Gór-stal

Gorlice

Opinie o Gór-stal

Młody pracownik z aspiracjami 2016-12-01 21:44:38
Gór Stal Gorlice... Tak więc mówiąc krótko, zarobki - marna podstawa i obiecująca premia ktora jest uznaniowa czyli tak na prawde rzadko widoczna. Praca obecnie w systemie 4brygadowym czyli produkcja w ruchu ciągłym praca weekendy, świeta i w dni wolne od pracy bez oplacania stawek nocnych czy dodatku za świeta. Wszystkie problemy z produkcją nie są z winy cięcia kosztów (np zamiast blachy 0.5 blacha 0.4 itd) tylko zawsze wina pracowników. Atmosfera koszmarna cześć pracowników donosi wszystko Dyrektorowi nawet o zyciu prywatnym byle się przypodobać. Pan Piotr G. w stosunku do młodych pracowników stosuje mobbing ale z racji braku pracy na Gorlickim rynku każdy zaciska zęby i pracuje. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Pozdrawiam były pracownik który odszedł bo miał własne zdanie i nie dał się Gorlickiemu rynkowi pracy.
Zostaw swoją opinię o Gór-stal - Gorlice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gór-stal