Opinie o Port Gdański Eksploatacja S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Port Gdański Eksploatacja S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Port Gdański Eksploatacja S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Gdański Eksploatacja S.A. w Gdańsk

Sylwia

Ostatnio szukali mechanika, ktoś był na rozmowie albo pracuje na tym stanowisku? Wiecie może, jaka jest stawka? Róże tutaj padają kwoty, 3500, 4200. Jak rotacja na tym stanowisku, często szukają ludzi? Chłopak chce zmienić pracę, myślicie że warto? Jakieś benefity? Można negocjować stawkę wraz np ze stażem pracy?

hevelka

wyślij cv to się przekonasz

Już po tej rekrutacji na Dyrektora operacyjnego? Pokazuje mi ogłoszenie, że wygasło kilka miesięcy temu, ale wolę się upewnić, bo jednak nie napisali, ze kogoś znaleźli na 100%. Może nawet zadzwonię zapytać, a warto pod kątem zarobków w ogóle?

hevelka Nowy wpis
@Sylwia

wynagrodzenie zależy od doświadczenia w pracy mechanika, są benefity, dopłaty do wypoczynku, premie świąteczne, gwarantowane podwyżki wynagrodzeń co roku, itp......

@hevelka

Ooo sporo tego. To jak się ma kilkuletnie doświadczenie to można załapać się na 4200 w górę? Trudno się tu dostać? Jak to wygląda z twojego doświadczenia?

hevelka Nowy wpis

wyślij cv to się przekonasz

Czy w firmie Port Gdański Eksploatacja S.A. da się zarobić 6600 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?

port

Nie było w ostatnim czasie ogłoszenia rekrutacyjnego na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta.

PRYWATYZACJA

Witam jeżeli ktoś byłby zainteresowany pracą to nie polecam brak przyszłości więcej kierowników niz pracowników, a najlepsze są inwestycje w faktury prywatnych firm które powoli przejmują Polski kapitał. Także nie wiem czy lepsza jest prywatyzacja czy powolne oddawanie poszczególnych sektorów pracy w prywatne rece tak aby jak najwięcej korzystać a jak najmniej inwestować ???? oczywiście korzyści nie na budżet państwa ????

Czy rekrutacja na stanowisko Dyrektor operacyjny w firmie Port Gdański Eksploatacja S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Czesław

Witam. Kto podzieli się wiedzą, ile płacą i co za socjal i benefity tu funkcjonują? W ogłoszeniu na dysponenta kolejowego nie znalazłem szczegółów, które są mi potrzebne do podjęcia decyzji o aplikowaniu. Z góry dzięki za pomoc!

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Port Gdański Eksploatacja S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Informatyk?

Portowiec

Nie idź tam, zarobki mizerne a będziesz własnym pojazdem latać po kilku dzielnicach za darmo

Irena
@Portowiec

Mizerne to jakie konkretnie? Dasz znać?

Początkujący dźwigowy
@Irena

Na początek zaproponowali 4200 brutto

Portowiec
@Początkujący dźwigowy

Na jakie zarobki liczy ktoś, kto nie ma doświadczenia i kwalifikacji???

Operator

Zarobki proponowane to jakaś porażka. Szkoda czasu.

Dorota
@Operator

Ktoś pisał niżej że 3500 brutto, to prawda? Chociaż może zależy to też od stanowiska. Możesz zdradzić czy mniej więcej taką propozycję dostałeś?

On
@Dorota

Sztaurer to nie operator. Więc zarobki niskie. Jesli toc3500miesiecznie netto to slabo Nie chcialabus chyba piscic meza na zmianę a po powrpcie zobaczyc ze nie 2 palcow bo mu urwalo np.

@On

To zdarzają się takie wypadki?! Jak to się ma do przestrzegania BHP przez firmę, dbają o to?

on
@Sylwia

jeśli wsadzi dłoń gdzie nie trzeba wtedy gdy nie można to może dojść do wypadku no niestety taka to praca jak się samemu nie uważa to nikt za drugiego nie będzie odpowiadać... schodząc po drabinie do ładowni statku można spaść np

@on

Ale to faktycznie komuś stała się tutaj kiedykolwiek jakaś większa krzywda? Szkolenia bhp są odnawiane cyklicznie?

On
@Sylwia

Co to ma do rzeczy ? Bhp możesz miec codziennie Nie znasz specyfiki pracy to nie wiesz oco chodzi. Praca przy przeladunku zelastwa to sekundy gdzie zle odczepisz zawiesie i rekawica zostanie przykleszczona razem z.palcem

Maszynista

Pani kadrowa H bardzo nie mile bab s ko , wracz odpy chaj aca

@Maszynista

Po H została tylko tabliczka przy drzwiach. W firmie jest nowa Pani siedząca na miejscu dotychczasowej kadrowej i przeprowadzająca rekrutację.

Raca
@Maszynista

Niestety taka prawda

Sztauer

Witam . Orientuje się ktoś ile zarabiają Sztauerzy w PGE ? Słyszałem że 3500 brutto + premia + dodatek letni/zimowy . Czy dużo jest nadgodzin ? Praca w weekendy ? Ile mniej więcej mozna zarobić netto . Dzięki za odpowiedzi .

