Opinie o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. w Linowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. w Linowo

Mlody

Zakład pracy dobry na pewno dużo na plus w porównaniu do kiedyś tylko ostatnio godzin mało i wypłaty dużo niższe

szczery

jest to jeden z najcięższych zakładów pracy, baardzo wykorzystujących pracowników!! Często brak szacunku i godności dla pracowników!!!szczerze współczuję tym osobom co tam MUSZA tyrac!!!! Nie rozumiem, że w XXI jest jeszcze taki brak szacunku i wykorzystanie...(usunięte przez administratora) OPAMIĘTAJCIE SIĘĘĘ!!!!!

Xxxxxx
@szczery

ty ziomek jak niechcesz to nie pracuj . Proste

Grażyna
@Xxxxxx

Wiesz, @Szczery pisał tu aż 6 lat temu, a jak wiadomo - od tego czasu w Zakładzie Drobiarskim Linodrób mogło się wszystko zmienić. I to na lepsze. @Xxxxxx, pracujesz teraz w tym zakładzie? Jeśli tak, to proszę napisz coś na temat wynagrodzenia, na jakie można tam liczyć.

Czarnypiwosz
@szczery

Toć jak się nie chce robić to lepiej narzekać a co nie jest tak

Czarnypiwosz
@Czarnypiwosz

Ja to sobie łażę i piwko tu i tam i dzionek zaliczony i że dwie pąki fajek i co ja mam narzekać

mmmmm

Witam bardzo jest cieszko ale nic z tego nie robi sobie KEROWNIK ma ludzi gdzieś zero spółczucia dla pracowników ten zakład to zajeb dla pracowników niech sami sobie pracują z biura

Xxxxxx
@mmmmm

a właśnie ze kierownik jest fajny takiego to ze świeczką szukac

(usunięte przez administratora) Bardzo lubię ten zakład choć już tam nie pracuje . Narka

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. na stanowisko Pracownik administracji magazynowej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
XXXX

Hahhaa ktos napisal godzin 170 to wyplata 4 tys. To jest dobre a godzin 168 jest i wyplata jest 2500 tys. Złoty. (usunięte przez administratora) sa w tej firmie zabieraja ludzia pieniądze za ich ciężka pracę. A to sa ludzie którzy siedza za biurkiem i nic nie robią i kradna pieniądze ludzia którzy sami pracuja ciezko w tej firmie. Siedzą w biurze i nigdy ich nie ma albo na niczym sie nie znaja stale wolne te osoby z biura maja po co takich trzymacie wezcie prawdziwych i uczciwych ludzi do biura anie co kradna pieniądze. Smieszna firma jak nic (usunięte przez administratora) i nic wiecej za co ludzie maja zyc za 2500 tys. Zloty miesiecznie to sobie sami weźcie te pieniadze utrzymajcie rodzinę i opłacie opłaty jak na to nie starcza!!!!!!!

nowa

dzien dobry z tego co mi wiadomo zadna sprzataczka nie zostala ksiegowa chyba ktos tu sie pomylil a ludzie owszem oracuja od godz.6 rano nigdy nie wiedza o ktorej skoncza ale w ostatnim czasie ten czas pracy sie skrocil jakos nikt nie pisze o zarobkach a ponoc wszyscy byli ostatnio zadowoleni bo przekroczyli 4tys.ale pewnie za chwile beda narzekac ze malo zarabiaja bo jest mniej godz'taka specyfika zakladu i ludzi a po co wyciagac na forum romanse itd.jak ktos nie ma zaufania do swojej drugiej polowki to wszystko bedzie podejrzane nawet jak nic nie ma

OBSERWATOR
@nowa

Dokładnie... Ludziom nie dogodzi jak dużo godzin to narzekają i oczerniają ale o 4 tyś z przodu Nikt się nie pochwali. A jak pracują krócej też narzekają bo mała wypłata będzie! Najlepiej mieć 4 tysiące za 170 godz w miesiącu!!! No ja pierdziele jak macie takie wymagania to napiszę krótko trzeba było się uczyć!!!

ona nowa
@OBSERWATOR

No ty napewno sie wyuczyłeś tylko za co nie te czasy że za te godziny to wychodzi najnisza krajowa a jak jesteś wyuczony to pracujie sie po pieć dni w tygodniu po 8 godzin i doliczając soboty to wychodzą dwie pensjie najniszej krajowej gdzie w gminie czy gdzie indziej to połowe tego mają za nic

Studentka
@OBSERWATOR

Powiem tak, nauka też (usunięte przez administratora) da???? ja się uczyłam, pracuje w technologii w innym zakładzie drobiarskim, robota pół na pół, biuro-hala, mega odpowiedzialna a wypłata gorsza niż u pracownika fizycznego.

