Opinie o Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk w Radom

Alicja Nowy wpis

Polecam ta firmę. Samochody dużo poniżej ceny rynkowej. Wiadomo z czasem trzeba coś w aucie wymienić ale taka kolej rzeczy. Kupiłam mazde jeżdżę już 2rok. Jedyne co do auta odłożyłam to klocki i wymiana oleju. Polecam serdecznie

Igor Nowy wpis

Wydałem 2300 na auto wydawało mi się dużo ale samochód fajnie jeżdzi i ma opłaty na cały rok to chyba dobrze zrobiłem .Sprzedawca zapewniał że pojeżdzi i jak na razie auto super jeżdzi .Polecam auto i opłaty taniej jak za rower i miał jeżdzić i jeżdzi .Nara Igor

Paulina Nowy wpis

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) Auto po 2 dniach nadaje do do zezłomowania choć nie należało do najtańszych, wiele ukrytych wad, 'złożone na sztukę' omijać z daleka...

Karol Nowy wpis

Czy tam sprzedają samochody?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik fizyczny?
Leszno
Przemo78

Witam ostatnio kupiłem autko ktore jak sie okazało nie dojechalo z radomia do domu okolo 150 km ta firma to porazka nawet sie nikt z tej firmy sie nie pokwapil by cos ztym zrobic nie ma z kim rozmawiac sama naprawa wynosi wiecej niz atko bylo warte cos mi sie zdaje ze wyjdę na drogę sądowa ta firma to żenada nie polecam nikomu tej firmy omijac jak naj dalej Przemek

Tonik

Ale to jest forum dla pracowników więc uwagi klientów trafiły na zły adres.

Wojtek

Witam kupiłem auto vectre b bardzo fajne auto zadnych zastrzeżen jezdzi wszystko ok tak jak sprzedawca zapewnial. Jeżdżę już 4 miesiac i nic sie nie dzieje. Gorąco polecam sprzedawce fajne auto za fajne pieniadze. Polecam napewno wrocę. Pozdrawiam.

Arek

Pozdrawiam tą firmę ostatnio zakupiłem samochód BMW X5 jestem zadowolony polecam kontrahenta pozdrawiam Arek

Jarek

Zakupiłem od firmy Mawit (usunięte przez administratora) BMW wszystko się zgadza z opisem. Sprzedający bardzo miły pan i w rozliczeniu wziął moje stare auto w bardzo dobrej cenie. Gorąco polecam, aż miło z takimi ludźmi robić interesy.

Szymon

Super auta w cenie na połowę wartosci rynkowej. Ja kupilem już 3 sztuke i jestem zadowolony bo przy nie wielkim wkladzie wyjezdzilem sie i jeszcze sprzedalem z zysķiem. Pewnie jak sprzedam obecny to kupie w tej firmie kolejny

Dolores

Porażka sprzedałam samochód miał iść na złom a panowie sobie go zrobili i sprzedali na Ukrainę i teraz ktoś do mnie wyzwania z Ukrainy bo potrzebne mu coś. Kłamcy i (usunięte przez administratora)

Oszukany

Kupilem w tej firmie Citroena c3, mialo byc wszystko sprawne i wymienione, po tygodniu okazalo sie, ze do wymiany sa wtryski, wszystkie filtry, hamulce. Łączny koszt naprawy wynosi tyle ile zapłaciłem za samochód. Próbowałem to wyjaśnić z wlascicielem, ale nie chcial ze mna rozmawiać. Osobiscie nie polecam tego sprzedawcy.

Damian

Kilka ostatnich opinii na forum zostało napisane przez klientów firmy Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk. Może jest na forum ktoś kto zna aktualną sytuację pracowniczą tej firmy? Czy to duża firma, w której można szukać zatrudnienia? Czy miłośnicy branży motoryzacyjnej mogą w tej firmie liczyć na rozwój i dobre wynagrodzenie?

Żaneta

Kupiłem i jeźdze. Mozna sie dogadać. Auta w bardzo dobrej cenie.Pozdrawiam Żaneta.

Beata

Kupilam samochód w zeszlym roku w tej firmie i jeździłam bez awaryjnie a teraz kupilam drugi i też jestem zadowolona.Polecam

Michalpawlik

Kupiłem Skodę fabie niby 100% sprawna po wróceniu do domu już stuki. Wymiana zawieszania po 2 dniach świece cewka raczej nie polecam zakupu lub wcześniej stacja diagnostyczna.lecz sprzedawca nie chce się zgadzać

Zostaw merytoryczną opinię o Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk - Radom

Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk
  • Racławicka 15