Opinie o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. w Gdańsk

Nikomu nie polecam. Jedyne co jest ok, to pieniądze na czas.Jednak jeśli jesteś w podspółce ,i nie dostaniesz pieniędzy nikogo to nie obchodzi i Ci nie pomogą. Gdy zgłosisz sytuację do PIP u,mają pretensję. Ogólnie alko,drugs i disco polo. PS. Nie pozdrawiam biurowej Pato masonerii.

Worker

Jako były już pracownik mogę powiedzieć że jedyny plus z tej pracy to ludzie których tam poznałem. Szkoda że nikt tego nie doceniał że ma tak świetną ekipe. Pracodawca woli zatrudniać ludzi z Ukrainy bo to (usunięte przez administratora). Niestety nie polecam pracy w tej firmie. No chyba że ktoś ją zaora i postawi na nowo.

Urszula Nowy wpis

Hej, nie wiem czy są już też widział ale kontrolera jakości właśnie poszukują. Z treści nie dowiem się niczego o zarobkach tutaj po komentarzach widzę ze także. możecie więc je określić? I jak oceniacie teraz prace na tym konkretnym dziale?

Worker Nowy wpis

Co z tymi technologami? Widzę, że jedna Pani o przyjęcia z rok temu pytała lecz bez totalnego odzewu to się obyło. Nie wiem w zasadzie czy nie mam przed sobą tej samej oferty, bo ma ponad roczna datę. Czy do dziś nikogo więcej nie szukali? Mam doświadczenie wiec się interesuje. Podacie zarobki by moc się zorientować czy warto patrzeć za kolejnymi ogłoszeniami?

Pracownik 2 Nowy wpis

Firma porażka zero badań zero umowy szkoleń wlasna odzież i narzędzia trzeba mieć nie polecam

Firma Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kontroler jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
Blanka

Jeden Pan pisał cos na temat pracy w podspółce. Podobno w takiej sytuacji nikt nie chce pomagać a przynajmniej względem kasy, czy to prawda? A czy jeszcze jakieś inne komplikacje z tego tytułu wynikają? I dodatkowo to co można teraz napisać o pracy montera wyp., okrętowego? Od 3ech tyg wisi oferta i widzę ze dopiero 1 kandydat się zgłosił, z czego może wynikać takie zainteresowanie?

Worker

Pracuje w tej firmie od kilku lat i mogę co nieco napisać. Firma ma swoje plusy jak i minusy. (+) stabilna praca, nadgodziny (oczywiście dla chętnych), nagrody, premie. Firma stara się dbać o pracowników, na święta i wakacje parę złotych. (-) Niestety stawki ja na obecne czasy nie powalają. Pracuje się spokojnie mimo, że czasami trzeba podkręci obroty. W razie pytań pisać.

@Worker

a co tam masz dobrego w tym Damenie ? Witek ( kierownik) daje premie tylko swoim, resztę ma w (usunięte przez administratora) podwyżki że pożal się bożę. albo w ogóle ich nie ma. Masakra tam się robi, jeszcze do nie dawna tam spawałem. radzę unikać i uciekać z tamtąd.

Helena
@były pracownik

Odradzasz pracę w Damen Marine jedynie ze względu na zarobki? Rzeczywiście jest to ważny aspekt, ale może coś innego w jakiś sposób rekompensuje Ci wynagrodzenie. Jak jest z atmosferą? Czy w firmie organizowane są jakieś szkolenia?

@były pracownik

Słuchaj kolego to samo jest i w innych firmach. Gdzie nie pójdziesz to są równi i równiejsi. Tutaj też tak jest.

ketis
@były pracownik

Z tego co słychać to większość pracowników jest zadowolonych, każdy ten który przychodzi do pracy pracować będzie zadowolony :) gorzej z tymi którzy nie potrafią się podporządkować i sprostać wymaganiom - to wtedy będą narzekać i wymyślać tak jak kolega ;) na szczęście już coraz mniej takich, tęsknić nikt nie będzie, co najwyżej będzie można się trochę pośmiać wspominając. Niestety ale dorosłość stawia pewne wymagania co do postawy ;)

@Worker

To jakie są te stawki? Pewnie nie więcej niż minimalna krajowa. A co do nadgodzin - to pewnie dużo osób jest chętnych, żeby je wykorzystać, wiadomo - dodatkowa kasa.

Tttt
@Worker

To chyba że pracujesz w gdańsku w elblagu zwykła chała kierowniczek Bartek Ch. Na nowych ludzi ma (usunięte przez administratora) wogole ma (usunięte przez administratora) ja pracuje tutaj rok czasu ale ze mną pracował mlody fajnie mi się z nim pracowało byl pracowity ale oczywiście temu się zawsze nic nie podoba sam kiedyś pracował jako robol a teraz wielki kierowniczek

5 lat w DMC
@Worker

To chyba opinia jednego z kierowników a nie pracownika. Na jakim stanowisku pracujesz kolego?

@5 lat w DMC

Jestem zwykłym pracownikiem.

@Worker

No ale nawet jeśli "zwykły" to czym tu się tak właściwie od lat zajmujesz? ;)

Jestem monterem.

Nowak
@Worker

Jakie stawki sa dla szlifierzy

@Worker

I robisz do dziś? Jeśli tak to zdradzisz jak z warunkami dla monterów teraz stoją? Ile partner zarobi jak przyjdzie od kwietnia? Będą wtedy przyjmować? Ilu Panów teraz tu montuje?

Worker

Z tego co się orientuję cały czas szukają ludzi do pracy wystarczy odwiedzić firmę iść do kadr i tam powinni pomóc.

