Opinie o Cermar Industry Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cermar Industry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermar Industry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermar Industry Sp. z o.o. w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Omijać z daleka.

Jarosław Nowy wpis

Jest sprawa - obiło mi się o uszy, że firma Cermar Industry rekrutuje właśnie na stanowisko Specjalisty ds. zakupów. Ogłoszenie bez większego problemu znajdziecie w sieci, na jednym z wiodących portali z ofertami pracy. Czy ktoś wie, na jakie mniej więcej wynagrodzenie może liczyć osoba, która ma kilkuletnie doświadczenie w tej materii?

Piotr Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wskazówki pomocne?

Radek

@Łydy Pewnie niektórzy nie widzieli premii bo na nią trzeba sobie zapracować bo firma dobra ale wymagająca.

Spoko Nowy wpis
@Radek

Wymagająca firma a to dobre hehe, a która firma w Polsce jest nie wymagająca.Każdy z prezesów i ich zastępcy patrzą żeby zarobić na pracownikach jak najwięcej i tyle i dlatego właśnie wymagają od nas 200% a nawet 300% normy.Ku chwale ojczyzny hehe to znaczy ku chwale prezesom,to jest żenujące i chore jak czytam teksty typu WYMAGAJĄCA FIRMA,no tak najlepiej wymagać i dać pracownikowi grosze i to cała prosta filozofia prezesów firm w Polsce,zawsze im mało i mało.Tak samo było kiedyś w Stoczni Szczecińskiej mało i mało i najlepiej jak wyspawałeś 2 szpule drutu w 8 godzin a i też im było mało tym pseudo majstrom i tym wyżej.Człowieku zastanów się co Ty piszesz,widać że jesteś samobójca co jeszcze pewnie spawa bez maski,nie ma stoperów w uszach i ma 15 minutową przerwe i jesteś zadowolony z tego tytułu,puknij się w głowe

Czy rekrutacja na stanowisko Technolog Inżynier w firmie Cermar Industry Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Helmut

Uważam, że ocenę pracy powinni niektórzy zacząć od siebie!!! Dobra firma dla tych którzy chcą pracować!

Franciszek
@Helmut

Wypowiadasz się pozytywnie o zatrudnieniu. Czy za dobrze wykonywane obowiązki można dostać premie lub inne pozapłacowe benefity? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Łydy
@Franciszek

O premiach krążą legendy, podobno ktoś kiedyś dostał ;) Ogólnie atmosfera spoko, ale prezes hmm przemilczę

Weldermag

Nie polecam brak terminowych płatności ,niekompeteni ludzie majster jak na folwarku a drugi jak na haju. Jeśli szukasz wrażeń to bilet gratis

noc
@Weldermag

Na umowie o prace pensje na czas. Natomiast będąc na działalności trzeba poczekać tydzień lub dwa. Nieciekawie. A majstry to jak majstry.. pastuchy cholerne. Paweł krzykliwy, irytujący, opryskiwy, nie chetnie podejmuje rozmowe na poziomie tylko ''drze" tą "kopare''. A jednak kreatywna rozmowa z majstrem zawsze podniesie na duchu ;)

Jan
@noc

Wspominasz, że są różne rodzaje umowy o pracę. Ma to związek z zajmowanym stanowiskiem, czy przy dłuższej współpracy dostaje się dopiero długoterminowy i stabilny kontrakt?

Regina

Myślę, że szukacie na siłę czegoś żeby firmę oczernić. Przecież można ją zmienić lub mieć swoją!

