zamówiłem małe koryto, dostawa spuzniona o 30 minut ziemniaki stare i zimne, golonka twarde jakiś stary kawałek papryki pieczarki.,mieso zimne. Wstyd mi było przed gośćmi za takie jedzenie ostatni raz tamzamawiałem. Nie polecam

Suzi

Jedzenie bardzo odbiega od tego co na zdjęciach stare wysuszone nie nadające się do spożycia Mylą zamówienia Nie polecam tej firmy !!!!

Kamila

Cześć, jak wygląda praca w Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek w okresie pandemii? Czy w związku z obostrzeniami pracy jest mniej czy wręcz przeciwnie? Jestem ciekawa Waszych opinii. Napiszcie coś.

Mati

Pani w bląd włosach w okienku choćby pracowała za karę.. nie miła .. delikatnie mówiąc.. szkoda gadać reklamy fejsbuki itp itd.. A brak pokrycia w tej kwestii sory ale to moja ost wizyta w tym lokalu temat się powtarza więc szkoda czasu i kasy NIE POLECAM !

merc91

witam serdecznie. w raz z narzeczoną często chodziliśmy do Artmaru na obiad pizze czy cokolwiek i nie mogę powiedzieć byliśmy zadowoleni.. ale ostatnie wizyty to były porażka zacznę od obiadu.. dewolaj.. panierka to była skorupa.. nie zjadliwe .. nie smaczne .. pieniądze w błoto.. druga sprawa kebab .. idę pod okienko wita mnie pan w hawajskiej koszuli z słuchawką w uchu.. 15 min oczekiwania na złożenie samego zamówienia.. dużo gadki i filozofii zachwonie jak w call center ,że jakieś poratale, kurierzy..brak czasu ile to nie ma roboty i zdziwienie ,że stoję i chcę coś za mówić i zjeść .. można zrozumieć ogrom pracy.. ale gdyby mniej gadania temat byłby dużo szybciej załatwiony..po zapytaniu dlaczego jest sam? oburzenie ,że jej nie potrzebuje i w pełni kontroluje sytuacje.. gdy już odnalazł się w tym co się dzieje przyjął zamówienie na które czekałem 20 min.. dramat totalny.. kolejne zamówienie nie doszło do skutku nie maiłem zamiaru tracić czasu przy okienku.. odbiera ten sam pan oczywiście zawalony robotą nie przyjmuje zamówienia i odsyła mnie na jakiś portal bym sobie złożył zmówienie bo on nie ma czasu... SERIO? ostatnia wizyta napotkałem Panią ..złożyłem zamówienie .. 2x box.. dostaje odgrzewane mięso z jakiegoś rondla.. suche jak wióry.. sałatka? 2 plastry ogórka i plaster pomidora i to wszystko.. piękne reklamy na FB piękne zdjęcia.. ale generalnie (usunięte przez administratora) kupa kasy poszła w błoto..i podawanie telefonu pod którym nie da się złożyć zamówienia.. na pochwałę na pewno zasługuje obsługa w samym lokalu która zawsze jest miła oraz kurierzy. Na chwilę obecna na pewno już nie odwiedzę lokalu i nie polecę a szkoda kiedyś było lepiej.

Punia

Zamówione duże koryto z dostawą do domu tragedia.Golonka twarda jak podeszwa,mięsa suche jak wiór mięso drobiowe na szaszłykach 3 wysuszone kawałeczki plaster papryki cukini i pieczarka.O dekoracji nie wspomnę,zaparzona brązowa sałata i por.Dostawa niczym nie przypominała zdjęć.Nigdy więcej

Klient z wczoraj

Niestety, ale firma(usunięte przez administratora) proponując promocje, których przy wystawieniu paragonu nie uwzględnia i wmawia, że to "błąd klienta" i już za późno, proszę płacić cenę standardową. Chyba nie ma nic gorszego niż zachęcenie zniżką i zmuszenie do zapłacenia podwyższonej ceny.

klient

Obiady małe porcje, przesolone, mylą zamówienia, pizza bardzo słaba, nie polecam !!!

Była zamówiona pizza około godziny 21:00, mówiono że 15 min A dostaliśmy ja koło 22:00.Jedliśmy ja na murku koło Restauracji.Traktuja ludzi jak "zwierzeta" Zamiast poczekać z 15 min żeby zjeść w środku to nas wyproszono. Restauracja naprawdę niezorganizowana.Nie Polecam

Elwira

Restauracja porażka, brak organizacji, personel zero doświadczenia! Zapisy na niedzielny bufet tylko o pełnych godzinach, szkoda tylko, że nikt Nas o tym nie informowała jak zostaliśmy zapisani na 15:30.. Stolika brak by można było zjeść kelnerka, która Nas zapisywała kazała drugiemu kelnerowi wyrzucić ludzi, który jeszcze jedli co jest dla mnie nie do pomyślenia. Po tym wszystkim zostawiają klienta na " pastwę losu" i radź sobie sam człowieku jak już tu zawitałeś.. Co to jedzenia, to nie mogę nic napisać, bo pewnie jak się domyślacie człowiek, który został potraktowany jak "śmieć" nie zje już w takiej restauracji. Rada dla właściciela, zacząć przyjmować ludzi, którzy potrafią ogarnąć takie zamieszanie.

Anna Bula

Słyszałam dobre opinie na temat tej restauracji i tym bardziej moje rozczarowanie NIĄ było większe. NIE POLECAM JEJ ! NIKT nic nie zjadł, bo zamówienie nie dotarło A każdy z pracowników wymyślał inne kłamstwo zamiast po prostu przyznać się do błędu i przeprosić . Żenada !!!!

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Artmar S.C. Pizzeria-Restauracja Artur Garncarek Mariusz Garncarek? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c. - Chorzów

• Jak się pracuje w Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.?

Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.
  • 16 Lipca 44
    41-506 Chorzów

Pizzeria - Restauracja Artmar Artur Garncarek Mariusz Garncarek s.c.