Opinie o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Pasażer 1

Kierowcy to w większości w porządku ludzie, pomijając jedną Panią (nie wiem jak się nazywa, ale już z daleka można poznać że podróż z nią do przyjemnych należeć nie będzie). Jej usposobienie i styl bycia powinien całkowicie wykreślać ją z pracy w której należy chociaż w najmniejszym stopniu mieć kontakt z klientem. (usunięte przez administratora) i prostactwo czuć na milę. To samo tyczy się osoby odpowiadającej za telefon służbowy. Tego nawet się nie da opisać z jaką niechęcią udziela jakichkolwiek informacji... Nie pozdrawiam i raczej starałbym się unikać. Hamstwo idzie przeboleć ale brak kompetencji i możliwości udzielenia podstawowych informacji już nie.

Pasażer

Ta firma to jakiś żart. Busy przyjeżdzają sobie wcześniej, nie czekając na przystanku na pasażera. Bardzo często zdarza się, ze spóźni się 10-20 min. Busy się rozpadają, w jednym busie drzwi są przyczepione na lince, żeby nie odpadły. Kierowcy palą papierosy w środku pojazdu. Zainwestowali w nowego dużego busa, to jeździ on na Bielany pusty, a na Oswiecim ludzie się do busa nie mieszcza i musza czekać na kolejny (jeżeli ten ich zabierze, a zdarza się, ze czeka sie na przystanku godzinę, aż któryś nas zabierze). Już nie raz spotkałam się z sytuacja, ze bus nie przyjechał na przystanek i trzeba czekać godzinę na kolejny. Brak jakich kolwiek informacji o zmianach.

KrystianoZ

Witam zgodzę się z wypowiedziami na forum spóźnione bus często nie zatrzymując się na przystankach a jeśli chodzi o kierowców to nie wszyscy są tacy wredni według mnie jest paru takich co faktycznie nie liczą się z człowiekiem poza nimi reszta jest ok z przyjemnością pozdrowie Maćka i młodą dziewczynę co też kieruje busikiem

Klientka z Hałcnowa

Niejednoktotnie spotkałam się z totalnym brakiem szacunku do klienta, ale dzisiaj to juz przeszli sami siebie. Czekam na busa, spóźnia się. Gdy w koncu widzę go ten nie zatrzymuje się mimo machania. Patrzę wypełniony po brzegi,ok poczekam na nastepny. Ale co!? Nastepny jedzie i też sie nie zatrzymuje i widzę tylko jak pani mija mnie z bezczelnym uśmieszkiem. Skandal! Czekam na kolejnego busa, ciekawe czy tym razem łaskawy kierowca zdecyduje się zatrzymać

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Danuta

@anonymous, czy to oznacza, że firma zawiesiła niektóre połączenia? Rozumiem, że jesteś klientem, który korzystał z usług firmy Konkret-Bus. Czy do tej pory byłeś zadowolony z usług tej firmy? Może jest na forum aktualny lub były pracownik tej firmy i może napisać o niej kilka zdań więcej? Jakie warunki dla kierowców?

Xyz

Witam czy to prawda, że od sierpnia nie będą jeździły busy Oświęcim->>>Czechowice-dziedzice?

@Xyz

Prawda nie ma już busów przekonałem się dziś sam zero jakieś informacji..

Aga123

Nie polecam. Busy nie tyle sie spóźniają co częste w ogole nie przyjeżdzają. Przykład z dzisiaj: na trasie Bielsko-Pisarzowice nie przyjechały 4 busy pod rząd, myśle, że jest to już gruba przesada.

Dominika

Również odradzam. Firma jest bardzo nie kompetentna. Busy spozniaja się bardzo dużo nie wspominając o niektórych bardzo niemiłych kierowcach a szczególnie ukraincach którzy źle wydają za bilety

Patrycja

NIE POLECAM!!! Busy spozniaja się cały czas, niekiedy trzeba czekać 1,5godz Zdecydowanie odradzam

NIEBEZPIECZNY UKRAINIEC

DOBRE KIEROWCA NIE ZNA BILETÓW NA CO ODPOWIADA "A CIO TO ? " CHCIAŁ MI ZA 6 ZŁ SPRZEDAĆ ALE SIE POMYLIŁ CIĄGLE SIE NA NAS PATRZYŁ W LUSTEKO I MÓWIL "SZTO TY BLJET JOBANY" BALISMY SIĘ WYJŚĆ POPRZEZ BRAKUJĄCY MŁOTEK DO SZYBY , NIE CHCIELIŚMY POWTÓRKI Z WOŁYNIA ... BIELSKO-BIAŁA{*}

Zażenowany podrużujący
@NIEBEZPIECZNY UKRAINIEC

Tak było!

hehe xd
@NIEBEZPIECZNY UKRAINIEC

on se chyba jajca robi

Pisarzowianka

Nie polecam! Na trasie bielsko-bielany jeździ bardzo nieuprzejmy starszy kierowca. Bez przerwy ma o cos pretensje do pasażerow. Widac po tym Panu ze jest niezadowolony z zycia...busy są strasznie przepełnione. Najfajniejsi kierowcy to nowi z Ukrainy. Przynajmniej nie są gburowaci

Pedro

Jak pracuje się w firmie? Warto szukać tu pracy?

Zmarznieta

Bus 6.40 z oswiecimia powinien wozić mrozonki A nie ludzi zimno jak w chłodni.

Magda

Busy się spóźniają, nie zatrzymują na przystanku, albo w ogóle nie przyjeżdżają. Busy są przepełnione i śmierdzą, zwłaszcza jak kierowca pali papierosa w środku. Nieuprzejmość, chamstwo i grubiaństko już pomijam.

Nie wiem czy jestem tu sama ale notorycznie bus przyjeżdża mi przed nosem nie zatrzymując się. Sytuacja z dzisiaj: bus mial jechac o godzinie 6: 50 , a tu godzina 6: 42 ja juz prawie na przystanku a on przyjeżdża obok nawet na chwile sie nie zatrzymujac czy zjezdzajac na zatoczke. To skandal biorac pod uwagę fakt , ze przez taką ignorancje kierowców ludzie spozniaja sie do pracy.

Hamster

Kolejny razjedy kierowca jedzie przed czasem. Rozkład ich nie obuwianej. Rozumie kiedy BUS się spóźnia... ale żeby jechać przed czasem na początkowych przystanjach.... Paranoja

Pisarzowianin
@Hamster

Zaplanuj sobie wcześniejsze wyjście z domu. P.S. Obowiązuje pisownia polska.

pasażer

Kierowca na trasie Bielsko Pisarzowice Hecznarowice bardzo gburowaty. Jest niemiły i wredny w stosunku do pasażerów , ma ciągłe pretensje o niedomykanie drzwi lub ich trzaskanie... Bardzo nieuprzejmy , takim postępowaniem firma wasza Konkret Bus traci pasażerów lepiej sobie dopłacić na PKS i jechać w spokoju

Admin

Zostałem wyrzucony z busa przez kierowce! NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus - Oświęcim

• Jak się pracuje w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Budowlanych 39 lok. 14
    32-600 Oświęcim