McWelder

Nie polecam kongo i balagan jeden majster ma odpaly na Maxa wdziera się na ludzi A przecież czasy stocz ni się skończyły. Obiecują nie wiadomo co tylko jak maja robotę. Firma na chwilę biorą ludzi jak leci byle byli zero pojęcia . Ja zmieniłem firmę i w końcu mam spokój nie polecam

cermar tak pracowałem tam rok paweł faktycznie jest agresywny miałem z nim spiecia ale na poczatku wystarczy go sobie wychowac bo na spawaniu on sie niezna i tak samo na rysunku w innych firmach by popłynoł dlatego sie tu trzyma i robi co mu szef kaze kase wypłacaja nie terminowo a reszta pracownicy w porzadkuo starych spawaczy

Fikcyjne imię dla zmyłki :)

@Jarosław, Dziękujemy za kontenery socjalne dla pracowników czwartego przelotu. Dzięki nim można zjeść posiłek regeneracyjny w humanitarnych warunkach. Brawo Cermar to ruch w dobrą stronę, mam nadzieję że zostaną na stałe. Na hali połowa gniazd na 230V nie działa (te pod scianą) prosimy o naprawę!

Jarosław

@miki Twoje reakcje na zadane przeze mnie pytania są nieco dziwne. Jeszcze raz zatem proszę, abyś, jeśli możesz, podzielił się z nami aktualnymi informacjami o firmie Cermar. Czy ktoś z obecnych na forum chciałby powiedzieć coś na temat pracodawcy, jakim jest Cermar? Wasze uwagi mogą okazać się bardzo przydatne dla tych użytkowników, którzy myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

@Jarosław

A czym ja mam się podzielić jak ja tam już od 3 lat nie pracuje. I nie musze odpowiadać na ŻĄDANE pytania tylko ewentualnie na ZADANE PYTANIA a to różnica i co mam odpowidzieć jak zadajesz ciągle jedno i te same pytanie,prosze spojrzeć, zresztą ja i pozostali pisali jak jest na temat pracodawcy również prosze zerknąć niżej. Nikt za bardzo nie chce zwierzać się moderatorom co zresztą to widać tylko ja wałkuje ten temat a napisałem już wystarczająco dużo, prosze poczekać na nowe wpisy od następnych osób, może ktoś odpisze ale wątpie bo nikt nie widzi w tym za bardzo chyba sensu

@Jarosław

Sorry musze się poprawić mój błąd, rzeczywiście napisałeś słowo ZADANE a nię ŻĄDANE, chyba doznałem błędu wizyjnego w oczach i mi się niestety przewidziało

Jarosław

@miki Rozumiem i szanuję Twoje stanowisko w tej sprawie. I jednocześnie zapewniam Cię, że nie jestem pracownikiem w firmie Cermar. Jeśli chciałbyś coś jeszcze dodać o tym pracodawcy - zapraszam. @Jurek @Adek Może poszerzylibyście swoje wypowiedzi na temat wyżej wymienionego pracodawcy?

+dodam i -odejme

Adek

Zgredek o okulary się czepia, a kibel zapchany :)

Jurek

Paweł, nie groźny człowiek i jeden i drugi. Uwaga na bhp-owca z wasem starego dz...da. Ale ogólnie to pocieszny zgredek jest z kogo się smać.

Jarosław

@miki Oczywiście - dwudziestoletnie doświadczenie zobowiązuje. Pamiętaj, że dane personalne, to również same imiona, czy nawet pseudonimy i inicjały. Piszesz, że w firmie Cermar doświadczyłeś mobbingu. Mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Czy na pewno taka sytuacja miała miejsce ze strony tego pracodawcy?

