Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Witsm. Dochdz mnie słuch że pracownicy nowi są źle traktowani przez bespośrednich przełożonych. Któży som tskimi samymi pracownikami jak inni, tylko nadzoruj grupy czyli są brygadzistami. Wyszajsie i stosuj mobink wobec osób z orzeczeniem o niepełno sprawności i ponirzaj takie osoby przy wszyskich. Szczegulnie ta rzecz ma miejsce w firmie Brcston. Cz kordynatorzy zdają so sprawe że to zasuguj na kare. Jak i zle swiatcz o firmie. Jest to nie zgidne z kodeksm pracy, kodksem karnym pr. Cwilneg oraz Uni Europejskiej. Z powarznim mieszkanc Poznania

znudzony

potrzebuję opini o clar system szczecin ktoś coś

Irena

To samo z wyplata mialam w Poznaniu. Nikomu nie polecam tej firmy.

Pracus

Dobre zarobki same zalety i i dbaja o pracownikow jak o rodzine !!!

Czarna
@Pracus

Hahaha ...normalnie chyba pęknę ze śmiechu...

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Pracus

Clar System w Poznaniu sprzatanie powierzchni plaskich w termach maltanskich jest super !!! Polska nr 1 w europie pod wzgledem ofert pracy,sprzetu,dbania o konfort pracownikow i ich rodzin,inne osoby,wynagrodzenie jest w polskich zlotych !!!.Zawsze na czas im wiecej roboczogodzin to wiecej masz !!!.Proste jak drut wam sie juz robota to madrota !!!

Mopek

Mam pytanie ... jaką kwotę firma CLAR SYSTEM przeznaczyła na gwiazdkowe dla kazdego pracownika ? Pochwalcie sie.

Kwote? ZERO!!!!

śmiech

Ha ha ha

jaworek
@Mopek

Nie ma szans. Zbyt mały zysk w stosunku do tak dużej liczby pracowników. Za wszystko i tak musialby placic klient, ktory zatrudnia tego typu firmy z oszczednosci lub przetargu publicznego.

Jolanta

Mam 54 lata i chwalę sobie współpracę z Clar System.Pracuję tam od 17 miesięcy.Wypłata na czas i koordynatorka jest normalna tylko prace mało kto teraz szanuje.

mopek 2

pracowalem 1.5 roku w tym czyms co mozna nazwac firma brak szacunku dla pracownikow szczegolnie tych z grupami oszukuja na wyplatach brygadzistka tylko szuka pretekstu do wypisywania nagan brak towaru oszczedzaja na wsztstkim nawet na rekawiczkach ta firma powinna zajac sie inspekcja pracy

hendrak
@mopek 2

zgadza się pracowałem 2 lata i pracowałem bez zarzutu brygadzistka się na mnie uwzieła i kazała zwolnić a koleżankom powiedziła że nie ma pieniędzy dla mnie a za tydzień przyjeła pracownice bez grupy na moje miejsce i dla niej pieniądze od razu się znalazły nie ważne jak sprzątałem ważne było aby się mnie pozbyć przez dwa lata dobrze sprzatałem bez skarg ale się nie spodobałem brygadzistce i powiedziała koordynatorowi aby mnie zwolnił a koordynator nie dowiaduje się jaka przyczyna jest zwolnienia tylko od razu zwalnia bo co brygadzistka powie to on od razu zwalnia nie ważne jak sprzata firma nie interesuje się pracownikami choć zarabiają gówniane pieniadze bez premi itd powinni ta firme zlikwidować nie dziwię się że nie umią pracowników znaleść bo kto chce pracować w takiej dziadowskiej firmie przeczytajcie co opisują byli pracownicy jak się ich traktowało a mnie firma nie chciała zwolnić choć byłem na kursie i po skończeniu tego kursu miałem iść na następny kurs którego do teraz nie ma i koordynator twierdzi że mnie nie zwalnia że ja sam chce odejść a nie wie z czego ja mam żyć bo według niego to ja żyję powietrzem i nie muszę jeść czy pić

