Opinie o Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. w Panieńszczyzna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. w Panieńszczyzna

Ciekaw jestem tegorocznych zarobków. w tamtym roku jak dodawali oferty jedną dla kierowcy i drugą dla magazyniera to były podane takie same widełki do 5,000 zł. teraz też zarabia się podobnie? zastanawiam się która robota byłaby teraz luźniejsza

Były P. Nowy wpis

Cześć Jakiś czas temu pracowałem i aktualnie szukam pracy, Czy coś w tym miejscu się zmieniło? Jakie zarobki (magazynier) Oraz Czy jest zachowany ład i ogar, Bo jak pracowałem tam bodajże dwa lata temu, To masakra była po prostu

Pedro

Witam firma jaka posiada flote pojazdów i na ile na poczatku kierowca moze zarobic bo widze co chwile ogloszenie ze szukaja kierowcy

@Pedro

Ciekawe co ostatecznie z tymi autami, że nikt nie odpowiedział, stale serwisowane itp? Generalnie pisałeś, że widoczne były dość często ogłoszenia... To ostatecznie był wynik rotacji czy zespół powiększali? Ile osób teraz jeździ?

Bylu Nowy wpis
@Pedro

Samochody są raczej w bardzo dobrym stanie przynajmniej w większości są to samochody kilku letnie bądź nawet nowe. Pieniądze to raczej bliskie minimalnej plus spore premie.

Grażyna Nowy wpis
@Bylu

W większości? A na jakiej zasadzie są one przyznawane kierowcom? Zastanawiam się czy np., staż pracy wpływa na to, że jeden Pan otrzyma "nowszy" model? I co jaki ewentualny okres są one zmieniane?

ful1234

Raz jest lepiej, raz gorzej - jak wszędzie. Generalnie praca ciężka, ale daje dużo satysfakcji

@ful1234

Czemu uważasz że praca jest ciężka? I w ogóle jakie stanowisko masz na myśli? :) Finansowo się opłaca? Stawki są konkurencyjne?

Brałeś udział w rekrutacji do Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zarząd firmy Almax-Dystrybucja

Z uwagą przeczytaliśmy wszystkie wpisy. Słowa krytyki dały nam dużo do myślenia. W międzyczasie podjęliśmy konkretne działania, przyczyniające się do podniesienia komfortu i jakości pracy w naszej firmie. Od czasu, kiedy zostały dodane wpisy, dużo się zmieniło. Co zmieniliśmy: 1. Zmniejszyliśmy liczbę kontraktów Pandemia oraz wojna na Ukrainie sprawiły, że w ciągu ostatnich lat mieliśmy ograniczone możliwości planowania pracy z odpowiednim wyprzedzeniem. Skutkowało to chaotycznym i ciężkim okresem dla wszystkich pracowników firmy. Z uwagi na specyfikę naszych klientów (m. in. szkoły, szpitale, jednostki wojskowe) w czasie lockdownu bywały sytuacje, w których magazynierzy i kierowcy nie mieli co robić, innym razem fala nowych zamówień była niespodziewanie duża. Jesteśmy wdzięczni naszym pracownikom, którzy w tym czasie dawali z siebie 150% normy. Jesteśmy też dumni, że ochroniliśmy wszystkie miejsca pracy mimo niesprzyjających warunków. Aby zabezpieczyć firmę przed kolejnymi krytycznymi sytuacjami, w których nasz zespół byłby obciążony nadmiarem pracy, z końcem obowiązujących nas kontraktów postanowiliśmy ograniczyć liczbę klientów, których obsługujemy, a w efekcie ustabilizować rytm pracy. 2. Powołaliśmy osobę z dużym doświadczeniem i autorytetem na stanowisko kierownika Kierownikiem magazynu została osoba z ok. 20 letnim stażem w naszej firmie - przygotowana merytorycznie, lubiana i z autorytetem. Pracowała zarówno na stanowisku magazyniera, jak i kierowcy, więc ma szersze spojrzenie na potrzeby pracowników oraz możliwości usprawniania procesów. Wprowadza nowe rozwiązania, bierze udział w decyzjach rekrutacyjnych oraz pełni rolę mentora dla nowo zatrudnianych. 3. Zatrudniliśmy osoby dbające o porządek Stworzyliśmy dodatkowe etaty dla osób, które dbają o czystość i porządek, aby odciążyć magazynierów z niektórych elementów ich dotychczasowej pracy. Nie zwalnia to nikogo ze sprzątania po sobie, ale z pewnością usprawnia bieżącą pracę. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że w okresie wdrożenia do pracy porządkowanie towaru jest jednym ze sposobów na zapoznanie z produktami i tym, gdzie co jest składowane. Mamy w obrocie kilka tysięcy indeksów. Jeśli pracownik w pierwszych tygodniach pracy nie zna jeszcze naszego asortymentu, to nauczy się go jedynie poprzez obcowanie z nim. Jesteśmy otwarci na kolejne zmiany. Na ten moment skupiamy się przede wszystkim na zbudowaniu zgranego i zaangażowanego zespołu. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku magazyniera bądź kierowcy zachęcamy do kontaktu z nami. Alina i Jerzy Paradzińscy

Kjurnabele

Polecam to miejsce pracy// 3 letni magazynier Almax

@Kjurnabele

;) No 3 lata to ładnie, a ciekawa jestem czy wobec takiego stażu były już może jakieś pokaźne podwyżki?

beznicka

Pracowałem jako kierowca, praca od poniedziałku do piątku, W zależności od trasy praca od mniej więcej czwartej do czternastej. Płacili za każdą godzinę. W sumie było raz ciężej raz lżej. Teraz mam podobnie...