@Worker

Można spytać wstępnie na jakie stanowiska obecnie szukają? w sieci wdziałam tylko wygasłe ogłoszenia np., na technologa sprzed 3 miesięcy. Przyjmują?

Mario

Czy firma damen zatrudnienia szlifierzy.

Witam, Czy ten wątek jest również na temat oddziału w Elblągu?

@Zainteresowany

Zależy o co pytasz?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.?

Nie.

@Worker

A to akurat szkoda, ale to pracownicy między sobą też takie słabe relacje mają, że we własnym zakresie się nie integrują?

Pracuję w DMCG od jakiegoś czasu. Jest to firma bardzo dobra do pracy, dba o pracowników. Wypłata zawsze na czas, dodatkowe pieniążki na święta, gruszkowe. Pracy jest dużo, bo firma się preżnie rozwija. Ciągle doskonali procedury. Napewno oczekuje od pracowników zaangażowania, w zamian zapewnia stabilizację i podwyżki inflacyjne.

Dorota
@pracownik

Napisałeś że pracy jest dużo... Ale chyba odpowiednią ilość przydzielają obowiązków i do tego odpowiednią wypłatę się dostaje? :-)

@Dorota

Kasa jest adekwatna do zakresu obowiązków i kwalifikacji. Nadgodziny też dodatkowo płatne.

Grażyna
@pracownik

No to fajnie, a czy są jakieś warunki na poszerzanie swoich kwalifikacji? Szkolenia itp?

@pracownik

Hmm dziwne chyba pracujemy w 2 różnych firmach.

Aplikowaliście na Księgowa w Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Radzę dać sobie spokój - Pani która zarządza tam działem księgowym nie jest dobrym partnerem do współpracy.

Dorota
@Monika

ale dlaczego lepiej dać sobie spokój? Co takiego jest z tą panią od działu księgowego, że mówisz, że nie jest dobrym partnerem do współpracy

@Dorota

Kilka osób przez nią odeszło z pracy. Nie szanuje drugiego człowieka. Nie ma dobrej opinii wśród pracowników. Raczej nie jest lubiana.

@Monia

A może tamte osoby jakoś zbyt specjalnie się nie wpasowały i stąd te odejścia? Na opinię trudno wpłynąć, bo nie każdego można lubić niestety, ale jeśli faktycznie to co piszesz to prawda to myślisz, że jest jakiś sposób, żeby na nią wpłynąć?

@Beata

@Beata myśle, że wszystko należy brać pod uwagę - również przypadek nie wpasowania się pracownika. Jednak jeśli odeszło już kilka osób to warto przyjrzeć się takiej sytuacji i zastanowić się nad przyczyną. Czy można wpłynąć na osobę która powoduje nieciekawą sytuacje w pracy ? Myśle ze taki zwykły pracownik nie ma tam nic do powiedzenia, myśle, że nie zostanie wysłuchany lub, że nie zostaną wyciągnięte wnioski.

@Monia

Szczerze? Jak to przeczytałam to miałam dosłownie wizję takiej szkoły, jak dzieci mimo własnej słuszności próbują dyskutować z nauczycielem, co niestety nie przynosi skutku, a dopiero gdy pojawi się taki rodzic zaczyna się dialog jak równy z równym. Tu faktycznie brakuje takiego rodzica. Ale chyba jest ktoś kto jest takim "rzecznikiem" pracowników? Czy każdy zawsze sięga jedynie po pip?

@Beata

Bardzo dobrze to ujęłaś. Jest w firmie, ale to w centrali osoba która zajmuje się mobbingiem- ale z tego co wiem to nie zainteresowali się sytuacją nigdy. Faktem też jest to, że do czasu aż nikt nie zgłosi nieprawidłowości to nie ma szans na poprawę. Ja się cieszę, że mnie już tam nie ma. Dodam, ze w żadnym innym miejscu nie spotkałam się z takim traktowaniem. @Beata życzę Ci powodzenia :-)

@Monia

Się nie dziwę, bo to akurat nie jest powszechne, przynajmniej mnie również to nieco dziwi. Ale nie zainteresował się tym z własnej pobłażliwości czy po prostu nikt zbyt specjalnie nie podkreślał tego problemu? Bo to jednak chyba różnica. Z tym zgłoszeniem to jakie miejsce masz w takim razie na myśli?

Julia

Długo nikt nie wystawiał opinii Damen Marine, a te starsze wpisy nie są zbyt optymistyczne. Jak obecnie pracuje się zatrudnionym w tej firmie, na przykład ślusarzom? Poprawiło się coś? Często z nowym rokiem firmy dają podwyżki, więc ciekawe czy pracownicy na produkcji wyposażenia statków także je mieli.

Adolf

Plus firmy dmcg że wyplaca kase A reszta to masz zapie.....c po 12 godzin A jak nie ma roboty to siedzisz w domu i czekasz na tel. Jeden z kierownik non-stop chodzi pod wpływem narkotyków i nikt tego nie widzi

Łukasz

Beznadzieja!!! Pieniądze słabe, miesiąc roboty a pózniej 2 tygodnie wolne. Brygadziści zryte łby!! Ogólnie porażka!!!!

Spawacz

Firma wypłacalna, i tylko tyle pozytywów. Zero stabilizacji, orka i hektary do spawania. 2 tygodnie na pełnej parze bo wszystko pilne a później na wolne i tak w kółko. Jak ktoś lubi w miesiącu przepracować 120 godzin(przy dobrych wiatrach) przy 24 zł to ok. Przy tych godzinach można zarobić tyle na kasie w biedronce. Nie polecam.

admin

Jak oceniasz firmę Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.?

Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sztutowska 21
    80-722 Gdańsk
  • NIP: 5830004627 KRS: 0000200601

Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.