Czytający
@mopek 2

pracowałeś 1,5 roku, i było ci tak źle to czemu nie zmieniłeś pracy??? Napisz za co cie zwolnili i czemu teraz wylewasz żale. Jeżeli cie oszukiwali na wypłacie to jest coś takiego jak sąd pracy, tylko żeby wnieść tam sprawę to trzeba mieć podstawy.

mopek 2
@mopek 2

witam pracowalrm 1.5 roku w tej firmie zeruja na niepelnosprawnych wymagaja podpisania zgody na 8 godzin pracy w zamian nie oferuja nic zwrot za leki mozna zapomniec zatrudniaja przez agencje pracy tymczasowej co skutkuje skroceniem urlopu do 24 dni nie polecam tej firmy szukajcie innej

Pracuś

Lubię pracę na termach maltańskich w poznaniu.Praca jest lekka tylko maszynom myjką lejemy wodą po kafelkach w około basenów i ustawiamy leżaki powiem tak że na wet za często schodzimy na przerwy na kawkę i herbatę ciastka!!!.A o godzinie 5.00. Idziemy na stacje benzynową za tory tramwajowe do sklepu kupić sobie piwka Angelika lubi pić procentowe trunki wtedy jest w swym żywiole!!!.

Andrzeeej

Nikomu nie polecam tej firmy, przyjmując się do firmy, zostałem poinformowany, że są zwroty kosztów dojazdu, zwrot za leki, które przyjmuje się na stałe, dofinansowanie do opiekunki na dziecko w kwocie około 350 zł pracuję w firmie 4 miesiące i oprócz wypłaty nie zobaczyłam ani złotówki więcej, wiecznie problem z księgową, ktoś na urlopie i ciągle coś. Wykorzystają osoby z grupą inwalidzką, za nadgodziny płacą jak kot napłakał, sprzątasz dany obiekt w którym masz przykładowo 10 pokoi, 4 łazienki, robisz za kogoś zastępstwo to samo i dostajesz za to 23 zł. Śmiech na sali, Przykro mi za osoby niepełnosprawne są tak wykorzystywane przez tą firmę. Jestem zawiedziony, mogłem przyjąć się do innej firmy ale tam nie tak ładnie zachęciła.

Bulinka

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej ,firma bardzo fajna .Po godzinie zadzwoniła Pani i zaprosiła mnie na piątek na szkolenie wdrażające.jeśli chodzi o wynagrodzenie to też(jak dla mnie)jest okey.Podstawa normalna,ale są zawrotne premie.No i dobrze ile dasz siebie,tyle masz .A marketingu zawsze tak było.Co do reszty nie wypowiadam się.

Pyzolek
@Bulinka

Szczerze powiedziawszy firma to jedno wielkie dno. Mobing, podkładanie świń, wiem bo pracowałam tam i przez nich musiałam zrezygnować, bo znęcali się na de mną psychicznie, to jest karygodne. Nie polecam iść tam do pracy!!!!

TYLKO SIĘ NIE ZDZIW

Irenka
@Bulinka

obudź się kobieto. Ta premia to chyba tylko we śnie

Zniesmaczona
@Pyzolek

Zgadza sie ta firma jedna wielka katastrofa po 2 latach ide w uj bo zniszczyli mi tylko zdrowie na poczatku pieknie dopuki robisz co chca a jak chcesz sie odezwac to nie masz prawa

Zniesmaczona
@Pyzolek

Hahahhaha jaka premia , premie zobaczysz jak swinia niebo

@Zniesmaczona

To nie jest firmą szkoda słów . My się nie daliśmy i oddaliśmy sprawę dalej

Iza
@Pyzolek

mam takie samo zdanie o tej firmie.