Szrek

Człowiek jak nauczony pracy to robi lepiej do gminy

Szkoda chlopa

Nie patrzą że człowiek ma rodzinę. Pracuje tam i widzę co jest grane. Wszyscy wiedzą że jest tam taki jeden od wszystkiego, jak trzeba to wszystko zrobi , zalatwi, zostanie jak trzeba tylko nikt nie pomysli ze tez ma obowiazki w domu, zone ,dzieci,dziwię się że daje się tak wykorzystywać bo jest na każde ich piardniecie. Żona się wścieka, dzieciaki tak samo bo ciągle jest chłop w robocie. Żeby go chociaż docenili. Ale gdzie tam. I czyim kosztem to wszystko. Ja na całe szczęście robię to co muszę i wracam do domu bo nigdy bym się na takie traktowanie nie zgodził. Ciągle jest tam zajob do tego Ci powiedzą że jak się nie podoba to się zwolnij. Tylko że jakby się tak każda osoba postawiła to zaklad by stanął i byście zbankrutowali. (usunięte przez administratora)

Prawda
@Szkoda chlopa

Czy To o małpke chodzi? Powiedziałby kto , ten chłopak (usunięte przez administratora) od świtu do nocy. Stara się dla tego muzeum , wszystko ogarnie jak trzeba a jeszcze go docenić nie potrafią.

Szkoda chlopa
@Prawda

No a o kogo innego. Co się dziwić rodzinie że się wkurwi..ja jak chłop nie ma czasu bo ciągle robota. I niech mi nikt nie gada że na ch..j się godzi , bo ten kto tam robi to wie ze jak odmowisz mozesz sam wypier..alac. Co się dziwić że jakiś czas nie pracował i co po ile godzin wtedy robiliśmy bo nie potrafili maszyn ustawić majstry wielkie. A żeby chociaż jakieś korzyści miał, bo wątpię w to że tak jest. Ten kto zna to wie że to co trzeba zrobi i nie że po łepkach. A jak się nie zgodzisz to Ci nasraja przy wypłacie że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Jaki strój jest obowiązujący w firmie? Czy trzeba za niego płacić ?

@Tomek

Odzież I obowie dostajesz od zakładu za darmo.

ela

totalna masakra szefostwo traktuje pracowników jak niewolników masz robić ile tylko wytrzymasz- a jak długo wytrzymasz ?? to twój problem .Ludzie uciekajcie czym predzej .

wiatrak

21 wiek ale sami niewiecie co piszecie!!!! nie obrażajac pracownikow fizycznycznych pracuja jak za starych czasow kiedy istnial PGR i beda tam nadal tak pracowac jest wiele instykucji do których mozna sie zglosic anonimowo i one rozwiarzą wasze problemy!!! 2000 tys.zl za ponad 250 godzina pracy w miesiacu to smiech bo niewiemy co sie gdzieje z godziami nadliczbowymi istnieje chyba cos takiego jak 50 i 100 kiedy pracuje sie po 12 godzin i w kazada sobote od poniedzialku!!!!

biały

Niestety 21 wiek mamy a zakład jak ze średniowiecza ,nikt nie liczy się z tym że pracownicy są zmęczeni mają rodziny i istnieje jeszcze życie prywatne. kiedy odpocząć pozałatwiać swoje sprawy a można usłyszeć słowa jak się wam nie podoba są inni na wasze miejsce do pracy . Taki szacunek zwierzeta się lepiej traktuje Gdzie jest sprawiedliwość włodarze gminy ha ha nie pomogą pracownikom bo to kumple są ludzie pomóżcie nam bo nas za orają

bialy

zereo

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. - Linowo

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.