Naiwny

A moze dowiem sie jak zarobki dla operatorow sprzetu ciężkiego ładowarki, koparki znajdzie sie odważny

Duzzzzy

Dlaczegi nikt nie napisze jakie zarobki czy tak sa przestraszeni przez hanie specjalnie pisze przez male h bo nie zasluguje na duze

Obserwator

Czy jest ktos w stanie powiedziec ile zarabiaja operatorzy koparek bo 3800 brutto to bardco malo a kadrowa niezbyt rozmowna W lidlu wiecej maja

Czy Port Gdański Eksploatacja S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nikt ważny

Tak jeżeli dostają dofinansowania i trzeba szybko je rozdysponować to i nawet robią na sprzęt którego nie posiadają. Q takiej sytuacji nie można powiedzieć że nie robią ????. Konkretów brak każdy od wszystkiego i od niczego

Wiarus

Czy zakład poszukuje aktualnie pracowników do przeładunków? Dokerów, sztauerów, trymerów, lukiwych, operatorów sztaplarek itp.?

Koszmarna firma jak zmienił się prezes ludzie odchodzą co chwilę nowy nawet swoje sprzątaczki wyrzucili po 20 latach bez możliwość pracy z nowym szefem wstyd zostawić kobiety bez pracy

JBiedę

Czy ktoś wreszcie pogoni tych nierobów Dokerów ? Może 1 Ganek tam jest ok, reszta to masakra !

mały

firmy opce jak speed polski cukier zabrały nabrzeża eksploatacji

JBiedę
@mały

Bardzo "opce" !

zainteresowana

Dużo ogłoszeń ostatnio się pokazuje . Ktoś może udzielić informacji czy to efekt tego, że się rozwijają czy tego że jest tak źle że ludzie odchodzą?

Kolega z południa
@zainteresowana

Emerytury po latach nic nie robienia, wiem bo widziałem

@zainteresowana

Jako pracownik nie polecam firmy,ciężko o podwyżki a na te lepsze stanowiska przyjmowani są ludzie po kumoterstwie,dla nich znajdzie się kasa i szczególne względy. Jeśli ktoś pisze o dobrze panujących warunkach w tej firmie to chyba był na stażu w ZMPG,tam owszem jest lepiej. Na rejonach syf,pył i gorzej jak za czasów PRL-u,super ze kolesiostwo z góry dobrze się ma.

@Paweł

Nagradzanie pracowników może odbywać się nie tylko poprzez podwyżki w firmie. Pracodawcy często udzielają pozapłacowych benefitów w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowe. Możliwości jest wiele i interesuje mnie jak ta kwestia prezentuje się w Port Gdański Eksploatacja?

@Monika

Dfinansowanie za dojazdy do pracy odpadają,są karty multisport ale trzeba do nich dopłacić .Jest premia uznaniowa miesięczna ale zależy ona od tego czy pracownik miał cały miesiąc przepracowany,jeśli był na L4 to jest pomiejszona o dni chorobowego.

@Paweł

Poruszyłeś kwestię premii, czy przyznawane są one również wszystkim pracownikom Port Gdański Eksploatacja w okresie przedświątecznym? Czy w tym okresie przyznawane są inne dodatki? Być może użytkowników interesuje wyjaśnienie tego aspektu pracy w firmie.

KAS575
@Monika

Jest premia wynikająca z zapisu w układzie zbiorowym i to jest część Twojego wynagrodzenia brutto (w przypadku gdy jest nieobecność w pracy, zwolnienie lekarskie) jest ona pomniejsza proporcjonalnie ale są to nieduże kwoty ok 300-500zł chyba. W okresie przedświątecznym zdarza się jakaś premia świąteczna oraz wypłaty z funduszu socjalnego albo paczki świąteczne. MultiSport

Operator

Dziadki odchodza

@Paweł

premia uznaniowa jest na zasadzie "czy sie stoi czy sie lezy" (dostaniesz za obecność w pracy). Do multisporta pracownik doplaca całe 19 zł. Taka sytuacja w tych tematach :)

mały

dlaczego NIKT nas nie ratuje ?

Rezerwista
@mały

Zmieńcie pracę, idźcie do stoczni, tam nie ma związków zawodowych

@Rezerwista

Tok twojego myślenia jest żaden ty Rezerwisto

Mały

Dlaczego nie powstrzymuje tej utopi braki personalne braki sprzętowe PG. Eksploatacja chili się ku końcowi

Rezerwista
@Mały

Sprzęt trzeba szanować, a nie dobijać jak to u was normalne

@Rezerwista

Twoje pojęcie na temat Sprzętu jest zerowe .

Zostaw merytoryczną opinię o Port Gdański Eksploatacja S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Port Gdański Eksploatacja S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Gdański Eksploatacja S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Gdański Eksploatacja S.A.?

Port Gdański Eksploatacja S.A.
  • Roberta De Plelo 6
    80-548 Gdańsk

Port Gdański Eksploatacja S.A.