@beznicka

A od czego zależało to, że raz było ciężej a raz lżej?

beznicka
@Dorota

tacy klienci szkoły itp. raz nie zamawiają innym razem fura towaru

@beznicka

Ale to chyba na podstawie obserwacji szło wybadać jakąś cykliczność tutaj czy coś? Chyba, że już zostało to tutaj ogarnięte? Bo to jednak pomocna sprawa dla kierowcy, żeby wiedział na co planowo się nastawiać. ;)

Siwy

Na magazynie lekko nie jest, praca na 2 zmiany. Krnx nie wiem kim jesteś ale trafiały się tacy ja Ty co to przyszli pobyć w pracy a nie pracować stąd później trzeba było po nich robić porządek... stawki są takie jakie są ale jeśli ktoś sie na coś umówi to to dostanie. Trochę jeździłem, prawda jest taka że załadunki są od 3 ale zwykle są to te same osoby którym to pasuje.

@Siwy

Co ty w ogóle gadasz? Poszedłem tam pracować, A mi kazali sprzątać a kogoś, Tam był wiecznie (usunięte przez administratora) na magazynie. Nie znasz to nie oceniaj kogoś po opinii :) Taka rada

@Krnx

Co to za praca, w ktorej wykonuje się nie swoje obowiązki? A są tam chociaż płatne nadgodziny?

@Dorota

Nie wiem jak tam z nadgodzinami, Bo sam się zwolniłem z takiego miejsca pracy, To jest praca na magazunie, A nie sprzątanie po kimś porozrzucanych rzeczy, Czy to jakis produkt nie na swoim miesjcu, A to pozostawiane folie stretch. Rozumiem że na magazynie również się sprząta, Ale bez przesady że przychodzisz do pracy, A szefostwo wyznacza ci sprzątanie magazynu. To nic jescze musiałem odkurzaczem odkurzać piach itd. Gdzie nawet przedłużacz był zawinięty jak makaron spaggheti. Porażka poprostu chamstwo ze strony szefostwa i tyle. Nie polecam.

@Dorota

Oczywiście co pisałem o odkurzaniu, To na magazynie.

@Krnx

Sama nie wiem jak się do tego odnieść, bo w sumie musicie mieć zapewnione warunki do pracy, więc powinno być w miarę czysto, stąd potrzeba ogarniania terenu, jednak skoro jesteście zatrudnieni na innych stanowiskach to macie inne obowiązki, więc teoretycznie powinien kogoś zatrudnić do sprzątania, z drugiej strony korona nikomu z głowy nie spanie, jak "ogarnie po sobie" aj to zawiłe. XD No ale faktycznie jak miałeś się męczyć z tym odkurzaczem to faktycznie lepiej było wyjść i kulturalnie zamknąć za sobą drzwi. ;p Pytanie czy komuś jednak takie sprzątanie nie przeszkadza i by się zatrudnił jednak?

@Grażyna

Nie męczyłem się, Ale (usunięte przez administratora) bez przesady idzie pracownik który pracuje tam dłuższy czas, Za przeproszeniem (usunięte przez administratora) rzecz byle gdzie, A Później taki ktoś ma sprzątać po nim. Jedno wielkie chamstwo odradzam !

@Krnx

Kurcze za dużo cenzury chyba dostałeś i teraz nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałam. No ale jak ostatecznie odradzasz, to musi być niefajnie. :( A ktoś jeszcze podziela może taką opinię lub został wystarczająco przez to sprzątanie zniechęcony?

@Grażyna

Stanowczo odradzam, do tego brak BHP.

@Krnx

No właśnie widziałam, że wcześniej coś o tym BHP pisałeś. Ale dosłownie nawet tego pierwszego szkolenia nie było? Komuś w ogóle coś z tego powodu się stało może? :/

@Grażyna

Tam nie ma czegoś takiego jak ,,Szkolenie``. Jeden mądrzejszy od drugiego pracownika ( którzy pracują dłużej). Nie dziwię się że co jakiś czas widnieje ogłoszenie pracy na OLX. Do takiego szamba się nie wchodzi !

