Opinie o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Patrycja

Moja opinia dotyczy nie wszystkich ale większości kierowców... Busy albo dużo się spóźniają, albo odjeżdżają sporo przed czasem. A co najgorsze !! kierowcy NIE ZMIENIAJĄ TABLICZEK dokąd jadą. Stojąc w Wilamowicach kierowcy jeżdżą na Bielsko z tabliczkami (usunięte przez administratora) a po pytaniu dokąd jedzie kierowca głupio pyta " a co jest napisane " jakby zmieniali tabliczek nie byłoby takich pytań !! I kolejna rzecz, stojąc w zimnie podczas deszczu pod dachem przystanku kierowca nie zatrzymuje się w ogóle tylko omija przystanek nie widząc nikogo przed nim. Jeżdżę wieloma busami i tylko tutaj mam co chwilę nieprzyjemne sytuacje..

zainteresowany

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje aktualnie kierowców?

Julia 332

Serdecznie (usunięte przez administratora) tej sieci autobusów. Kierowcy są obrzydliwie chamscy. Kiedy spóźniłam się na autobus kierowca widział ze biegnę poczekał chwile aż będę bliżej i gdy już byłam blisko odjechał patrząc mi się w oczy i śmiejąc się przy tym. Mam nadzieje ze kierowca autobusu poczuł się lepiej :) nie raz zdarzały się sytuacje gdzie autobus po prostu nie przyjeżdżał, przyjeżdżał za wcześnie lub za późno. Tutaj rozkłady nie obowiązują najwidoczniej. (usunięte przez administratora) i prostactwo! Mi byłoby wstyd gdyby moje nazwisko reprezentowało taką firmę.

Jeremi

To forum dla pracowników a nie dla klientów. Jeśli są jakieś uwagi to właściwy adres byłby do firmy!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
JD

Nie polecam. Jeden mimo ustalonego rozkładu dostępnego na stronie kończył kurs w innym miejscu. Natomiast drugi na którego miałem przyjemność czekać 20 minut wogule nie zatrzymał się na przystanku pomimo machania ręką. Nie polecam.

Jaka panuje atmosfera między kierowcami?

Magdalena

Najgorsza firma transportowa w mojej opinii, która działa w Oświęcimiu. Ciągle podwyżki cen biletów. Dziś jeden z podróżnych pytał o promocję 10 biletów w zamian za przejazd gratis, usłyszał, że promocja nie obowiązuje, a w busie wielka przypieta kartka na temat promocji. Wprowadzanie w błąd klienta.

Katarzyna

Konkretbus jest jednym z najbardziej ignoranckich przewoźników świata. Kierowcy często zagraniczni nie tylko nie znają polskiego, ale nawet go nie rozumieją, nie ma więc żadnej możliwości dogadania się w sprawie biletu miesięcznego czy nawet przystanku, na którym chce się wysiąść. Linia kontaktowa jest całkowicie niezaznajomioma z własnymi cenami, podając ceny zupełnie inne niż faktyczne, których można się dowiedzieć jedynie u kierowcy (o ile akurat da się z nim porozumieć). Autobusy przyjeżdżają niejednokrotnie do 10 min PRZED CZASEM, chyba że akurat zdarzy się korek na trasie - wtedy są punktualnie. Do tego są często nieprzyjemni, niekiedy nawet chamscy, a mail na skargi to jeden wielki żart. Pan Tomasz wziął sobie monopol przejazdowy i doskonale wie, że zadowolenie klientów i tak nie ma znaczenia, jeśli chcą gdzieś dojechać.

Schweinsteiger
@Katarzyna

Zgadzam się w 100%

Julia

Super, po raz kolejny mam jechac do pracy na 16:30 i znow nie ma busa. 15:56 powinien byc, czekam od 15:50 i ani sladu. Dzwonie do firmy, pan mowi, ze spoko, zaraz bedzie. Jest 15 po, nadal nic :)

Jolanta
@Julia

Nie do końca rozumiem, czy jesteś klientką czy pracownikiem Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus. Może taka sytuacja to tylko pojedynczy incydent? Mam nadzieję, że uda się to jakoś wyjaśnić.

Andrzej Pogba
@Jolanta

Takie sytuacje to codzienność

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Konkret-Bus Firma Transpoetowo Usługowa Tomasz Matura?

Zdzisław

Atosfera z SZFAMI TO CAŁKIEM SUPER SPRAWA JAK UCZCIWIE PRACUJESZ MASZ UCZCIWIE ZAPŁACONE

Jimmy

Witaj a co zrobiłeś że cię wyrzucił?? Szczerze trochę w tej firmie śmigałem za kółkiem i musiałeś sobie naprawdę zasłużyć.

Zdzisław
@Jimmy

Bez podstawy napewno nikogo nie wyzucaja wyplata zawsze na czas slowo dane przez P.Tomka i P.Macka jest żeczą swietą .Moze ch ciałes dorobic na trasie???????.

Lyddia

Jazda busem to XDDDDD. Kierowcy uwielbiają omijać przystanki, jeździć po chodniku aby ułatwić sobie przejazd, gwałtownie przyśpiesza i hamuje, przez co osoby stojące nie mają lekko! Ale najwyraźniej kierowcy mają z nas ubaw. Są też chamscy. Podsumowując, gorszym pojazdem w życiu nie jechałam.

