Opinie o Carsland Sielczak Krzysztof w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carsland Sielczak Krzysztof. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Carsland Sielczak Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carsland Sielczak Krzysztof w Płock

Honorata Nowy wpis

Hejka, mignęła mi oferta dla sprzedawcy ale jak już się zorientowałam ma bardzo dawna datę. Teraz gdzie dodają te aktualne? i czy z tymi płatnościami nie na konto to prawda? zastanawiam się czemu nikt by z tym niczego nie robił

Tak to ja Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej pseudo firmie brak poszanowania pracownika płatność pod stołem przeważnie się nie zgadza plus (usunięte przez administratora) jako kierownik.

Wafel

Będąc pracownikiem tej „firmy” (jeśli można tak nazwać to miejsce) przez kilka lat, szczerze odradzam każdemu jakiejkolwiek współpracy z Panem S. i jego niektórymi pracownikami. Ilość osób, które się tam pojawiły, żeby podjąć pracę jest tak duża, że nie starczy palców u rąk, żeby ją zliczyć. Wynika to z tego, że kierownictwo ma w głębokim poważaniu pracownika (tj. magazyniera/kierowcę) oraz jego potrzeby; mowa tutaj o np. chęci wzięcia dnia wolnego, czy najważniejszym - WYPŁACIE, a o to co miesiąc, trzeba się ubiegać… żeby w ogóle pieniądze się zgadzały z tym co jest na umowie. Jeden wielki cyrk z obecnym szefostwem i jest to opinia większości osób, które na szczęście w porę zakończyły swoją „carslandową” przygodę. Jeśli nie szkoda Ci zdrowia psychicznego to to miejsce jest w sam raz dla Ciebie :)

Darek on Nowy wpis
@Wafel

Dodam że za moich czasów przychodziło się na dwie soboty za ktore nie były płatne 168 h +16h. Teraz bym poszedł do inspekcji pracy Zgadzam się z opinią

@Darek on

Zgadzasz się z @Wafel, ale on podkreślił, że pisze o magazynierach kierowcach. A co ze sprzedawcami? Też to samo się dzieje? I skoro tak się zmieniają ludzie, że więcej ich niż palców u rąk, to czemu nie ma ogłoszeń o pracę? Ja szukałem właśnie sprzedawcy, a tu ani śladu.

Kryśka

Czyli na forum pojawiła się z rok temu opinia od osób, które już dawniej zakończyły współpracę? To w zasadzie wiadomo jak obecnie warunki zatrudnienia mogą wyglądać? nie widziałam ofert w internecie wiec chciałam sprawdzić czy warunki są ok skoro chyba nie ma rotacji. Ale teraz już nie wiem? Czy ktoś kto aktualnie pracuje może się odnieść? ile osób potrzeba do obsługi?

Kierowca

rekruatacja na kierwowce kończy się pytaniem czy masz prawo jazdy, jeśli tak to jutro już śmigasz :D porażka totalna

brak haha

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kierowca

Brak poszanowania do pracownika przez kierownictwo, lewe umowy i wypłaty, polecam omijać

zygmunt

Jesteś tutaj tylko niepotrzebnym kosztem

Zostaw merytoryczną opinię o Carsland Sielczak Krzysztof - Płock

• Jak się pracuje w Carsland Sielczak Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Carsland Sielczak Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carsland Sielczak Krzysztof?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carsland Sielczak Krzysztof?

Kandydaci do pracy w Carsland Sielczak Krzysztof napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carsland Sielczak Krzysztof
  • Graniczna 46