Opinie o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SoftwareONE Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SoftwareONE Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Helena Nowy wpis

Cześć, szukając pracy się natknęłam na tę firmę, a potem trafiłam tutaj do Was na forum. Rzuciła mi się w oczy od razu informacja, że zarobki bardzo dobre są. Czy ktoś może przybliżyć konkrety?

123456 Nowy wpis
@Helena

Comparex to teraz SoftwareONE. A zarobki uwarunkowane są od tego, czym się zajmujesz :)

Na jakie benefity można liczyć w Comparex Polska Sp. z o.o.?

slm Nowy wpis

To zależy czego oczekujesz: jest dopłata do karty sportowej i do opieki zdrowotnej, praca full zdalnie jeśli potrzebujesz, wszystkie rzeczy typu owocowe wtorki czy tam środy itp.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Comparex Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

slm Nowy wpis

Gdy ja przechodziłem proces rekrutacji były 2 rozmowy w procesie.

Nic

Pracuje od półtora roku w firmie w dziale IT, nie ma problemu ze szkoleniami, certyfikatami, po roku awans ze spora podwyżka. Brak kontroli, duże zaufanie do pracownika, bardzo dobra pensja, brak nadgodzin. W dziale HR widać poprawy, komunikacja jest usprawniona, ale tez nie mam potrzeby częstego kontaktu z nimi, więc trudno mi to ocenić.

Danuta
@Nic

Fajnie to wszystko brzmi, a powiedz mi jaką umowę dostałeś na okres próbny? Tzn na jaki czas ona była?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SoftwareONE Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Comparex Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Magda

Comparex zostało kupione przez SoftwareONE i pod taką nazwą trzeba pytać / szukać opinii :)

Kamil

Widzę , że firma swego czasu miała dobre opinie, co spowodowało jej znacząca zmianę ?

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto aplikować?

@Andrzej

Ja zdecydowanie odradzam, poziom zarządu i stosunek do pracownika jest na dnie. Stresująca atmosfera.

Zawiedziona
@Andrzej

Czesc, to nie jest dobry moment by rekrutować się do tej firmy i szczerze uważam, że już nie będzie. odeszli kompetentni ludzie. Wszystko wisi na włosku i panuje chaos większy niż zwykle. Cierpi na tym wizerunek, pracownicy, partnerzy, klienci. Nie marnuj swojego czasu. Ta firma obecnie parodiuje samą siebie, a ludzie u sterów to masło maślane nieznające wstydu. wszystko na tym forum zostało już powiedziane, odd roku już się źle działo, a teraz jest jakaś zmasowana ewakuacja. szkoda

#ParodiaFirmy
@Andrzej

Warto, z dużą dozą prawdopodobieństwa będziesz Kierownikiem działu składającego się z jednego zespołu w którym będziesz tylko Ty. Idealna sytuacja, prawda?

@Andrzej

Andrzeju, jakby ci to powiedziec - kiedyś w firmie było trzech Andrzejów, a dziś nie ma żadnego ...

@Andrzej

To w żadnym razie nie jest precyzyjna odpowiedź na pytanie od @Andrzej. Twierdzisz, że w Comparex jest spora rotacja. A możesz napisać, co - Twoim zdaniem - jest jej bezpośrednią przyczyną?

jak

HR

Skończona organizacja ????????‍♂️

Yogi#Baboo
@AB

Co koniec, jak koniec, prosimy o więcej szczegółów.

BA
@AB

Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

A
@BA

Z górki w przepaść to kamień pojedzie

Stefan

Co masz na myśli pisząc "totalne dno" o firmie Comparex Polska? Ma na to wpływ atmosfera czy inne czynniki? Rozszerz swoją wypowiedź.

Były pracownik ;)

Szczerze i na temat. Ta firma to od co najmniej 2 lat totalne dno, ale nowy prezes wraz z E. z hr dołożyli wszelkich starań żeby było jeszcze gorzej. Wszystkie ambitne i kompetentne osoby już dawno uciekły. Co miesiąc odchodzą kolejne i obecnie zostały już tylko lenie, które nic nie robią i żerują na tym, ze nikt ich nie kontroluje (z łysym na czele). Projekty prowadzi była recepcjonistka, w dziale technicznym nie ma już specjalistów, a dział handlowy to już głównie juniorki, które dostały prace dzięki aparycji i aprobacie łysego.

A

Comparex to stan umysłu :)

PtasieMleczko

ciekawe czy komentarze stad przejdą na konto nowego wlasciela firmy ? :) ciekawe czy będzie wam teraz lepiej?