Szaza

Masakra! Busy jeżdżą przepełnione i nie zatrzymują się na przystankach. Ukraińcy za kółkiem i ani słowa po polsku. Busy już w Oświęcimiu są pełne więc ja w Pisarzowicach mogę pomarzyć, że dojadę do pracy. Smutne jest to, że konkurencji brak i koleś wszystkie żale ma w (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Szaza

@Szaza Kierowca nie zatrzymuje się na przystanku bo o tym zapomina? A czy Ty, kiedy dojezdzaleś do miejsca docelowego dałeś jakiś znak, że już wysiadasz?

czarna

Czy mam pecha, że ilekroć muszę jechać do Oświęcimia to bus odjeżdża mi sprzed nosa? 7 (!) min przed planowanym na rozkładzie odjazdem?! Rozumiem, polityka prywatnego przewoźnika, wszystko mu jedno, ale bez jaj, żeby potem człowiek musiał czekać godzinę lub pół na deszczu, bo kierowcy mają spieszące zegarki. Podobno ta praktyka zdarza się nader często i ludzi się "już" przyzwyczaili. Ale w takim razie ci, którzy nie jeżdżą stale nie mają co liczyć na rzetelność i punktualność. Ręce opadają, bo zwrócenie uwagi kierowcy równoznaczne jest z głupim uśmieszkiem.

Jimmy
@czarna

Możesz zdradzić o którym przystanku mowa? Generalnie była zasada że do 5 minut wcześniej trzeba było zameldować się już na przystanku. Wiadomo, że kursami po 20:00 jeździ się szybciej przez to, że w Bielsku jak i Oświęcimiu jest mniejsze natężenie ruchu, mniej pasażerów na przystankach itp. Zawsze pozostaje telefon do właściciela firmy z zażaleniem a znam takie przypadki, że kierowca zawracał i wracał na dany przystanek. Pamiętajmy, że kierowca to też człowiek ;)

@Jimmy

Ani razu mi się nie zdarzyło żeby wrócił, telefony, zażalenia, nic sobie z tego nie robią, a przed czasem przyjeżdżają na prawie każdym przystanku z Oświęcimia.

JKB

Niestety w tej firmie pracują nie tyle osoby niekompetentne, co debilne. Kierowcy mają w du*ie klientów i jak widać - własny rozkład jazdy. Sytuacja z dzisiaj: bus ma przyjechać o 12:52, myślę spoko. Spóźnia się kolejne minuty, tradycja w Polsce. Jednak jak po tych 10 minutach w końcu pojawi się na horyzoncie to się nie zatrzyma. Nawet widząc machającego klienta. Żenada i totalny brak szacunku i mózgu. Nie pozdrawiam.

Bogdan
@JKB

Proszę Cię o nie obrażanie pracowników firmy Konkret-Bus. Negatywna sytuacja, nie stanowi powód do obrażania innych osób. Może warto było skontaktować się z firmą i zgłosić jej zaistniałą sytuację?

@Bogdan

Mówisz jakby jakiekolwiek zgłoszenia miały pomoc XD Robią co chcą, firma ma ludzi w (usunięte przez administratora) Jest tylko kilku fajnych kierowców.

Mieszkanka Pisarzowic

W niedzielę i w święta nie ma opcji żeby dojechać do Bielska. Na rozkładzie jazdy zaznaczone 6. 7 ale w praktyce niestety nie jeżdźą. Rozważam złożenie petycji do Burmistrza o zorganizowanie połączeń przez dopuszczalne innych przewoźników.

Pisarzowianin
@Mieszkanka Pisarzowic

Ze względu na wykluczenie komunikacyjne mieszkańców szczerze popieram.

Piotrrr15676

Polecam przychodzic przynajmniej 10 minut wcześniej przez... kierowców, którzy wprowadzają chyba sobię swój rozkład jazdy i przyjeżdżają albo za wcześnie albo za późno. Radzę wybierać innych przewoźników

Pasażer

To ma być konkret?! Chyba (usunięte przez administratora) bus jeździ jak chce rano miałem jechać do roboty niby jeździ w niedzielę i co.. Spoko przypadek losowy nie pojechał po robocie czekam i (usunięte przez administratora) dalej nie pojechał.. Nie polecam z całego serca.. Chyba na bielsko dostaniecie się ludzie szybciej pociągiem niż tą lewą firmą.. Do (usunięte przez administratora) z nimi.. Ale niestety takie dziady jakoś utrzymują się na rynku.. Tfuu a nie firma..

Wiesiek

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Pasażerka

Zacznę od infolinii, mamy tutaj 50% szans na powodzenie naszej rozmowy. Mężczyzna bardzo pomocny, kobieta? Porażka. Brak kultury osobistej i znajomości podstawowych zasad rozmowy z klientem. Raz nawet zaczęła na mnie krzyczeć. Doradzam obsadzić na tej roli kogoś bardziej komunikatywnego. Jeśli chodzi o kierowców, w większości są to miłe osoby, pomijając pewną Panią, którą kojarzą wszyscy (a są to negatywne skojarzenia). Wbrew pozorom ten zawód również opiera się na współpracy z człowiekiem ! Wato przemyśleć kogo zatrudniacie. Sugeruję również uwzględnić w swoich usługach możliwość przewożenia zwierząt, chociażby w transporterach.

Zostaw merytoryczną opinię o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus - Oświęcim

• Jak się pracuje w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Budowlanych 39 lok. 14
    32-600 Oświęcim