@Krnx

A tak tylko abstrahując spytam ile takie ogłoszenie tam na tym olx kosztuje za miesiąc? Bo ciekawa jestem ile muszą dokładać jeszcze do tych poszukiwań. Szkoda, że szkoleń nie ma, fajnie jakby chociaż w pewien sposób się wiedzą między sobą wymieniali. A widziałam takie coś w firmach chyba mentoring to się nazywa czy jakoś tak, ale tu chyba z takim podejściem jak mówisz na to nie wpadną, co nie? ;)

@Grażyna

Co do ceny za ogłoszenie to nie wiem. Ale powtórzę nie ma czegoś takiego tam jak SZKOLENIE. Jak to mówią? Szkoda strzępić ryja na takie warunki pracy. W okolicy są dużo lepsze oferty pracy omijać to miejsce szerokim łukiem.

Siwy
@Krnx

Nie wiem kiedy pracowałeś, może po mnie. Rozumiem, że korona Ci spadała z głowy kiedy pochylałeś się by posprzątać pod paletami ? :D Stary nie mam zbyt wielu doświadczeń z nową pracą chociaż trochę lat mam przepracowane :), ale o ile nie byłem kierowcą to od kierowania nie zaczynałem :))) jak jeździłem to tez nie dostałem od razu nowego auta. Stary nie wiem jak długo pracowałeś ale sądze że nie dłużej niż jakieś 2 miesiące :)))) Nie mówię że było lekko ale ja na co się umówiłem to dostałem. Dla mnie to byli w miarę normalni ludzie, nie wiem o co Ci chodzi z tym chamstwem

@Siwy

Rozumiem cie kolego, Ale chodzi o zachowanie kultury. Powiedzmy jak byś się czuł że dostajesz auto dostawcze, w którym jest (usunięte przez administratora) i szefowa mówi żebyś sobie posprzątał? ( podaję przykład) W pracy jest coś takiego jak zachowanie czystości prawda? :) A na tym magazynie mówię tutaj o drugim, Tam gdzie składowana była woda itd. To Folie stretch zawinienta w kulkę i rzucona byle gdzie, Wody pomieszane butelki leżą na paletach, To jest normalne? Że przyjdzie sobie psedu pracowniś który pracuje jakiś czas, A ty musisz sprzątać za niego bo nie potrafi ogarnąć za sobą? Dlatego napisałem że jest to chamstwo i zdania nie zmienię. Do tego ten przedłużacz do dziś się smieje haha, Jedna wielka plątanina.... Korona z głowy nie spadła mi sprzątając bo wiadomo, Każdy sprząta ale jak pisałem ZACHOWANIE KULTURY. Pozdrawiam ! :D

@Krnx

No a jakie oferty w takim razie masz na myśli? Pytam przede wszystkim o podobną lokalizację czy takiej raczej w pobliżu nie znajdzie się?

Grażyna

Jeden z kierowców jeszcze niedawno pisał coś o tym, że po negocjacjach da radę tu wyciągnąć coś ok 16zł od ręki. Trasy niestety 18h mogą trwać i nawet jak człowiek zmęczony to musi na baczność być jak sms przyjdzie z trasą. :/ Szczerze męcząco to brzmi, ale rozumiem, że jakoś dajecie radę? Czy komuś jednak zdarzyło się zwolnić z powodu przemęczenia? Ogólnie to jak sobie z nim tu radzicie?

Bezimienny

Jak wyglądają zarobki kierowcy na b i warunki pracy? Od której do której?

inf03
@Bezimienny

z tego co wiem to praca była do 15/16. Więc kierowcy byli na 16

@inf03

A jak zarobki ?

inf03
@Zainteresowany

Nie powiem ci, bo pracowałem tam jako magazynier.. Choć słyszałem od pewnej osoby, Że po prostu ta osoba zwolniła się bo ,,podobno`` źle traktowały.

Bezstronny
@Bezimienny

Pewnie teraz z 16zl do reki sobie wynegocjujesz. Godziny ? Zależy od trasy, czasem zjedziesz po 4h czasem po 18stu h ;) nie raz chcesz iść spać ze zmęczenia ale nie ma opcji bo trzeba czekać na sms z trasą, wyjazdy od 01:00 w nocy

Halina

Jak się na tym magazynie pracuje? Faktycznie taki bałagan czy już trochę ogarnęli? Widzę zarzut że można zapomnieć o 8 godzinach pracy - co to właściwie znaczy? Że nie ma tyle roboty, czy że chcą żeby robić nadgodziny?

Krnx

śmiech na sali co tam się odpier****, bez uprawnień na wózki, zero porządku w pracy rzeczy porozrzucane bo całym magazynie, oczywiście trzeba sprzątać po kimś, gdzie w ofercie pracy było ,,napisane" Dbanie O Porządek...WSTYD, żeby ktoś po kimś sprzątał zapomnij o 8H pracy. moim zdaniem nikomu nie polecam tego miejsca pracy, od pewnej osoby też słyszałem negatywne informacje o tej pracy, kpina.. Zero BHP, szefostwo nie dba o bezpieczeństwo pracowników.

admin

Wiesz o firmie Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. - Panieńszczyzna

• Jak się pracuje w Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 21-002 Panieńszczyzna

Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.