Opinie o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SoftwareONE Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SoftwareONE Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Stefan

Tak zamilkliście na forum? Jest jakiś powód?

Zebi
@Stefan

Szukamy pracy i nie ma czasu na pierdoły

Były

Jestem byłym pracownikiem tej firmy - byłym, z czego bardzo się cieszę ;) . Rotacja w składzie niesamowita. Brak pomysłu na pracownika. Jeśli szanujecie swój czas wolny to stanowczo odradzam. Pani z HR... szkoda gadać ;)

Reno
@Były

Ja też jestem, nawet trochę mi szkoda. Czasy są jakie są, HR nie robi naszej roboty i wydaje mi się być tylko koziołkiem ofiarnym i kimś kto zbiera wszystkie cięgi bo kierownictwu nikt w oczy żalu nie wyśpiewa. Wracając do reszty - było lepiej i gorzej - mankamentem jest na pewno w brak komunikacji i brak kogos kto wezmie byka za rogi i zepnie A i Z. Na wynagrodzenia nie ma chyba widelek - moze byc konkretny rozrzut. Moze zmiany kiedys nadejda, w obecnej chwili zaluje wszystkich ktorzy zostali bo slyszalem ze sa cuda jak ta lala.

JestSuper!WiecOCoCiChodzi?

Moim zdaniem Comparex to idealne miejsce do pracy! Pracują tu wybitni handlowcy, doskonali specjaliści, najlepsi w swojej klasie menadżerowie i prawdziwi liderzy. Aktualnie panuje okres stabilności i rozwoju, wszyscy są uśmiechnięci i unika się nagłych i niewytłumaczalnych zmian. Pensje i premie zawsze są na czas, nie ma tutaj mowy o jakiś opóźnieniach. W firmie jest bardzo mała rotacja pracowników, a na stanowiskach menadżerskich w zasadzie nigdy nikt się nie zmienia. Zarząd szanuje pracowników, liczy się z ich zdaniem i nieustannie pomaga rozwijać im kompetencje. Można powiedzieć, że bardzo dba się tutaj o pracownika. Nie zwalnia się ludzi bez powodu i zawsze daje się szansę aby porozmawiać o błędach. Dział HR jest bardzo otwarty, pomocny i uśmiechnięty. HR można zaufać bo nigdy nie doniesie powierzonych tajemnic do kogoś na górze, jest bardzo szczery i uczciwy, dobro pracowników stawia ponad wszystko. Zarząd nigdy nie kieruje się emocjami, ambicjami albo usłyszanymi plotkami. To zawsze zdrowy rozsądek bierze nad nimi górę. Kierownicy i dyrektorzy dbają o work life balance swój i pracowników. Kierownicy jeżeli wymagają czegoś od nich to od siebie tego samego tez. Atmosfera jest tutaj świetna a współpraca i komunikacja nie wymagają nawet pojedynczych poprawek! Mogę śmiało polecić pracę tutaj!

SuperJuzBylo
@JestSuper!WiecOCoCiChodzi?

Proszę bez sarkazmu, bo jeszcze ktoś byłby skłonny uwierzyć i tam nie daj boże się zatrudnić :)

xyz
@JestSuper!WiecOCoCiChodzi?

Hahahaha :D świetny dowcip!

eX
@JestSuper!WiecOCoCiChodzi?

hahahah, świetny żart, co za ironia

Ex
@JestSuper!WiecOCoCiChodzi?

Ten post jest dalej na czasie. I nie zanosi się aby miał nie być.

Dawny pracownik

Hahahaha dobry żart :D

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ex
@Czarek

Czarny humor. lubie to.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SoftwareONE Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ssh

rm -fr HR

Co się stało, Comparexie?

Szczęściarz ten ktory przychodzi do pracy zadowolony i wychodzi zadowolony. Czy w tej firmie to jeszcze będzie dla mnie możliwe ? Ograniczające schematy, nakazy, zakazy, presja, trudno się porozumieć. Negatywne zmiany personalne, brak zaufani, ludzi zarażających dobrą energią i na końcu brak docenienia. W efekcie niechętniej wykonuje się obowiązki, niechętniej zostaje się po godzinach, niechętniej przekracza się próg firmy. Pojawia się nieprofesjonalizm i niezadowolonie z siebie. Wstyd wylewać swój żal na portalu lecz chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem, widać że choroba dotyka również moich kolegów i koleżanki. PS. Jeśli są jakieś rzeczywiste pozytywy - proszę kogoś o wylistowanie ..

Niestety bardzo zły pracodawca - ryba psuje się od głowy, tak jest i w tym przypadku. Nadgodziny to norma - oczywicie bezpłatne aż sami się proszą o kontrolę z PIPu, zero szacunku dla pracowników, zarobki bardzo różne w zależności od stopnia "umocowania" managera.

Szkoda gadać o Comparex

Ustawiony fake post powyżej aby podnieść reputacje, która upada z dnia na dzień. Uśmiałem się za wszystkie czasy, jak ktoś może takie brednie i bajki opisywać ( domyślam się kto to taki). Dla przykładu część zespołu IT oraz wieloletni manager IT przeszła do Firmy, która nokautuje na każdym kroku Comparex. Ciekawe dlaczego ?