Uwaga ❕ Powiem krótko zwięźle i na temat, z tego co czytam to większość ma rację. Jeśli się SZANUJECIE to z dala od tej firmy sami oszuści zakłamana władza.Firma oferuje najniższą krajową bez żadnej premii gdzie wymagania duże i dokładają coraz więcej pracy . Brygadziści nieżyczliwi, traktują cię z góry i szydzą z ciebie. A dokładnie p. T.B.na obiekcie Cargill w Kiszkowie potrzebne mu SZKOLENIE z - CZŁOWIECZEŃSTWA - empatii - jak mówić prawdę - szacunku dla drugiego człowieka. Mobbing to u niego podstawa. Oferuje śmieszne miesięczne i dwumiesięczne umowy, są też osoby, które pracowały bądź pracują jeszcze bez umów i zdolności do pracy. Po każdej przepracowanej umowie trzeba wykorzystać urlop, bo następna umowa będzie z innej spółki. Pracownicy nie otrzymują pasków wynagrodzeń. Jako,że jest duża rotacja pracowników odzież ochronną jeden nosi po drugim. Nie ma szafek śniadaniowych, więc śniadanie trzeba przechowywać w pomieszczeniu ze środkami chemicznymi.Środki czystości typu mopy, trzonki, wózki do sprzątania wszystko to jest na pograniczu, a najlepiej gdybyś kupił sam. Firma "doi " PEFRON aż miło, a pracownik ma zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego, brak zwrotów za recepty i za przejazd.WYZYSK TOTALNY !!! Ja się więc pytam gdzie kontrole PIP, PEFRON-u itp ??? Wysoce nierzetelni wyzyskiwacze ... czas najwyższy poinformować prokuraturę.

Julita

A ja pytam gdzie ludzie którzy tam pracują i nic z tym nie robią ! My tego tak nie zostawimy powinno więcej osób zgłaszać takie firmy żeby nie czuli się bez karni

@Julita

Ludzie którzy tam pracują po prostu sie boją, są zastraszani, Większość z nich nie ma czym bądź jak dojechać do innej pracy . Byłem tam, wiem co tam się dzieje zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

Irena

dokładnie mam takie samo zdanie. na przykładzie takiej firmy widać jak w naszym kraju traktuje się człowieka i jak działają wszelkie instytucje kontrolujące np. Inspekcja Pracy i oczywiście PEFRON. Miałam styczność z tą firmą dwa razy i stwierdzam że koordynatorzy to ludzie bez cech człowieczeństwa, szkoleni do gnębienia pracowników.

Przemo

UWAGA !!! NIEROZUMIEM Z KAD TYLE NEGATYWNYCH WPISOW NA CLAR SYSTEM MIESZCZACEJ SIE NA DZIELNICY JEZYCE W POZNANIU !!! PRACOWALEM JAKO POZADKOWY NA TERMACH MALTA BASEN SPRZET SPRAWNY ! SIERODKOW CZYSTOSCI TO TAKA ILOSC NIEJEDEN ZAKLAD PRACY MAZY !!! CHODZILEM TAM DO PRACY NA NOCNA ZMIANE NAWET SCIEMNIALEM I NIKT MNIE NIE ZACZEPIAL ZE (usunięte przez administratora) ROBILEM DUZO BRACI ZE WSCHODU PRACUJA AZ PO SUFIT AZ PRACA SIE IM PALI W REKACH KIEDY NADCHODZI 8 GODZINOWY KONIEC CZASU PRACY TO EKIPA PRACOWNIKOW IDZIE NA CPN ZA TOROWISKIEM OD TRANWAI I PIJA PIWKA NA ZDROWKO !!! I SA PODEKSCYTOWANI/PELNI SZCZESCIA ZE MAJA PRACE KTORA BYLA DLANICH ZECZA NIEMOZLIWA I POZAZASIEGIEM !!! POZDRAWIAM ANGELIKE KOCHAM CIE ZA TO CO ROBISZ !!!

Panek

Sądzę, że każdy musi sam ocenić czy chce tu pracować. Na forum jak widzę to aktywne są dwie osoby i tyle w temacie.