@Jarosław

Przepraszam do czego ma mnie zobowiązywać dwudziestoletnie doświadczenie pytam? jest pan osobą która jak widze pracuje w biurze Cermar i stąd te dopytywania jakże czyste i przejrzyste dla kogoś kto musi tam pracować na wyższym stanowisku, myle się? czy panu zależy na dobru dla pracownika czy dobru dla kadry firmy? Tak taka sytuacja na pewno miała miejsce u tego pracodawcy i to na 100%. Jakie dane personalne znowu, nie ma czegoś takiego jak ochrona danych personalnych, wszystkie telefonie komórkowe i banki wymieniają się danymi swoich klientów i potem mamy za to fundowane smsy od wróżki lub telefon z windykacji, na te tematy prosze zajrzeć do internetu tam jest wprost pokazane jak to się robi a na temat mobbingu też radze zajrzeć do internetu tam jest podana definicja mobbingu która przybiera wiele form w tym nękanie i straszenie np. nękanie i straszenie telefonem wydzwaniając do drugiej osoby, jest pan raczej wykształconą osobą i jeszcze pan nie wie na czym polega i czym jest mobbing a jeżeli chodzi o dane personalne to nikt tu nie popełnił żadnego przestępstwa podając tylko i wyłącznie imie, może również nie piszmy nazw firm tylko posługujmy się znaczkami X Y Z, na prawde nie wie pan jaka jest sytuacja w wielu firmach na terenie Stoczni? to niech pan również zaczerpnie wiedzy w internecie o opiniach innych osób i ich wpisów na temat pozostałych firm, jeżeli to pana w ogóle zainteresuje oczywiście, z chęcią napisze więcej na ten temat,Pozdrawiam

@Jarosław

Zachęcam również do obejrzenia filmu naukowo dokumentalnego pt.ZEITGEIST cz.2 PIENIĄDZ RZĄDZI ŚWIATEM, też znajduje się w internecie i dostanie pan jasne i prawdziwe odpowiedzi na wszystkie pytania i tematy które pan poruszył, a są w tym filmie między innymi co robią instytucje tj.banki,korporacje i pracodawcy, rzecz ma ta się na całym świecie ale pozwoli to panu dostać ogólny zarys tego co się dzieje i dlaczego tak się dzieje i dostarczy jeszcze więcej wiedzy na te tematy jakimi są traktowanie ludzi, czy to w pracy czy też w domu lub na ulicy i nie ma się czego i czemu dziwić że mamy tak jak mamy, i mamy teraz przez to a jakże popularny i praktykowany mobbing który jest nie od dziś tylko był jest i będzie i takie pytania z pana strony czy taka sytuacja miała miejsce u tego pracodawcy czy tłumaczenie mi czym jest mobbing uważam za niepotrzebne, bo to tak wygląda jakby pan komletnie nic nie wiedział na te tematy, pewnie że nie każdy musi wszystko wiedzieć i dowiadujemy się dopiero o tym stosunkowo od niedawna a mianowicie od czasu kiedy pojawił się u nas internet

Jarosław

@Mentor Dziękuję Ci za Twoja opinię o Cermar. Być może okaże się ona przydatna dla osób chcących złożyć tam w najbliższym czasie CV. Jednak pamiętaj, że na forum publicznym nie należy posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. A czym konkretnie przejawiała się ta agresja?

@Jarosław

Dane personalne, masz na myśli to że napisał imie Paweł, tak Paweł jest chamski i za dużo krzyczy czyli stosuje mobing, nie inaczej. Pracowałem w Cermarze tydzień to wiem jaki jest i jak jest. Jak wracałem z nocki po pracy do domu to co dzień wydzwaniał mi i bezczelnie krzyczał strasząc mnie że mnie zwolni bo za mało zrobiłem i dlatego nie dałem mu tej satysfakcji i sam się zwolniłem he he. Każdy ma swoje tempo, ja robie zwyczajnie normalnie i dokładnie ale jemu było wciąż mało. Dodam że jestem spawaczem z 20 letnią prakryką i znam się na swoim zawodzie

Mentor

Pracuję sie tu dobrze poza dwoma szczegółami: szefostwo lubi zalegać z płatnościami a Paweł majster faktycznie jest wyjatkowo agresywny.

edek1234

pracuje tam Paweł majster jest mściwy stosuje mobing a szefostwo nato pozwala

snajper
@edek1234

pracuje tam i pierwsze slysze dlaczego oczarniasz ludzi

szukaminformacji

ktoś? coś wie?

admin

Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy Cermar Sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Cermar Industry Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cermar Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cermar Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cermar Industry Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Andrzeja Antosiewicza 1 lok. BUD. W132A
    71-642 Szczecin
  • NIP: 9552062819 REGON: 812595157 KRS: 0000140815

Cermar Industry Sp. z o.o.