Ala

Hejka, może ktoś napisać o zarobkach w IT? Jakieś widły na kilku poziomach? Ile nadgodzin i jak są rozliczane, praca zdalna - są jakieś limity, nakazy, normy? Kiedy dostaje się auto a kiedy nie. Czy są jakieś benefity? Jak firma dba o work-life balance? Są różne opinie w różnych miejscach, staram się zdobyć konkretne informacje.

Klientka

witam, Nie mialam zamiaru wlaczac sie do tej nierownej dyskusji, bo to zupelnie nie moja sprawa, lecz ciekawosc opinii, ktore ostatnio uslyszalam (chcialam sie rekrutowac) pokrywa sie faktycznie mniej wiecej z tym co juz zostalo napisane. To tak ze słyszenia - podobno zarobki u technicznych sa bardzo zroznicowane od kokosów po marne grosze, slyszalam ze im dluzej ktos pracuje tym mniej zarabia, czesto pracuje sie bez umowy o pracę (firma IT :o ), poniewaz brakuje rąk do pracy to zajmujesz sie tzw. "wszystkim i niczym". Ponoć ludzie nie są doceniani więc wzrasta niezadowolenie, jeżeli ktoś nie pracuje "na pokaz" to nigdy się nim nikt tam nie zainteresuje. Zmienił się manager IT i podobno rozpoczęła się fala ewakuacji z działu, w przeciagu roku wymienila się cała ekipa. HR - z mojego doświadczenia najslabszy punkt, niekompetentna, niesympatyczna, niewzbudzajaca zaufania, slaba wizytowka firmy. A z usłyszanych: zalicza mnóstwo wpadek, które próbuje zamieść pod dywan lub zyczliwie podrzuca je komuś innemu. Symbol negatywnych zmian. Atmosfera - mówią, że kiedyś była. a podobno dziś duża rotacja, panuje krótkowzroczność, brak stabilizacji, brak w firmie autorytetow i prawdziwych liderów za to czujne oko HRu - bat jest dobry na konia no ale w IT.. ? a wiec korpo. Podobno są tez plusy, jak to że można otrzymac słuzbowe auto czy zdac egzaminy.

Mick

A jak z zarobkami u technicznych? Brutto...

StaryWyga

Potwierdzam te wszystkie negatywne opinie wyżej, które są 100% prawdą. W firmie jest wielki chaos. Praca po godzinach to standard i to nie tylko w dziale IT i Sales. Możliwości awansu i rozwoju bardzo niskie. Pani od HR jest bardzo słabo zorganizowana, nie ogarnia wielu rzeczy. W firmie panuje ogólny nieład.

Były_pracownik

Kiedyś w Comparex-ie było miło i sympatycznie, chciało się tam przychodzić i pracować, ale wszystko się zmieniło. Atmosfera zaczęła podupadać, kierownictwo niezbyt udolnie zarządza i nie szanuje pracowników. Nadgodziny w dziale Sales oraz IT to norma. Był czas, że nowi pracownicy o wiele lepiej zarabiali, niż ci stali, zasłużeni, którzy znali firmę od podszewki. Kiedyś ktoś z pracowników słusznie stwierdził, że bardziej opłaca się zwolnić i zatrudnić od początku, bo zarobki przynajmniej wzrosną.... Ścieżka kariery to kpina, bo w realu praktycznie nie ma możliwości zmiany stanowiska, a jeśli są to bardzo niewielkie, a o awansie można praktycznie w ogóle zapomnieć . Szkolą tylko IT oraz czasem Salesów. Pani od HR dostrzega głównie czubek swojego nosa. Jeśli zaczniesz tam pracować, pamiętaj: robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność. Na początku będzie pewnie ok, później już niekoniecznie.

Obecna

Z przykrością muszę stwierdzić iż spośród powyższych 12 opinii ,11 w zupełności odpowiadają rzeczywistości, dlatego 11 ponieważ 1 opinia to zapytanie. Firma zaściankowa, nie znająca się na standardach wobec pracowników ale i co gorsze wobec Klientów również :-( (przykre to). Z czystym sumieniem odradzam pracę w Comparex Poland, brak perspektyw, dużo stresu, bardzo niska kultura organizacyjna.

Nie polecam, omijajcie szerokim Łukiem,(usunięte przez administratora)

YYY

Może ktoś napisać więcej szczegółów dlaczego owa firma jest taka zła? Ja wyglądają zarobki i skąd ten hejt?

Albert

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

ADAM T.

Zgadzam się z opiniami powyżej. Nie polecam!

Jacek

Nie polecam

Tomasz P.

Niestety co by nie mówić i jak nie patrzeć nie polecam Comparex. Sama rozmowa juz nie napawała mnie optymizmem a jak zacząłem tam prace okazało sie ze jest jeszcze gorzej. Jeśli cenisz sobie poczucie prywatności, czas prywatny to nawet nie próbuj tam aplikować. Firma wyssie z Ciebie ostatni wolny czas, cała Twoja energię i chęć do życia. Omijajcie ta firmę jak najdalej można.

Zostaw merytoryczną opinię o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SoftwareONE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftwareONE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftwareONE Polska Sp. z o.o.?

SoftwareONE Polska Sp. z o.o.