Ex

Kolejny raz źle się dzieje w tej firmie kolejny Manager opuścił Jej szeregi ze znanych mi informacji znów zawinił zarząd który chyba nie znosi presji z przejęcia Comparex przez SoftwareOne. Mam nadzieje że ta akwizycja usprawni firmę wystarczy przecież tylko wymienić zarząd i kogoś lepszego za sterami tego okrętu a Ci wspaniali ludzie którzy jeszcze tam pracują pokażą co potrafią, tego wszystkim którzy pozostali serdecznie życzę. :)

Juzsluchacniemoge
@Ex

Najłatwiej zwalić winę na zarząd. Albo najprościej. Problem leży w komunikacji i zarząd najprawdopodobniej nie wie nawet z jakimi problemami boryka się firma. Procedury są nie dopasowane do realiów i na każdym kroku widać odstępstwa, brakuje funkcji pośrednich - takich kontrolująco-poganiajacych które nie zniekształca obrazu sytuacji, nie będa kolorować dla wyniku, a z drugiej strony zadbają tez o komfort pracownika. Są dni gdzie absurd goni absurd i to wina zarządu? Praca u podstaw leży, a nie zarząd.

Slownik
@Juzsluchacniemoge

Hmm, najpierw naucz się pisać bez błędów... dopiero potem udawaj mądrzejszego niż jesteś. Trzeba mieć niezwykle umiejętności, żeby w dzisiejszych czasach pokonać słownik. I sam sobie zaprzeczasz, skoro zarząd nie wie z jakimi problemami się boryka - to na co taki zarząd?

Juzsluchacniemoge
@Slownik

Słowniku drogi, może przymknij na chwilę oczy i zamiast na ortografię spójrz na sytuację w firmie, podnieś rękawicę i przywołaj argumenty do tematu dyskusji.

Sowamadraglowa

To macie jakieś braki.... przetestujcie dobrze swoje funkcjonalności na mobile, bo albo ich nie ma albo jest słabe

Aneta
@Sowamadraglowa

Czy możesz doprecyzować swój komentarz? Na czym dokładnie polega Twój problem z wersją mobilną strony? O jakich brakach mówisz? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Ole

@Aleksander... Szczerze nie rozumiem twojej obronnej postawy i ilości pytań... Co tak naprawdę ma to zmienić? Przecież macie specjalistów w swojej działce, którzy powinni ogarniać takie rzeczy jak m.in co zrobić aby pracownik był zadowolony (nie chodzi tylko o finanse, choć i tak to loteria), ale też pracodawca. Panuje takie przekonanie w tego rodzaju portalach do dzielenia sie opiniami nt. pracodawcy, że wypowiadają się tylko te osoby, które zostały zwolnione... nawet jeśli tak jest, to chyba sami widzicie po ilości komentarzy jaki macie przemiał. Jeśli zwalniacie tylu ludzi z ich winy (bo jak może być inaczej) to albo leży już sam proces rekrutacji, albo po prostu nie macie pomysłu na pracownika.

Aleksander

@Kamil, ciężko się z tym nie zgodzić. Co według Ciebie znaczy 'idealna firma'? A raczej jakie cechy powinna mieć firma by być idealną? Jakie aspekty pracy są dla Ciebie ważne by praca była satysfakcjonująca? @frytka belgijska, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

Kamil

Idealnych firm nie ma to jest fakt, ale wystarczy dobrze pracować i z pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Nie pracuje

Przykro czytać te wszystkie komentarze bo jaki kiedyś tam pracowałem było naprawdę ok. Mimo wszystko zmiany, które miały miejsce i to co się działo i z tego co wiem, nadal dzieje w dziale handlowym doprowadziły, że długim stażu postanowiłem opuścić statek (usunięte przez administratora) Brak szacunku do człowieka oraz jego wolnego czasu w tej firmie stał się normą. Zerowa motywacja doprowadziła do masowych odejść po przepracowanych setkach nadgodzin. Wymagania i targety są ciągle podkręcane poza granice możliwości. Duże różnice płacowe między pracownikami w tej firmienie są rzadkością. Robiąc to samo można zarabiać nawet 3 lub 4 tys. mniej. Jak odchodziłem dużo osób pracujących po kilka lat szukało pracy i jednomyślnie mówią, że życie po Comparexie istnieje. Kiedyś to był dobry pracodawca a teraz oferuje tyle co pracownikom marketów. Nie polecam. (usunięte przez administratora) Są też plusy: dają służbowe auto oraz opiekę medyczną.

frytka belgijska
@Nie pracuje

Wilka niech lepiej nigdzie nie niosą

Aleksander

@Już były., Twoja opinia na tema firmy Comparex Polska jest bardzo wyczerpująca i na pewno pomoże nie jednej osobie w podjęciu odpowiedniej decyzji. Poruszyłeś wiele tematów, ale czy mógłbyś wskazać, co było głównym powodem Twojego odejścia, czy dobrze rozumiem, że był to poziom organizacyjny i atmosfera? A jak oceniasz warunki wynagrodzenia, czy byłeś zadowolony?

Gregor

Może ktoś podpowie jak się pracuje, czy warto starać się o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o SoftwareONE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SoftwareONE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftwareONE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftwareONE Polska Sp. z o.o.?

SoftwareONE Polska Sp. z o.o.