@Panek

Nie dwie osoby tylko dużo więcej i te dwie osoby mają rację bo właśnie taka jest prawda . Każdemu kto tam chce iść do pracy a go znam to mu to odradzam . Ludzie z grupami a maja pracować więcej niż normalny pracownik i pełno nadgodziny bo niema komu pracować a jak się upomniesz o oddanie nadgodziny to usłyszysz że jak ci za ciężko to się zwolnij bo o zapłatę za nadgodziny to niema szans ! A co do premi to oczywiście na kwitku niby jest tylko gdzie idzie tego to nikt nie wie bo do pensji to jej niema wogule jak dostaniesz kwitek . Ja tam pracowałam trzy lata to dostałam jeden . A wykończona psychicznie że szkoda mówić . Sprawa trafiła do inspekcji a nawet i dalej.

Mopek

@NiCki @ pracownik to co Wy jeszcze robicie w tej "firmie" bo nie rozumiem . Jest tyle dobrych firm, które dbają o pracownika - pełen pakiet socjalny, medyczny, zwroty za leki i paliwo ... no i nie trzeba dopłacać do wigilii.Pracowałem w tej "firmie" 5 miesięcy i jednoznacznie stwierdzam,że to najgorsza praca jaką miałem w swym zyciu.

NiCki

Jak takie cos mozna nazwac firma ? To jedno wielkie dno oszusci nic wiecej oszzedzaja na wszystkim czasami bywalo tak ze towaru nie bylo i trzeba bylo sama wodo myc albo szefowa cie prosila zebys kupila jakis srodek a ona ci odda (usunięte przez administratora) nie oddala ludzi wykorzystuja starsze kobiety oszukyja na urlopach oszukuja kase odcinaja czasami tak bywa z wyolaty brak szacunku do ludzi to dno powinno byc zamkniente i tak sie stanie bo gdzie glowa jeszcze do wigili doplacac 20zl :) wstyd zajma sie wami oszusci pozdro!

Pracuś

Nie każdy może pracować na kierowniczym stanowisku ale każdy musi mieć środki na życie i Clar system to stwarza!!

hendrak
@Pracuś

ale jakim sposobem stwarza te warunki pracy pracownik zamawia towar dany który mu jest potrzebny do mycia a przychodzi inny towar który wcale nie jest potrzebny nie traktują pracownika ok tylko gnębią go niech ktoś z dyrekcji przyjdzie przepracować choć jeden miesiąc i zobaczy jaka to jest przyjemnośc sprzątać z każdej strony sprzatacz- czka są gnębieni przez pracowników danej firmy oraz przez kierownictwo które robi zdjęcia i skarży na każdym kroku i podlizuje się swojemu kierownictwu bo muszą się wykazać bo ich zwolnią to najlepiej skarżyć na sprzątaczki odradzam tą pracę w tej firmie zastanówcie się zanim tam pójdziecie pracować jeśli nie wierzycie to idzcie tam pracować to się przekonacie i będziecie grubo żałować lepiej iść do innej firmy pracować z lepszą płacą oraz z premią za wykonaną pracę

Olka

Pracowałam w tej firmie 3 tygodnie na umowę zlecenie zero kontaktu z przełożonym nie odbiera telefonu zero ubrań ochronnych brak potrzebnych rzeczy do pracy. Odeszlam z dnia na dzień. Oczywiście nie dzwoniłam się do nikogo jak szef się dowiedział napisał smsa z pytaniem co się stało? Zastanawiam się czy dostanę pensję za wykonaną pracę. Oczywiście podpisałam umowę zlecenie ale nic nie mam przy sobie wszystko zabrał pseudo kierownik.

M

Mi zniszczyli zdrowie. Mają teraz sprawę w sądzie

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!

@Przemo

Jednym słowy ... nic więcej tylko się zatrudnić ;) .. hehehe ..ŻENADA

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM