Opinie o Gór-Stal Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gór-Stal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gór-Stal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gór-Stal Sp. z o.o. w Gorlice

ktospociagazakucyklysaglowe

Trzeba jakoś zacząć więc... Praca w GÓR-STAL SP. Z O.O. Gorlice Mowa tutaj o pracownikach na produkcji. Od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym, noc, popołudniu, rano, czasem soboty(później do tego wrócę). Zarobki, czyli to co najważniejsze, najniższa plus premia Uznaniowa, sytuacja jaka jest widzi każdy, ciągłe podwyżki minimalnej, wszystko psują. jak to będzie wyglądało po nowym roku, to się okaże.(chyba że się (usunięte przez administratora)). Jak się pracuje na zakładzie?, można powiedzieć że praca jest ok, dla mnie była w porządku (każdy widzi inaczej). Pilnuje się produkcji, przygotowuje się do niej, sprawdza i wypuszcza(to tak ogólnie, wiadomo). Zarzadzanie, no i tutaj to jest dopiero MASAKRA, ujmę to tak, jak chcesz się dowiedzieć jak wygląda, dobra robota, przy złym zarządzaniu, to śmiało możesz to tutaj sprawdzić. A teraz już luźno jak to wszystko wygląda w praktyce. Soboty, są "przymusowe", odmówisz cyk po premii, coś się nie spodoba cyk po premii, reklamacja nie z twojej winny, cyk po premii. Sam system premiowania wygląda tak 0-60%,(i nie nie masz co miesiąc 60%, może dwa trzy razy do roku, potem średnio 25%, i tak często ucinają po 5-10%) prawdopodobnie zmieni się po nowym roku, oczywiście na niekorzyść pracowników. Jak coś się nie spodoba to cyk po premii bo przecież uznaniowa, chcesz się dowiedzieć dlaczego ci zabrali premie? no to powodzenia, idziesz do (usunięte przez administratora) inaczej nie da się tego ująć, zresztą wystarczy samemu to sprawdzić, oderwany od rzeczywistości, poważnie. Totalnie nie interesuję się produkcją, teksty typu, " ja tu przez was musze do roboty przychodzić, a mogłem w domu siedzieć" gorszych nie będę tu pisał... a jest tego sporo, generalnie jest takie określenie na nękanie i zastraszanie... (usunięte przez administratora) Ale idąc dalej, przykład innej osoby, który pracował na produkcji, dostał "awans" (usunięte przez administratora) a jak pracował a no tak " ja tu specjalnie źle robię i na przekór żeby mnie tu więcej nie dawali(usunięte przez administratora) no i taki typ jest kierownikiem teraz od reklamacji. Fajnie nie ? Ludzie pracują tam jako pomocnik operatora i w sumie na tym się to kończy, co prawda potem robisz jako operator, ale nie masz go w papierach, a odpowiedzialność jest, bo trzeba by było zapłacić więcej, jacyś tam są ale mało. Jak coś złego się dzieje na firmie to zawsze pracownik obrywa, to jest ich złota zasada. Mają cię gdzieś. No i nie zapominajmy na koniec o byłym(usunięte przez administratora) Nie ma co się więcej rozpisywać, praca w porządku, zarządzanie leży,(usunięte przez administratora)codziennie jakiś problem, poczucie jakbyś za kare do najgorszego (usunięte przez administratora) przychodził, jakieś pretensje afery, idąc do pracy zastanawiasz do czego dzisiaj się dowalą. Nie wiem dlaczego to dalej działa :D Dla młodych ludzi, poszukajcie coś naprawdę innego, przy wypłacie zawsze coś ci odejmą nigdy nie wiesz jak to działa, będąc na urlopie to średnia obliczana jest z kilku miesięcy. BHP jest jak jest im to na rękę. Jak ktoś nie wierzy to śmiało idźcie i sprawdźcie i popytajcie pracowników. Pozdrowienia dla nich trzymajcie się tam, i nie dajcie sobie wejść na głowę. Można by było opisać jeszcze multum rzeczy ale nie starczyło by miejsca, a i jak zobaczycie inne opinie, które są z odpowiedzią to można się tylko domyślać kto to pisał i dlaczego tak bronił zakładu. Opinia Negatywna.

@ktospociagazakucyklysaglowe

(usunięte przez administratora)z dyrekcji sądzą że premia jest uznaniowa, jasno są wytyczne ile % premii dla jakiej ilości produkcji, więc zgodnie z prawem jest to premia roszczeniowa, więc mają (usunięte przez administratora)obowiązek wypłacić, i jeśli będę się zwalniał to przez sąd sobie te zaległe potrącenia odbiorę. Co do reszty to sama prawda. Od 2024 wprowadzili nowe zasady premii (oczywiście podali jasne wytyczne i nadal uważają że to premia uznaniowa), jak policzyliśmy to wypłaty będzie średnio 800-1000 zł w plecy pomimo podniesionej podstawy. Info na tablicy że poniedziałek wolny. W poniedziałek dzwonią że wtorek też wolny. We wtorek dzwonią że środa też wolna. Dobrze wiedzieli ile nie będzie produkcja szła, ale jakby powiedzieli od razu to ludzie by pobrali chorobowe żeby nie tracić resztek urlopu który już poszedł na poprzednie przestoje. Ludzi naprzyjmowali, czterobrygadówka im się marzy a przy trzech zmianach poniedziałek piątek nie mają wystarczająco miejsca na składowanie pomimo wybudowania nowego placu i robią przestoje. I na deser szczyt myśli kierowniczej - nie ma miejsca na placu, więc zrób wolne trzy dni, zarządź odróbkę w sobotę i znowu poniedziałek wolny bo nie ma miejsca.

Maja

Od wczoraj wisi oferta dla pomocnika operatora. chłopak najpierw się praca zainteresował, ale teraz widzimy, że w ten sam dzień inny pomocnik wystawił od razu opinie na temat pracy. faktycznie te 12stki mają teraz wejść? W opisie właśnie o nich niczego nie było. inni operatorzy co myślą teraz o pracy? chłopak dalej się zastanawia

@Romek z akwarium

Pewnie też trudno byłoby to zrobić po równo, żeby ludziom już bardziej grafików nie przestawiać jak w rytm wejdą. Skoro nie ma miejsca to nie będą nad tym jeszcze myśleć? ten plac można jakoś powiększyć? Zastanawiam się też czy jedna z linii nie będzie przez to lepiej zarabiać?

Porównuję właśnie ofertę dla automatyka sprzed trzech miesięcy z tą, która jest dostępna właśnie teraz i w zasadzie chyba kompletnie niczym się nie różnią. W obydwu wariantach także nie zostały w żaden sposób wskazane stawki. Czy na przełomie roku jakoś mogły wzrosnąć? Ciekawi mnie ewentualnie o ile

Bronco Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam, dużo operatorów ze starej ekipy zwolniło się z Bochni po wprowadzeniu 4b czy robią wszyscy?

Maja

@Maja

Na razie nie wiadomo, podobno od kwietnia-maja ma być czterobrygadówka po 12 godzin, ale tylko na pierwszej linii.

ooo
@Romek z akwarium

Czemu tylko na tej jednej? Pracownicy mogą mieć w pewnym sensie jakiś wybór odnośnie tego czy będą chcieli na niej pracować czy nie? gdy teraz bym się dostał to by mnie tam przydzielili?

@ooo

Problemy z placem (brak miejsca). Nie wiadomo gdzie byś poszedł, na logikę powinno być rozdzielane po równo na obie linie, ale z logiką na zakładzie kiepsko.

Praca Nowy wpis

Mam pytanie. Jak zarobki w firmie w Bochni? Czy firma przechodzi na system czterech brygad i jak będzie to wyglądać? Ewentualnie jak podwyżki w dalszym etapie pracy Czy jest na co liczyć Czy nie ma szans. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Gór-Stal Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ktospociagazakucyklysaglowe

@ktospociagazakucyklysaglowe

Co powiecie o pracy w firmie Gór-Stal Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Automatyk.

Musi zgadzać się „hajs”? taka fraza widzę ze padła w jednym z wątków. Wiecie przy tym jakich zarobków może spodziewać się teraz automatyk? Ofertę właśnie wrzucono, jak na razie tylko reflektuje. Pod wymogi podchodzę, lokalizacja w miarę także mi odpowiada. Pytanie o jaki rozwój zawodowy z opisu może chodzić? Na jakieś konkretne stanowiska można po pewnym czasie przejść?

Cześć, sugerujesz tym samym, że warto będzie poświęcić swój czas? Zależy mi na nim a tez właśnie niedawno tę ofertę udało mi się wypatrzyć. Czy oferowane są teraz u Was jakieś konkretnie kursy lub szkolenia, odnośnie tego wspomnianego rozwoju?

Dobry człowiek

Witam wszystkich odwiedzających Nie polecam przychodzić do firmy @Pracodawca . Dalej się nic nie zmienia, kierownicy, dyrektorzy ludzi mają w (usunięte przez administratora) nie potrafią się dogadać z pracownikiem jak z czlowiekiem, (usunięte przez administratora)pracownicy boją się co kolwiek odezwać , nie ma osób które by się zebrały i powiedziały parę dosadnych słów tym WIELKIM PANOM co pracowników mają za nic (usunięte przez administratora)

Maria

była sugestia na forum co do tego, że trzeba pracować i, że ogólnie to 10 tys ktoś chciałby zarabiać... a realne tegoroczne stawki jakie są? to jakiego stopnia taka praca jest ciężka? jestem ciekawa czy wprowadzono jakieś urządzenia pomocniczego, które mogą ją zdecydowanie ułatwić? są jakieś tegoroczne sugestie lub porady przed tym nim ktoś dołączy?

@Maria

No jakie najniższa krajowa bez premii bez urlopu

Ale wyżej padła kwota 10,000 zł to jak teraz z najniższą wyskakujesz? Zastanawia mnie przy tych niedawnych opisach warunków rotacja, poprzez jakie strony są teraz pracownicy szukani? Na stronie w zakładce z karierą jest tylko formularz. Nie ma zapotrzebowania na ludzi?

Sumienny pracownik

Kierownictwo do zwolnienia nie nadają się do niczego firma jaka jest taka jest niestety najniższa krajowa i premi nie dają Pracujesz za (usunięte przez administratora) i szklankę wody niestety taka jest prawda a o urlopie to możesz sobie pomarzyć chyba że l4 weźmiesz to tak.. Tragicznie

Brat Andersen

Zakład pracy z predyspozycjami i możliwościami, ale nie z tymi ludźmi którzy zarządzają... Kompletnie nie nadają się do kierowaniem osobami które mają pod sobą, jeden wielki bajzel... Wynagrodzenie to jedna wielka lipa... Wymagają, nie dają nic od siebie... Ciężko co kolwiek załatwić.. straszenie dyrektorem to nie jest za dobre rozwiązanie... Wiecznie pretensje, jakieś problemy... Dyrektor chodzi wiecznie z miną taką jakby chciał Ci pół rodziny wybić... Najniższa krajowa, będą chcieli to dadzą , nie będą chcieli to nie dadzą premi bo od niej wszystko zależy czy coś więcej grosza dostaniesz, a szału nie ma ???? I od tego kto ją przydziela :/ . Chcesz się coś zapytac dowiedzieć to zostajesz zlewany ???? (nie raz dostajesz (usunięte przez administratora) że się o coś zapytałeś)

Grek
@Brat Andersen

Czy ty jeszcze pracujesz czy już nie .Ja pracuję i nie jest najgorzej więc nie nażekaj ,dyscyplina musi być gdyby nie to co by było wszyscy siedzą na telefonach mają w nosie robotę a zarabiać by się chciało po 10 tysia

Robinson

Kierownicy nie nadają się do zarządzania ludźmi, zresztą nie nadają się do takiego stanowiska pracy, widzą jedynie swój czubek nosa po za tym nic, wprowadzają jedynie zamęt w firmie nic więcej po za wymyślaniem bajek. Bujają w obłokach szczególnie jeden z nich który żyje w własnym świecie. Ps. roz***rdalają ten zakład nic nie wnoszą.

Braciszek
@Robinson

Wpis wspaniały ale widzę że gościowi wszystko nie pasuje najlepiej dużo kasy wolnego i dla niego lektyka może pracuje z nim na zmianie może się mijamy szkoda czasu na takiego gościa niech szuka gdzie indziej będzie mu lepiej!

Bikini
@Robinson

Snajper to Ty co ty zażywasz sam (usunięte przez administratora) dałeś a teraz pretensje.

Co jaki okres czasu w Gór-Stal Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Donek

30 lutego

@Donek

Dobry sarkazm :D A tak na poważnie? Zdarzają się podwyżki? Jeśli dobrze podejrzewam, to pewnie nie. Na pewno jest premia albo benefity.

Prusakolep
@Andrzej

Za mojej kadencji podwyżka się zdarzyła się raz, dołożyli 100-150zł ponad najniższą krajową. Premia jest uzależniona od produkcji, jak są przestoje to nie ma metrów, nie ma metrów, nie ma premii. Jak wszystko idzie dobrze (xD) to najczęściej jest 25%-35% premii (progi co 5%). Tylko co z premii, skoro co chwilę szukają powodu żeby ją (usunięte przez administratora)

@Prusakolep

Ej serio? Bo nie dość, że trzeba tak walczyć żeby była to by cięli? Za co niby

Krasnal
@Prusakolep

Widocznie byłeś bardzo słabym i nie kompetentnym pracownikiem... Gdyż podwyżki były uzależnione od umiejętności i zaangażowania. Tak żeby było sprawiedliwie. Ja doświadczyłem podwyżki 550 zł. Ale widocznie Ty na tyle nie zasługiwałeś. Jeżeli komuś praca nie odpowiada wystarczy się zwolnić i nie narzekać

@Krasnal

No niby racja, ale to znaczy, że w razie czego nie można tu liczyć na pomoc, gdyby coś komuś nie szło? :/ A zdradzisz za jakie zasługi aż taka podwyżka? ;)

Maniek

Dzień dobry, chciałem zapytać jak wyglądają zarobki w tej firmie, biorąc pod uwagę iż praca odbywa się w systemie zmianowym? Mam nadzieję, że nie mówimy o najniższej krajowej? z góry dziękuję za odpowiedź

Zuzanna

Hej, widziałam, że na stronie internetowej Gór-Stalu można skorzystać z formularza do aplikowania o pracę. Czy moglibyście napisać mi po jakim czasie firma się kontaktuje z kandydatem po jego wysłaniu i w jaki sposób? Jak wyglądają dalsze etapy rekrutacji? Czy jest rekrutacja zdalna czy trzeba zjawić się w firmie osobiście? Mnie osobiście interesuje stanowisko kierownika utrzymania ruchu.

Grzesiek

Firma z dobrymi opiniami to nie dziwi, że na forum tak mało informacji zostawiacie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Gór-stal?

X

Całe na konto, nie wiem czy można rozdzielić.

Iwo

Jeśli firma jest dobrym pracodawcą to właśnie można to zweryfikować na forum. Cisza, spokój , polecam pracę!

Kris

Witam czy polecacie prace w Gór stal?czy są nocki i jakie warunki pracy?

Stefan

Firma z dużym doświadczeniem w branży. Lubię to co robię i pewnie dlatego fajnie pracuje się w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gór-Stal Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w Gór-Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gór-Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gór-Stal Sp. z o.o.?

Gór-Stal Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Przemysłowa 11
    38-300 Gorlice